Jump to content

יוסי בניון

idan12

Recommended Posts

בלעדיו היינו אולי עם גביע וכנראה בלי שלב בתים באירופית

היכולת ממש לא משהו ומכבי לא אמורה להיות בית אבות לסיבוב פרישה

ועדיין לא ראיתי תשוקה כזאת למשחק משום שחקן ישראלי

בתור אחד שהיה מהתומכים להבאתו לקבוצה, כעת אני מהגדולים שאומרים "תודה וביי". אפס תרומה מקצועית ודיונים אינסופיים עליו שצריך להיות ממש תמימים בכדי שלא לחשוב שיש לו חלק בכך, גורמים לא להצטער יותר מדי, ולמען האמת לא להצטער בכלל על ההחלטה והעזיבה....

ולכל החברים פה שמבכים על שנאבד את "המלחמה והתשוקה" שלו, להזכירכם שגם בן בסט היה דופק ספרינטים קדימה ואחורה, לאורך ולרוחב, ובכל זאת, האם מישהו מתגעגע???....

הפנדל ביאס רצח.

ולא כזה עצוב שעוזב.

אבל בחיאת.. הפנדל?

אתם זוכרים שבן חיים הבלם גם החטיא שם?

רוצים לחשוב מה היה קורה אם מיכה היה בועט?

בניון הראה מחוייבות בדקות שלו במכבי.

על התרומה אפשר להתווכח, אבל אין ספק שהוא התאמץ.

בתור אחד שהיה מהתומכים להבאתו לקבוצה, כעת אני מהגדולים שאומרים "תודה וביי". אפס תרומה מקצועית ודיונים אינסופיים עליו שצריך להיות ממש תמימים בכדי שלא לחשוב שיש לו חלק בכך, גורמים לא להצטער יותר מדי, ולמען האמת לא להצטער בכלל על ההחלטה והעזיבה....

ולכל החברים פה שמבכים על שנאבד את "המלחמה והתשוקה" שלו, להזכירכם שגם בן בסט היה דופק ספרינטים קדימה ואחורה, לאורך ולרוחב, ובכל זאת, האם מישהו מתגעגע???....

עם כל הכבוד, איך אתה באמת יכול להשוות ביניהם?

עם כל הכבוד, איך אתה באמת יכול להשוות ביניהם?

מבחינה מקצועית נטו...

יוסי שחקן מפואר שנכנס בגאון להיכל התהילה לא רק של הכדורגל, אלה של הספורט הישראלי בכלל.

אבל ברגע הזה, אנחנו צריכים הווה, ולא התרפקות על העבר, והוא מה לעשות לא סיפק את הסחורה, עדן בהיבט הזה תרם יותר ממנו.

ולא אין בכך להאדיר את עדן, או להוריד ולו קמצוץ מהקריירה הנפלאה של יוסי, כל ההודעה שלי היתה מבחינת חשיבות והתרומה למועדון, ומה שרציתי להראות שלא משנה אם אתה כוכב גדול או שלאו, ברגע שאתה לא עומד ביעדי הקבוצה, אין לך מקום בה. יודע שקצת זלגתי משאלתך, אבל הכנסתי הכל על מנת לסגור את הדיון לפחות מנקודת ראותי...

הייתי בהלם כשהגיע, לא יכולתי לעכל את זה.

מהר מאוד ראיתי שחקן שרוצה להיות כאן, שנהנה מהמקום שלו על הדשא וגם צנוע יחסית ביחס לקריירה המפחידה שלו אל מול שחקנים אחרים בסגל שמשחקים לפניו.

אבל עם כל הפיקנטריה - מעולם לא חשבתי שהוא שחקן שמתאים לנו מקצועית. הוא פשוט לא ברמה.

תודה על תקופה חביבה, בהצלחה בהמשך (ממש לא אהיה עצוב אם הוא יצליח בבית"ר כל עוד זה לא מתנגש באינטרסים שלנו).

תמיד שנאתי אותו ממש. היה מהשנואים עליי בארץ. הצלחתי לסלוח לו בתקופה מסויימת כי היה שחקן מכבי אבל זה יגמר עם הפנדל.

שיסתרטן בביתר.

אפס

הפסטיבל שהתקשורת עושה מהמעבר של בניון כזה מוגזם. עושים מזה כאילו בית"ר החתימה את וידאר או נוואקמה. שחקן טוב שהיה במכבי רוטציה ולא יותר. רק מראה כמה השוק הישראלי דל ובעיקר כמה משעמם לתקשורת.

לא חושב שמגיע לו נושא.

לא יודע מי תרם למכבי יותר יוסי בניון או מאורציו ארוס.

עם כל הכבוד והערכה אליו כשחקן, זה הולך ופוחת עם הזמן..במיוחד כשאני רואה שאין הלימה בין הדיבורים ליכולת (הנוכחית) על המגרש.

וזה שכל דבר שקורה איתו מפורסם אחרי 3 דקות בכותרות ראשיות - זה בכלל מוריד מהערך של יוסי בניון.

יכול היה לסגור הכל מול מכבי בשקט ולצאת גם לתקשורת יחד עם מכבי בשקט.

כדורגל זה עולם מסריח של סוכנים ועסקנים אבל יוסי בניון כבר לא שם ולא צריך את המשחקים האלה, הוא הרוויח הכל בקריירה..נשבע שלא מבין אותו...אולי זה האופי, חולה תשומת לב.

אתה לא אותו אחד שיצא עליי לפני פחות מ-24 שעות בגלל שכיניתי אותו "סבתא בת 37" ?

אפילו קראת לי אוהד חיפה, ונזפת בי על איך שאני מדבר על בניון ועל הזלזול שאני מפגין כלפי שחקן ענק שכזה.

או שאני מתבלבל..

בכל מקרה, בעניין החתימה שלו בבית"ר, ברוך שפטרנו.

הפסטיבל שהתקשורת עושה מהמעבר של בניון כזה מוגזם. עושים מזה כאילו בית"ר החתימה את וידאר או נוואקמה. שחקן טוב שהיה במכבי רוטציה ולא יותר. רק מראה כמה השוק הישראלי דל ובעיקר כמה משעמם לתקשורת.

קודם כל יש לו לובי תקשורתי חזק כי הוא מדליפן גדול.

שנית הוא אחד מהישראלי הגדולים של כל הזמנים, והגדול ביותר של הדור האחרון אז טבעי שיקבל קצת יותר במה מנווקאמה

קודם כל יש לו לובי תקשורתי חזק כי הוא מדליפן גדול.

שנית הוא אחד מהישראלי הגדולים של כל הזמנים, והגדול ביותר של הדור האחרון אז טבעי שיקבל קצת יותר במה מנווקאמה

אני לרגע לא מזלזל בו או משהו כזה. גם לפני מכבי חשבתי שהוא השחקן הישראלי הגדול בכל הזמנים לפחות מבחינת קריירה. במכבי הערכה שלי רק גדלה אליו. פשוט אני חושב שהגזימו עם הסיקור. הוא לא שובר שיוון ולא הולך להפוך את בית"ר למועמדת לאליפות. נוואקמה או וידאר או כל שחקן בלבל הזה כן היה משנה בסדרי הכוחות הקיימים. כל הליקוק הזה לאוחנה ובית"ר פשוט הזוי.

אני לרגע לא מזלזל בו או משהו כזה. גם לפני מכבי חשבתי שהוא השחקן הישראלי הגדול בכל הזמנים לפחות מבחינת קריירה. במכבי הערכה שלי רק גדלה אליו. פשוט אני חושב שהגזימו עם הסיקור. הוא לא שובר שיוון ולא הולך להפוך את בית"ר למועמדת לאליפות. נוואקמה או וידאר או כל שחקן בלבל הזה כן היה משנה בסדרי הכוחות הקיימים. כל הליקוק הזה לאוחנה ובית"ר פשוט הזוי.

מה שאתה לא שם לב זה שאתה מדבר מקצועי ותקשורת הספורט בישראל היא רכילותית וצהובה בעיקרה. אז זה צהוב וזה עסיסי ומושך קליקים, אז פה הפוקוס

כולם פה דיברו על המהלך ההזוי כשהגיע, טענו שהוא ידליף ויעורר כאוס בחדר הלבשה. סתם לכולם פה את הפה כשהיה עולה דקה 85 ושורף את הדשא, לי אישית זה לא מובן מאליו. אני חושה שזה מאוד אירוני שבאותו יום יצחקי מאריך חוזה ובניון לא. את יצחקי ראיתי פעמיים בסינמה סיטי באמצע הלילה עם פופקורן וקולה, הוא גם לא נראה כמו ספורטאי מקצועי.

בניון שיחק במכבי קשר אמצע. לא הוגן לשפוט את העונה שלו לפי שערים ובישולים, כמו שלא הוגן לשפוט את העונה הנפלאה של גולסה לפי שערים ובישולים.

אז לפי מה נשפוט את בניון? לפי ה"מרגש"? במה הוא תרם? זה לא נדב הנפלד

בניון 1436 דקות, 1 בישולים, 1 שערים, 13 מסירות מפתח

האריס 1295 דקות, 5 בישולים, 0 שערים, 23 מסירות מפתח.

האריס חילץ יותר כדורים מיוסי, אז גם ה"לחימה" של בניון לא מרשימה (או שפשוט האריס ממש מושמץ)

בניון הוא הרבה דיבורים על מעט. בחודשיים-שלושה האחרונים נתן סבב הופעות בעיתונות עד כדי בחילה.

העיקר שהוא שמח עכשיו בבית"ר והדקות שלו, או אחרי הגמר גביע שזימנו אותו לנבחרת. יוסי לפני הקבוצה.

אז לפי מה נשפוט את בניון? לפי ה"מרגש"? במה הוא תרם? זה לא נדב הנפלד

בניון 1436 דקות, 1 בישולים, 1 שערים, 13 מסירות מפתח

האריס 1295 דקות, 5 בישולים, 0 שערים, 23 מסירות מפתח.

האריס חילץ יותר כדורים מיוסי, אז גם ה"לחימה" של בניון לא מרשימה (או שפשוט האריס ממש מושמץ)

בניון הוא הרבה דיבורים על מעט. בחודשיים-שלושה האחרונים נתן סבב הופעות בעיתונות עד כדי בחילה.

העיקר שהוא שמח עכשיו בבית"ר והדקות שלו, או אחרי הגמר גביע שזימנו אותו לנבחרת. יוסי לפני הקבוצה.

עדיין לא מבין למה אתה לוקח בחשבון רק את הדקות בליגה. אירופה וגביע אלה משחקים לכל דבר וברוב המקרים גם יותר קשים ומלחיצים.