Jump to content

הישראליות באירופה 2017/18

Recommended Posts

כמו שאנחנו שלטנו אחרי האלופות?

השאלה היא מה עושים עם הכסף... ותראה מה הם עושים עם תקציב נמוך יותר

בכל מקרה אני חושב שהסגל שלהם השנה די סגור אולי יפתיעו עם איזה ישראלי השאלה מה הלאה...

השאלה היא מה עושים עם הכסף... ותראה מה הם עושים עם תקציב נמוך יותר

בכל מקרה אני חושב שהסגל שלהם השנה די סגור אולי יפתיעו עם איזה ישראלי השאלה מה הלאה...

התקציב שלהם(מבחינת משכורות והעברות) לא נופל משל מכבי.

פשוט שלהם זה עשרים מיליון יורו ושלנו זה מאה מיליון שקל(עם השקעות במדיה נוער ועוד דברים שאין להם)

צפויה לנו חצי שנה קשה. בינתיים מילון תקשורת - עברי - עברי למתקשים:

אירופה בטרנר = גיגסי ספונסר על המכנס

עוצמות = נצחון על מאריבור

מסורת = שנתיים באירופה

ב"ש קיבלה את ההגרלה הקלה ביותר בדרך לצ'מפיונס. בדר"כ בשלב הזה תמיד יש קבוצה מאוד קשה וגם ב"ש בשנה שעברה קיבלה בפלייאוף ובסיבוב השלישי את היריבה הקשה ביותר שהיא הייתה יכולה לקבל. לכן קשה לי לראות אותם מחמיצים את ההזדמנות ולא עוברים את מאריבור.

רק שתבינו שבשנה הבאה האלופה תיכנס כבר בסיבוב הראשון שאמנם אמור להיות קליל, אבל בסיבוב השני אמורות להצטרף האלופות של רומניה, קרואטיה, ואוסטריה. בסיבוב השלישי אמורות להצטרף האלופות של הולנד ויוון, ובשלב הפלייאוף תצטרפנה האלופות של שווייץ, ואולי וצ'כיה שבקונסטלציה מסוימת יכולה להיכנס ישירות לבתים.

כדי לעלות לליגת האלופות אנחנו היינו צריכים לעבור את שתי המשוכות הכי קשות שהיה אפשר לקבל.

כדי שהם יעלו הם נפלו על שנה שקרה בה משהו שלא קרה כבר מלא שנים כשכל כך הרבה קבוצות מדורגות נפלו, למעשה הדירוג שלנו מעל פאקינג מאריבור, כמעט היה מצב שאנחנו מדורגים בפלייאוף של האלופות אבל לא באירופית. בנוסף לכל קיבלו את האופציה הכי קלה מבין כולם גם אחרי כל ההפתעות בסיבוב הקודם.

ספרו לי עוד על כמה אין להם מזל.

וכל אלו שמפחדים משליטה שלהם מכבי לא זקוקה לכסף של ליגת האלופות בשביל להעמיד תקציב יותר חזק משל ב"ש. השאלה היא מה אנחנו עושים עם הכסף שלנו?

לפחות אפשר להתנחם בזה שמאריבור יבואו מוכנים או יותר נכון מורים לבוא מוכנים כי מרוהאן אמור להכיר את בש

כדי לעלות לליגת האלופות אנחנו היינו צריכים לעבור את שתי המשוכות הכי קשות שהיה אפשר לקבל.
כדי שהם יעלו הם נפלו על שנה שקרה בה משהו שלא קרה כבר מלא שנים כשכל כך הרבה קבוצות מדורגות נפלו, למעשה הדירוג שלנו מעל פאקינג מאריבור, כמעט היה מצב שאנחנו מדורגים בפלייאוף של האלופות אבל לא באירופית. בנוסף לכל קיבלו את האופציה הכי קלה מבין כולם גם אחרי כל ההפתעות בסיבוב הקודם.
ספרו לי עוד על כמה אין להם מזל.

לא חולקים על זה שהשנה המזל איתם אבל לגבי ההגרלות שנה שעברה הם קיבלו את ההכי קשה אז מן הסתם שזה יתאזן מתישהו

קצת מוזר שמדברים על ההתנהלות של מכבי בכל מה שקשור לכסף, אני מרגיש שיש הרבה זילות לכסף. ויש הרבה דוגמאות כמו רכש שאנחנו משחררים בסכומים נמוכים מאוד או אפילו בחינם ע"ע אורלנדו סה, גילי ורמוט, דאבור בזיל הזול, ועוד ועוד. בנוסף שחקנים שלא הצדיקו את השכר שלהם בשיט וזה לא רק עדן בן בסט. והעובדה שאין לנו ספונסר יותר מחמש שנים.

אז קצת מוזר שאתם מדברים פה על הקטע של הכסף. מכבי מבזבזת ומשלמת הרבה פעמים שכר גבוה ולא מוצדק. עושה שטויות וטעויות כמו במקרה של ליטו וידיגאל שבמקום לתת אותו לקבוצה הפורטוגזית אנחנו משלמים שכר לעוד עונה.

אני שמח שלפחות במקרה של עטר אנחנו לא הולכים לצאת פראיירים. (או שלא?!)

קצת מוזר שמדברים על ההתנהלות של מכבי בכל מה שקשור לכסף, אני מרגיש שיש הרבה זילות לכסף. ויש הרבה דוגמאות כמו רכש שאנחנו משחררים בסכומים נמוכים מאוד או אפילו בחינם ע"ע אורלנדו סה, גילי ורמוט, דאבור בזיל הזול, ועוד ועוד. בנוסף שחקנים שלא הצדיקו את השכר שלהם בשיט וזה לא רק עדן בן בסט. והעובדה שאין לנו ספונסר יותר מחמש שנים.

אז קצת מוזר שאתם מדברים פה על הקטע של הכסף. מכבי מבזבזת ומשלמת הרבה פעמים שכר גבוה ולא מוצדק. עושה שטויות וטעויות כמו במקרה של ליטו וידיגאל שבמקום לתת אותו לקבוצה הפורטוגזית אנחנו משלמים שכר לעוד עונה.

אני שמח שלפחות במקרה של עטר אנחנו לא הולכים לצאת פראיירים. (או שלא?!)

לפי מה שקראתי שילמת 1.2 מליון על עטר אם זה לא פראיירים מה כן

מה זה הכי קל שיכלו לקבל? למה לא איזה סן מרינו או אנדורה? חרא מזל יש להם.

מקווה מאוד שכשהמזל שלהם יתאזן סוף סוף (בהנחה שזה יקרה כמובן), זה יהיה קשור למטוסים.

מה זה הכי קל שיכלו לקבל? למה לא איזה סן מרינו או אנדורה? חרא מזל יש להם.

מקווה מאוד שכשהמזל שלהם יתאזן סוף סוף (בהנחה שזה יקרה כמובן), זה יהיה קשור למטוסים.

בדוק אלונה מחזיקה בשכר איזו סבתא מרוקאית שיודעת כשפים אחרת אין לי הסבר אחר לכמות מזל הזאת.

בדוק אלונה מחזיקה בשכר איזו סבתא מרוקאית שיודעת כשפים אחרת אין לי הסבר אחר לכמות מזל הזאת.

סבתא אחת? בשביל מזל כזה היא צריכה להעסיק את כל שכונה ד'

אם הייתי אוהד ב''ש הייתי מאוד מודאג מכל הזחיחות והנפיחות של הסגל שלהם אחרי ההופעה הבזיונית בבולגריה. אלה אם כן זה סתם הצגה לתקשורת.

ההגרלה היא כל כך נוחה שמותר להם להיות זחוחים.

זו מאריבור יותר חלשה מזו שאנחנו פגשנו.

ההגרלה היא כל כך נוחה שמותר להם להיות זחוחים.

זו מאריבור יותר חלשה מזו שאנחנו פגשנו.

התכוונתי לחגיגות המטורפות שלהם מיד אחרי ה3-1, ציטוטים של בכר שהם "יכולים לעבור כל קבוצה", ופוסטים של השחקנים ברשתות החברתיות בסגנון של "ימותו הקנאים"

השאננות שלהם מההגרלה רק מוסיפה לזה

הגנה ושוער מצחיק יש למאריבור, בקושי עברו את זרינסקי הבוסנית ומול האיסלנדים לא הרשימו ועברו

טאברז הברזילאי נראה הכי מאיים (בן 33, כמעט עשור במועדון) שם עם שלושה שערים, קצת כבד סטייל לוסיו.זאהוביץ'הבן של גם לא רע. שחקן העונה שנה שעברה עזב

שיעלו אולי כבר ייקחו כבר את נווקאמה כסף לא חסר למכבי ולבש שחקנים בשוק כן חסר שיאבדו כמה שיותר

כל עוד נימני הסוכן של נוואקמה גם שלושער נגד ברסה בקמפ נואו הוא לא יקבל חצי מהצעות שרייכרייט קיבל.

כל עוד נימני הסוכן של נוואקמה גם שלושער נגד ברסה בקמפ נואו הוא לא יקבל חצי מהצעות שרייכרייט קיבל.

ואם הוא היה שחקן של מכבי

היה נמכר ב 100 אלף דולר