Jump to content

חידוש מנויים לעונת 2017/18

Recommended Posts

שמע יחתיכת גרוביאן מזה לא יודע מה המחירים

המנוי בבעלותו? הוא שילם עליו? שילם שנה שעברה?

מה אתה חושב שכולם פה מטומטמים או שאתה עושה את עצמך

גרוביאן ? עזוב את המחשב נשמה זה קצת משפיע

אתה לא מעודכן נשמה

אני במערבי והורידו לי מחירים , הוא בניגוד אליך לא יושב כל היום מול המחשב ובודק את כל המסביב

לי לפני שנתיים רצו למכור ב1800 , דיפדפתי אותו הלאה בלי לבכות ולשחק אותה גבר ליד כמה אנשים בפורומים

אז לא הבנתי בהתחלה מה רע ב1000 עכשיו שראיתי את המחירים אין פה בכלל מה לשאול .

תנשום אחשלי הקטן תנשום ושחרר קצת מהמחשב ... לטובתך

סתם מחשב נראה לכם שבארץ יכול ללכת כמו שעושות מספר קבוצות בגרמניה שאם מנוי לא ילך למספר משחקים בעונה המנוי שלו יבוטל? נגיד תהיה רשימת המתנה ואם מישהו לא מגיע לנגיד יותר מ6 משחקי בית המנוי שלו מבוטל בסוף העונה ועובר למי שברשימת המתנה. דבר כזה יכול להוריד את הקרחות במשחקים כמו אשקלון, עכו וכו' גם לדעתי יצמצם את עניין הספסרות.

סתם מחשב נראה לכם שבארץ יכול ללכת כמו שעושות מספר קבוצות בגרמניה שאם מנוי לא ילך למספר משחקים בעונה המנוי שלו יבוטל? נגיד תהיה רשימת המתנה ואם מישהו לא מגיע לנגיד יותר מ6 משחקי בית המנוי שלו מבוטל בסוף העונה ועובר למי שברשימת המתנה. דבר כזה יכול להוריד את הקרחות במשחקים כמו אשקלון, עכו וכו' גם לדעתי יצמצם את עניין הספסרות.

איך זה יצמצם את הספסרות אם אנחנו מדברים על מנויים שלא משתמשים בהם? להיפך, זה יעודד את האנשים למכור את המנוי אם הם לא יכולים להגיע... לא שזה בהכרח רע אם זה לא יותר ממחיר עלות/מחיר כרטיס.

בבונדסליגה המבורג החליטה לבטל ל-600 אנשים ש"משמעות פחות מ-12 פעמים" לא נעשה שימוש במנוי שלהם. הם דווקא באופן רשמי מעודדים שתעביר לבני משפחה או לחברים, הפריעו להם הקרחות. אצל מכבי זאת לא באמת בעיה שאתה תפתור. כמו שהשנה היו קרחות בחלק מהמשחקים בגלל הפקקים, גם השנה מנויים שיחדשו במקום אותם אנשים כנראה לא יגיעו, והכל בגלל חוסר נעימות זמני. אני בכל מקרה בספק רב שמדובר במאות אנשים כאלה אצלנו... זה בעיקרון להילחם בבעיה שלא קיימת, זה ייצור יותר מרמור ותגובות נזעמות של חיילים שלא יכלו להגיע למשחק מאשר באמת יעזור לאנשים. רעיון מיותר שאני רואה בעיקר איך עושה נזק תדמיתי בקרב האוהדים.

מבחינת ספסרות אני לא חושב שמכבי באמת במצב כמו בארה"ב, שם יש עשרות אלפים ברשימות המתנה של קבוצות פוטבול, והמנויים הנוכחיים פשוט מוכרים את הכרטיסים שלהם באופן חוקי (היה שם גם קטע עכשיו שאחת הקבוצות ביטלה את המנוי לאנשים שרק מכרו). הבעיה היא שהספסרות שם חוקית (אפילו ממוסדת והליגה מקבלת ממנה אחוזים), בגלל זה הם צריכים פתרונות כאלה.

אתם קוראים מה שאתם רוצים לקרוא

אני לא יודע מה המחירים וגם הוא לא .

אם הנוהל זה 850 אז זה יהיה 850 אין פה בעיה

כולם נהיו עכשיו שוחרי שלום ודואגים לתחת של השני פתאום(לא אתה באופן אישי,בעיקר הילדודס שיוצאים מהחורים וקוראים לחסום)

מה זה לא יודעים? אתם אוליגרכים ולא שמים לב מה יורד לכם מהחשבון?

איזה תירוץ עלוב. החידוש של המנוי עולה לו 850, שימכור באותו מחיר וזהו.

מספר מדהים , ציפיתי לכל היותר ל6k מחדשים .

מה זה לא יודעים? אתם אוליגרכים ולא שמים לב מה יורד לכם מהחשבון?

איזה תירוץ עלוב. החידוש של המנוי עולה לו 850, שימכור באותו מחיר וזהו.

הוא חיכה שיהיה קונה ואז הוא מחדש

חבל שהמנוי סתם יתבזבז

כיף גדול 9 אלף מנויים בשלב כזה .. תוצאה של הבאת רכש נקודה .

עוד איזה 2-3 זרים אכזריים ולא לאכזב ! זה המטרות

הוא חיכה שיהיה קונה ואז הוא מחדש

חבל שהמנוי סתם יתבזבז

כיף גדול 9 אלף מנויים בשלב כזה .. תוצאה של הבאת רכש נקודה .

עוד איזה 2-3 זרים אכזריים ולא לאכזב ! זה המטרות

מבחינתי עד עכשיו זה :

אלברמן וטב״ח > אצילי ודוידזאדה .

עד כה בחלון הנוכחי נחלשנו.

לא חידשתי מנוי כי לא היית בארץ שבועיים

יש סיכוי שאני יכול לחדש מחר או שזה אבוד?

בטח שאפשר, קובעים חידוש עד יום שישי כדי שכולם יחדשו בראשון.

תפנה למכבי בפייסבוק, אולי יוכלו לעזור לך.

מי שרוצה לקנות מנוי למזרחי תחתון:

https://www.leaan.co.il/he-IL/subscriptions/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%20%D7%AA'%D7%90%202017-18?area=b7f842e4-63e0-4b63-9d63-b99683d24002&type=

שורה 7 מראה לי שאחד המקומות פנויים ואפשר לרכוש לשם מנוי :)

עריכה:

נתפס, מעניין עם מישהו רכש מנוי או שלאן שמו לב ..

מתי יהיה אפשר לקנות מנוי חדש??

עם כמות החידושים המפתיעה ורשימת ההמתנה של אלפי (לא הגזמתי) אנשים. לא חושב שיהיה אפשר.

מרגיש לי כאילו המנוי של דאבל יהיה היחיד למכירה העונה.