Jump to content

הישראליות באירופה 2017/18

Recommended Posts

אין ספק שהם התאמצו כדי להגיע למצב הזה, אבל לתת שנתיים טובות בישראל, להיות עם דירוג חסית אפסי וכבר בהגרלת הצ'מפיונס השניה בחייהם לקבל כזה דבר זה קל מידי.

אבל זהו, צריך לנשום עמוק ולהתעסק השנה בעצמנו, יותר מאי פעם. הם כרגע בשיא היכולת, שיא המזל, הכל מתחבר, והכוכבים מסתדרים. א אי אפשר יהיה לברוח מהפסטיבל התקשורתי שגם ככה הזוי סביב בירת ישראל החדשה. צריך לשמור על רמה גבוהה, דרך נכונה, ולחכות שה-fad הזה יחזור למקומו הטבעי. אנחנו לא הולכים לשום מקום.

מאריבור הדיחה אותנו אם אני לא טועה, הם לא פראיריים ואתם לא יודעים איך הם נראים היום.

הדיחו אותך כי שיחקת בקפריסין בזמן מלחמה מזויינת כשהראש של כולם היה עסוק בעזה.

מאריבור הדיחה אותנו אם אני לא טועה, הם לא פראיריים ואתם לא יודעים איך הם נראים היום.

חחח אחי, שכחת מה עברנו בעונה הזו? וגם זה היה תירוץ לא משכנע להיות מודחים נגדם.

ברכות לב"ש על העלייה לאלופות הגרלת הפלייאוף הקלה בהסטוריה

איזה עצבים. אנחנו קרענו את התחת עד שהגענו לבתים. בחיי שהמשחק בבאזל הוריד לי שש שנים מהחיים.

והם מקבלים את מאריבור ועולים לצמפיונס בפעם השניה שהם מנסים.

דבר אחד טוב בכך שיעלו לאלופות: יש לנו הזדמנות לקחת אליפות, לעלות לבתים ולצבור ניקוד גבוה באירופה לקראת העונה הבאה שעשוי להציב אותנו בעמדה טובה לעלות בעצמנו שוב.

הבעיה כמובן היא שצריך להתחזק בשביל שכל זה יקרה.

אשכרה אנחנו עברנו את באזל ופלזן עם מיליארד ארבעמאות אלף נקודות דירוג והם מקבלים לי את מאריבור עם 17 נקודות.

בשביל לאזן מזל כזה זה ברמת השפקוואנסה

מסכים. הכסף שיכנס לאו דווקא ישמש אותם לרכש בומבסטי - זה מה שתמיד אומרים וזה לא קורה בדרכ. באלופות יותר קשה לשחק מהאירופית זאת עצימות שונה והם אמורים(כמובן שזה לא פקטור עם בש) לקבל בראש.

מה גם שאין להם מקום כבר לזרים , ואין שום ישראלי שישדרג אותם.

דבר אחד טוב בכך שיעלו לאלופות: יש לנו הזדמנות לקחת אליפות, לעלות לבתים ולצבור ניקוד גבוה באירופה לקראת העונה הבאה שעשוי להציב אותנו בעמדה טובה לעלות בעצמנו שוב.

הבעיה כמובן היא שצריך להתחזק בשביל שכל זה יקרה.

משנים את כל שיטת הדירוג שנה הבאה לא?

אין יותר מסלול אלופות, אני חושב שאנחנו לא נהיה בעמדה טובה לעלות בעצמנו בשנים הקרובות..

רגע, איך הגיוני אבל שאלופת סלובניה השחקן הכי טוב שלהם זה קבאה ? כי כמה שאנחנו מסתלבטים מאריבור יש לה ניסיון באירופה ולדעתי הם לא פראיירים. אבל לעזאזל למה לא אולימפיאקוס או סלטיק איך הם קיבלו אותם באמת

רגע, איך הגיוני אבל שאלופת סלובניה השחקן הכי טוב שלהם זה קבאה ? כי כמה שאנחנו מסתלבטים מאריבור יש לה ניסיון באירופה ולדעתי הם לא פראיירים. אבל לעזאזל למה לא אולימפיאקוס או סלטיק איך הם קיבלו אותם באמת

כי הליגה הסלובנית ברמה של ליגה לאומית

מאריבור לא בלבל של הליגה שלה

ככל שתפנימו מהר יותר שהם כבר בצ'מפיונס, כמו שרשמתי עוד לפני המשחק מול ההונגרים, ככה זה ירד לכם בגרון מהר יותר (אבל לא חלק יותר /:).

קבוצה שחוץ מזה שהיא טובה פשוט הכל מתחבר לה, לא מבין איך אפשר להמשיך להתעלם מזה.

כאמור, הכל מתחבר להם.

זה כל כך צפוי שהיה צריך לעצום עיניים ממש חזק לא לראות.

נקווה שהסטטיסטיקה של קבוצה שעושה עונה באלופות תישמר בליגה.