Jump to content

ברוך הבא אופיר דווידזאדה

Recommended Posts

אבל אפשר לאזן. נניח אצילי זו החתמה ראויה.

דוידזאדה, יחזקאל (ביחס לתג המחיר) ויצחקי - לא.

למה אי אפשר לאזן בין הפילוסופיות? גם לפי מה שאני אומר לא חייבים שאחד מ-14 השחקנים הבכירים יהיה צעיר, אם שרן מגן פותח וכהן שחקן ספסל.

אבל כשיש לך את שרן וגולדברג שהוא פרוספקט אדיר למגן שמאלי וציריך רצתה אותו מאוד, למה להתנחית להם על הראש מגן שמאלי בינוני על תקן שחקן בכיר?

אני גם לא רוצה לשלב בכוח צעירים. לא כולם מספיק ובים אלא יש לנו מספר צעירים בעמדות ספציפיות שהם כן. ובעיניי דוידזאדה ויצחקי לא צריכים לקבל קרדיט על חשבון יונתן כהן וגולדברג.

דוידזאדה הוא אחד משני המגינים הישראלים הכי טובים שיש בשוק יחד עם טווטחה. שחקן נבחרת לגיטימי. שון בכיף יכול להיות גיבוי שלו ואם יוכיח בהזדמניות שיקבל שהוא שווה הרכב זה ברכה.

יחזקאל אחד הצעירים המוכשרים ביותר בדור הנוכחי יחד עם אוחנה. זה שהוא אכזב/לא קיבל צ'אנס לא אומר שהוא לא היה החתמה ראויה וכן גם המחיר שלו יחסית לשוק לא כזה גבוה. את אוחנה וזריהן ב"ש קנו ביותר.

יצחקי הוא שווה ספסל. הוא הוכיח השנה שעדיין יש לו הברקות. בתור מחליף לרבע שעה עשרים דקות הוא אחלה שחקן לסגל.

אין מה לעשות, קשה לצעירים להשתלב במערכת כמו במכבי. לא רק בגלל שיש המון שחקנים אלא שגם הקהל חסר סבלנות. סתכל על דור פרץ שהיה אמור להיות הדבר הבא איך הרגו אותו בכל טעות.

הכי טוב לדעתי זה למכור אותם ולשים סעיף קנייה חוזרת. אולי ככה יהיה אפשר לשלב צעירים.

ערימה של בולשיט.

הרי בוא נהיה כנים, הרי אם הוא היה מבצע מה שאמרת, עוד 4 חודשים הייתם סוקלים אותו בכיכר. מה אתה מזיין את השכל על פאקינג שון גולדברג? מגן בינוני, היה כישרון בנוער, עדיין יש פוטנציאל אבל הוא לא הרשים בהפועל ולא בבני יהודה. כולה היה טוב בגמר גביע. יוני כהן יקבל דקות משחק, אבל הוא לא וגם לא גולדברג במעמד של שחקן רוטציה במכבי. להזכירך, שנתיים לא זכית בתואר. זה לא הזמן לתת צאנס לשחקני בית בינוניים לשחק בכזו קלות. שיילחמו כמו הפרצים, ששיחקו באירופה, שהתאמנו במכבי ונלחמו באימונים. שירוויחו בכבוד. יצחקי דמות חשובה במכבי של היום, דוידזאדה המגן הישראלי הכי טוב שתוכל להחתים. סה טו

אני הייתי סוקל אותו בכיכר? אני מגדולי התומכים והמגנים על ג'ורדי בפורום הזה. ואתה מוזמן לבדוק את זה. היו פה נושאים שהתווכחתי ללא הפסקה עם משתמשים לגבי התרומה שלו למכבי.

אבל כשצריך לבקר, אני יודע גם את זה לעשות.

הלאה, שון גולדברג מגן כישרוני מאוד שנתן שנתיים יפות בבני יהודה והראה התקדמות. לא סתם ציריך רצו לרכוש אותו.

בגלל שלא זכינו שנתיים בתואר זה לא זמן לתת צאנס לשחקני בית? מה הקשר בכלל? נותנים צאנס לפי תקופה או לפי יכולת מקצועית?

מה דוידזאדה עשה שאנחנו צריכים להביא אותו כשיש לנו כבר בסגל את שרן, גולדברג, ואפילו ריקן ושפונגין שמסוגלים לשחק בעמדה הזאת? ואפילו בלטקסה (שאני חושב שאין לו מקום העונה וצריך להיות מושאל) כרגע עדיין במכבי.

אתה חושב שהם בינוניים, אני חושב שהם מוכשרים. אני חושב שכיום יונתן כהן עדיף על יצחקי. אני חושב שגולדברג במינימום אותה רמה כמו דוידזאדה אם לא עדיף. אז למה להביא בכוח?

וזה בדיוק הקטע, מה זה משנה מי המגן הישראלי הכי טוב שאפשר להחתים? זה אומר שחייבים להחתים אותו? זה כמו שתגיד לי שאריאל הרוש השוער הישראלי הכי טוב שאפשר להביא אז צריך להביא אותו, מה זו החוקיות הזו?

רכש כמו אצילי נגיד זה נהדר להביא והוא כנראה עדיף על מיכה (שהוא שחקן בית) ואני לחלוטין בעד. דוידזאדה? אין סיבה להביא אותו. פשוט ג'ורדי חייב לרכוש במקום לתת צ'אנס.

דוידזאדה הוא אחד משני המגינים הישראלים הכי טובים שיש בשוק יחד עם טווטחה. שחקן נבחרת לגיטימי. שון בכיף יכול להיות גיבוי שלו ואם יוכיח בהזדמניות שיקבל שהוא שווה הרכב זה ברכה.

יחזקאל אחד הצעירים המוכשרים ביותר בדור הנוכחי יחד עם אוחנה. זה שהוא אכזב/לא קיבל צ'אנס לא אומר שהוא לא היה החתמה ראויה וכן גם המחיר שלו יחסית לשוק לא כזה גבוה. את אוחנה וזריהן ב"ש קנו ביותר.

יצחקי הוא שווה ספסל. הוא הוכיח השנה שעדיין יש לו הברקות. בתור מחליף לרבע שעה עשרים דקות הוא אחלה שחקן לסגל.

אין מה לעשות, קשה לצעירים להשתלב במערכת כמו במכבי. לא רק בגלל שיש המון שחקנים אלא שגם הקהל חסר סבלנות. סתכל על דור פרץ שהיה אמור להיות הדבר הבא איך הרגו אותו בכל טעות.

הכי טוב לדעתי זה למכור אותם ולשים סעיף קנייה חוזרת. אולי ככה יהיה אפשר לשלב צעירים.

מה ?

נתתי דוגמא לקודם שהגבתי לו. גם אריאל הרוש השוער הישראלי הכי טוב בשוק. זה אומר שצריך להביא אותו? ממש לא.

יש לך בסגל שני מגנים טובים שלא נופלים מדוידזאדה. אין סיבה להביא אותו.

יחזקאל אחד הצעירים המוכשרים בדוק הנוכחי? מה??? מדובר השחקן שאפילו בנוער של מכבי לא הצליח להיות שחקן הרכב אצל עמיר תורג'מן. הוא ממש לא כזה טוב וגם בהפועל לא הרשים יותר מדי. אם יש לך חשק ויכולת לבדוק את התגובות שלי לגבי הרכישה שלו בעונה שעברה, אתה מוזמן לראות כמה הייתי מאוכזב ממנה.

אגב גם זריהן אותו סיפור. שחקן בינוני מאוד שרק בגלל שב"ש רכשו אותו יש כאלה שמחזיקים ממנו והוא לא משהו בכלל. אוחנה כן מוכשר, אני מודה. ובגלל זה עלה להם בהתאם.

יצחקי בינוני מאוד ולא עדיף על יונתן כהן. נתתי דוגמא ליוזר מסוים לפני יומיים ככה, כמובן להבדיל אלף אלפי הבדלות, פשוט הסיטואציה הזכירה: ריאל מדריד שחררה את פפה עכשיו ולא נתנה לו חוזה חדש כי החליטה להחזיר מהשאלה את חסוס וואייחו שנתן עות השאלה מצויינת. פפה גם היום אחד הבלמים הטובים בעולם, אבל הוא מבוגר וריאל מבינים שצריך לעשות חילופי דורות. צריך לדעת לשחרר ולחשוב על העתיד.

במקרה שלנו העתיד זה יונתן כהן. יצחקי זה העבר. וזה לא שיצחקי מבריק יותר מדי. הוא לא רץ, לא עושה הגנה, לא עובר שחקנים כמעט, לא מהיר, וגם אם יכול לתרום פה ושם, אז לא כמו הפוטנציאל של יונתן כהן. וגם העונה יונתן כהן יכול לתרום לדעתי יותר מיצחקי.

נתתי דוגמא לקודם שהגבתי לו. גם אריאל הרוש השוער הישראלי הכי טוב בשוק. זה אומר שצריך להביא אותו? ממש לא.

יש לך בסגל שני מגנים טובים שלא נופלים מדוידזאדה. אין סיבה להביא אותו.

יחזקאל אחד הצעירים המוכשרים בדוק הנוכחי? מה??? מדובר השחקן שאפילו בנוער של מכבי לא הצליח להיות שחקן הרכב אצל עמיר תורג'מן. הוא ממש לא כזה טוב וגם בהפועל לא הרשים יותר מדי. אם יש לך חשק ויכולת לבדוק את התגובות שלי לגבי הרכישה שלו בעונה שעברה, אתה מוזמן לראות כמה הייתי מאוכזב ממנה.

אגב גם זריהן אותו סיפור. שחקן בינוני מאוד שרק בגלל שב"ש רכשו אותו יש כאלה שמחזיקים ממנו והוא לא משהו בכלל. אוחנה כן מוכשר, אני מודה. ובגלל זה עלה להם בהתאם.

יצחקי בינוני מאוד ולא עדיף על יונתן כהן. נתתי דוגמא ליוזר מסוים לפני יומיים ככה, כמובן להבדיל אלף אלפי הבדלות, פשוט הסיטואציה הזכירה: ריאל מדריד שחררה את פפה עכשיו ולא נתנה לו חוזה חדש כי החליטה להחזיר מהשאלה את חסוס וואייחו שנתן עות השאלה מצויינת. פפה גם היום אחד הבלמים הטובים בעולם, אבל הוא מבוגר וריאל מבינים שצריך לעשות חילופי דורות. צריך לדעת לשחרר ולחשוב על העתיד.

במקרה שלנו העתיד זה יונתן כהן. יצחקי זה העבר. וזה לא שיצחקי מבריק יותר מדי. הוא לא רץ, לא עושה הגנה, לא עובר שחקנים כמעט, לא מהיר, וגם אם יכול לתרום פה ושם, אז לא כמו הפוטנציאל של יונתן כהן. וגם העונה יונתן כהן יכול לתרום לדעתי יותר מיצחקי.

הוא יקבל הזדמנויות מיורדי, לא מודאג.

אם זוהר הצליח להעלים את אורי מההרכב, אני מאמין שגם יונתן יוכל. שיהיה לו המון בהצלחה.

הוא יקבל הזדמנויות מיורדי, לא מודאג.

אם זוהר הצליח להעלים את אורי מההרכב, אני מאמין שגם יונתן יוכל. שיהיה לו המון בהצלחה.

אבל זה בדיוק מה שמדאיג אותי. שהשיקולים אינם מקצועיים.

בתקופה ההיא שילבו את הצעירים המוכשרים (שאז היו בני 18-19, לא 21 כמו במקרה של היום). נתנו להם להראות מה הם שווים ונתנו להם צ'אנסים.

כאן נראה שג'ורדי תמיד יחליט ללכת כמדיניות על שחקנים ותיקים ומוכחים ואילו הצעירים הם שחקני יציע, נערי פוסטר, שיזכו לפירורים של הפירורים.

לא רואה שחקן צעיר שמצליח "לכבוש" מקום בהרכב. ג'ורדי פשוט לא ייתן לזה לקרות. הוא ינחית רכש על הראש של הצעיר שיראה ניצוצות.

אוי ואבוי. הפרסי זה גירסא קצת משודרגת לעמבה.

ייני עובר לקישור.

שום קשר בין שני החשקנים הללו.

על סמך מה אתה כותב את זה?

אפשר להתווכח על היכולת ההגנתית של דוידזאדה, אבל התקפית הוא עולה על שרן ובטח על עמב"ה אני חושב שאני רוברטו קרלוס בוא נבעט מ40 מטר בלי שום קשר למשחק.

אפשר להתווכח על היכולת ההגנתית של דוידזאדה, אבל התקפית הוא עולה על שרן ובטח על עמב"ה אני חושב שאני רוברטו קרלוס בוא נבעט מ40 מטר בלי שום קשר למשחק.

דוידזאדה עם שלושה בישולים ושער אחד ב-195 הופעות בליגת העל ?

בתקופה ההיא שילבו את הצעירים המוכשרים (שאז היו בני 18-19, לא 21 כמו במקרה של היום). נתנו להם להראות מה הם שווים ונתנו להם צ'אנסים.

כאן נראה שג'ורדי תמיד יחליט ללכת כמדיניות על שחקנים ותיקים ומוכחים ואילו הצעירים הם שחקני יציע, נערי פוסטר, שיזכו לפירורים של הפירורים.

לא רואה שחקן צעיר שמצליח "לכבוש" מקום בהרכב. ג'ורדי פשוט לא ייתן לזה לקרות. הוא ינחית רכש על הראש של הצעיר שיראה ניצוצות.

רוזן התרסק עם "הצעירים" שלו וקרא להם ****.

בא אברם ושינה את ההיסטוריה.

אין לי סיבה לחשוב שיורדי לא ירכיב את הטובים ביותר בעיניו. אני יודע שהיתה התעניינות גדולה ביונתן מצד הליגה ומכבי הטילה וטו מוחלט על מכירה/השאלה.

מאמין בו.

עד שהביאו באר שבעי כמו שהוא אוהב מבלבל במוח, don't feed the troll

על ומה ולמה כל הרעל? הבאנו מגן שמאלי טבעי אחרי שסבלנו מהמשבצת הזאת מעל לשנתיים. זאת כנראה האפשרות הכי ריאלית שלנו לעמדה שבעייתית בכל העולם ואם זה לא מספיק אז גם מגיע בלי מחויבות חוץ מעונת השאלה אחת, יופי של עסקה

פנינים מהגמלים בסימן איך הגורל צחק לכם בפנים

http://www.crazyred.co.il/forum/viewtopic.php?f=6&t=15507&st=0&sk=t&sd=a&start=585

כדי לשקר לעצמם ולהרגיש טוב עם זה שהם לא הצליחו לשים עליו את היד הם נתנו ציטוטים מפה :yahoo:

דוידזאדה עם שלושה בישולים ושער אחד ב-195 הופעות בליגת העל

מעניין אותי כמה שערים יש לטוואטחה. לא בוחנים מגן לפי כמות השערים והבישולים שלו, משחק התקפה של מגן זה הרבה יותר מהסטטיסטיקה היבשה. בניגוד לשחקן התקפה.

העונה שיחררנו את בניון ואלברמן הותיקים כן?

דוידזאדה בן 26, אצילי בן 23 כנראה שיהיה מקום לאחד מהפרצים.

ג'ורדי מצעיר את הסגל.

על ומה ולמה כל הרעל? הבאנו מגן שמאלי טבעי אחרי שסבלנו מהמשבצת הזאת מעל לשנתיים. זאת כנראה האפשרות הכי ריאלית שלנו לעמדה שבעייתית בכל העולם ואם זה לא מספיק אז גם מגיע בלי מחויבות חוץ מעונת השאלה אחת, יופי של עסקה

בדיוק, לא צריך להוסיף יותר, מסכם הכל, אל תהיו ילדים, שחקן מצוין הגנתית, על הזין בישולים.

אבל מיכה הצעיר המוכשר שיחק למרות שהביאו עליו רכש "וותיק ומוכח" בדמות ורמוט.

אין מקומות באנקר בהרכב גם אתה רכש, כמו שראינו השנה גם עם סקראיונה ובניון. מי שטוב משחק.

בדיוק, לא צריך להוסיף יותר, מסכם הכל, אל תהיו ילדים, שחקן מצוין הגנתית, על הזין בישולים.

מה מצוין בו הגנתית? הוא מחורר. לך תראה את ה-3-1 שלנו.

מעניין אותי כמה שערים יש לטוואטחה. לא בוחנים מגן לפי כמות השערים והבישולים שלו, משחק התקפה של מגן זה הרבה יותר מהסטטיסטיקה היבשה. בניגוד לשחקן התקפה.

ג'ורדי מצעיר את הסגל.

ג'ורדי מצעיר את הסגל.

אתה רציני? הוא לא בא להפועל רעננה. הוא בא לקבוצה שבה המגנים שוכבים על האמצע של היריבה. צריך מישהו שידרג את האגף באספקט הזה.

אם רצינו מגן שלא תורם התקפית היה עדיף את שרן, שהוא פי אלף יותר חכם ומועיל להנעת הכדור.

אתה רציני? הוא לא בא להפועל רעננה. הוא בא לקבוצה שבה המגנים שוכבים על האמצע של היריבה. צריך מישהו שידרג את האגף באספקט הזה.

אם רצינו מגן שלא תורם התקפית היה עדיף את שרן, שהוא פי אלף יותר חכם ומועיל להנעת הכדור.

כתבתי שהוא שדרוג התקפי לכל המגנים שלנו בעונות האחרונות, הוא מהיר יחסית, פותח על הקו, רגל שמאל.

דווקא בהגנה צריך לראות אותו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כואב לכם ששחקן בית לכאורה לא חזר אליכם אה

ג'ורדי מצעיר את הסגל.

חתם?

אבל מיכה הצעיר המוכשר שיחק למרות שהביאו עליו רכש "וותיק ומוכח" בדמות ורמוט.

אין מקומות באנקר בהרכב גם אתה רכש, כמו שראינו השנה גם עם סקראיונה ובניון. מי שטוב משחק.

אבל זה בדיוק הרעיון! מיכה לא שחקן צעיר שג'ורדי הוא זה שנתן לו את הצ'אנס, אלא כבר היה מוכח ואחרי עונה טובה כשג'ורדי הגיע, וכנ"ל דאבור.

זה המזל שלהם, אחרת היה מייבש גם אותם!

רועי קהת נניח היה במכבי לפני ג'ורדי אבל לא היה מספיק מוכח, והועזב.

אבל זה בדיוק הרעיון! מיכה לא שחקן צעיר שג'ורדי הוא זה שנתן לו את הצ'אנס, אלא כבר היה מוכח ואחרי עונה טובה כשג'ורדי הגיע, וכנ"ל דאבור.

זה המזל שלהם, אחרת היה מייבש גם אותם!

רועי קהת נניח היה במכבי לפני ג'ורדי אבל לא היה מספיק מוכח, והועזב.

העונה שבה מיכה פרץ הייתה עונת האליפות הראשונה לא? שזו גם הייתה העונה הראשונה של גורדי