Jump to content

הישראליות באירופה 2017/18

Recommended Posts

יחסית קל לבית"ר, לא?

ביחס לאברטון כן, ביחס לזניט שקיבלה בני יהודה כן, אבל בחיים לא ביחס לביתר.

קבוצה פורטוגלית, פורטוגל מעצמת כדורגל, מפוצצת שחקנים ברזילאים, ביתר לא עוברת אותם לדעתי.

בני יהודה נדפקה קשה אבל אני לא מאמין שהם יעברו את טרנצין בכלל..

ביחס לאברטון כן, ביחס לזניט שקיבלה בני יהודה כן, אבל בחיים לא ביחס לביתר.

קבוצה פורטוגלית, פורטוגל מעצמת כדורגל, מפוצצת שחקנים ברזילאים, ביתר לא עוברת אותם לדעתי.

בני יהודה נדפקה קשה אבל אני לא מאמין שהם יעברו את טרנצין בכלל..

אצל קבוצות אנגליות אתה לא יודע אם הם יבואו במוד של מכירה או לא.

אצל קבוצות אנגליות אתה לא יודע אם הם יבואו במוד של מכירה או לא.

בכלל לא בטוח שיש לקבוצה כמו אברטון רצון להיות בליגה האירופאית, לזכות היא כנראה לא תזכה

ובפריימר ליג מקומות ראשונים שם מביאים טונות של כסף, עדיף להם להשקיע הכל בפריימר ליג

דווקא במקרה של אברטון, אני אגיד בזהירות שהם כן יתייחסו ברצינות. הם משקיעים המון כסף כדי להשתתף בליגת האלופות.

אני מניח שהם מבינים שדרך הליגה זה לא קל ולכן כן יתייחסו ברצינות גם לליגה האירופית.

בכלל לא בטוח שיש לקבוצה כמו אברטון רצון להיות בליגה האירופאית, לזכות היא כנראה לא תזכה

ובפריימר ליג מקומות ראשונים שם מביאים טונות של כסף, עדיף להם להשקיע הכל בפריימר ליג

הם יכולים בכיף לזכות בליגה האירופית,וכנראה שזה יותר פשוט להגיע משם לליגת האלופות מאשר לסיים 1-4 בפריימיר ליג

הם יכולים בכיף לזכות בליגה האירופית,וכנראה שזה יותר פשוט להגיע משם לליגת האלופות מאשר לסיים 1-4 בפריימיר ליג

תייגו אוהדי יונייטד...

ב"ש בנוהל עם התחת הבלתי נגמר, גם אם בני יהודה יעברו את הטרנצ'ין האלה תם הטקס עבורם, מניח שגם בית"ר תעוף אם תעבור את הבולגרים.

ב"ש בנוהל עם התחת הבלתי נגמר, גם אם בני יהודה יעברו את הטרנצ'ין האלה תם הטקס עבורם, מניח שגם בית"ר תעוף אם תעבור את הבולגרים.

בש ממש לא עם תחת, ראיתם ליגת האלופות עונה שעברה ? לא נראה לי.

לכו תראו אותם משחקים, מול ארסנל ופסז.

לודוגורץ טובה יותר מזלצבורג בוודאות, אולימפיאקוס לא ראיתי אז אני לא יכול לומר אבל זו ממש לא הגרלה קלה לבש.

אגב, בשבילנו אני ממש מקווה שהם לא יעברו, כי אז הם שולחים את הבולגרים לסיבוב הפלייאוף,ומכיוון שהם מדורגים זה אומר עוד יריבה חזקה שהופכת ללא מדורגת בגללם.

בש ממש לא עם תחת, ראיתם ליגת האלופות עונה שעברה ? לא נראה לי.

לכו תראו אותם משחקים, מול ארסנל ופסז.

לודוגורץ טובה יותר מזלצבורג בוודאות, אולימפיאקוס לא ראיתי אז אני לא יכול לומר אבל זו ממש לא הגרלה קלה לבש.

אגב, בשבילנו אני ממש מקווה שהם לא יעברו, כי אז הם שולחים את הבולגרים לסיבוב הפלייאוף,ומכיוון שהם מדורגים זה אומר עוד יריבה חזקה שהופכת ללא מדורגת בגללם.

מי אמר שלודוגורץ יעברו בכלל? לפי מה שהבנתי כרגע 2-1 ז'לגיריס (מניח שהם אירחו קודם אבל זאת עדיין מקדמה לגומלין).

מי אמר שלודוגורץ יעברו בכלל? לפי מה שהבנתי כרגע 2-1 ז'לגיריס (מניח שהם אירחו קודם אבל זאת עדיין מקדמה לגומלין).

אני אומר כי ראיתי את המשחק הזה, אז אני די בטוח.

אמנם הפסידו,אבל 2-1 להפסיד בחוץ זה לא כזה נורא. הסיכוי שהם לא עוברים את הליטאים זה כמו הסיכוי שבש לא עוברת את ההונגרים,הוא קיים כי בכדורגל אין מאה אחוז אבל מאוד קלוש.

מאז ששינו תשיטה של הצמפיונס כמעט כל אלופה הגיע לשלב בתים עד כמה שאני זוכר (שנה אחת לא הגענו שעפנו מול מאריבור אבל היתה מלחמה ולא שיחקנו בארץ בכלל)

הפורום הבכיין ביותר לגילו.

מביך.

צריך להקפיץ את הנושאים בהגרלות של מכבי איך דיברו על לודוגורץ.

אם היינו במקומם, ממש לא הייתי מבסוט מההגרלה הזו. גם בהתחשב בעובדה שלודוגורץ בפיגור 2-1. מדובר על מוקש רציני.

מביך.

צריך להקפיץ את הנושאים בהגרלות של מכבי איך דיברו על לודוגורץ.

אם היינו במקומם, ממש לא הייתי מבסוט מההגרלה הזו. גם בהתחשב בעובדה שלודוגורץ בפיגור 2-1. מדובר על מוקש רציני.

אף אחד לא מזלזל בלודוגורץ.

פשוט כשיש לך את אולימפיאקוס וזלצבורג בהגרלה, ובסוף אתה נופל עם לודוגורץ, אז זה מזל גדול.

אף אחד לא מזלזל בלודוגורץ.

פשוט כשיש לך את אולימפיאקוס וזלצבורג בהגרלה, ובסוף אתה נופל עם לודוגורץ, אז זה מזל גדול.

ראינו איזה אימפריה אולימפיאקוס לפני עונה.

ראינו איזה אימפריה אולימפיאקוס לפני עונה.

מה ראית בדיוק?

אולימפיאקוס משנת 2011 ברצף בבתים של ליגת האלופות. ב-2014 גם הגיעו לשמינית גמר.

ב-2009 ו-2007 גם היו בשמינית גמר.

אז כן, אימפריה אימפריה. מועדון שהוא בערך פי 100 על כל מועדון ישראלי.

ב"ש היחידים שהעיפו אותם מאז 2011 וזה היה מדהים.