Jump to content

סקריונה

שורה

Recommended Posts

אחד השנואים עליי

לא אשכח לו את הפנדל בגביע, בן זונה.

קורה שמחטיאים אבל האדישות הזאת והזריקת זין - לא תודה,

אפילו לא תמורת 100 אלף שקל בעונה.

הגדולים ביותר מחטיאים פנדלים מכריעים, אתם לוקחים את זה קשה מדיי.

איבוד התארים היה בעיקר בגלל מאמן זבל שלא היה צריך לדרוך כאן, עם אנגלית של שלומי ארבייטמן.

לכל התומכים בו אתם שוכחים דבר אחד מאוד חשוב - יש לו את יכולת טכנית טובה, אבל בהתבסס על איך שהעונה נראתה הוא הוכיח יכולית מנטלית נמוכה. כנשמתח לו שריר החשק פתאום היכולת היתה בצלילה, סטייל נוסא ומדוניאנין. אלה לא זרים שאנחנו צריכים, בטח לא במיליון יורו בשנה. צריכים כמה שיותר שחקנים שכקשה ימשכו את הקבוצה למעלה, ויש זרים כאלה. נכון להיום לב״ש יש זרים כאלה וזה אחד ההבדלים בינינו

אחד השחקנים האיכותיים שהגיעו לפה , אבל קצת מעבר לשיא , סבל מחוסר מזל , והאופי שלו לא מתאים כנראה לקבוצה לחוצה כלכך, חושב שאין ברירה אלא להיפרד.

אחד השחקנים האיכותיים שהגיעו לפה , אבל קצת מעבר לשיא , סבל מחוסר מזל , והאופי שלו לא מתאים כנראה לקבוצה לחוצה כלכך, חושב שאין ברירה אלא להיפרד.

בדיוק, עד היום לא שיחק בקבוצות גדולות שהתמודדו על תארים. זה לחץ אחר.

מתפלא על ג'ורדי שהסכים להביא אותו, למרות דרישה של ארבלדזה, בדרך כלל הוא מחפש את האופי החזק הזה בשחקנים.

רציתי לכתוב את דעתי עליו אבל התגובות כאן סתם מראות חוסר כבוד .

יותר טוב פחות טוב שווה או לא שווה את הכסף. הוא שחקן של הקבוצה, לא עושה דווקא לא עושה פרצופים וראיונות בחוץ

איזה תרומה יש בכם לקבוצה כשככה אתם מתבטאים כלפי שחקן לגיטימי שמשחק בה.

אח"כ כולם יספרו שהם לא מהשורקים והמקללים של נוסא.

איכסה עליו

אחד השנואים עליי

לא אשכח לו את הפנדל בגביע, בן זונה.

קורה שמחטיאים אבל האדישות הזאת והזריקת זין - לא תודה,

אפילו לא תמורת 100 אלף שקל בעונה.

מוכר מושתן שלא שווה עשירית ממה ששילמו עליו.

מה שהוא עשה לנו בטרנר, בנתניה נגד חיפה ובייחוד בגמר גביע עם הבעיטה שאני בספק אם לא הייתה בכוונה,

בחיים שלי לא קיללתי ככה שחקן שלנו וייחלתי לו את הדברים שייחלתי.

לא קונה אותי גול נגד אשדוד במחזור 3 וחצי.

תעיפו ת'יונה הזו מכאן.

מעיף קל

דרך אגב זה נכון לגבי רוב השחקנים בקבוצה.

כל מי שבא לשחק, מנסה ונלחם. לא מלכלך על הקבוצה והחברים שלו צריך לקבל מינימום כבוד.

בלי קשר למידת ההצלחה.

בואו לא נשקר לעצמנו,

רוב אוהדי מכבי הם קצת זונות כמו כל אוהדי הכדורגל.

עצוב לשמוע במגרש ומחוצה לו קללות כלפי שחקן שטועה.

יואב זיו, אבי סטרול, בן הרוש, טל בן חיים חלוץ - כאילו הם טועים בכוונה.

מה שיותר עצוב זה השמועות והמושפעים, ילדים שנגררים למרר לשחקן את החיים כי איזה מושפע נוסף ביציע סיפר להם איזה סקופ אודות השחקן ואיך הוא לכלך על...

הזייה. מי שאוהד צריך לאהוד על עיוור, לא משקעים כאן במניות...אלא אוהדים את הקבוצה ותומכים בשחקנים.

מעבר ליכולת מקצועית, אין לו אופי מוביל או לידר.

הייתי מצפה לזר עם רקורד כמו שלו שיסחוף את החברים יותר.

ראיקו ילד בן 21 ורואים עליו שהוא דומיננטי לפי התגובות שלו במגרש.

נוטה להסכים.

לזכותו יאמר שכמעט כל שחקני הקבוצה היו מתחת לרמתם בעונה הקודמת. אפילו מוידאר (מבחינתי שחקן השדה היחיד שאפשר להגדיר את העונה שלו כטובה) היה צריך להפיק יותר.

כמובן שאם תהיה הצעה לרכוש אותו זה טורף את הקלפים.

חסכון המשכורת שלו + דמי העברה יכולים להנחית פה אופציה קצת יותר בטוחה.

כבר פורסם שרוצים אותו בטורקיה ומוכנים לשלם את החוזה ואפילו יותר, ומכבי אמרו שמוכנים לתת אותו חינם (רק קחו את החוזה שלו).

גונזאלו גרסיה לעניים

הוא עולה בערך פי 4 ממנו, אז לעשירים...

היו לו 4 חודשים שבהם הוא שם גולים, ואז הויכוח היה האם שחקן חלש שנותן גולים מספיק טוב למכבי

ואז פציעה

ואז תקופה שבה לא שיחק הרבה אבל כששיחק הסריח את הדשא מאד (חוץ מהמשחק נגד סכנין בבית)

הכל יכול להיות. יש מצב שפתאום הוא יגלה לנו את היכולות המטאוריות שלו. בפועל, ולזכותי אמרתי את זה גם כשנתן גולים, יש לו טכניקה חלשה (לא יודע לעצור כדור, פס לא נקי), דריבל חלש מאד (לא יודע מאיפה הביאו שהוא דריבליסט הבן אדם לא עבר שחקן כל העונה), ראיית משחק בינונית. הוא בהחלט פינישר לא רע, אבל מה לעשות שהוא לא חלוץ. שחקן חלש.

שמע, זה מדהים. אתה רואה סרטונים שלו מהעבר עושה דריבל בין 3 - 4 שחקנים, ובמציאות כל כדור שני שהגיע אליו הוא מאבד בשולמיאליות מביכה. כאילו בטכניקה, טיבי זה כמו מסי לעומתו.

שורה תחתונה אני חושב שאם מוצאים שחקן טוב יותר, אז להיפרד, לא לשחרר בלי אלנטרנטיבה.

אני לעומת הרוב לא שוכח לו את החצי עונה המדהימה שהוא נתן, רק אחרי הפציעה הדרדר, חזר טוב, ואז שוב נפצע ולא נספר.

רציתי לכתוב את דעתי עליו אבל התגובות כאן סתם מראות חוסר כבוד .

יותר טוב פחות טוב שווה או לא שווה את הכסף. הוא שחקן של הקבוצה, לא עושה דווקא לא עושה פרצופים וראיונות בחוץ

איזה תרומה יש בכם לקבוצה כשככה אתם מתבטאים כלפי שחקן לגיטימי שמשחק בה.

אח"כ כולם יספרו שהם לא מהשורקים והמקללים של נוסא.

דרך אגב זה נכון לגבי רוב השחקנים בקבוצה.

כל מי שבא לשחק, מנסה ונלחם. לא מלכלך על הקבוצה והחברים שלו צריך לקבל מינימום כבוד.

בלי קשר למידת ההצלחה.

דמגוג.

א.הסברתי יופי שהוא חריג, נטו בגלל הגישה המסריחה שלו.

קפוץ לעמוד אינסטגרם הרשמי של הקבוצה ותעיין בתגובות נגד עמרי בן הרוש, ואז תדבר איתי על מה שאתה מנסה להוכיח פה.

יש להילחם, לרצות, לתת הכל אבל להיות חלש, ויש לזלזל ולשחק בגישה של כולם על הזין שלי (ואני עוד המשתכר הגבוה בקבוצה, מה זהבי עשה כדי להרוויח מיליון יורו ומה החוצפן הזה עשה ?!)

בטח מאז הריאיון שהוא לא רוצה להישאר פה. עושה טובה שהוא על המגרש, גישה אפאטית ושלילית, לא משחרר את הכדור כאילו בכוונה ומאבד כבר בעצירה, לא נלחם, בועט בחוסר חשק את הפנדל הכי חשוב העונה. הבן אדם הזה חסר יכולת מנטלית ולא מכבד את החולצה שהוא לובש.

יש לי בעיה אך ורק עם הגישה.

ב. זה נורא נחמד לנסות לסחוט לייקים בלי להכיר את המגיבים, אז ככה שלהכליל אותי ביחד עם מקללי נוסא ועמרי בלי איזושהי היכרות שטחית אפילו ברמת היוזר, זה נחמד אבל לא יחזיק מים.

זה כל כך ישראלי להאשים שחקן שהחטיא פנדל בזלזול ובאדישות, בדיוק כמו להגיד שהנבחרת הפסידה 3-0 לאלבניה כי לשחקנים לא אכפת. ניתוח כל כך רדוד.

זה כל כך ישראלי להאשים שחקן שהחטיא פנדל בזלזול ובאדישות, בדיוק כמו להגיד שהנבחרת הפסידה 3-0 לאלבניה כי לשחקנים לא אכפת. ניתוח כל כך רדוד.

מה באתם ביחד היום? איפה לעזאזל ראית שהאשמתי אותו בהפסד שאתה עוד מרחיק לכת וקורא לניתוח ״רדוד״?

תפסיקו להכניס מילים לפה ולהוציא דברים מהקשרם.

זאת לא ההחמצה אלא איך שהוא ניגש לכדור באדישות של החיים (אגב הוא החטיא גם בספליט)