Jump to content

מחנה אימון 2017

Recommended Posts

מה קשור טינוף מה

הפורום נועד רק לליקוקים למערכת?

מחנה אימון נועד להחזיר לכושר, אז בואו נחזיר לכושר נגד קבוצות נורמליות ולא קבוצות שחצי מההרכב שלנו יהיו שחקני נוער שלא יראו דקה השנה

מנסים להסביר לך - הקבוצות היחידות שמתחילות עונה בתאריכים האלה אלה קבוצות מליגות חלשות. באנגליה, איטליה, ספרד, גרמניה וצרפת מתחילים עונה עוד חודש וחצי-חודשיים. למה שהם יעשו מחנה אימונים בחודש יוני?

מעבר לזה, הקבוצה הגיעה למחנה אימונים הזה ללא חצי סגל, מה הטעם לעלות עם הנוער מול קבוצה חזקה ולקבל בראש? זה לא תורם כלום. אם היה לנו זמן ליותר משחקי אימון אני בטוח שהיינו משחקים מול קבוצה ברמתנו או יותר.

מנסים להסביר לך - הקבוצות היחידות שמתחילות עונה בתאריכים האלה אלה קבוצות מליגות חלשות. באנגליה, איטליה, ספרד, גרמניה וצרפת מתחילים עונה עוד חודש וחצי-חודשיים. למה שהם יעשו מחנה אימונים בחודש יוני?

מעבר לזה, הקבוצה הגיעה למחנה אימונים הזה ללא חצי סגל, מה הטעם לעלות עם הנוער מול קבוצה חזקה ולקבל בראש? זה לא תורם כלום. אם היה לנו זמן ליותר משחקי אימון אני בטוח שהיינו משחקים מול קבוצה ברמתנו או יותר.

הניצחון הוא לא הפרמטר החשוב במשחק אימון מי תבין את זה... לא עושים משחק אימון בשביל לשחק בכל הכוח ולנצח.

המשחק אימון האחרון שהיה בשלישי עם שחקני נוער ומושאלים כדי לראות את קצב ההתקדמות שלהם ומי ראוי להשאר בסגל שלנו ומי ימשיך לשחק בנוער או בהשאלות...

ככה בוחנים שחקנים.

אתה זוכר שאנחנו אחרי 21 אליפויות כן?

איך זה קשור? בדיוק

זה קשור כי אם מכבי היו בפורמה של 2 אליפויות רצוף והיינו מפסידים במשחק אימון בטרום עונה זה לא היה מזיז לאף אחד את הביצה.

MTA_201706230841165b2862cd89d952a5bba0d9

מנספלד חולה על הפוזה של החתמה. הבחור חרמן רכש.

הימור שלי התמונה הבאה עם הארכת חוזה לאיש משק.

מיץ' התגעגענו.

זה קשור כי אם מכבי היו בפורמה של 2 אליפויות רצוף והיינו מפסידים במשחק אימון בטרום עונה זה לא היה מזיז לאף אחד את הביצה.

זה גם לא מזיז עכשיו את הביצה.

כמו שלא הייתה סיבה להתלהב מזה שפירקנו קבוצות במשחקי אימון טרום תקופת גורדי ואז בליגה הובנו ע״י עכו וכאלה.

זה גם לא מזיז עכשיו את הביצה.

כמו שלא הייתה סיבה להתלהב מזה שפירקנו קבוצות במשחקי אימון טרום תקופת גורדי ואז בליגה הובנו ע״י עכו וכאלה.

תגיד הכל בסדר אחי?

הגבתי למישהו על זה שכתב שהיינו מטנפים פה אם מכבי היו מפסידים 3-0 , עניתי לו שזה לא השוואה נכונה כי מכבי לא אחרי 2 אליפויות , ובכל מקרה אין מה לטנף ,

אתה קפצת עם נתונים סטטיסטיים לא נכונים ולא שייכים לדיון ועכשיו אתה ממשיך להתווכח.

מנספלד חולה על הפוזה של החתמה. הבחור חרמן רכש.

הימור שלי התמונה הבאה עם הארכת חוזה לאיש משק.

מיץ' התגעגענו.

לגמרי. לפי התמונה נראה שהמנכ״ל מחתים את הבעלים ולא ההיפך.

שלומי אזולאי יכול להיות הפתעת העונה מבחינתנו.

אני גם מחזיק מאזולאי. יכול להיות מחליף בסדר גמור שמביא מהספסל איום מרחוק והרמות טובות.