Jump to content

הישראליות באירופה 2017/18

Recommended Posts

בני יהודה מקבלת את המנצחת מהקבוצות :

טורפדו כותאיסי מגאורגיה או את א.ס. טרנצ'ין מסלובקיה

זו הקבוצה שמשחקת נגדנו מחר (הסלובקית).

שיהיה בהצלחה לכל הקבוצות. אנחנו זקוקים לניקוד, שיהיו לנו 2 קבוצות בליגת האלופות. עם כמה שאני מתעב את האוהדים השחצנים שלהם שעלה להם השתן לראש ומבחינתם הליגה נבראה רק לפני שנתיים, ב"ש מייצגת את ישראל בכבוד. והצלחה של בכר, זאת הצלחה של כולנו אחרי שהוא יתמנה למאמן הנבחרת.

הויכוח הקבוע על אם רוצים שקבוצות ישראליות אחרות יצליחו.

שב״ש יקבלו עשירייה, בית״ר מ.

מבחינתי שבית"ר ובני יהודה יתנו ניצחונות בשלב הבתים.

גם ב"ש רק שאני מעדיף שתודח בבתים של האירופית

לא מבין את הרציונל של להיות בעד קבוצות יריבות...

אבל אולי זה רק אני.

אם נרוויח מזה ואם לא, מקווה שכולן יפסידו חוץ מאיתנו.

תודה.

מרוויחים מזה 0.0006719 אלפיונית הנקודה וביחד עם זה מקבלים את היריבה בפורמה, חדר הלבשה דבוק, מועדון בתנופה,מקבלת הר של כסף, יוקרה, הכרה, ספונסרים, מרצ'נדייז, קהל ומעיפים אותנו למפעל המשני לגרד נקודות באמצע פאקינג יוני, אבל העיקר שקיבלנו 0.0000000006719 אלפיונית הנקודה.

בגדול מסכים איתך סוקראטס, אבל אם אני לא טועה (תקן אותי אם כן) הניקוד שקבוצות ישראליות אחרות כן עוזר לניקוד מדיני שיגרום לדוגמא לזה שלא נתחיל מהסיבוב הראשון במוקדמות הליגה האירופית אלא מהסיבוב השני כמו עד לפני שנתיים.

מעבר לזה? מבחינתי שכל שאר הישראליות יודחו.

בגדול מסכים איתך סוקראטס, אבל אם אני לא טועה (תקן אותי אם כן) הניקוד שקבוצות ישראליות אחרות כן עוזר לניקוד מדיני שיגרום לדוגמא לזה שלא נתחיל מהסיבוב הראשון במוקדמות הליגה האירופית אלא מהסיבוב השני כמו עד לפני שנתיים.

בליגה האירופאית זה ממש לא משנה אם אתה משחק סיבוב ראשון או שני, הסיבוב הראשון ככה או ככה הוא משחק אימון.

ובצ'מפיונס? כדי להתקדם סיבוב אתה צריך דירוג מדינה שגם ככה לא נשיג.

וזה מדגדג לי רצון לראות קבוצה אחרת מהארץ מצליחה בחו"ל.

שנאתי את הקמפיינים של הפועל, שנאתי את של חיפה (ה-0 נקודות ושערים היה חביב בדיעבד), שנאתי את הקמפיין של ב"ש שנה שעברה.

קיוויתי כל משחק שיפסידו וכשזה לא קרה, התבאסתי, לא שמחתי על עוד עשירית נקודה בדירוג.

זה יכול לגרום גם לנציגה שניה באלופות, אבל אנחנו רחוקים משם כרגע

בליגה האירופאית זה ממש לא משנה אם אתה משחק סיבוב ראשון או שני, הסיבוב הראשון ככה או ככה הוא משחק אימון.

ובצ'מפיונס? כדי להתקדם סיבוב אתה צריך דירוג מדינה שגם ככה לא נשיג.

וזה מדגדג לי רצון לראות קבוצה אחרת מהארץ מצליחה בחו"ל.

שנאתי את הקמפיינים של הפועל, שנאתי את של חיפה (ה-0 נקודות ושערים היה חביב בדיעבד), שנאתי את הקמפיין של ב"ש שנה שעברה.

קיוויתי כל משחק שיפסידו וכשזה לא קרה, התבאסתי, לא שמחתי על עוד עשירית נקודה בדירוג.

מסכים שזו רמה של משחק אימון, אבל זה גם להתחיל להתאמן שבוע-שבועיים מאוחר יותר. שבוע-שבועיים נוספים של מנוחה בפגרה. יש לזה חשיבות גדולה בעיניי.

לא מבין את הרציונל של להיות בעד קבוצות יריבות...

אבל אולי זה רק אני.

אם נרוויח מזה ואם לא, מקווה שכולן יפסידו חוץ מאיתנו.

תדמיין קיץ הכי טוב שאתה יכול באופן ריאלי. 2-4 ישראלים מצויינים, 2-3 זרים טובים.

עכשיו תחשוב שמכבי בבתים ובש לא.

מי לוקחת אליפות?

תודה.

מרוויחים מזה 0.0006719 אלפיונית הנקודה וביחד עם זה מקבלים את היריבה בפורמה, חדר הלבשה דבוק, מועדון בתנופה,מקבלת הר של כסף, יוקרה, הכרה, ספונסרים, מרצ'נדייז, קהל ומעיפים אותנו למפעל המשני לגרד נקודות באמצע פאקינג יוני, אבל העיקר שקיבלנו 0.0000000006719 אלפיונית הנקודה.

בדיוק

זה יכול לגרום גם לנציגה שניה באלופות, אבל אנחנו רחוקים משם כרגע

ובוא נגיד שנקבל עוד נציגה באלופות, אז יהיה לנו משחק נגד ליברפול או סביליה על העלייה לבתים, מעניין מי יעברו.

תדמיין קיץ הכי טוב שאתה יכול באופן ריאלי. 2-4 ישראלים מצויינים, 2-3 זרים טובים.

עכשיו תחשוב שמכבי בבתים ובש לא.

מי לוקחת אליפות?

א. זה לא משנה למשוואה או לדיון.

ב. 2013/2014

ג. שוב, לא עקרוני, מכבי צריכה (חייבת) סגל מספיק עמוק כדי להצליח ב-2 מפעלים בלי שום קשר לקבוצות אחרות, זה לא צריך לבוא אחד על חשבון השני ובטח שלא צריך להיות קשור לאם היריבות שלך משחקות באירופה או לא.

די להיות פרובינציאלים ולחשוב שאירופה מפריעה לליגה, 80 קבוצות משחקות בשלבי הבתים באירופה, כולן כושלות בליגות כי הן משחקות באירופה?

רוצה להתקדם ולהיות קבוצה בינונית באירופה? צריך לשחק באירופה.

רוצה להגיע לאירופה? צריך להיות טוב בליגה.

אין דרך אחרת.