Jump to content

חידוש מנויים לעונת 2017/18

Recommended Posts

אני לא חושב שאני היחידי, אבל אני כן חושב שמעטים האנשים פה שמחזיקים 7 שנים רצוף מנוי...

אבל זה רק בא להדגיש את זה שמצחיק אותי רצח שאנשים חושבים פה שאני אוהד הפועל, היה אחד שאמר בכלל שליקקתי לבש... אני עוד מחכה לציטוט שלו...

כל הבעיות סביבי נוצרו שבוע שעבר שהבאתי "ידיעה" שבסופו של דבר לא היתה. אז הפכתי להיות אוהד ב"ש כי זה לא התקיים. והספקולציות סביבי גברו שגילו מיטב המוחות בפורום שאני נרשמתי לפני חודש וחצי... כאילו אם הייתי נרשם לפני שנה אז אין מצב שאני אוהד ב"ש... פשוט טמבלים.. בסופו של יום נפגש ביציע.

חח מה אתה דפוק?

יש פה לא מעט אנשים שכבר מזמן עברו את העשור ביציע

אני לא חושב שאני היחידי, אבל אני כן חושב שמעטים האנשים פה שמחזיקים 7 שנים רצוף מנוי...

אבל זה רק בא להדגיש את זה שמצחיק אותי רצח שאנשים חושבים פה שאני אוהד הפועל, היה אחד שאמר בכלל שליקקתי לבש... אני עוד מחכה לציטוט שלו...

כל הבעיות סביבי נוצרו שבוע שעבר שהבאתי "ידיעה" שבסופו של דבר לא היתה. אז הפכתי להיות אוהד ב"ש כי זה לא התקיים. והספקולציות סביבי גברו שגילו מיטב המוחות בפורום שאני נרשמתי לפני חודש וחצי... כאילו אם הייתי נרשם לפני שנה אז אין מצב שאני אוהד ב"ש... פשוט טמבלים.. בסופו של יום נפגש ביציע.

תגיד אתה רציני?

אני מנוי מעונת 04/05 ולפני הייתי בא הרבה ללא מנוי, ואני לא חושב שאני מהותיקים בפורום מבחינת מנויים, אפילו לא קרוב לזה.

(ללא קשר לשאר הדיון, כי הוא לא באמת מעניין אותי)

עדיין בנושא קהל, המנהלת פירסמה נתוני קהל על השנה החולפת. לא שציפיתי לכמות מיוחדת באופן כללי ובמשחקי הבית בפרט, אבל ירדנו מהמקום הראשון למקום החמישי בכמות קהל במשחקי החוץ, בהשוואה לעונה שלפני. 1722 אוהדים בממוצע בלבד.

*לא יודע עד כמה זה מדוייק כי אני זוכר את הנתונים שהופיעו אחרי משחק החוץ שלנו בהברפלד מול בני יהודה ואני די משוכנע שהנתונים היו הפוכים, לרעתנו. (קהל חוץ 2000, לעומת 3400 קהל מארח). בשאר המשחקים לא זוכר נתונים שונים/יוצאי דופן כמו זה.
בכל מקרה באופן כללי זה מצביע על מגמה רעה, לכל מי שבא בטענות לקושי בנתניה, הנה גם לשאר משחקי החוץ הכמות באמת נמוכה ומאכזבת.

עדיין בנושא קהל, המנהלת פירסמה נתוני קהל על השנה החולפת. לא שציפיתי לכמות מיוחדת באופן כללי ובמשחקי הבית בפרט, אבל ירדנו מהמקום הראשון בעונה שלפני למקום החמישי בכמות קהל במשחקי החוץ. 1722 אוהדים בממוצע בלבד.

*לא יודע עד כמה זה מדוייק כי אני זוכר את הנתונים שהופיעו אחרי משחק החוץ שלנו בהברפלד מול בני יהודה ואני די משוכנע שהנתונים היו הפוכים, לרעתנו. (קהל חוץ 2000, לעומת 3400 קהל מארח). בשאר המשחקים לא זוכר נתונים שונים/יוצאי דופן כמו זה.

בכל מקרה באופן כללי זה מצביע על מגמה רעה, לכל מי שבא בטענות לקושי בנתניה, הנה גם לשאר משחקי החוץ הכמות באמת נמוכה ומאכזבת.

יש גם את האלמנט שאנחנו כמעט ולא משחקים בשבתות ושולחים אותנו לאיזה ק״ש ביום שני בתשע בלילה.

אבל בכללי כן, קהל של זייני מוח ומתלוננים נהיה לנו.

זה לא קשור לקהל של זייני מוח, אנשים כ"כ בדיכאון מנתניה שאין להם כוח למשחקי חוץ אחרים.

גם ככה אנחנו משחקים כל העונה בחוץ, אני מבין אותם.

בתור אחד שהולך גם לבית וגם לחוץ אני חושב שזו העונה הכי מתישה שהייתה לי (בפער), הרגישה לי כמו 3 עונות מחוברות.

אם יש מישהו שלא מחדש למזרחי תחתון אשמח לעזרה.

הייתי מנוי 8 שנים וסיימתי עכשיו 3 שנים כלוחם בלי מנוי.

תודה מראש, רון ויאלגוס 0526303698

אל תדאג יהיו מנויים בסוף תקופת החידוש

זה לא קשור לקהל של זייני מוח, אנשים כ"כ בדיכאון מנתניה שאין להם כוח למשחקי חוץ אחרים.

בתור אחד שהולך גם לבית וגם לחוץ אני חושב שזו העונה הכי מתישה שהייתה לי (בפער), הרגישה לי כמו 3 עונות מחוברות.

+++++++

לגמרי

בדיוק. היה קשה מאוד ללכת למשחקי חוץ כי כל משחק הוא פאקינג משחק חוץ.

שנה שלמה הייתי בנתניה במשחקי בית שלנו ועדיין אין לי מושג איפה הכי טוב להחנות. אם באים מוקדם, אם באים מאוחר, בחניית חול מאחוריי התחנת דלק, מאחורי הבניין סלקום, בחנייה של היס פלנט... זה לא משנה איפה, אתה אוכל חרא ביציאה ולוקח שעה וחצי להגיע הביתה.

זה מתיש. אז גם ללכת למשחקי חוץ כל שבועיים? הלכתי. הייתי בפתח תקווה, ובראשון, ובטדי. אבל יש גבול בסוף ונמאס.

עד שסוף סוף מגיעים למגרש כבר לא בא להיות שם.

אז שישפטו אותנו עם הספירות ההזויות שלהם, אין בעיה. נדבר כשנקבל את בלומפילד בחזרה.

הבעיה היא הרבה מעבר לנתניה,פשוט נהיה לא כיף להגיע למשחקים.

לצערי זאת האמת.

האווירה השנה ביציע ברוב המשחקים הייתה לא כפית. היה אולי חודש וקצת שבאמת הייתה אחלה אווירה ביציע וזהו. הייתה גם מחאה באשדוד ובסכנין לא הגיעו הרבה אנשים.

הבעיה היא הרבה מעבר לנתניה,פשוט נהיה לא כיף להגיע למשחקים.

לצערי זאת האמת.

בול. זה נהיה עונש מכל הבחינות.

אבל מה היא הסיבה מלבד העונש והדרך המתישה עד שמגיעים לכיסא ביציע שלך + זה שלא הייתה פגרה בין 15/16 ל16/17 (כמו שיהיה העונה) וההרגשה היא של עונה משוגעת שנמשכת שנתיים? הקבוצה או היציע?

אבל מה היא הסיבה מלבד העונש והדרך המתישה עד שמגיעים לכיסא ביציע שלך + זה שלא הייתה פגרה בין 15/16 ל16/17 (כמו שיהיה העונה) וההרגשה היא של עונה משוגעת שנמשכת שנתיים? הקבוצה או היציע?

שמקבלים עונש כמו להגיע לנתניה,התפקיד של היציע זה לספק אווירה שתכפר על זה ותגרום לכיף ורצון להגיע ולקחת חלק למרות האיצטדיון ותקופה פחות טובה של הקבוצה(עם כל הזלזול מכבי חיפה עושים את זה נהדר). אצלנו לצערי קבלנו אווירה נוראה ביציע במקביל למעבר לנתניה והתוצאה אלו המספרים שאנחנו רואים.

כאילו לא נסעתי לבלומפילד בפקקים מטורפים 9 שנים. מתוכם שנתיים במוניות שירות עוד לפני הרישיון. ועדיין נוסעים לכל משחק חוץ.

נכון, העונה הזו הייתה מתישה ומייגעת אבל בחייאת, הבכי שלכם מביך. עברנו קשות ממנה.

כאילו לא נסעתי לבלומפילד בפקקים מטורפים 9 שנים. מתוכם שנתיים במוניות שירות עוד לפני הרישיון. ועדיין נוסעים לכל משחק חוץ.

נכון, העונה הזו הייתה מתישה ומייגעת אבל בחייאת, הבכי שלכם מביך. עברנו קשות ממנה.

לא היה דבר יותר מתסכל מלחזור ב-841 אחרי הפסד.

מסכים שזו בהחלט היתה עונה ארוכה ומתישה ומבחינת הנסיעה כל משחק הרגיש כמשחק חוץ, אבל אני חושב שאם העונה היתה מתפתחת באופן שונה ולא בכ״כ הרבה פיקים חדים (ביכולת ובתוצאות), כמות הקהל היתה גדולה יותר. בבית ובחוץ.

תקללו תקראו לי פייק, אוהד הפועל, בש, חיפה, כוסילמלם, אלי באסה סוייר או כל שמוק אחר... לא מפריע

מצחיק שאני היחידי בפורום הזה עם השם שלו ועדיין חושבים אני פייק כי הבאתי שמועה על אצילי... (עדיין מחכה שסוייר יביא תציטוט שהוא הבטיח על השבוע המטווווווורף ) אבל את סוייר לא צלבתם כי יש לו ותק... אז בסדר הבנתי תרוחות פה.. יש אחד שלא חושב כמוכם אתם קופצים כמו חבורה של קופים.

אני אמשיך להיות פה בשם שלי ולא בשם אחר ושם עליכם אתם יודעים מה... 7 שנים מנוי וקוראים לי אוהד הפועל... חחחחח לא חושב שיש מישהו פה עם סריה כזאת

חחחחחחחחחח

השנה השלמתי עשור מלא בלי לפספס משחק בארץ. לא מאמין שאתה כותב את זה.

לי באופן אישי זאת הייתה העונה הכי קשה.

עם העבודה הדורשנית החדשה והתיק של נתניה, זה היה סיוט משוגע.

כי התרגלת למשחקים עשר דקות מהבית.

שזה אחלה, שלא תטעה. וברור לי שקשה לכם 10 מתוך 10. אבל אתה, בניגוד לשאר פה, לא בוכה על זה 24/7 ועוד מתרץ בזה אי הגעה למשחקי חוץ.

אנשים פה נסעו שעה וחצי למשחקי בית ברגיל ולא בכו לרגע, תפסיקו לבכות.

כי התרגלת למשחקים עשר דקות מהבית.

שזה אחלה, שלא תטעה. וברור לי שקשה לכם 10 מתוך 10. אבל אתה, בניגוד לשאר פה, לא בוכה על זה 24/7 ועוד מתרץ בזה אי הגעה למשחקי חוץ.

אנשים פה נסעו שעה וחצי למשחקי בית ברגיל ולא בכו לרגע, תפסיקו לבכות.

בוסה יש גם אילתים שמגיעים לכל משחק, בית וחוץ, אבל אי אפשר להציג את הסבל שלהם כשווה לסבל שלנו.

אנחנו מכבי ת"א ומשחקים שעה נסיעה מת"א (עם פקקים ממוצעים).

זה שאתה נתנייתי והיית מגיע לת"א בלי להתלונן לא אומר לי כלום כי אתה נתנייתי שבחר לאהוד את מכבי (זה כמו אוהדי חיפה שגרים באיזור המרכז), אני גר רבע שעה נסיעה מבלומפילד ביום פקוק, בשבילי זה חתיכת סבל שכל משחק עכשיו זה לפחות שעה לכיוון.

הבעיה שאין מה לעשות, אנחנו תקועים בנתניה אז עדיף כבר לעבור את זה מהר בלי יותר מדי בכי וזהו.

בוסה יש גם אילתים שמגיעים לכל משחק, בית וחוץ, אבל אי אפשר להציג את הסבל שלהם כשווה לסבל שלנו.

אנחנו מכבי ת"א ומשחקים שעה נסיעה מת"א (עם פקקים ממוצעים).

זה שאתה נתנייתי והיית מגיע לת"א בלי להתלונן לא אומר לי כלום כי אתה נתנייתי שבחר לאהוד את מכבי (זה כמו אוהדי חיפה שגרים באיזור המרכז), אני גר רבע שעה נסיעה מבלומפילד ביום פקוק, בשבילי זה חתיכת סבל שכל משחק עכשיו זה לפחות שעה לכיוון.

הבעיה שאין מה לעשות, אנחנו תקועים בנתניה אז עדיף כבר לעבור את זה מהר בלי יותר מדי בכי וזהו.

צודק ומפה ועד חרם מנויים של אנשים המסרבים להבין את העניין הזה המרחק עצום.