Jump to content

חידוש מנויים לעונת 2017/18

Recommended Posts

הם לא בדיוק שפויים שהם רוצים שאנשים שרוצים לזוז מקום במגרש צריכים לחדש את המנוי שלהם ואז למלא טופס בקשה, שהם יכולים או להתעלם ממנו או שלא.

לא מובן הקטע.

איכסטדיון או מושבה

במושבה יש מקום ל-9000 אוהדי מכבי, כרגע זה יוצר בעיה עם מנויים.

ברמת גן אפשר לארח כרגע רק ביציע המערבי, ככה שהוא גם קטן מנתניה, וזה האצטדיון הכי מגעיל בעולם.

מכבי מארחת בנתניה מאילוצים, זה זמני, וזו לא סיבה לחרם מנויים.

ברמת גן אפשר לארח כרגע רק ביציע המערבי, ככה שהוא גם קטן מנתניה, וזה האצטדיון הכי מגעיל בעולם.

עזוב חבל על המאמץ מי אתה שתבוא בעבודות. מי שלא הבין עד עכשיו או לא רוצה להבין את זה שאנחנו תקועים עם נתניה בשל אילוצים עד לחזרתנו המיוחלת הביתה לא יבין את זה גם בעונה הבאה.

הורידו מחירים! אל תכתבו סתם שטויות.

נראה לי הייתי המחדש הראשון השנה- חדשתי כבר שלשום טלפונית :-).

סומך על מכבי שתהיה קבוצה טובה השנה,

הורידו מחירים- צריך להגיד תודה, אם כי אני מעט מודאג מהסיבה לכך.

יש מקום ל10,000

האצטדיון מכיל 11,500 מקומות, 10% לקהל אורח זה 1,150

ועוד 350 חציצה

ההנהלה לא רוצה מסיבות שלה בגלל מקומבנים וספונסרים

הנה המחירים של שנה שעברה

ברוב היציעים אין שינוי

https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/06/תתכוננו-תקופת-חידוש-המנויים-לעונת-201617-נפ/

לפי מה שאני רואה הוזילו רק במערבי ב150 שקל

יש מקום ל10,000

האצטדיון מכיל 11,500 מקומות, 10% לקהל אורח זה 1,150

ועוד 350 חציצה

ההנהלה לא רוצה מסיבות שלה בגלל מקומבנים וספונסרים

ספונסרים זה לא סיבה טובה?

מי אלו המקומבנים שאתה מדבר עליהם וכמה הם במספרים?

ספונסרים זה לא סיבה טובה?

מי אלו המקומבנים שאתה מדבר עליהם וכמה הם במספרים?

לא האוהדים יותר חשובים ואחרי עונה סבל שעברנו בנתניה מגיע לנו אצטדיון יותר נגיש ואם זה על חשבון ספונסרים אז שיהיה(למרות שתכלס גם אם נעבור למושבה גג 9 אלף יחדשו), והמקומבנים זה האלה שמקורבים למועדון שמקבלים כרטיסים למשחקים גדולים

תגידו אם אני רוצה לעבור מהמזרחי תחתון לעליון אני צריך לחדש לתחתון, לחכות שיסתיימו כל החידושים ורק אז לפנות ללאן?

כן, כי בעצם מכבי מתחילה לטפל בכל הפניות רק לאחר סיום תקופת החידוש.

אתה צריך למלא את הטופס הבא:

http://lean1.co.il.preview21.livedns.co.il/maccabi/2016/manui/landing_manui.html

הטיפול בפניות יחל ביום א' ה-25.6. המועדון יעשו את מיטב המאמצים להיענות לכל הבקשות בהתאם למצב הקיים, עם זאת, ההרשמה אינה מהווה הבטחה לשינוי מקום באיצטדיון. מכבי תל אביב שומרת לעצמה את הזכות לא להיענות לכל בקשה מכל סיבה שהמועדון רואה לנכון.

• מנויים שלא יחדשו את המנוי עד יום שישי 23/06 בשעה 12:00 לא יוכלו לשנות מיקום באצטדיון ויאבדו את זכותם למנוי לעונת 2017/18.

לא האוהדים יותר חשובים ואחרי עונה סבל שעברנו בנתניה מגיע לנו אצטדיון יותר נגיש ואם זה על חשבון ספונסרים אז שיהיה(למרות שתכלס גם אם נעבור למושבה גג 9 אלף יחדשו), והמקומבנים זה האלה שמקורבים למועדון שמקבלים כרטיסים למשחקים גדולים

אז מאיפה יבוא כסף?

ומי אלה אחי, תן לי שמות לאמת את התיאוריה שלך..

כמה כל האנשים האלה במספרים?

לא הבנתי איך זה שכתוב שהמכירה נפתחת בראשון ויש כאלה שאומרים שכבר חידשו.

התקשרו למי שהיה מנוי במערבי מתחת לקהל החוץ והם יכלו לחדש ליציעים אחרים

מאכזב מאוד שאין הורדה במחירים, עונה לא מוצלחת וגם איצטדיון מסריח שעולה המון להגיע אליו.

אפס התחשבות בקהל, לצערי עם כל התודה למיץ בנוגע להשקעה ברכש ובניהול המצוין..בנוגע לכל מה שקשור להתחשבות בקהל..ציון נכשל

מאכזב מאוד שאין הורדה במחירים, עונה לא מוצלחת וגם איצטדיון מסריח שעולה המון להגיע אליו.

אפס התחשבות בקהל, לצערי עם כל התודה למיץ בנוגע להשקעה ברכש ובניהול המצוין..בנוגע לכל מה שקשור להתחשבות בקהל..ציון נכשל

המערבי, קבוצת המחיר עם הכי מנויים, ירד במעט יותר מ-10 אחוז, ככה שהרבה מאוד אוהדים קיבלו הנחה.

מזרחי עליון יוצא כ-40 שקל לכרטיס (18 משחקי ליגה, 2 אירופה וטוטו 1).

איזה מחירים ציפת שיהיו לכל יציע?

בתור אחד עם מנוי למערבי תחתון (מתחת לקהל חוץ) שחידש כבר למערבי עליון, מציע לכם לא להסתנוור מהכאילו הנחה שמכבי עשו למערבי.

התמחור שנה שעברה ליציע הזה היה בושה, 350 שקל יותר יחסית למזרחי תחתון שההבדל היחיד הוא שהמזרחי יושבים מתחת לקהל של מכבי והמערבי מתחת לקהל של הפועל\חיפה\בש\ביתר. אשכרה לקחו יותר כסף מאנשים כי הם שילמו יותר בבלומפילד.

האבסורד הוא שבגלל יציע הכסף באמצע של המערבי, במזרחי יש מאות אנשים ששילמו 350 שקל פחות מהמערבי ויושבים במקומות טובים הרבה יותר גם אם מתייחסים רק לזווית צפייה.

בקטע של המחיר למערבי ההתנהלות של מכבי היא בושה, ולצערי בגלל שאני קהל שבוי שלא יכול לוותר על המנוי ואין לו כוח להתעסק עם מכבי ועם שאר המנויים שאיתי משלם יותר על דבר יותר גרוע.

אז "תודה" למכבי על ההנחה, ושיזדיין זה שקבע את המחיר למערבי.