Jump to content

הישראליות באירופה 2017/18

Recommended Posts

מה ראית בדיוק?

אולימפיאקוס משנת 2011 ברצף בבתים של ליגת האלופות. ב-2014 הגיעו לשמינית גמר.

ב-2009 ו-2007 גם היו בשמינית גמר.

כן, אימפריה אימפריה. מועדון שהוא בערך פי 100 על כל מועדון ישראלי.

נו ו?

מה אתה מביא לי פה נתונים ? מי השווה אותם לקבוצה ישראלית ?

אתה אומר שלקבל את הבולגרים עם 11 ברזילאים בהרכב עדיף על אולימפיאקוס ? מאיפה הביטחון הזה ?

לודוגורץ הוציאו נקודה בפריז, וארסנל ירקו דם כדי לנצח שם, זלצבורג עדיפים עליהם ? במה ?

ראינו איזה אימפריה אולימפיאקוס לפני עונה.

גם שנה שעברה אחרי עונה לא טובה, הם עדיין הגיעו לשמינית גמר

אם הם היו צריכים לפגוש אותם שנה אחרי שנה, לדעתי הם היו מודחים כי בפעם האחרונה היה זלזול מצד אולמיפיאקוס ואם הם היו נפגשים שוב זה לא היה קורה.

עריכה

אולימפיאקוס בעונת 2015-16 ניצחו את ארסנל.

גם שנה שעברה אחרי עונה לא טובה, הם עדיין הגיעו לשמינית גמר

אם הם היו צריכים לפגוש אותם שנה אחרי שנה, לדעתי הם היו מודחים כי בפעם האחרונה היה זלזול מצד אולמיפיאקוס ואם הם היו נפגשים שוב זה לא היה קורה.

עריכה

אולימפיאקוס בעונת 2015-16 ניצחו את ארסנל.

אני מכיר תהיסטוריה שלהם ויודע שהם קבוע בבתים, אבל לא חושב שהבולגרים זה הגרלה יותר קלה.

נו ו?

מה אתה מביא לי פה נתונים ? מי השווה אותם לקבוצה ישראלית ?

אתה אומר שלקבל את הבולגרים עם 11 ברזילאים בהרכב עדיף על אולימפיאקוס ? מאיפה הביטחון הזה ?

לודוגורץ הוציאו נקודה בפריז, וארסנל ירקו דם כדי לנצח שם, זלצבורג עדיפים עליהם ? במה ?

נראה לי התכוונת להיפך, כי אני ממש לא אומר את זה.

אגב לודוגורץ הוציא את התיקו שלהם מפריז במחזור האחרון אחרי שפריז וארסנל כבר עלו בפער גדול.

אגב לודוגורץ הוציא את התיקו שלהם מפריז במחזור האחרון אחרי שפריז וארסנל כבר עלו בפער גדול.

אמרת שליפול על לודוגורץ במקום על אולימפיאקוס או זלצבורג זה מזל גדול, אני לא חושב ככה.

אמרת שליפול על לודוגורץ במקום על אולימפיאקוס או זלצבורג זה מזל גדול, אני לא חושב ככה.

סורי התבלבלתי חשבתי שכתבת הפוך.

בכל אופן, כן, ברור. אם היינו מוגרלים והיה לנו או את אולימפיאקוס או את לודוגורץ, והיינו נופלים על לודו - הייתי מדליק אבוקה בחדר.

לא כדאי לנו שבאר שבע ינצחו את לודוגרץ? אני חושב שאנחנו מתחרים איתם בטבלת הדירוג.

מה זה משנה לנו הדירוג שלהם?

דווקא אם לודוגורץ ינצחו, אז הם בכלל לא באותה מסגרת כמו שלנו ואז הדירוג שלהם לא ממש משנה לנו.

למה אתה חושב שזלצבורג קבוצה טובה יותר מלודוגורץ ? כי קמפל, סוריאנו ומאנה שיחקו שם לפני שלוש שנים ?

זלצבורג מעולם לא הגיעו לשלב הבתים בצ׳מפיונס. לוזרים.

חושבים שלודוגורץ כבשים כי הם משחקים בליגה חלשה, אבל לא מבינים שהם לא קשורים לליגה בשום צורה.

לודוגורץ עושה בבולגריה מה שאולימפיאקוס עושה ביוון, אחד לאחד. אליפויות מוחצות בדו ספרתי (שבע ברצף נראה לי), מפסידים משחק פעם באף פעם.

קבוצה מצויינת שהייתה לוקחת פה אליפות קלה.

למה אתה חושב שזלצבורג קבוצה טובה יותר מלודוגורץ ? כי קמפל, סוריאנו ומאנה שיחקו שם לפני שלוש שנים ?

חושבים שלודוגורץ כבשים כי הם משחקים בליגה חלשה, אבל לא מבינים שהיא לא קשורה לליגה בשום צורה.

הם עושים בבולגריה מה שאולימפיאקוס עושים ביוון, אחד לאחד. אליפויות מוחצות בדו ספרתי, מפסידים משחק פעם באף פעם.

עזוב את זה, יש להם גם שחקנים שקוראים להם נתנאל ומוטי מה צריך יותר מזה :mushy:

אף אחד לא מזלזל בלודוגורץ.

פשוט כשיש לך את אולימפיאקוס וזלצבורג בהגרלה, ובסוף אתה נופל עם לודוגורץ, אז זה מזל גדול.

אחרי צמצום היו להם 5 אפשרויות, לא?

מזל גדול זה לקבל את הכי חלשה באפשרויות, ושבכלל תהיה הכי חלשה עוד לפני הצמצום. לקבל את הקבוצה השלישית בטיסה אחרי צמצום ושהיא מהיותר טובות עוד לפניו זה לא מזל גדול, זה דבר נורא סביר.

הם שנה שעברה נפלו על שתי הגרלות קשות מאוד ברצף, על איזה מזל תמידי בהגרלות מדובר? אין מה לעוות את המציאות, זה מעצבן במקרה כזה כמו שזה מעצבן שעושים את זה לגבינו.

אחרי צמצום היו להם 5 אפשרויות, לא?

מזל גדול זה לקבל את הכי חלשה באפשרויות, ושבכלל תהיה הכי חלשה עוד לפני הצמצום. לקבל את הקבוצה השלישית בטיסה אחרי צמצום ושהיא מהיותר טובות עוד לפניו זה לא מזל גדול, זה דבר נורא סביר.

הם שנה שעברה נפלו על שתי הגרלות קשות מאוד ברצף, על איזה מזל תמידי בהגרלות מדובר? אין מה לעוות את המציאות, זה מעצבן במקרה כזה כמו שזה מעצבן שעושים את זה לגבינו.

הייתה להם אפשרות לקבל גם את ניקוסיה ועוד קבוצה נוספת.

אבל אל תשכח שהם לא מדורגים וזה מה שבאמת מדהים...

הייתה להם אפשרות לקבל גם את ניקוסיה ועוד קבוצה נוספת.

אבל אל תשכח שהם לא מדורגים וזה מה שבאמת מדהים...

ניקוסיה פחות טובה מלודוגורץ, קרבאח פחות טובה מלודוגורץ, אז מה כזה מיוחד פה?

ואז מה אם לא מדורגים? אלה הקבוצות, לודוגורץ היא הקבוצה ה-4-5 בטיבה בערך בין כל האפשרויות (אחרי אולימפיאקוס, סלטיק, קופנהגן ואולי זלצבורג), אין כאן שום דבר יוצא דופן.

ניקוסיה פחות טובה מלודוגורץ, קרבאח פחות טובה מלודוגורץ, אז מה כזה מיוחד פה?

ואז מה אם לא מדורגים? אלה הקבוצות, לודוגורץ היא הקבוצה ה-4-5 בטיבה בערך בין כל האפשרויות (אחרי אולימפיאקוס, סלטיק, קופנהגן ואולי זלצבורג), אין כאן שום דבר יוצא דופן.

לודוגורץ יותר טובה מזלצבורג עד שהם יוכיחו אחרת, כל עונה הם מפשלים בפלייאוף.

ניקוסיה ברמה של לודוגורץ לפי דעתי, עונה שעברה הפסידו לקופנהגן בפלייאוף 2:1 בסיכום אחרי גול דקה 85 והגיעו ל16 האחרונות בליגת האירופית אחרי שהעיפו את בילבאו.

למביני עניין..שאלתי את זה כמה עמודים קודם ללא מענה.

האם יש סיכוי להתקדמות של ישראל בדירוג בעקבות הצלחה עתידית של ההישראליות? חלום 5 נציגות באירופה/נציגה שמתחילה בשלב מאוחר יותר האם הוא קיים?

למביני עניין..שאלתי את זה כמה עמודים קודם ללא מענה.

האם יש סיכוי להתקדמות של ישראל בדירוג בעקבות הצלחה עתידית של ההישראליות? חלום 5 נציגות באירופה/נציגה שמתחילה בשלב מאוחר יותר האם הוא קיים?

זה לא יקרה בעתיד הקרוב, צריך לעלות איזה 4-5 מקומות.

אף אחד לא מזלזל בלודוגורץ.

פשוט כשיש לך את אולימפיאקוס וזלצבורג בהגרלה, ובסוף אתה נופל עם לודוגורץ, אז זה מזל גדול.

על סמך מה אתה חושב שלודוגורץ תהיה הגרלה יותר קלה לבש מאולימפיאקוס/זלבצורג?

את זלצבורג אני לא כל כך מכיר, עדיין לדעתי לודוגורץ זו הגרלה באותו סדר גודל של שתיהן.

חושבים שלודוגורץ כבשים כי הם משחקים בליגה חלשה, אבל לא מבינים שהם לא קשורים לליגה בשום צורה.

לודוגורץ עושה בבולגריה מה שאולימפיאקוס עושה ביוון, אחד לאחד. אליפויות מוחצות בדו ספרתי (שבע ברצף נראה לי), מפסידים משחק פעם באף פעם.

נטו כי אין להם שם.

ראיתי את המשחקים שלהם שנה שעברה בצמפיונס, ראיתי השבוע את הסגל שלהם. לא יודע בוודאות כמה שינויים הם עשו משנה שעברה. אבל הם קבוצה ברמה של אולימפיאקוס וזלצבורג כמו שאמרת אם גם לא יותר. מספיק לראות תקצירים שלהם שנה שעברה מהבתים כדי להבין באיזה רמה הם משחקים..

זה לא משנה זלצבורג לודוגורץ הם לא יעברו .

אחרי שהם העיפו את אולימפיאקוס שנה שעברה כבר אף אחד לא יזלזל בהם..

העפנו את פלזן ובאזל.

הם יכולים להעיף את לודוגורץ.

קצת עדכוני בוקר על הונבד:

שיחקו אתמול את המשחק הראשון בליגה, מול העולה החדשה. ניצחו 2-0. לנזפאמה כבש ובישל (בכדור חופשי, איך לא). שיחקו 4-4-2. הדבר העיקרי שחשוב הוא שאיקן-קינג, המגן הימני הפותח ואחד השחקנים החשובים בקבוצה, נפצע בדקה הרביעית והוחלף. עוד לא ידועה חומרת הפציעה אך המאמן ואן-דר מיר אמר ש"זה לא נראה טוב".

תקציר המשחק:

יום רביעי - 22:15 - הונבד נגד באר שבע

הונבד - 3.40

תיקו - 3.10

בש - 2.25

מי שמעוניין לדעת מה יחסי הכוחות והיריבה של בש בשלב הבא

לודוגורץ - 1.20

תיקו - 7.00

ז׳ילינה - 12.00

יום חמישי - 20:00 - בני יהודה מארחת את טרנצ׳ין

בני יהודה - 3.75

תיקו - 3.30