Jump to content

מחנה אימון 2017

Recommended Posts

הרגת את הילד. הבנו הבנו הבנו שאתה לא סובל את שגיב יחזקאל, שחרר ממנו כבר. מדהים איך כל שחקן שאתה לא אוהב נמצא אצלך בכל הודעה שניה (ובמקרה שלך זה בערך אלף הודעות ביום) באופן כללי אתה לא מבין שמספיקה הודעה אחת כדי להביע דעה, אתה מפמפם אותה בכל מקום אפשרי כדי לוודא שכולם ראו.

אז חברים: אנריקה לא אוהב את שגיב יחזקאל. אני גם אכתוב את זה בבטילל כדי שתהיה רגוע שכולם ראו.

וואלה אתה פי 1000 יותר גרוע משגיב יחזקאל. תמשיך עם ההודעות שלך ושל חבריך, תישארו פה לבד עם ההודעות על כלום שלכם.

לפי האתר של מכבי בעט לפחות פעם מקרוב לקורה ןבכלל בעט המון. מה טוב בלבעוט לקורה?

שמע אתה כבר מתחיל להיות מאוס. די עם השליליות הזו. מי בכלל בועט טוב מרחוק אצלנו ?

לדעתי כרגע שלומי אזולאי יותר טוב מדור ואליאל פרץ. שיאריכו לדור חוזה (נגמר בסוך עונה) וישאילו את שניהם שיקבלו דקות.

אזולאי יכול לתרום לנו העונה, לעבות את הקישור והרוטציה וליצור תחרות, ואני אומר שיש לו מה לתרום מהשנייה שחתם במכבי ולא אומר ממה שאני קורא שקרה במחנה האימונים, אחלה קשר ישראלי.

שמע אתה כבר מתחיל להיות מאוס. די עם השליליות הזו. מי בכלל בועט טוב מרחוק אצלנו ?

אתה בעצמך אמרת שאתה פאקינג חבר של אזולאי ואתה מעז לדבר על מאוס? אתה מייחצן לו ת'חיים פה ב-1212193 כינויים כבר שנתיים.

וואו. מדהים.

אתה בעצמך אמרת שאתה פאקינג חבר של אזולאי ואתה מעז לדבר על מאוס? אתה מייחצן לו ת'חיים פה ב-1212193 כינויים כבר שנתיים.

וואו. מדהים.

אני לפחות לא יורד על כל שחקן שלישי ודואג לטפטף את זה בכל הודעה שלי.

והייתי יוצא עליך לא משנה על איזה שחקן מכבי היית מטנף פה.

אני לפחות לא יורד על כל שחקן שלישי ודואג לטפטף את זה בכל הודעה שלי.

והייתי יוצא עליך לא משנה על איזה שחקן מכבי היית מטנף פה.

כן, אין זמן לזה. צריך לשווק את שלומי אזולאי החבר.

צבוע וחרטטן. קורעים פה בלי סוף שחקנים. אתה מחרף נפשך רק אזולאי.

מי עוד אני "מטנף" חוץ משגיב וחבר שלך? חרטטן ולקוי בחשבון.

וואלה אתה פי 1000 יותר גרוע משגיב יחזקאל. תמשיך עם ההודעות שלך ושל חבריך, תישארו פה לבד עם ההודעות על כלום שלכם.

רק אל תלך אנריקה. בבקשה אל תלך.

בחיים לא ראיתי בן אדם שבכל הודעה שנייה כותב טינוף על אותו השחקן במשך יותר מחצי שנה כבר. אין דברים כאלה. יש פה מישהו שלא יודע שאנריקה שונא את שגיב יחזקאל?

מישהו חייב להגיד לך שקלטנו, כנראה שאתה עדיין לא מבין.

רק אל תלך אנריקה. בבקשה אל תלך.

בחיים לא ראיתי בן אדם שבכל הודעה שנייה כותב טינוף על אותו השחקן במשך יותר מחצי שנה כבר. אין דברים כאלה. יש פה מישהו שלא יודע שאנריקה שונא את שגיב יחזקאל?

מישהו חייב להגיד לך שקלטנו, כנראה שאתה עדיין לא מבין.

אהבתי שערכת את ההודעה כי יצאו לך יותר מדי שקרים מהכמות שהקצבת להודעה אחת.

אהבתי שערכת את ההודעה כי יצאו לך יותר מדי שקרים מהכמות שהקצבת להודעה אחת.

מצחיק, העריכה שעשיתי הייתה בסך הכל הדגשה של ה״אותו״. אבל ככה זה כשאין מה להגיד.

מדהים בעיניי שכתבת הודעה בלי דעה על שגיב יחזקאל או בדיחה גנרית ולא מצחיקה כלשהי על העובדה שהוא בעל מוח קטן בעינייך. אולי תוסיף לחתימה?

עריכה (רגע, מותר לי?): שקרים? בוא נגיד שאם אעבור על רשימת ההודעות שלך, אמצא יותר הודעות עם טינופים על שגיב מאשר הודעות חיוביות על מכבי. אין לי כוח לעשות את זה אבל אני חושב שהצדק איתי בכל הנוגע לטינופים שלך על שחקן שלנו.

מצחיק, העריכה שעשיתי הייתה בסך הכל הדגשה של ה״אותו״. אבל ככה זה כשאין מה להגיד.

מדהים בעיניי שכתבת הודעה בלי דעה על שגיב יחזקאל או בדיחה גנרית ולא מצחיקה כלשהי על העובדה שהוא בעל מוח קטן בעינייך. אולי תוסיף לחתימה?

מה קרה התחיל החופש הגדול?

מרחם עליך.

מה קרה התחיל החופש הגדול?

מרחם עליך.

אל תשאל. עכשיו סיימתי יב׳.

כשזה מגיע מאדם שכותב מעל מאה אלף הודעות ביום, כולן עם אותו התוכן בפורום אינטרנטי.. וול, אותי זה מצחיק.

וזאת הפעם הראשונה והאחרונה כנראה שהצלחת להצחיק אותי. שחרר משגיב כבר יא מטנף.

די חפרתם אתם מעיקים על איזה 100 אנשים שרק מחכים לשמועה לא מבוססת או הנפצה, אתם לא היחידים פה