Jump to content

חשיפת החולצה הרשמית של מכבי לעונת המשחקים 16/17

Sawyerdroid

Recommended Posts

תוכל לתת דוגמא ספציפית? כל החולצות מכבי שלי הן 'רפליקות' והן אחלה, כמה מהן יותר מאחלה...

לא מכיר דרך למשש בד דרך האינטרנט..

תביא חולצה ואבוא עם ה mw שלה שתוכל להשוות..

קניתי את החולצת חוץ היום אבל מה שבאמת מדהים זה שאתם אשכרה לא קולטים שבחולצת בית יש פסים של אדום דהוי בשביל שכל פעם שתסתכלו תזכרו שהעונה הפועל בלאומית.

קשה לי עם הסמל באמצע.

אם כבר מכבי הולכת על מותג פרטי , למה לא לעשות לוגו כלשהו , אפילו כתובית קטנה mta שתשב בדיוק איפה שאדידס הייתה יושבת . ושהסמל יחזור למיקום המקורי. ואם כבר מדברים על הסמל , חייב שהוא יהיה יותר קטן , ועדיף עם הגוונים של החולצה. ואם כבר מדברים על הגוונים , היה נחמד אם הם היו כמו הצהוב כחול של ארסנל לפני שתי עונות. דווקא בגלל שהמהלך הוא כל כך מהפכני , עדיף היה לא להמר במה שלא צריך.(כמו מיקום הסמל על חולצה ריקה לגמרי)יש כמה פרטים קטנים שמאפיינים את החברות הגדולות שהיה פשוט צריך לגנוב. אנחנו לא מותג על (בציוד ספורט כן) שיש לנו את הזכות להכתיב אופנה.

גם את זה שאין ספונסר ראשי יכולנו לנצל לפירסום של לוגו של הרשת חנויות של מכבי או האפליקציה או סתם מילה מרגשת. והכי חשוב , להעיף את הסטארט על המכנס , זה כל כך ליגות רז זהבי.

קשה לי עם הסמל באמצע.

אם כבר מכבי הולכת על מותג פרטי , למה לא לעשות לוגו כלשהו , אפילו כתובית קטנה mta שתשב בדיוק איפה שאדידס הייתה יושבת . ושהסמל יחזור למיקום המקורי. ואם כבר מדברים על הסמל , חייב שהוא יהיה יותר קטן , ועדיף עם הגוונים של החולצה. ואם כבר מדברים על הגוונים , היה נחמד אם הם היו כמו הצהוב כחול של ארסנל לפני שתי עונות. דווקא בגלל שהמהלך הוא כל כך מהפכני , עדיף היה לא להמר במה שלא צריך.(כמו מיקום הסמל על חולצה ריקה לגמרי)יש כמה פרטים קטנים שמאפיינים את החברות הגדולות שהיה פשוט צריך לגנוב. אנחנו לא מותג על (בציוד ספורט כן) שיש לנו את הזכות להכתיב אופנה.

גם את זה שאין ספונסר ראשי יכולנו לנצל לפירסום של לוגו של הרשת חנויות של מכבי או האפליקציה או סתם מילה מרגשת. והכי חשוב , להעיף את הסטארט על המכנס , זה כל כך ליגות רז זהבי.

אתה רוצה להקטין את הלוגו? דווקא בגלל שאין ספונסרים ואין מלבישה צריך להיות סמל הענק באמצע, עדיפות לישן, כמו סאו פאולו וכד'.

האמת שבאיזשהו מקום פינטזתי על סגנון אמריקאי של חולצות ספורט, עם כיתוב "מכבי", הסמל הישן ומספר.

אתה רוצה להקטין את הלוגו? דווקא בגלל שאין ספונסרים ואין מלבישה צריך להיות סמל הענק באמצע, עדיפות לישן, כמו סאו פאולו וכד'.

האמת שבאיזשהו מקום פינטזתי על סגנון אמריקאי של חולצות ספורט, עם כיתוב "מכבי", הסמל הישן ומספר.

סולד מאד מתרבות הספורט האמריקאית, לא יכול לחשוב על זה

סולד מאד מתרבות הספורט האמריקאית, לא יכול לחשוב על זה

זה לא קשור לתרבות הספורט שלהם, זה בסך הכל עיצוב חולצות, פשוט שם זה נפוץ.

יש גם במקסיקו קבוצה שמשחקת עם כיתוב בחזית (טיגרס), ובאופן כללי זה היה נפוץ בשנות ה-50.

מדהים שעם כל ההשקעה הזאת זה מה שיצא

עזוב רגע את העיצוב, לפעם ראשונה זה סביר, בטח חולצת החוץ והשלישית.

אני מדבר על כל הקמפיין הזה.

עזוב רגע את העיצוב, לפעם ראשונה זה סביר, בטח חולצת החוץ והשלישית.

אני מדבר על כל הקמפיין הזה.

די להתלהב כמו ילדה בת 6 זה מגוחך

שכרו משרד פרסום ושילמו לו המון כסף, זה לא שונה מכל קמפיין פרסומי אחר וכל אחד עם כיס עמוק יכל לעשות את זה, גם בעולם הכדורגל

אני לא בא להוריד או לזלזל, אבל אנשים פה מתלהבים כאילו בן מנספורד וגורדי ישבו וחשבו על קאצ'פרייזים ושכרו כל מיני צלמים. זה קמפיין פרסומי של חברת פרסום מוכרת.

די להתלהב כמו ילדה בת 6 זה מגוחך

שכרו משרד פרסום ושילמו לו המון כסף, זה לא שונה מכל קמפיין פרסומי אחר וכל אחד עם כיס עמוק יכל לעשות את זה, גם בעולם הכדורגל

אני לא בא להוריד או לזלזל, אבל אנשים פה מתלהבים כאילו בן מנספורד וגורדי ישבו וחשבו על קאצ'פרייזים ושכרו כל מיני צלמים. זה קמפיין פרסומי של חברת פרסום מוכרת.

זה כל העניין. מתי ראית פעם אחרונה קבוצת ספורט בישראל עושה קמפיין בסכומים כאלה?

למי אכפת מזה?

יותר מעניין אותי למה זה נראה כאילו יש פסים אדומים על החולצה

1. אין עליה אף פס אדום.

2. למי אכפת? למי שמבין את חשיבות המהלך מבחינה מיתוגית וכלכלית, את ההשפעה שלו לטווח הקצר והארוך על הקבוצה אשכרה, התקציב שלנו, הרכש שלה, ההשיגיות שלה וכמובן הביסוס של המותג.

1. אין עליה אף פס אדום.

2. למי אכפת? למי שמבין את חשיבות המהלך מבחינה מיתוגית וכלכלית, את ההשפעה שלו לטווח הקצר והארוך על הקבוצה אשכרה, התקציב שלנו, הרכש שלה, ההשיגיות שלה וכמובן הביסוס של המותג.

סויר אתה משקר יש שם פסים אדומים.

ישלי חולצה פה מולי, לא רואה אדום.

אין חיה כזאת. צלם אותה מקרוב תעלה לפה ותראה שהרוב טוען שאלה פסים אדומים.

אדום דהוי כן אבל אדום.

מי שקנה חולצת בית - יכול להיות שיש פסים דקים אדומים מקדימה?!

מהכתבה זה נראה די בולט -

zyimqnw0gzqm.png