Jump to content

פלוייד מייוות'ר - קונור מקגרגור

טוני

Recommended Posts

לא כל כך מסכים...שנות ה80-90 באמריקה היו בנויים על הפיודים האלה בכל היאבקות כמעט אפילו ברמת הצגה של wwf...הטראש טוק הזה היה על בסיס שבועי.

טייסון היום היה פיגורה הרבה יותר גדולה ומעניינת, ובלי קשר קח לדוגמא את פלוייד מתי שמעו עליו בדיוק? פלוס מינוס בקרב הראשון שלו נגד קאנאלו המקסיקני.

וודאי שהכירו אותו לפני אבל באזז לא זכור לי בכלל שהיה ממנו עד שנפתח כל הקטע של אינטסגרם שהוא התחיל להעלות את הקטעים שלו עם ספירת כסף מזומן, בנות שאצלו בבית ןכדומה.

לחשוב על טייסון עם מדיה כזו חחח מפלצת פי 3 ממה שהיה אז

אני לא מדבר על טראש טוק, אני מדבר על כל הפרסונה המטורפת שלו. אנשים שלא ידעו מה זה איגרוף ידעו מי זה מייק טייסון.

מישהו פה היה חי ונמצא בשנות העשרים לחייו בכלל ב1986 שהוא יודע מה היה סביב מייק טייסון?

מייק טייסון אכן היה דמות גדולה מהחיים אבל הכריזמה שלו שואפת לאפס על מה אתם מדברים.

הוא היה איש מפחיד וכועס ששלח כל מי שעמד מולו לישון ושם זה נגמר.

אני מעריך מאוד את מייק טייסון (אגב הוא המתאגרף האהוב עליי) אבל קונור מקגרגור זו חיה אחרת.

זה כמו להשוות בין ערן זהבי לאבי נמני.

אבי זו אחלה נוסטלגיה אבל ברמת הנוכחות והחותם איפה הוא ואיפה זהבי.

מישהו פה היה חי ונמצא בשנות העשרים לחייו בכלל ב1986 שהוא יודע מה היה סביב מייק טייסון?

מייק טייסון אכן היה דמות גדולה מהחיים אבל הכריזמה שלו שואפת לאפס על מה אתם מדברים.

אני מעריך מאוד את מייק טייסון (אגב הוא המתאגרף האהוב עליי) אבל קונור מקגרגור זו חיה אחרת.

חחחחח מצחיק להגיד את זה טוני...לעשות רעש ולקשקש כמו מקרגור כדי לצבור מעריצים וכדי לראות ולהראות כל אחד יכול, והיום הם עושים את זה בשביל ההצגה ואנשים שקונים תשטויות האלה.

טייסון היה אמוציונלי אמיתי כל מפגש לפני הקרב יכל לסחוב כמה אגרופים עם היריב.

לדעתי זה מצחיק ולא בר השוואה בכלל להשוות בין טייסון לבין מקרגור זה סופר בדיחה

סביב טייסון היה באזז ענק.

הוא לא היה הדמות הכרזימטית הקלאסית, אבל הוא היה קטלני לחלוטין בזירה וזו הייתה אחת הסיבות לבאזז הגדול סביבו אז.

סביב טייסון היה באזז ענק.

הוא לא היה הדמות הכרזימטית הקלאסית, אבל הוא היה קטלני לחלוטין בזירה וזו הייתה אחת הסיבות לבאזז הגדול סביבו אז.

הבאזז סביבו בהחלט היה אדיר.

יחסית לתקופה ההיא ולכמות הכוכבים האמיתיים שהיו קיימים (אם בספורט או בתחומי תרבות שונים כמו מוזיקה) מה שקונור מקגרגור הצליח לעשות ב3 שנים עם כמות סלבריטאים כפולה ומכופלת הוא דבר שכמעט ולא קיים.

הוא הגיע מספורט יחסית צעיר, ספורט שרק בעשור האחרון הפך למיינסטרים והפך לכוכב הבלעדי שלו.

לא לשכוח שהוא בכלל מאירלנד.

• 3 weeks later...

זה לא נוקדאון בדיוק

https://www.facebook.com/UFCMiddleEast/?fref=ts

זה חצי מעידה בגלל זווית לא טובה של הרגליים שניסה להתחמק, 2 האגרופים האחרונים של קונור לא פגעו.

בכל מקרה, הזוויות שקונור מכה בהן מאוד מיוחדות ולא פלויד ולא הבחור שקונור עלה מולו בסרטון (אלוף לשעבר) רגילים להן.

היה נחמד לראות סרטון של 12 סיבובים ללא עריכה

כשהייתי ילד כולם ידעו מי זה מייק טייסון. אני לא יודע איך ילדים היום אבל את שני השמות בנושא הזה אני מכיר רק בגלל הנושא הזה.

כשהייתי ילד כולם ידעו מי זה מייק טייסון. אני לא יודע איך ילדים היום אבל את שני השמות בנושא הזה אני מכיר רק בגלל הנושא הזה.

ברור לגמריי...סתם הצגה טראשית זה ניהיה מביך מזכיר יותר את משפחת קארדישיאן מאשר קרב אגרוף.

מקרגור בא לפלוייד ואומר לו בפנים זונה, יש אחלה גבר שיכל להגיד ככה לטייסון בפנים בלי לקבל נשיכה באוזן?

ברור לגמריי...סתם הצגה טראשית זה ניהיה מביך מזכיר יותר את משפחת קארדישיאן מאשר קרב אגרוף.

מקרגור בא לפלוייד ואומר לו בפנים זונה, יש אחלה גבר שיכל להגיד ככה לטייסון בפנים בלי לקבל נשיכה באוזן?

אנלוגיה שגויה לחלוטין.

יש לוחם בעולם שיכול לומר לג'ון ג'ונס מילה לא במקום?

אותה דוגמה בדיוק, ג'ון ג'ונס יכול לתת לקונור לטמה על הראש וכלום לא יקרה.

זה נקרא הבדלי גודל.

בשנים 86 עד 92 מייק טייסון היה הבן אדם הכי מפחיד בעולם (כאמור, לפני שהMMA הגיע והפך לתופעה).

היום כל מתאגרף (גם ג'ושוע) יעמוד על במה מול אלוף UFC בקטגוריית המשקל שלו בידיעה שהוא יורד לקרקע ומקבל 15 מרפקים למצח.

העולם השתנה.

אנלוגיה שגויה לחלוטין.

יש לוחם בעולם שיכול לומר לג'ון ג'ונס מילה לא במקום?

אותה דוגמה בדיוק, ג'ון ג'ונס יכול לתת לקונור לטמה על הראש וכלום לא יקרה.

זה נקרא הבדלי גודל.

בשנים 86 עד 92 מייק טייסון היה הבן אדם הכי מפחיד בעולם (כאמור, לפני שהMMA הגיע והפך לתופעה).

היום כל מתאגרף (גם ג'ושוע) יעמוד על במה מול אלוף UFC בקטגוריית המשקל שלו בידיעה שהוא יורד לקרקע ומקבל 15 מרפקים למצח.

העולם השתנה.

לא יודע מרגיש מצועצע מדי וקרוב יותר לwwf.

מנסים ליצור יותר מידי באזז שלא בטוח בכלל שיש על מה.

וטיסון בחיים לא היה מקשיב לאנשי שייוק ושותק חחח מצחיק להגיד את זה על בן אדם שנאשם באונס, נשך אוזן למתארגף באמצע קרב, הלך אגרופים בשקילות וכן הלאה

טוני אתה מתלהב מקונור בגלל שהוא הצליח להפוך את עצמו לסלב ענק תוך 3 שנים?

כי מבחינה מקצועית הוא אפילו לא טופ 10 בהסטוריה של הUFC

גם מייק טייסון אם היה פוגש בזירה בפריים שלו את היקסון גרייסי לקרב ללא חוקים הוא היה נראה הרבה פחות מפחיד ממה שהוא.

אגרוף בסופו של דבר ענף מוגבל, מאוד פופולארי אבל מוגבל, לכמעט כל איש אומניות לחימה מקצועי יש את הכלים לנקנק מתאגרף (ותמיד היה).

טוני אתה מתלהב מקונור בגלל שהוא הצליח להפוך את עצמו לסלב ענק תוך 3 שנים?

כי מבחינה מקצועית הוא אפילו לא טופ 10 בהסטוריה של הUFC

אני מאוד מעריך את העמידה שלו ואני חושב שהוא האדם הכי כריזמטי שיצא לי לראות מדבר בלייב בעשור האחרון.

מבחינה מקצועית אני חושב שהוא אתלט על, והלוחם האהוב עליי עד היום הוא לא טופ 10 גם כן.

אני לא אוהב אותם בגלל המיקום היוקרתי, יש ערך מוסף שהם מכניסים לכלוב.

זה הלוחם שלי:

בדיוק. בכלל, פעם כשהיתה פחות תקשורת אנשים כמו טייסון בלטו יותר - כי אם זה שודר, כולם ראו את זה. אנשים בקושי בחרו אחרי מה לעקוב ועל מה לשמוע, שזה משהו שאני לא בטוח שהצעירים כאן מבינים. לא יודע כמה הוא היה מפורסם כיום. היה מפורסם, זה בטוח, אבל לא חושב שברמה שמתקרבת למעמד שלו בניינטיז.

אנשים בכל העולם הכירו את טייסון ברמה שמכירים כיום את ערן זהבי בארץ או את טום בריידי בארה"ב. לדעתי בעיקר בגלל תקרית האוזן שהקנתה לו די הרבה זמן מסך בחדשות בכל העולם.

(כן, דברים כאלה היו משודרים במהדורות חדשות רגילות. לא יודע אם עדיין)