Jump to content

סקריונה

שורה

Recommended Posts

אני דווקא זוכר לו את התקופה הטובה.

נפצע, אחר כך לא נספר ואולי זרק זין, למרות שקשה לי להאמין ששחקן מקצוען יעשה את זה, מאמן זבל שלא ידע להשתמש בו.

בגלל שכולנו רק בני אדם ויש לנו זיכרון קצר כשחושבים על סקאריונה נזכרים בעיקר בארבעת החודשים האחרונים שלו תחת ליטו שנגמרו בהחמצת הפנדל.

אז רק כדי לרענן את זיכרונכם (רק מלפני חמישה חודשים, כן?):

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=168296

ואני יכול למצוא פה עוד כמה נושאים על התגובות אחרי שהוא נפצע והחמיץ את ב"ש.

לי ברור שיש לו מה לתת, בטח בשיטה של ג'ורדי.

כמובן אף אחד לא יכול להבטיח שהוא יתן עונה טובה יותר מהנוכחית וזו בהחלט החלטה קשה בהתחשב במצב הלא טוב של הסגל שלנו, אבל התגובות של "להעיף, קל" הן סתם אימפוליסיביות.

מוכר מושתן שלא שווה עשירית ממה ששילמו עליו.

מה שהוא עשה לנו בטרנר, בנתניה נגד חיפה ובייחוד בגמר גביע עם הבעיטה שאני בספק אם לא הייתה בכוונה,

בחיים שלי לא קיללתי ככה שחקן שלנו וייחלתי לו את הדברים שייחלתי.

לא קונה אותי גול נגד אשדוד במחזור 3 וחצי.

רוצה זר שסוחף אחריו קבוצה , אם זה ביכולת ואם באישיות , ואם גם וגם אז למה לא.

לאוסקר אין לא אישיות ולא יכולת.

אם ישאר וישתנה, אחלה , לא רואה את זה קורה.

להשאיר.

שחקן מצוין ומתאים לשיטה של גורדי. כשהוא שיחק בעמדה שלו (לצערי זה כמעט לא קרה) הוא היה מפחיד. מבחינתי הוא כל מה שאני רוצה מהעמדה הזאת (אולי הוא יכול להיות טיפה יותר יעיל בהגנה אבל לא קריטי).

בכל מקרה אני מקווה שבמחנה אימונים ובהמשך הקדם עונה יבדקו איך הוא מבחינת כשירות. אם רואים שהוא חזר לעצמו אז להשאיר.

בלי קשר לשאלת ההישארות שלו, חייב להביא ישראלי כגיבוי לעמדה הזאת כי אין לנו מספיק שחקני רוטציה איכותיים בקישור ההתקפי.

כדי שתוכל להביא אותם (והם הימור) אתה צריך שהוא ימצא מקום שלוקח אותו בשכר כזה. לא פשוט כנראה אחריי עונה כזאת. וזה כנראה יעלה לך גם עוד לא מעט דולרים העברה.

החלטה לא קלה.

ברור שהימור.

אבל אני חושב שהפעם עדיף למשוך קלף מלשחק עם זה שיש לנו ביד.

לפחות אם לא היה נפצע כל שבועיים

מבחינתי הוא אבן הבחן לשאלה האם מכבי תעשה את השינויים הנדרשים. להשאיר אותו אומר להירקב בבינוניות שוב. שחקן חלש.

מבחינתי הוא אבן הבחן לשאלה האם מכבי תעשה את השינויים הנדרשים. להשאיר אותו אומר להירקב בבינוניות שוב. שחקן חלש.

הוא לא שחקן חלש.

היתה לא חצי עונה בסדר+ וחצי עונה שהוא כמעט ולא שיחק.

הפינישר מספר שתיים בקבוצה שלך, ללא ספק.

כן, יתכן והוא לא יכול להצליח פה כמו רבים וטובים לפניו.

יתכן ואם יתנו לו לשחק בעמדה שלו יותר משני משחקים נוכל להפיק ממנו הרבה יותר.

ואולי, שחקן כמוהו (שמוגבל לכמעט עמדה אחת שגם היא קיימת רק בחלק מהשיטות) הוא לא מה שאנחנו צריכים.

אני באמת לא יודע, אבל אני יודע שהוא לא שחקן חלש.

היו לו 4 חודשים שבהם הוא שם גולים, ואז הויכוח היה האם שחקן חלש שנותן גולים מספיק טוב למכבי

ואז פציעה

ואז תקופה שבה לא שיחק הרבה אבל כששיחק הסריח את הדשא מאד (חוץ מהמשחק נגד סכנין בבית)

הכל יכול להיות. יש מצב שפתאום הוא יגלה לנו את היכולות המטאוריות שלו. בפועל, ולזכותי אמרתי את זה גם כשנתן גולים, יש לו טכניקה חלשה (לא יודע לעצור כדור, פס לא נקי), דריבל חלש מאד (לא יודע מאיפה הביאו שהוא דריבליסט הבן אדם לא עבר שחקן כל העונה), ראיית משחק בינונית. הוא בהחלט פינישר לא רע, אבל מה לעשות שהוא לא חלוץ. שחקן חלש.

תלוי באלטרנטיבות מן הסתם. עדיין מאמין בו וחושב שתחת ג'ורדי הסיכוי שלו להצליח גבוה יותר, כתבתי כבר שלמערכת יש מניות רבות בכישלון שלו העונה, אבל אם יש אלטרנטיבות ראויות ומוצאים לו קבוצה שתיקח את השכר שלו, כנראה שזה יהיה עדיף לשני הצדדים.

לגבי הדריבל, הפער הכי הזוי שראיתי בין סירטונים ביוטיוב לבין המציאות. איזה ציפיות היו לי מהדריבל שלו וואו.

זר בחוזה של מיליון יורו שנתי? יש אלטרנטיבות.

זה לא בדיוק המוח, שתבוא ותשאל מה החלופות במסגרת השוק הישרטלי המצומצם (אין). בשכר כזה יש לא מעט שחקנים לגיטימיים ורלבנטיים.

צריך לזכור שיכלנו לשלם לו את זה רק כי הגיע בהעברה חופשית. זה אומר שלא בטוח שיש כל כך הרבה אלטרנטיבות. להביא מישהו שמקבל משכורת כזו זה לשלם גם כמה מיליונים העברה. למצוא חופשי זה כבר מצמצם לך את המאגר..