Jump to content

ברוך הבא אופיר דווידזאדה

Recommended Posts

תענוג שזה בהשאלה

מצחיק איך אףאחד לא העלה את זה בתקשורת כולם חפרו על סעיף מבש...

מצחיק2 שחקן הבית היחיד של בש חותם אצלנו

שיהיה לו בהצלחה, אבל מה זה עוזר לנו שהוא בהשאלה?הסעיף של ב"ש תוקע אותנו וגורם לנו לשלם עליו הרבה מאוד כסף גם אם הוא יהיה טוב.

שיהיה לו בהצלחה, אבל מה זה עוזר לנו שהוא בהשאלה?הסעיף של ב"ש תוקע אותנו וגורם לנו לשלם עליו הרבה מאוד כסף גם אם הוא יהיה טוב.

עוזר מאוד

ככה לא נשלם על הבלוף הזה.

אולי הסעיף הזה של בש נוגע רק לשנה הראשונה למשל או אולי גם משהו אחר שאפשר לעקוף את זה.

בכל מקרה זה שווה נסיון ואם לא יצליח אז לא הפסדת יותר מידי.. תמיד יש את שרן לגיבוי.

אז שישאילו אותו כל עונה וישלמו לבלגים כדמי השאלה.

עוזר מאוד

ככה לא נשלם על הבלוף הזה.

כן אבל במקרה שהוא יהיה טוב אתה תשלם עליו כי הסעיף לא נעלם.

ברור שהסיכוי שהוא באמת יהיה טוב קלוש מאוד.

מי הלגיונרים האחרים שהגיעו למכבי אחרי שבעונה האחרונה באירופה בקושי שיחקו?

בשלוף זכורים לי זהבי וגולסה, ולשניהם לקח חצי עונה להראות את היכולת האמיתית שלהם (למרות שהראו ניצוצות כבר מהתחלה)

היו עוד?

בביצה המקומית זה הכי טוב שיש בשמאל (טווטחה יותר אבל לא זמין וגם לא עילוי)

כנראה (תקוותי) שמכבי רוצים להשקיע את הזרים בגזרת: בלם,גרזן,קישור התקפי (אם לא סופרים את סקריונה ומרסלו אז יש עוד מקום ל 4)

שיהיה בהצלחה..

זכור לי ממש לטובה המשחק שלו מול סלטיק בארץ.

גם לי ובגלל זה שמחתי מאוד שהוא עזב את בש

אם טבח יעשה קרוסים למרכז ויתפח את הקו לדוידזאדה אנחנו נרווח הרבה

הרגשה טובה מאוד לגביו

שמעו אני זוכר אותו באיזה משחק נבחרת שהוא היה ממש ממש טוב(אם אני לאטועה זה היה נגד איטליה!) והראה שינוי מהיכולת בבאר שבע

אחרי טוואטחה הוא האופציה בשמאל הכי טוב שיש אם תרצו או לא ..

לפחות יש רכש יבכיינים

אהבתי את האוהב אותכם בשתי שניות האחרונות של הסרט

ופה הביקורת הגדולה שיש לי על ג'ורדי.

הבנאדם לא מוכן שיהיה אפילו סיכוי ששחקן צעיר שלנו יקבל קרדיט. תמיד יביא שחקנים מוכחים מבחוץ והצעירים יהיו מקסימום נערי פוסטר.

מהבחינה הזאת נמאס כבר.

למה צריך את דוידזאדה, מגן שמאלי בינוני מינוס, כשיש את שון גולדברג? למה צריך את יצחקי כשיש את יונתן כהן?

למה צריך להעביר עכשיו את שרן לקישור וככה למנוע מקום ברוטציה מדור/אליאל פרץ?

יודעים מה, אפילו שגיב יחזקאל, שבא ב700 אלף יורו רק כי אפשר לזרוק כסף. למרות שיש את מתן חוזז וצ'יבוטה.

זה פשוט מתסכל. הוא בשר מבשרה של אייאקס, ולמרות זאת לא באמת מאמין בפילוסופיית שילוב צעירים. אני ממש לא רוצה הרכב שלם או חצי של צעירים. רק שלא יבעטו אותם מפה עונה אחר עונה בשביל מחליפים בינוניים מבחוץ.

הוא פשוט לא ייתן לשחקני בית/צעירים קרדיט אמיתי אצלנו.

אני זוכר אותו די לטובה (לא מצפייה בו, לא זכור לי שראיתי משהו יוצא דופן ולא התמקדתי בו).

בגדול למה אתם אומרים שהוא כזה נורא ומקווים להיות מופתעים?

אחד הדברים שהכי משמחים אותי בהגעה שלו שעכשיו יהיו לנו עוד אגף פעיל ולא רק דסה-מיכה. שחקן שמרבה לעלות קדימה ולתקוף.

שנים שחסר לנו כזה באגף שמאל. אחלה החתמה בעיקר שבא בהשאלה,מקווה שיש גם אופציה לרכוש בתום העונה.

בהצלחה

בהצלחה, מתווה העסקה חשוב ולעניין. מראה שאנשים עובדים במכבי ולא עושים סתם עסקאות עם הראש בקיר. תהיה תחרות על העמדה עם שרן (בערך כל עמדה במגרש בתחרות עם שרן..כולל ראיקו), ורק טוב יכול לצאת מזה.

כנראה בגלל שעד היום אפשר לרשום אז מזרזים החתמות. מקווה שגם אצילי יחתום ואז ישאר רק זר כחריג.