Jump to content

מחנה אימון 2017

Recommended Posts

חוזר בי. הסתכלתי שוב על התמונות וחישבתי את ההפרש בין הק"מ שנרשמו שם לבין קצב הריצה וזמן העלאת הסרטון. לא הגיוני בעליל, זה היה בהומור כנראה.

איזה גבר אתה אחי, כל אמן שלך הוא סוכר

ליצן

לא כפרע, עדיף לקבוע כי מרתון זה לשריפת קלוריות ולבחינת נקודת שבירה במבנה האופי. אני מזמין אותך לרוץ איתי 14 ק"מ היום בפלמחים ככה אני אבדוק את נקודות השבירה שלך.

התגובות הממוצעות כאן נעות בין הזייה למערכון מוצלח של בובה של לילה. מאחל לך הצלחה בקביעת עובדות בשטח בהמשך, יחי האינסטוש!

נו ואם זה לא קרה, זה נותן לך איזשהו אישור לזלזל באנשים? אני מזמין אותך לבוא לעשות לי פעמיים מוצצת

דרך אגב, לא ראיתי אותך מביא איזשהו סתירה לנושא

נו ואם זה לא קרה, זה נותן לך איזשהו אישור לזלזל באנשים? אני מזמין אותך לבוא לעשות לי פעמיים מוצצת

דרך אגב, לא ראיתי אותך מביא איזשהו סתירה לנושא

אני אשמח.

שלח כתובת ושם מלא, אגיע לעזור.

אין סיבה לסתור שום דבר מהטענות שלך, הן מטומטמות. ריצת מרתון היא לא ריצה לשם הורדת קלוריות(אורך המאמץ גורם לפירוק רקמות שריר), ואולי בדומה לכל מאמץ בוחנת נקודות שבירה אבל גם לשם כך היא לא נועדה.

אף אחד משחקני מכבי לא נמצא בסרגל מאמץ לרשימת מרתון, משום שזה לא נדרש עבורו. סגנון האימון עבורו בנוי למשחקי כדור, שינויי כיוון וספרינט לצד מאמץ רצוף.

אני אוהב ילדים שמאיימים כמוך, אני מתחנן להגיע ל"פעמיים מוצצת"

אני אשמח.

שלח כתובת ושם מלא, אגיע לעזור.

אין סיבה לסתור שום דבר מהטענות שלך, הן מטומטמות. ריצת מרתון היא לא ריצה לשם הורדת קלוריות(אורך המאמץ גורם לפירוק רקמות שריר), ואולי בדומה לכל מאמץ בוחנת נקודות שבירה אבל גם לשם כך היא לא נועדה.

אף אחד משחקני מכבי לא נמצא בסרגל מאמץ לרשימת מרתון, משום שזה לא נדרש עבורו. סגנון האימון עבורו בנוי למשחקי כדור, שינויי כיוון וספרינט לצד מאמץ רצוף.

אני אוהב ילדים שמאיימים כמוך, אני מתחנן להגיע ל"פעמיים מוצצת"

כנראה שאתה צודק, בכל מקרה כמו שרשמתי לך בפרטי, בתוך דמות מוערכת זה קל לך לזלזל בדעות של אחרים, קצת קשה לך לקבל תשובה באותה מידה

וכמו שאתה רשמת כדי שכולם ידעו שאתה מגיע לדקור אותי, קיבלת את כל הפרטים הרלוונטים, בהצלחה

חבל שאתה נשבר, אין לו יותר מושג ממך רק יותר ביטחון ושימוש במושגים כמו סרגל מאמצים.

אם היית עונה לו בחארטות משולבות באנבולי א-לקטי, מאמץ מצרפי ואחוז חומצת חלב בשריר יכלת לצאת איתו פיט.

חבל שאתה נשבר, אין לו יותר מושג ממך רק יותר ביטחון ושימוש במושגים כמו סרגל מאמצים.

אם היית עונה לו בחארטות משולבות באנבולי א-לקטי, מאמץ מצרפי ואחוז חומצת חלב בשריר יכלת לצאת איתו פיט.

צודק גל.

רוצה לדבר על זה?

כנראה שאתה צודק, בכל מקרה כמו שרשמתי לך בפרטי, בתוך דמות מוערכת זה קל לך לזלזל בדעות של אחרים, קצת קשה לך לקבל תשובה באותה מידה

וכמו שאתה רשמת כדי שכולם ידעו שאתה מגיע לדקור אותי, קיבלת את כל הפרטים הרלוונטים, בהצלחה

אני לא דוקר, רק רוצה לדעת מה הכוונה ב"פעמיים מוצצת".

לואיס אנריקה היה דינמו משוגע כשחקן כדורגל. אחרי הפרישה הוא החליט לעשות מרתונים (וגם טריאתלונים). לקח לו שנה שלמה להתכונן לזה.

לואיס אנריקה היה דינמו משוגע כשחקן כדורגל. אחרי הפרישה הוא החליט לעשות מרתונים (וגם טריאתלונים). לקח לו שנה שלמה להתכונן לזה.

נו באמת, לא צריך להגזים גם לכאן.

הוא אולי התאמן שנה בשביל מרתון תחרותי, לא סתם ריצה.

בשביל להתכונן לתחרות איש ברזל צריך מקסימום שנה וגם זה אם התחלת רק בגיל 40 והיית קאוץ׳ פוטטו לפני כן. אתלטים או ספורטאים פעילים זקוקים לעוד הרבה פחות.

נו באמת, לא צריך להגזים גם לכאן.

הוא אולי תאמן שנה בשביל מרתון תחרותי, לא סתם ריצה.

בשביל להתכונן לתחרות איש ברזל צריך מקסימום שנה וגם זה אם התחלת רק בגיל 40 והיית קאוץ׳ פוטטו לפני כן. אתלטים או ספורטאים פעילים זרוקים לעוד הרבה פחות.

זה תלוי בכ"כ הרבה גורמים נוספים.

השורה התחתונה ששחקני כדורגל, גם במדינת הכדורגל המהוללת שבישראל, לא ירוצו ריצת מרתון כחלק מטרום עונה, תו"כ עונה ולאחריה מבלי הכנה ארוכה. וגם אם כן, זה כ"כ מיותר עבורם.

צודק גל.

רוצה לדבר על זה?

יאללה,

אני אומר שהם כן עשו מרתון.

מדוע?

מאות סיבה שעשו מרתון ביום האחרון של המחנה שנה שעברה.. ושנה לפניה.. ושנה לפניה ובעצם כל שנה מאז גורדי.

ואיך אנחנו יודעים את זה? כי אפשר לחפש בפורום את המחנה לפני שנתיים עם יוקאנוביץ' בעיירה המשעממת לאובן - המחנה היחיד שטסתי לראות כאוהד מכבי.

שבו ביום האחרון כל השחקנים כולל הצוות המקצועי כולל עובדים של המועדון כולל סתם אנשים שרצו להצטרף כולל שני האוהדים היחידים שטסו למחנה הוזמנו לרוץ.

נכון. המטרה היא להגיע ל42 קילומטר ומי שמרגיש שדיי מפסיק. נכון באותה שנה לפחות הרבה שחקנים לא סיימו (זהבי ניצח למי שתוהה). ועדיין..

אגב, חיפוש קצר בפורום יעלה לך את הנושא הרלוונטיים של המחנה אימון ואני בטוח שתהנה לקרוא על אותו יום.

תורך,

חובה עלייך להשתמש במושגים:

מעגל קרבס, אינטרוואלים, זיכרון שריר וATP.

זה תלוי בכ"כ הרבה גורמים נוספים.

ברור, אבל אלוהים, קצת פרופורציות.

השורה התחתונה ששחקני כדורגל, גם במדינת הכדורגל המהוללת שבישראל, לא ירוצו ריצת מרתון כחלק מיקום עונה, תו"כ עונה ולאחריה מבלי הכנה ארוכה. וגם אם כן, זה כ"כ מיותר עבורם.

מסכים איתך עקרונית, רק שלא התייחסתי לעניין הזה בכלל בתגובה שלי.

יאללה,

מדוע?

מאות סיבה שעשו מרתון ביום האחרון של המחנה שנה שעברה.. ושנה לפניה.. ושנה לפניה ובעצם כל שנה מאז גורדי.

ואיך אנחנו יודעים את זה? כי אפשר לחפש בפורום את המחנה לפני שנתיים עם יוקאנוביץ' בעיירה המשעממת לאובדן - המחנה היחיד שטסתי לראות כאוהד מכבי.

שבו ביום האחרון כל השחקנים כולל הצוות המקצועי כולל עובדים של המועדון כולל סתם אנשים שרצו להצטרף כולל שני האוהדים היחידים שטסו למחנה הוזמנו לרוץ.

נכון. המטרה היא להגיע ל42 קילומטר ומי שמרגיש שדיי מפסיק. נכון באותה שנה לפחות הרבה שחקנים לא סיימו (זהבי ניצח למי שתוהה). ועדיין..

אגב, חיפוש קצר בפורום יעלה לך את הנושא הרלוונטיים של המחנה אימון ואני בטוח שתהנה לקרוא על אותו יום.

תורך,

לא מאמין לך שטסת למחנה אימון .

יאללה,

מדוע?

ואיך אנחנו יודעים את זה? כי אפשר לחפש בפורום את המחנה לפני שנתיים עם יוקאנוביץ' בעיירה המשעממת לאובדן - המחנה היחיד שטסתי לראות כאוהד מכבי.

תורך,

וואו אני אוהב את ההנפצות שלך.

מי רוצה שאסביר את עשרת השלבים במעגל קרבס, כולל נקודות בקרה, שלבים קריטיים ללא אפשרות היפוך והרווח האנרגטי כולל מולקולות NADH?

(זה ייעשה לי טוב, תקופת מבחנים מתקרבת וביוכימיה ב' זה חרא)

לא כפרע, עדיף לקבוע כי מרתון זה לשריפת קלוריות ולבחינת נקודת שבירה במבנה האופי. אני מזמין אותך לרוץ איתי 14 ק"מ היום בפלמחים ככה אני אבדוק את נקודות השבירה שלך.

התגובות הממוצעות כאן נעות בין הזייה למערכון מוצלח של בובה של לילה. מאחל לך הצלחה בקביעת עובדות בשטח בהמשך, יחי האינסטוש!

14? אני מוכן ל-21 או 21.1 ליתר דיוק..

עוד שבועיים חצי מרתון המכביה בירושלים, תצטרף.

נכון מה שאתה אומר, עם כל הכושר שלהם הם יותר עובדים על סיבולת ומהירות לטווחים קצרים, כדי לרוץ מרתון הם צריכים 3-4 חודשים לדעתי. ושחר פאר לא דוגמה, כי כל החיים שלה היא עבדה על סיבים אחרים בשריר.

קיצור לא סביר, אולי מתחילת המחנה הם רצו 42.

לא כולל אותך

מה זה האפליות האלה?

סוייר תתבע אותו

ושנייה של רצינות: אני לא מבין איך הגעתם בכלל לכזה ויכוח, למי אכפת אם הם רצו באמת או סתם מחרטטים דברים לאינסטוש?

לקנייה כי הוא חייב להוכיח כשהוא צודק גם כשהוא טועה ועל הדרך לרמוס חוזרים אחרים שרק ניסו להבין (לדבריהם,לא דבריי)

מה שמצחיק שהוא רב עם עצמו.

כולם כותבים לו שזה מה שנאמר ע"י מכבי, שלכולם זה נשמע הזוי אבל זה מה יש.

הוא בפרץ של ספק מרמור ספק אובר התלהבות שהוא מבין בריצות יותר מכל העולם היה חייב לדבר כמו יצור.

מה שמצחיק שהוא רב עם עצמו.

כולם כותבים לו שזה מה שנאמר ע"י מכבי, שלכולם זה נשמע הזוי אבל זה מה יש.

הוא בפרץ של ספק מרמור ספק אובר התלהבות שהוא מבין בריצות יותר מכל העולם היה חייב לדבר כמו יצור.

באהבה.