Jump to content

ברלין

הילד בן 30

Recommended Posts

אם אתה ביום ראשון בעיר סע עם שאכטה למאוור פארק. יש שם שוק אש ובסביבה בתי קפה עם אוכל סבבה, יש איזה בית קפה אחד עם ופל בלגי מפחיד, בצהריים יש הופעות מוזיקה נחמדות ותכלס רוב העיר מתה ביום ראשון אז זאת ההצעה הכי טובה שיש לי

צודק ?

מקום נחמד לשופינג אבל אם יש לך יום וחצי זה לא מאסט בעיניי.

בקשר למטריקס שאמרו מעליי, זה אם אתה אוהב לשמוע את בריטני וליידי גאגא במסיבה, בעיקר ילדים קטנים שספק אם יש להם 18 (:

מחדד לגבי הברגהיין באמת ממש אבל ממש קשה להיכנס, אם לא היה ברור בהודעה הראשונה.

ווטרגייט וטרזור מטורפים בעיניי.

טיפ קטן וכללי לגבי המועדונים - תבדוק בטריפ אדווייזור לפני שאתם מגיעים מי מנגן - זה חשוב, שואלים את זה בסלקציה וחשוב לדעת ולענות בביטחון. חובה להגיע עם דרכון לכל מקום, והם מקפידים רצח על לבוש - בלי שעונים, בלי מותגים מפוצצים, ואם אתה יכול, אז רק שחור ובלי לוגואים של חברות (חיים בסרט אבל חבל שסתם תעמוד שעה בתור ותקבל על זה ברקס)

שמע איזה גבר אתה שהצלחת להיכנס למקומות עם סלקציה קשה..אולי אתה מעדיף להיכנס למקומות ש"קשה" להיכנס אליהם בשביל לדפוק סלפי ולהתלהב שהיית שם, אני לעומתך מעדיף להנות ולא לסבול בסקלציה במקום שמראש ידוע שקשה להיכנס אליו. מראש לא אמרתי שזה איזה מועדון מטורף והדגשתי שאין שם כלכך סלקציה.

אני נהנתי שם וזה הספיק לי. בקשר לבני 18?היינו בני 23 והבנות שהיינו איתן היו 22 ו26 , אבל מה שעושה לך טוב :)

שמע איזה גבר אתה שהצלחת להיכנס למקומות עם סלקציה קשה..אולי אתה מעדיף להיכנס למקומות ש"קשה" להיכנס אליהם בשביל לדפוק סלפי ולהתלהב שהיית שם, אני לעומתך מעדיף להנות ולא לסבול בסקלציה במקום שמראש ידוע שקשה להיכנס אליו. מראש לא אמרתי שזה איזה מועדון מטורף והדגשתי שאין שם כלכך סלקציה.

אני נהנתי שם וזה הספיק לי. בקשר לבני 18?היינו בני 23 והבנות שהיינו איתן היו 22 ו26 , אבל מה שעושה לך טוב :)

וואי זה ממש לא הייתה הכוונה שלי.. הייתי במטריקס פעמיים והתאכזבתי ממש וזה מה שהיה ויצאתי אחרי 10 דקות.. יכול להיות שאצלך זה היה אחרת.

בקשר לסלקציות האלה, לי לא אמרו כלום לגבי זה ואכלתי חרא כמה פעמים עד שהבנתי, אז אני מייעץ גם ממה שחוויתי כי וואלה הייתי מתוסכל רצח. בנאדם שאל ואני מנסה לעזור, הייתי שמח אם היו מתריעים בפניי לפני את מכ שכתבתי פה כדי שלא אתאכזב, לי ממש חשוב ללכת למקומות כאלה כי זו המוזיקה שאני אוהב (זה סצינה של טכנו), ובברלין היא אחת הטובות, והרבה אנשים שאני מכיר גם אם לא הכי מתחברים הולכים לשם כשהם בברלין.. ממש לא בשביל הסלפים ולהגיש גברי שהצלחתי.

שום דבר לא היה בקטע רע אח, הכל באהבה (:

הברגהיין מאוד ****, לא רצו להכניס חבר שלי ואחרי קצת דיבורים לעניין בסוף הוא נכנס איתי.

מטריקס זה מועדון מיינסטרים שכל התיירים מגיעים אליו, אחלה מקום למי שמחפש זיון (אני הגעתי לשם כחלק מסבב פאבים אז בכלל היו איתנו בריטיות שיכורות וחולות נפש).

וזה למה ? כי הבעלים משלנו ☝

מה אתה מדבר חחחחח , הייתי שם איזה ערב והאווירה פשוט מחשמלת, בפנים היה דיפ האוס מגניב כזה, אנשים יושבים על כריות וספות נמוכות, חלק בחוץ חלק בכלל כמו על מדרגות כאלה ליד הפאב, אתה יוצא החוצה למרפסת ובכלל קרנבל, הבנתי שבאור יום אפשר לראות את כל הגן חיות או משהו כזה