Jump to content

בן מאנספורד

Recommended Posts

גם על מרטין ביין חשבו שיביא שחקנים שהוא מכיר מהשוק הבריטי, וגם על אדידס אמרו שתעזור להביא שחקנים שחתומים אצלה לארץ..

ראינו מה קיבלנו...

גם על מרטין ביין חשבו שיביא שחקנים שהוא מכיר מהשוק הבריטי, וגם על אדידס אמרו שתעזור להביא שחקנים שחתומים אצלה לארץ..

ראינו מה קיבלנו...

בן בסט שחקן של אדידס

בואו ננמיך פה ציפיות: הבחור בריטי, מגיע לראשונה למדינה לבנטינית עם תרבות ערבית. יקח לו זמן ללמוד מי נגד מי פה, איך דברים מתנהלים ומה זה קומבינה ארצישראלית מצוייה. להערכתי בחצי העונה הראשונה לא נראה ממנו תפוקה אפקטיבית מדי. אני בכלל חושב שיהיה נכון למנות לו עוזר מקומי עם נסיון בעסקונת כדורגל ישראלית. מישהו עם מספיק נסיון בכדורגל הישראלי ובתרבות האנגלית שיוכל לגשר בינו ובין השוק בארץ ולעזור להחליק לו את המעבר. יוסי בניון יכול להיות מושלם לזה.

בואו ננמיך פה ציפיות: הבחור בריטי, מגיע לראשונה למדינה לבנטינית עם תרבות ערבית. יקח לו זמן ללמוד מי נגד מי פה, איך דברים מתנהלים ומה זה קומבינה ארצישראלית מצוייה. להערכתי בחצי העונה הראשונה לא נראה ממנו תפוקה אפקטיבית מדי. אני בכלל חושב שיהיה נכון למנות לו עוזר מקומי עם נסיון בעסקונת כדורגל ישראלית. מישהו עם מספיק נסיון בכדורגל הישראלי ובתרבות האנגלית שיוכל לגשר בינו ובין השוק בארץ ולעזור להחליק לו את המעבר. יוסי בניון יכול להיות מושלם לזה.

הכל נכון לדעתי למעט התרבות ערבית.

דווקא אנחנו המדינה הכי מערבית באיזור הלבנט, והמועדון ממוקם בתל אביב שזה האיזור הכי מערבי בישראל ועם התרבות הכי חילונית ומפותחת.

אולי בבאר שבע הוא היה מרגיש תרבות ערבית

ראינו מה קיבלנו...

חבר, תנשום קצת(:

מינו מנכל, מהתחום. סבבה. יכול להצליח ויכול שלא.

בדיוק כמו שחקנים עם רקורד טוב. כדורגל זה הדבר הכי מתעתע בעולם. ככה זה.

חבר, תנשום קצת(:

מינו מנכל, מהתחום. סבבה. יכול להצליח ויכול שלא.

בדיוק כמו שחקנים עם רקורד טוב. כדורגל זה הדבר הכי מתעתע בעולם. ככה זה.

ברוך השב יואב. איזה מישהו לחוץ השתלט לך בחודש האחרון על היוזר.

ברוך השב יואב. איזה מישהו לחוץ השתלט לך בחודש האחרון על היוזר.

היה את גמר הגביע הכי נוראי של מכבי בהיסטוריה. ללא תחרות בכלל.

היו ימים שאני לפחות, לא ידעתי אם למכבי בכלל יש דופק. ולדופק קוראים מיטשענק.

המהלך של החולצות(גם אם הן לא הכי יפות בעולם), החזיר לי נשימה ופרספקטיבה.

אבל תמיד כתבתי- למיטש יש את הטיימליין שלו. והפעם, הוא מסונכרן טוב עם תחילת העונה.

יום טוב בסך הכל(:

היה את גמר הגביע הכי נוראי של מכבי בהיסטוריה. ללא תחרות בכלל.

היו ימים שאני לפחות, לא ידעתי אם למכבי בכלל יש דופק. ולדופק קוראים מיטשענק.

המהלך של החולצות(גם אם הן לא הכי יפות בעולם), החזיר לי נשימה ופרספקטיבה.

אבל תמיד כתבתי- למיטש יש את הטיימליין שלו. והפעם, הוא מסונכרן טוב עם תחילת העונה.

יום טוב בסך הכל(:

בדיוק.האמת שקצת התפלאתי עליך.מאז שיש את מיץ' אני ישן בשקט.באמת

הגמר היה טראומתי,לא יכולתי אפילו לכתוב אבל לרגע לא היה לי ספק שהבוס איתנו ובגדול.

הוא מוכיח פעם אחר פעם שצריך לתת לו את הקרדיט והא בעלים שונה מכל מה שהכרנו עד היום.

יום מעולה :)

הכל נכון לדעתי למעט התרבות ערבית.

דווקא אנחנו המדינה הכי מערבית באיזור הלבנט, והמועדון ממוקם בתל אביב שזה האיזור הכי מערבי בישראל ועם התרבות הכי חילונית ומפותחת.

אולי בבאר שבע הוא היה מרגיש תרבות ערבית

הוא ישב בתל אביב אבל יעבוד מול הלוזונים, ההתאחדות, איגוד השופטים, הספקים ונותני השירות בארץ וכו' וכו' ויקבל כנראה הלם תרבות עד שיבין לאן הוא הגיע.

איזה שוק הוא הולך לקבל מהמדינה שלנו.... יקח לו קצת זמן להבין את הלך הרוח כאן.

מעבר לזה לפי הרזומה שלו נראה כמו מינוי ראוי ביותר

בנאדם שישב בראש הפירמידה ויעשה סדר במערכת זה באמת הדבר שהיה קריטי להבראת המערכת, בטח ובטח עכשיו שלג'ורדי ישנם עיסוקים אחרים.....

מאחל לברנש שזוהי תהיה קפיצת המדרגה המקצועית שלו לעולם הגדול (ובשביל כך צריך הצלחות של הקבוצה כמובן), שידע להתמודד עם שלל העסקנים, התקשורת, ושאר הירקות הרקובים, ושבסוף העונה יקבל תספורת אנגלידיס סטייל.....

הוא ישב בתל אביב אבל יעבוד מול הלוזונים, ההתאחדות, איגוד השופטים, הספקים ונותני השירות בארץ וכו' וכו' ויקבל כנראה הלם תרבות עד שיבין לאן הוא הגיע.

אתה באמת חושב שבאירופה לא מתחמנים ומקמבנים?

מה זאת הפרובנציאליות הזאת? פיפא, אופא מלאות בשחיתויות. באנגליה אם אינני טועה, הקליטו/צילמו מאמן נבחרת מבצע שחיתות. סוכני שחקנים שולטים בכל עולם הכדורגל.

הלוזונים זה תחמון ליגה ג' לעומת מה שהולך שם.

אתה באמת חושב שבאירופה לא מתחמנים ומקמבנים?

מה זאת הפרובנציאליות הזאת? פיפא, אופא מלאות בשחיתויות. באנגליה אם אינני טועה, הקליטו/צילמו מאמן נבחרת מבצע שחיתות. סוכני שחקנים שולטים בכל עולם הכדורגל.

הלוזונים זה תחמון ליגה ג' לעומת מה שהולך שם.

אלדייס. פוטר על זה.

ואתה צודק.

אלדייס. פוטר על זה.

ואתה צודק.

זה בדיוק ההבדל: באנגליה מפטרים, בישראל בית המשפט ימחוק לך את החוב/ ועדה ציבורית תכשיר את הפשע המתמשך שלך רטרואקטיבית. כאן זו נורמה ושם עושים את זה במחשכים.

זה בדיוק ההבדל: באנגליה מפטרים, בישראל בית המשפט ימחוק לך את החוב/ ועדה ציבורית תכשיר את הפשע המתמשך שלך רטרואקטיבית. כאן זו נורמה ושם עושים את זה במחשכים.

נו די. באנגליה פיטרו כי השיחה היתה ממש מצולמת. אי אפשר להכחיש או להתעלם. אתה יודע כמה חובות מחקו לספרדיות הגדולות? אתה יודע כמה זמן הבליגו על שחיתויות אדירות באיטליה? אתה יודע מה הולך בימים אלו בפיפא? מספיק עם ההלקאה העצמית. זה קורה בכל העולם ובמימדים הרבה יותר גדולים מבביצה הקטנה שלנו.

לסטר עלתה ליגה בזכות רמאות כלכלית (רשמה לעצמה חברת קש כספונסר כדי לרמות את הפייר פליי). אתה חושב שהורידו אותם בחזרה ליגה, כמו שהיה ראוי לעשות? לא, ניהלו איתם מו"מ על גובה הקנס שהם מוכנים לשלם. כמובן שחיכו עם הדיון עד לאחרי שיקחו אליפות, ויהיה להם מספיק כסף להחזיר - ועדיין לצאת עם רווח, כי הרמאות משתלמת. זה אנגליה. וכולם ידעו על זה, זה פורסם וגם באתר הפוטבול ליג היה מידע על זה, ועדיין רק מעט מאוד עיתונאים אמרו משהו, כי בכל זאת, המאמי הלאומית, למה להרוס את הפיירי טייל המקסים עם עובדות.

וברור שבאנגליה פיטרו, זה היה פיאסקו ציבורי. אתה חושב שאף אחד שם לא ידע מה קורה לפני שזה פורסם? לא לפרסם בעיתון לא נקרא "במחשכים". גם השחיתויות בארץ הן רק "לכאורה" (חוץ מבן זקן למיניהם - שבכלא). גם בארץ אנשים הולכים הביתה כשתופסים אותם וצריך להקריב מישהו. אגב לריינג׳רס מחקו הרבה יותר מלהפועל. סכומים אסטרונומיים. מי שמנע מהם להמשיך לשחק בליגה הראשונה זה לא בית המשפט אלא קבוצות הליגה הראשונה שהצביעו נגד.

אגב אצלנו כן מכניסים אנשים מפורסמים בעלי כח והשפעה לכלא. אני עדיין מחכה ליום שבו מסי וההנהלה של ברצלונה באמת יראו בית סוהר מבפנים ליום אחד.

מה שמצחיק זה שאם תדברו עם אזרח ממדינה מערב אירופית ספק גדול אם הוא יהיה שותף לתחושה שלכם שיש שם סדר ושרשויות החוק לא מרחמות.

לאור האינפורמציה הזו אני לוקח בחזרה את מה שאמרתי על הקומבינות והשחיתות בארץ. אבל זה לא משנה את ההערכה שלי שהמנכ"ל החדש יצטרך זמן "התאקלמות" ללמוד מי נגד מי בארץ ואיך עושים כאן עסקים. להערכתי מהסיבה הזו באר שבע עדיין פייבוריטים בעונה הקרובה, אבל אחריה הסדר יתחיל לחזור לעצמו.