Jump to content

הלהיט של הקיץ - ציני או באמת מפגר

Sawyerdroid

Recommended Posts

0 סיכויי ואני לא מתבייש להגיד את זה.

אם אתם אומרים שאני מפגר אני אלך לבדוק זאת אבל.. בכל זאת אנשים פה בפורום הם הגאונים שבאדם כדאי לקחת אותם ברצינות

אני ממש לא גאון, מדי פעם מצליח להבדיל בין ציני למפגר.

קח את זה בקלות אחי .

כל מיני שנותן את פתח תקווה 2003, שירקנו מולה דם 60 דקות עד שהצלחנו להשחיל להם משהו, כאיזשהי דוגמא לחוסר ספורטיביות הוא מפגר עם תעודות. לא ציני ולא נעליים.

אמרתי לכם שהוא באמת מפגר ולא ציני

נראה כאילו הוא לקח את התגובה הזאת ממחולל תגובות בפורום של חיפה.

כל מיני שנותן את פתח תקווה 2003, שירקנו מולה דם 60 דקות עד שהצלחנו להשחיל להם משהו, כאיזשהי דוגמא לחוסר ספורטיביות הוא מפגר עם תעודות. לא ציני ולא נעליים.

במיוחד שחיפה נתנו 5 באשדוד באותו זמן

חיפה נתנו 5-0 באיזה עשרים דקות ואף אחד לא דיבר על זה שאשדוד מכרה מדהים איך אם עובדים על נארטיב מספיק חזק הוא תופס.

אני לא אחפור בנושא הזה. בניגוד לכל האנשים שאמצו את התנהגות הביביסטים אני מכבד את דעתכם, ומבין שלפעמים אתה לא אוהב לשמוע דברים לא טובים שקשורים בעצמנו (מבחנתי מכבי = אני והמשוואה נכונה לכל אחד)

1) אני יודע שאם זה היה הפוך הייתי משתולל (על החלפת איצטדיון), בעיניי יש סקאלה רחבה של לא ספורטיבי וזה נמצא שם בחלק הפחות ״קשוח״

2) לעניות דעתי מכבי תל אביב הפסידה את האליפות הנל בעיקר מכיוון שבחלק השני של הפלייאוף (ובכלל אחרי שבירת השיא של זהבי) נכנסו לאיזה מין סחרור כזה של הרבה רעש תקשורתי שמאוד פגע בקבוצה.

מי שלא אוהב את מה שאני אומר שיקרא לי מפגר באהבה, אימצתי את המשפט..

אני רק אחזור ןאדגיש שמבחינתי מכבי זה המועדון הכי גדול שקיים בספורט הישראלי, ולכן כל הבכיינות הזאת לא מתאימה לו. היא מתאימה לאדומים, לאלה שהתחילו לאהוב כדורגל ב1984 ואלה של 2014.

זאת דעתי !!!!!!

ואוהדי מכבי מסויימים עוד מאמצים את הנראטיב הזה. נשגב מבינתי

אני קורא אותו יותר ויותר, מישהו מכיר אותו?

אני הספק אם הוא אוהד מכבי.

הוא כותב פה דברים שלא נכונים עובדתית למי שהיה במשחקים האלו ומתעקש לציין רק דברים נגד מכבי בין אם הם נכונים ובין אם לא. הזייה.

אולי זה צריך להיות לנושא חדש "מתחזה מהפועל או באמת מפגר"

אני קורא אותו יותר ויותר, מישהו מכיר אותו?

אני הספק אם הוא אוהד מכבי.

הוא כותב פה דברים שלא נכונים עובדתית למי שהיה במשחקים האלו ומתעקש לציין רק דברים נגד מכבי בין אם הם נכונים ובין אם לא. הזייה.

אולי זה צריך להיות לנושא חדש "מתחזה מהפועל או באמת מפגר"

אפנה אותך להודעה למעלה ותגיד לי מה לא נכון עובדתית, או שתתן עובדה על משהו לא נכון עובדתית שכתבתי.

אני אוהד הפועל, עלית עליי.

אתה כמובן כמו ביבי מי שלא חושב כמוני הוא שמאלן (או במקרה שלנו אוהד הפועל)

אבל הכל טוב, זאת דעתי זאת דעתך לא נשתנה. ממאחל לך שתלמד לקבל את הדעות השונות משלך, אז אולי משהו במדינה הזאת יזוז.

אני מניח שהרבה אנשים ביציע מכירים אותי אך לא מכירים במשתמש אני מוכן לעשות היום בערב את הקישור בין שני הדברים, אני לא מתבייש בדעותיי. אני גם חושב שאני יודע מי אתה :)

אם אתה יודע מי אני.. זה חוצה את גבולות הפרטיות שהסכמתי אליהן שננכנסתי לפורום.

אני פה בקטע אנונימי לגמרי.. מפחד שידעו מי אני ביציע

פירטתי לך בנושא השני 4 הזדמנויות שונות שבהן כתבת דברים שאינם נכונים בהכרח. בנושא הזה בעמוד הזה בלבד יש עוד 2 דוגמאות שלא אני נתתי.

אם אתה יודע מי אני.. זה חוצה את גבולות הפרטיות שהסכמתי אליהן שננכנסתי לפורום.

אני פה בקטע אנונימי לגמרי.. מפחד שידעו מי אני ביציע

פירטתי לך בנושא השני 4 הזדמנויות שונות שבהן כתבת דברים שאינם נכונים בהכרח. בנושא הזה בעמוד הזה בלבד יש עוד 2 דוגמאות שלא אני נתתי.

לא מצאתי. סורי...

• 2 weeks later...

תגובה מתוך פורום אחר של אוהדי כדורגל

*אחרי הגול ה2 של ערן מול אוסטריה*

לא חכמה לשים גול על שחקנים מהבונדסליגה, הליגה הזאת בירידה גדולה ואין לה אף נציגה ברבע גמר של המפעלים האירופים. נראה אותו עושה את זה על שחקנים מהפרמיירליג

לא חכמה לשים גול על שחקנים מהבונדסליגה, הליגה הזאת בירידה גדולה ואין לה אף נציגה ברבע גמר של המפעלים האירופים. נראה אותו עושה את זה על שחקנים מהפרמיירליג

מטומטם בטירוף

ברור שציני

נראה שציני דווקא. פרודיה על אנשים שמוצאים תמיד איך להקטין.

אני מקווה לפחות.

נראה שציני דווקא. פרודיה על אנשים שמוצאים תמיד איך להקטין.

אני מקווה לפחות.

אני גם מקווה האמת שאין לי מושג, שנאת זהבי זה דבר נפוץ שם

אסור להביא לפה ממקומות אחרים, רק מהפורום שלנו

מסכים.

לא נוכל להילחם בטמטום של כל העולם .

פה בפורום זאת תופעה שעוד ניתן למגר.

• 2 weeks later...

חחח טועמה עם להיט רציני (תודו שהתגעגתם) "הסגל של ירושלים הוא בין מקום 1 ל2 בליגה".