Jump to content

חידוש מנויים לעונת 2017/18

Recommended Posts

עם כמות החידושים המפתיעה ורשימת ההמתנה של אלפי (לא הגזמתי) אנשים. לא חושב שיהיה אפשר.

מרגיש לי כאילו המנוי של דאבל יהיה היחיד למכירה העונה.

פתחו השנה רשימת המתנה?

98 אחוז מאלה שאמרו כאן שלא יחדשו חידשו כמו גדולים.

.

וזה המצב הכי גרוע, ברוב המקרים אלה שהתלבטו אם לחדש, לא יגיעו ברצף אי-ניצחונות הראשון/ לא נהיה במקום הראשון.

98 אחוז מאלה שאמרו כאן שלא יחדשו חידשו כמו גדולים.

אני לא חידשתי אבל מישהו אחר קנה בשמי מניח שהרבה עשו ככה, בסופו של דבר השאלה כמה באמת יבואו והאם לא יהיה קרחות ביציעים רוב המשחקים כמו בעונה הקודמת

עם כמות החידושים המפתיעה ורשימת ההמתנה של אלפי (לא הגזמתי) אנשים. לא חושב שיהיה אפשר.

מרגיש לי כאילו המנוי של דאבל יהיה היחיד למכירה העונה.

אז אין מצב להעברת מקומות בכלל אם ככה?

מנויים ליציע המזרחי העליון יצטרכו לבחור מקום חלופי למשחק הקרוב נגד טירנה האלבנית. לא יהיה ניתן להיכנס למשחק עם המנוי הרגיל. הכניסה ליציעים תהיה באמצעות כרטיס אלקטרוני שיגיע במייל.

המנויים יוכלו לבחור באזורים 601,602,608,609 (כניסה דרך שער 22B) ולאחר מכן בגושים 201,202 (כניסה דרך שער B3).

במהלך היום (ב') יקבלו בעלי המנויים של היציע המזרחי העליון מיסרון ובו הלינק לביצוע הרכישה של הכרטיס למשחק. אנו ממליצים לבצע את רכישת הכרטיס (סכום 0-חינם) לפני המשחק ולהימנע מאי נעימות ביום המשחק באצטדיון.

היום התקשרו למישהו בקשר להעברת מקום?

מצטרף לשאלה

שלא יקרה מצב שבטעות פותחים את המכירה לקהל הרחב בלי לחזור לכל המנויים שביקשו לעבור מקום. אינעל סבתא שלהם עם הE+ הזה.

לאן שלחו לי מייל עם כרטיס ומושב למשחק

לא יצרתי איתם קשר בשום צורה

אנחנו באותה סירה

אז אני מבין שלא פנו לאף אחד עדיין בנוגע להעברה?

מה נסגר איתם?

אני לא יודע מאיזה יציע לאיזה יציע ביקשת לעבור אבל אם ביקשת לעבור למזרחי עליון אני מציע שלא תצפה לכך שיצרו איתך קשר כי זה לא יקרה.

אני אומר לך את זה מניסיון אישי, בקיץ שעבר ביקשתי לעבור ממזרחי תחתון לעליון ולא קיבלתי שום מענה (גם לא כזה המודיע על דחיית הבקשה).

אני רק יכול לומר לך שאם יש לך קשר כלשהו למישהו במערכת תפנה אליו עד יום חמישי, כנראה שבשישי מתחילים למכור לקהל הרחב (לא יודע כמה ולאיפה) ואז כבר הסיכוי להעביר אותך באמת אפסי.

אני לא יודע מאיזה יציע לאיזה יציע ביקשת לעבור אבל אם ביקשת לעבור למזרחי עליון אני מציע שלא תצפה לכך שיצרו איתך קשר כי זה לא יקרה.

אני אומר לך את זה מניסיון אישי, בקיץ שעבר ביקשתי לעבור ממזרחי תחתון לעליון ולא קיבלתי שום מענה (גם לא כזה המודיע על דחיית הבקשה).

אני רק יכול לומר לך שאם יש לך קשר כלשהו למישהו במערכת תפנה אליו עד יום חמישי, כנראה שבשישי מתחילים למכור לקהל הרחב (לא יודע כמה ולאיפה) ואז כבר הסיכוי להעביר אותך באמת אפסי.

אני תקוע בחור במערבי עליון כי רק לשם היו מנויים שנה שעברה כשכבר פנו אליי ואני לא גרתי בארץ 10 שנים ולא הייתי מוכן שלא יהיה לי זוג מנויים אז התפשרתי.

השנה באמת חשבתי שימצאו לי מקום במזרחי תחתון. ממש לא מחפש עליון ותמיד היו קרחות במזרחי תחתון במיוחד בפינות.

אני תקוע בחור במערבי עליון כי רק לשם היו מנויים שנה שעברה כשכבר פנו אליי ואני לא גרתי בארץ 10 שנים ולא הייתי מוכן שלא יהיה לי זוג מנויים אז התפשרתי.

השנה באמת חשבתי שימצאו לי מקום במזרחי תחתון. ממש לא מחפש עליון ותמיד היו קרחות במזרחי תחתון במיוחד בפינות.

מזרחי תחתון עוד אפשרי, מקווה שתצליח

לאן התקשרו אליי עכשיו והעבירו אותי ממערבי למזרחי עליון, כמו שביקשתי. כל מי שגם ביקשר לעבור, תהיו זמינים כי ממש עכשיו הם עושים טלפונים

אתה אכן בין 100 הנרשמים הראשונים מתוך מאות נרשמים לטופס, אין לי איך לזרז את התהליך.

יש צוות שמטפל כבר מיום ראשון האחרון בפניות, נציגים יוצרים קשר עם כלל הנרשמים כדי לראות איך אפשר לעזור.

לאור מספר פניות מאוד גדול זה עשוי לקחת זמן, אנא התאזרו בסבלנות.

הם יצרו איתי קשר היום, העבירו אותי ממערבי עליון בפינה בחור שהייתי בו משנה שעברה אל המזרחי תחתון כפי שביקשתי.

תהיו זמינים, כפי שאמרו פה.