Jump to content

חידוש מנויים לעונת 2017/18

Recommended Posts

בוסה יש גם אילתים שמגיעים לכל משחק, בית וחוץ, אבל אי אפשר להציג את הסבל שלהם כשווה לסבל שלנו.

אנחנו מכבי ת"א ומשחקים שעה נסיעה מת"א (עם פקקים ממוצעים).

זה שאתה נתנייתי והיית מגיע לת"א בלי להתלונן לא אומר לי כלום כי אתה נתנייתי שבחר לאהוד את מכבי (זה כמו אוהדי חיפה שגרים באיזור המרכז), אני גר רבע שעה נסיעה מבלומפילד ביום פקוק, בשבילי זה חתיכת סבל שכל משחק עכשיו זה לפחות שעה לכיוון.

הבעיה שאין מה לעשות, אנחנו תקועים בנתניה אז עדיף כבר לעבור את זה מהר בלי יותר מדי בכי וזהו.

הלוואי זה היה לוקח שעה מת"א

בחרתי או לא, אני עושה את זה כל הזמן ולא מרגיש את תחושת הבאסה הזו שלכם שגורמת לבכות בלי להפסיק במשך עונה שלמה. אם אנשים מגיעים מאילת כל משחק ברור שהם בחרו בזה ולא יבכו על זה. אבל אם אנשי המרכז צריכים לצאת רגע מהקומפורט זון שלהם ולסוע שעה בשביל משחק המעט שהם יכולים לעשות זה לזכור שהזמני שלהם זה הקבוע של אחרים ולהפסיק לבכות.

חרם מנויים זה מצויין, ככה כל הטרמפיסטים ישארו בבית וכל היציע המערבי (בעיקר) יתנקה מכל הדגים שיושבים שם, בושה וחרפה מה שנהיה מהאוהדים שלנו.

אני עם חרמות סיימתי, אני מנוי מ-94/95 חוץ משנתיים שהחרמתי בגלל נימני וזה לא יקרה שוב.

אז מי שלא עושה כי ממש קשה לו להגיע לנתניה, אני מבין וצר לי שהוא נשבר (בינינו כשיהיה מגרש יותר גדול זה לא ישנה שהוא לא חידש)

ומי שמחרים, מעולה, אל תגיע גם למשחקי חוץ.

זה לא קשור לקהל של זייני מוח, אנשים כ"כ בדיכאון מנתניה שאין להם כוח למשחקי חוץ אחרים.

גם ככה אנחנו משחקים כל העונה בחוץ, אני מבין אותם.

בתור אחד שהולך גם לבית וגם לחוץ אני חושב שזו העונה הכי מתישה שהייתה לי (בפער), הרגישה לי כמו 3 עונות מחוברות.

אני לא מדבר על קושי כזה או אחר להגיע למשחק אני מדבר על אנשים שבוכים כל הזמן וחושבים שהם עושים טובה למישהו כשהם מגיעים למשחק וכל הזמן מתלוננים ובאים למשחק עם פרצוף חמוץ שממאיס את האווירה.

עם כל הכבוד, אם מישהו מגיע למשחק של מכבי רק כדי להיראות ולבכות אז עדיף שלא יגיע.

אם יש מישהו שלא מחדש למזרחי תחתון אשמח לעזרה.

הייתי מנוי 8 שנים וסיימתי עכשיו 3 שנים כלוחם בלי מנוי.

תודה מראש, רון ויאלגוס 0526303698

יהיו הרבה מקומות פנויים למזרחי תחתון

מכירה כל מיני אנשים שלא מחדשים + בכללי אף פעם לא מלא שם + אתמול הייתי במאורה של לאן, מסתבר שהרבה מנויים מנסים לעבור מהמזרחי תחתון למזרחי עליון

המזרחי תחתון הכי משעמם בעולם, רחוק שנות אור משער 7 בבלומפילד

בתור אחד שלא חידש העונה אחרי 53468521 שנים בגלל המעבר לנתניה

תאמינו לי החודשיים הראשונים הם הכי קשים בלי המנוי, כמו שאתה נפרד מהחברה ובשבועות הראשונים חסר לך הסקס ואז אתה מבין שכוס אמו הסקס אין כמו החופש, אשכרה כמו מערכת יחסים עם אישה הקבוצה הזאת, המסגרת הכי אינטנסיבית שהייתי בה בחיים שלי

אבל אח''כ אתה אומר לעצמך איזה אידיוט הייתי שנסעתי לסכנין כמו מטומטם לראות תליגה פח הזאת קבוצות פח בלי קהל בלי מתקנים בלי כלום... ק"ש חוץ אפילו שלט עם הדקה של המשחק...

שנחזור לבלומפילד אני אחדש :yellow_cool1:

ואירופה חוץ חובה!! :hooligan: :hooligan:

ליגת העל(ק) קהל עלק שחקנים עלק מאמנים עלק אוהדים עלק כדורגל :mushy:

איזה אנשים חרא איך אתם מעזים להביך את בוסה

הבן אדם בא 10 שנים מנתניה לתל אביב כל שבועיים!!!!!!!

בכיינים תעשו מנוי!!! הבן אדם מובך ממכם :nono2: :nono2: :nono2:

בא בן אדם רוצה לעשות מנוי באמא שלו רוצה לעשות מנוי

אבל לאיצטדיון שלו אומרים לו 8 בערב יום ראשון נתניה מה נתניה פקקים מה פקקים

כוסאמו המדינה הזאת תאמינו לי

יהיו הרבה מקומות פנויים למזרחי תחתון

מכירה כל מיני אנשים שלא מחדשים + בכללי אף פעם לא מלא שם + אתמול הייתי במאורה של לאן, מסתבר שהרבה מנויים מנסים לעבור מהמזרחי תחתון למזרחי עליון

המזרחי תחתון הכי משעמם בעולם, רחוק שנות אור משער 7 בבלומפילד

מה קשור אתמול? לא מתחילים לחדש בראשון?

ואגב שואל בשביל חבר - מי שרוצה לעבור יציע קודם מחדש ואם מאשרים לו מחזירים לו את ההפרש?

מה קשור אתמול? לא מתחילים לחדש בראשון?

עברתי שם בלי קשר למכבי, שאלתי אותם אם אפשר לעבור לעליון, הם ענו שאי אפשר לדעת כרגע עד שכולם יחדשו

עברתי שם בלי קשר למכבי, שאלתי אותם אם אפשר לעבור לעליון, הם ענו שאי אפשר לדעת כרגע עד שכולם יחדשו

אה סבבה קראתי לא נכון

יצא לי להיות בכמה משחקי חוץ בתחתון ובאמת שבלי קשר לאווירה פשוט רואים פחות טוב

הבעלים שלנו שם מדי שנה סכומים יפים לכל הדעות. המינימום שאני יכול לעשות בתור אוהד זה להשתתף ולחדש מנוי.

לגמרי. בגלל זה מדי שנים אני גם מקפיד לקנות מרצ'נדייז.

לכל אלו שלא מחדשים... יהיה נחמד לראותכם בקופות בנתניה קונים כרטיסים שניהיה מקום ראשון, אני בטוח שאז תשכחו מהפקקים ומהיעדר הביתיות.

כן, כי בעצם מכבי מתחילה לטפל בכל הפניות רק לאחר סיום תקופת החידוש.

אתה צריך למלא את הטופס הבא:

http://lean1.co.il.preview21.livedns.co.il/maccabi/2016/manui/landing_manui.html

הטיפול בפניות יחל ביום א' ה-25.6. המועדון יעשו את מיטב המאמצים להיענות לכל הבקשות בהתאם למצב הקיים, עם זאת, ההרשמה אינה מהווה הבטחה לשינוי מקום באיצטדיון. מכבי תל אביב שומרת לעצמה את הזכות לא להיענות לכל בקשה מכל סיבה שהמועדון רואה לנכון.

• מנויים שלא יחדשו את המנוי עד יום שישי 23/06 בשעה 12:00 לא יוכלו לשנות מיקום באצטדיון ויאבדו את זכותם למנוי לעונת 2017/18.

כלומר אני יכול לעבור ממערבי תחתון(מתחת לקהל חוץ) למזרחי תחתון/עליון ?

עוד שאלה .. מערבי תחתון שישובים מתחת לקהל חוץ איזה יציע הם היו בבלומפילד ?

התקשרו למי שהיה מנוי במערבי מתחת לקהל החוץ והם יכלו לחדש ליציעים אחרים

גם למזרחי תחתון/עליון ?

בתור אחד עם מנוי למערבי תחתון (מתחת לקהל חוץ) שחידש כבר למערבי עליון, מציע לכם לא להסתנוור מהכאילו הנחה שמכבי עשו למערבי.

התמחור שנה שעברה ליציע הזה היה בושה, 350 שקל יותר יחסית למזרחי תחתון שההבדל היחיד הוא שהמזרחי יושבים מתחת לקהל של מכבי והמערבי מתחת לקהל של הפועל\חיפה\בש\ביתר. אשכרה לקחו יותר כסף מאנשים כי הם שילמו יותר בבלומפילד.

האבסורד הוא שבגלל יציע הכסף באמצע של המערבי, במזרחי יש מאות אנשים ששילמו 350 שקל פחות מהמערבי ויושבים במקומות טובים הרבה יותר גם אם מתייחסים רק לזווית צפייה.

בקטע של המחיר למערבי ההתנהלות של מכבי היא בושה, ולצערי בגלל שאני קהל שבוי שלא יכול לוותר על המנוי ואין לו כוח להתעסק עם מכבי ועם שאר המנויים שאיתי משלם יותר על דבר יותר גרוע.

אז "תודה" למכבי על ההנחה, ושיזדיין זה שקבע את המחיר למערבי.

בתור אחד שנאלץ לשבת השנה במערבי תחתון מתחת לקהל חוץ כמוך אני ממש מבין אותך .

הייתי בשוק שראיתי כמה עולה לחדש מנוי למקום פח הזה ועצוב שרק עכשיו נזכרו להעביר אותנו .

ולחשוב שאני אצטרך להוסיף כסף למחיר הרגיל כי אני עושה העברת בעלות וזה נחשב מנוי חדש .

גם יושבים כל המשחק(רגיל לעמוד כל המשחק בשער 11 ולחזור הביתה עם כאבי רגליים) , גם בקושי מעודדים , גם מיקום פח , וגם חבורה של ילדי כאפות יושבים מעליך .

לא מוגזם קצת ??