Jump to content

פלוייד מייוות'ר - קונור מקגרגור

טוני

Recommended Posts

בעבר (20 שנה) כוכב היה באמת כוכב כי הוא לא היה נגיש.

היית צמא לכל טיפת מידע בנוגע לימים שהוא מעביר, מי הכוכבות שהוא הולך איתן וכו'.

היום להגיע למצב שאתה סופר סטאר ברמה של "דה רוק", "קווין הארט" או "קונור מקגרגור" זה הליך שיווקי, כריזמה ומראה חיצוני שלאיש כמו מייק טייסון לא היה עוזר.

בדיוק. בכלל, פעם כשהיתה פחות תקשורת אנשים כמו טייסון בלטו יותר - כי אם זה שודר, כולם ראו את זה. אנשים בקושי בחרו אחרי מה לעקוב ועל מה לשמוע, שזה משהו שאני לא בטוח שהצעירים כאן מבינים. לא יודע כמה הוא היה מפורסם כיום. היה מפורסם, זה בטוח, אבל לא חושב שברמה שמתקרבת למעמד שלו בניינטיז.

אנשים בכל העולם הכירו את טייסון ברמה שמכירים כיום את ערן זהבי בארץ או את טום בריידי בארה"ב. לדעתי בעיקר בגלל תקרית האוזן שהקנתה לו די הרבה זמן מסך בחדשות בכל העולם.

(כן, דברים כאלה היו משודרים במהדורות חדשות רגילות. לא יודע אם עדיין)

תקרית האוזן היתה תחילת הסוף של הקריירה שלו, ביום הקרב הראשון ביניהם 2פאק נורה לאחר שיצא מהאירוע ב96, טייסון היה מוכר הרבה לפני.

האוזן זה כבר הרבה אחרי השיא של טייסון.

כעקרון, ימי הזהב של טייסון זה מ-85 ועד ההפסד ב-90 לדאגלאס, אחת ההפתעות הגדולות אי פעם בספורט, לא פחות.

אח"כ הוא כבר נכנס לכלא, והחזרה שלו לוותה בשערוריות ובלגאנים, בין היתר הקרב עם האוזניים של הוליפילד ב-97.

גם מייק טייסון אם היה פוגש בזירה בפריים שלו את היקסון גרייסי לקרב ללא חוקים הוא היה נראה הרבה פחות מפחיד ממה שהוא.

אגרוף בסופו של דבר ענף מוגבל, מאוד פופולארי אבל מוגבל, לכמעט כל איש אומניות לחימה מקצועי יש את הכלים לנקנק מתאגרף (ותמיד היה).

טיסון היב מפחיד לא רק בגלל היכולת, הנראות שלו הייתה מאיימת הסגנון דיבור הוא היה אדם עם סטייל(בקריטריונים של לחימה כמובן).

אני מעריך הרבה יותר מתארגף כמו טייסון/עלי/הוליפלד/לנוקס לואיס מאשר את מתאבקי ufc שיכול להיות שינצחו אותם בנו לימיט אבל לא יודע הם פחות מעניינים אין איך להסביר את זה

אני בטוח שכשטייסון היה בשיאו, ישבו להם אנשים והתווכחו על זה שהוא לא כמו ... (מי שהיה לפני דור).

אני חושב שהיחיד שבאמת אין מחלוקת לגביו והוא קונצנזוס לגבי כמעט כל פרמטר זה ג׳ורדן.

מעבר לזה , זו הייתה תקופה אחרת. אני מניח שהרבה יותר תמימה ואותנטית (באופן יחסי). הקטע שטייסון באמת היה פסיכופת. ואני לא רוצה לחשוב איך היה מגיב בסיטואציה שמישהו מדביק לו אייפון לפנים.

ולגבי המקרגור הזה, עד הקרב מעולם לא שמעתי את השם, גם לא ברפראנס כלשהו.לגבי פלויד, לא יודע.. לא שאני רואה אגרוף , ועוד במשקל נוצה (או מה שזה) .אבל אם כבר לראות קרב , שיהיה במשקל כבד. אתיופים רבים אני יכול לראות גם במססגר בשישי.

מקבל את ההערות על של האוזן, זה פשוט מה שזכור לי בעיקר כילד...

אבל מזדהה עם זה שמייק טייסון פשוט הצטייר כאדם מפחיד. כזה שאתה מפחד ממנו דרך הטלוויזיה. הספורטאי היחיד שנתקלתי אצלו במשהו דומה לזה הוא ריי לואיס.

על מוחמד עלי נגיד אומרים שהיה גדול הטראש טוקרים. אולי, אבל טייסון היה משהו אחר. התדמית של טייסון לא היתה רק להיכנס ליריב לראש ולהוציא אותו ממשקל, הוא נכנס לראש של הצופים בבית והפחיד אותם.

ורק אני לא הבנתי

גילך הוא 8.

אני בטוח שכשטייסון היה בשיאו, ישבו להם אנשים והתווכחו על זה שהוא לא כמו ... (מי שהיה לפני דור).

אני חושב שהיחיד שבאמת אין מחלוקת לגביו והוא קונצנזוס לגבי כמעט כל פרמטר זה ג׳ורדן.

מעבר לזה , זו הייתה תקופה אחרת. אני מניח שהרבה יותר תמימה ואותנטית (באופן יחסי). הקטע שטייסון באמת היה פסיכופת. ואני לא רוצה לחשוב איך היה מגיב בסיטואציה שמישהו מדביק לו אייפון לפנים.

ולגבי המקרגור הזה, עד הקרב מעולם לא שמעתי את השם, גם לא ברפראנס כלשהו.לגבי פלויד, לא יודע.. לא שאני רואה אגרוף , ועוד במשקל נוצה (או מה שזה) .אבל אם כבר לראות קרב , שיהיה במשקל כבד. אתיופים רבים אני יכול לראות גם במססגר בשישי.

אם אתה לא חובב MMA יהיה לך בלתי אפשרי להכיר במדינת ישראל לוחם גדול כזה.

קודם כל הספורט כאן לא ממש מפורסם (אם כי תופס תאוצה) וגם כי קונור ממש ממש מפורסם רק שנה וחצי +-

על מוחמד עלי נגיד אומרים שהיה גדול הטראש טוקרים. אולי, אבל טייסון היה משהו אחר. התדמית של טייסון לא היתה רק להיכנס ליריב לראש ולהוציא אותו ממשקל, הוא נכנס לראש של הצופים בבית והפחיד אותם.

מוחמד עלי היה גדול יותר מטייסון גם כי קודם כל הוא נלחם מלחמה שלא רק קשורה אליו.

הוא היה חביב האוכלוסיה, היה איש עם עקרונות, כל מה שהבטיח קיים וכי היה באמת מתאגרף גדול ובעל קריזמה שרק קונור משתווה לה כרגע בעולם ספורט אומנויות הלחימה.

יש דברים שאי אפשר להתווכח עליהם...טייסון הוא אחד מהם אף אחד לא יכול לטעון שהוא לא סיפור מהמעניינים שיש כספורטאי בכל תקופה

יש דברים שאי אפשר להתווכח עליהם...טייסון הוא אחד מהם אף אחד לא יכול לטעון שהוא לא סיפור מהמעניינים שיש כספורטאי בכל תקופה

ואיפה אתה רואה שכתבתי משהו שסותר את זה?

מוחמד עלי היה גדול יותר מטייסון גם כי קודם כל הוא נלחם מלחמה שלא רק קשורה אליו.

הוא היה חביב האוכלוסיה, היה איש עם עקרונות, כל מה שהבטיח קיים וכי היה באמת מתאגרף גדול ובעל קריזמה שרק קונור משתווה לה כרגע בעולם ספורט אומנויות הלחימה.

לא השוויתי ביניהם כספורטאים, אלא למימד של "להיכנס לראש של היריב". מוחמד עלי נכנס לראש של היריבים שלו, עד כמה מייק טייסון השפיע על היריבים שלו אני לא יודע (בטח לא אומר שהיה גדול יותר), אבל את הצופים הוא הפחיד. וזה לעומת מוחמד עלי שטראש טוקר אבל היה דמות שאנשים חיבבו. מייק טייסון שידר פחד ותיעוב.

אגב מה שהכי מוזר לי

הוא שפלוייד אמר שהפעם הוא הולך לחטוף והרבה

כי הוא לא מתכנן להיות במגננה כמו בדרך כלל

אלא להילחם יותר התקפי

כי מגיע לקהל לראות את זה ולחוות כזה קרב שיש בו פיצוצים משני הכיוונים

שזה נראה לי קצת חשוד האמת, איזו סיבה יש לו להסתכן להפסד ללוחם MMA שמעולם לא נלחם מקצועית באגרוף קלאסי

רק בשביל הקהל?

בכל מקרה הלוואי וזה ייגמר מהר

אני רק חושב על זה שאני רואה 12 סיבובים שלמים בלייב של אגרוף קלאסי ובא לי לתלות את עצמי

אגב מה שהכי מוזר לי

הוא שפלוייד אמר שהפעם הוא הולך לחטוף והרבה

כי הוא לא מתכנן להיות במגננה כמו בדרך כלל

אלא להילחם יותר התקפי

כי מגיע לקהל לראות את זה ולחוות כזה קרב שיש בו פיצוצים משני הכיוונים

שזה נראה לי קצת חשוד האמת, איזו סיבה יש לו להסתכן להפסד ללוחם MMA שמעולם לא נלחם מקצועית באגרוף קלאסי

רק בשביל הקהל?

בכל מקרה הלוואי וזה ייגמר מהר

אני רק חושב על זה שאני רואה 12 סיבובים שלמים בלייב של אגרוף קלאסי ובא לי לתלות את עצמי

פלויד חסר ביטחון, חד משמעית.

כפפה 8 אינץ' היא כבר כפפה דקה בהרבה מכפפות 12 או 10 בקרבות מקצועיים.

הוא לא יהיה התקפי, הוא יהיה אותו פלויד של ה20 השנים האחרונות, זז אחורה ונותן קאונטר שלא מפיל אף אחד לרצפה.

בסוף ינואר הוא יהיה בן 41 אנשים לא לוקחים את זה בחשבון.

הבן אדם לא היה בזירה שנתיים והוא אומנם עולה מול אדם שלא נלחם קרב מקצועני באגרוף בחייו אבל יש לו נוקאאוט פאוור פסיכי והוא גדול ממנו בהרבה.

יכול להיות שפלויד יתיש את קונור ונראה 12 סיבובים שהוא עושה ממנו צחוק ויכול להיות שהוא נופל למטה.

דווקא פלויד התעקש על כפפות 8 והבקשה התקבלה היום כי בעיקרון ב154 חייבים להשתמש ב10 ומעלה, בכל מקרה די מראה על ביטחון.

קונור ביקש כפפות 6 אינץ' (כפפות אימון) ובגלל שבקרב מקצועני הכפפות הכי קטנות הן 8 זה מה יש.

הוא הסתלבט עליו באחת מההופעות שלהם יחד שהוא נקבה כי הוא נלחם עם כפפות 10.

הוא אמר לפלויד שהוא יתן לו צ'אנס לשלוח מישהו לישון אחרי 13 שנה אם הוא יסכים להוריד את הכפפות.

ממש כמו שפלויד לא רצה לעשות קרב MMA ולא ירצה בעתיד למרות מה שהוא אומר.

כן אני מודע לכל זה וברור שלקונור לא אכפת מגודל הכפפות, רק שהבקשה באה מפלויד, שבועיים לפני הקרב, הרשים אותי.

אני לא יודע ממי שמעתי את זה אולי מצ'ייל סונן שהסביר שהקרב הזה הוא הסיבה שאתה לא עושה הורדת ידיים עם ילדה, אם אתה מנצח אז אתה סתם בריון שמתלהב מכלום ואם אתה מפסיד אתה הבדיחה של ביה"ס. אם קונור מפיל אותו... וואו... היחסים גם ירדו לאיזור ה4.

למי שיש זמן פנוי

בדיוק סיימתי לראות את זה.

באופן כללי וחד משמעי אני חושב שכל מה שקשור לאומנויות לחימה, קרבות וMMA רוגן זה הבן אדם להאזין לו.

הבן אדם פשוט מדבר אורגינל.

אגב, עוד 5 ימים התוכנית ה1000 של הפודקאסט שלו עם ג'ואי דיאז.