Jump to content

הישראליות באירופה 2017/18

Recommended Posts

די נו רביד אתה לא מאמין לעצמך.

אתה שכחת את הרמה שניקוסיה ובורדו הציגו באותו טורניר. אחרת לא היית מגיב ככה. פרנקפורט היתה הגרלה קשה מאוד, בורדו וניקוסיה היה מזל של החיים.

אתה באמת משווה את מה שזהבי עשה נגד באזל ובכלל בכל הדרך לליגת האלופות למה שוואקמה עשה? איפה ההשוואה פה בכלל?

אתם יכולים להגיד מה שבא לכם אני עדיין חושב ש95 אחוז מההעפלה לליגת האלופות זה בזכות זהבי.

עד כה הקמפיין של באר שבע זה רק וואקמה.

אה ועוד משהו קטן: אפואל ניקוסיה בכלל לא העפילה לבתים באותה שנה. היא הודחה ע"י זולטה וארחם ועלתה לבתים בפוקס בזכות הגרלה שעשו בין כל המודחות אחרי השהייה של פנרבחצ'ה ובשיקטאש. אז ספר לי עוד כמה זאת הייתה הגרלה קשה ועוד קיבלנו אותם מדרג ב.

עד כה הקמפיין של באר שבע זה רק וואקמה.

זה שני דברים שונים,זה שוואקמה הוא השחקן המרכזי בבאר שבע אין ספק בכלל,אבל מה שזהבי עשה במכבי במוקדמות ליגת האלופות אין דברים כאלה לא בבאר שבע וגם לא באירופה,כמה שחקנים הביאו כמעט לבד קבוצה לשלב הבתים? מישהו פה יכול לתת לי תמספרים המדויקים שלו לאורך כל המוקדמות?

רביד אתה מסתלבט ?! הגרלה קלה בבתים ?!

פרנקפורט, אפואל ובורדו שהייתה מחזיקת הגביע בצרפת זו הגרלה קלה ?!!? באיזה עולם ?

בדיוק מה שאני באתי לרשום.

תוסיף לזה שפרנקפורט היו דרג שלישי, ואולי קבוצת הדרג שלישי הכי חזקה שהיינו יכולים לקבל, היה לנו מזל רק לגבי אפואל ניקוסיה ולא מעבר

לא יודע מה קשורה ברצלונה כי אני לא חושב שהפעם האחרונה ששיחקו בפלייאוף הייתה כשהיינו במוקדמות צ'מפיונס, אבל כבר שנים אי אפשר לקבל אותה אם היא במוקדמות.

יש מסלולים נפרדים לאלופות וכאלה שלא, הקבוצות שהם יכולים לקבל לא שונות ממה שאנחנו יכולנו. מספיק לבכות כבר.

חחחחחחח

לא חשבתי שמישהו יענה על עניין ברצלונה ברצינות.

מחילה מכל מי שלא הבין את הציניות.

שאלה למי שחושב שהאפשרויות שלהן קלות - מבין כל הקבוצות ששיחקו העונה במפעל, איזה קבוצות היו יכולות להיות בשלב הפלייאוף ולא נמצאות בו?

מבחינתי, בהינתן זה שהם כבר פגשו את לודוגורץ בשלב הקודם, הקבוצה היחידה שחסרה כדי להרכיב את חמשת הכי חזקות במוקדמות היא לגיה במקום מאריבור.

מזל שלה שעפו הרבה מדורגות.

איזה הרבה מדורגות עפו?

באטה וזלצבורג שכבר 20 שנה עושים פאדיחות. היחידה שבאמת הייתה הפתעה זו ליגה.

שנית אם באטה עפה כנראה שהיא לא כזו טובה, לא יותר מחמשת המדורגות שעלו.. ו על זלצבורג אני בכלל לא מרחיב כי חוץ משם מפתה אין בה כלום מה שמוביל אותי ללודוגורץ,הרבה פה בוכים על הגרלה קלה, זה שיש לה שם של מועדון דייג זה נכון. אבל זו קבוצה עם 34 נק דירוג. מה שהיה שם אותה בחמשת המדורגות לדוגמא אם הייתה מעפילה, וזו קבוצה שרק לפני שנה הוציאה 3 נק בבית קשה מאד בליגת האלופות, בזמן שעקפה את בזל ה"מפחידה", ושפריז הגדולה גירדה מהם תיקו בתוספת הזמן. אני כשראיתי שלודו תהיה היריבה שלהם שמחתי, לא ננתי לבש הרבה סיכוי, אבל היה להם הרבה מזל במשחק. אבל נטו במשחק, אני לא רואה איך לפגוש את לודו זה מזל.

בקשר להגרלת הפליאוף, 8 מדורגות בסיבוב 3 הלכו הביתה. זה שהם נפלו על שנה שמרבית הקבוצות במוקדמות לא מציגות אצ רמתן זה נכון, אין פה את בזל זה גם נכון. ועדיין מתוך 5 קבוצות, מול 3 הם יבואו בתור אנדרדוג. אני אישית מאמין שהם עולים השנה. אבל בגדול להגיד שיש להם מזל בהגרלות זה מביך.

בדיוק מה שאני באתי לרשום.

תוסיף לזה שפרנקפורט היו דרג שלישי, ואולי קבוצת הדרג שלישי הכי חזקה שהיינו יכולים לקבל, היה לנו מזל רק לגבי אפואל ניקוסיה ולא מעבר

בורדו באותה עונה הייתה במאבקי תחתית לפי מה שזכור לי, הדבר האחרון שעניין אותם זאת הליגה האירופית.

בורדו באותה עונה הייתה במאבקי תחתית לפי מה שזכור לי, הדבר האחרון שעניין אותם זאת הליגה האירופית.

זה קל לומר בדיעבד.. גם אינטר שנה שעברה עשו בושות בליגה.

זה לא מגמד את ההישג של מכבי

המזל הלך איתם, המשחק בטרנר בחיים לא שיקף 2:0, בניגוד לשלישייה המוצדקת של הבולגרים (ברזילאים). זה קרה להם גם בעונה שעברה עם שריף, ולנו עם ההעפלה מול באזל וההעפלה האוטומטית לבתים באירופית ב13' אחרי שההתמודדות עם פאוק בוטלה. זה קורה בכדורגל ואין מה להתרגש מזה. ואחרי שאתה עובר הביטחון עולה והמומנטום איתך.

כרגע יש 3 קבוצות שהם יכולים לקבל שזה 50-50 לגמרי (סלטיק, אפועל ואולימ'). קופנהאגן שפייבוריטית ברורה מול ב"ש, הגיעו שנה שעברה מאותה הדרך במוקדמות עד שמינית הגמר, קבוצה טובה שלא תזלזל באף קבוצה שתקבל. ומאריבור שהגיעה לפלייאוף בשן ועין וגם בסוף מצאה את עצמה מדורגת אחרי כל ההפתעות של הסיבוב האחרון, ב"ש פייבוריטית מולה.

רביד לגמרי צודק.

בורדו זרקה ז על המפעל, ניקוסיה לא היו ממש טובים באותה עונה וכלל לא העפילו לבתים.

הם קיבלו עונה שעברה את אולימפיאקוס וסלטיק, בתים עם סאות'המפטון, אינטר וספרטה. אינטר זלזלה בסן סירו בטרנר פחות, האנגלים עלו בהרכב חזק אצלם בבית ואיכשהו לא עברו אותם.

לודוגורץ זו הגרלה קשה לשלב השלישי.

אני גם לא מבין למה אומרים שהיריבות שלהם בפליאוף חלשות.

חוץ ממאריבור כולן מדיחים אותם.

המזל הלך איתם, המשחק בטרנר בחיים לא שיקף 2:0, בניגוד לשלישייה המוצדקת של הבולגרים (ברזילאים). זה קרה להם גם בעונה שעברה עם שריף, ולנו עם ההעפלה מול באזל וההעפלה האוטומטית לבתים באירופית ב13' אחרי שההתמודדות עם פאוק בוטלה. זה קורה בכדורגל ואין מה להתרגש מזה. ואחרי שאתה עובר הביטחון עולה והמומנטום איתך.

כרגע יש 3 קבוצות שהם יכולים לקבל שזה 50-50 לגמרי (סלטיק, אפועל ואולימ'). קופנהאגן שפייבוריטית ברורה מול ב"ש, הגיעו שנה שעברה מאותה הדרך במוקדמות עד שמינית הגמר, קבוצה טובה שלא תזלזל באף קבוצה שתקבל. ומאריבור שהגיעה לפלייאוף בשן ועין וגם בסוף מצאה את עצמה מדורגת אחרי כל ההפתעות של הסיבוב האחרון, ב"ש פייבוריטית מולה.

אולימפיאקוס זלזלה ועפה, היא טובה יותר מהם

יש להם סיכוי של 20% להעפיל = הסיכוי שהם יגרילו את מאריבור.

ככל שתפנימו מהר יותר שהם כבר בצ'מפיונס, כמו שרשמתי עוד לפני המשחק מול ההונגרים, ככה זה ירד לכם בגרון מהר יותר (אבל לא חלק יותר /:).

קבוצה שחוץ מזה שהיא טובה פשוט הכל מתחבר לה, לא מבין איך אפשר להמשיך להתעלם מזה.

ככל שתפנימו מהר יותר שהם כבר בצ'מפיונס, כמו שרשמתי עוד לפני המשחק מול ההונגרים, ככה זה ירד לכם בגרון מהר יותר (אבל לא חלק יותר /:).

קבוצה שחוץ מזה שהיא טובה פשוט הכל מתחבר לה, לא מבין איך אפשר להמשיך להתעלם מזה.

גם שנה שעברה התחבר להם הזכייה באליפות, ה3:2 נגד שריף וההדחה של אולימפיאקוס ועדיין הם נעצרו בפלייאוף. יש להם עוד צמד מפגשים, הכל פתוח.

אגב יפתיע אותי מאוד אם הם יעפילו לשלב הבתים ויזכו באליפות 3 ברציפות, זה באמת משהו שעוד לא קרה פה

גורדנה באמת משחק טוב, ובכלל בני יהודה נראים טוב מאוד מול קבוצה ששחקן אחד שלה שווה כמו כל המועדון שלהם.

עושה רושם שיהיו קבוצה מאוד מעניינת העונה.

לא יודע אם היא נכנסת להגדרה של קבוצה טובה, אבל בהחלט בנו שם קבוצה קשוחה שתעשה חיים קשים לכל קבוצה.. גורדנה היה נהדר גם במשחק בארץ