Jump to content

גל אלברמן חתם בחיפה לשנתיים

Sawyerdroid

Recommended Posts

i want to share my feelings -

for years the one thing i wanted to have in Maccabi is stability.

Gal for me is the biggest representation of stability.

his personality and work ethics is the one thing i wanted to see in our club.

but, there are some other things -

first are the results. not winning ( and second place and final in the cup is not result for me ) something needs to be changed. the change is in reducing the players age to re-build a new core team for the years to come.

second, do we have someone better in Gal's position? in my opinion the answer is yes.

last - if Gordi and the club wanted Gal for next year, he would have had a contract offer back in January.

i have no bad feelings for Gal, i appreciate everything he gave us and i wish him the very best of luck. i have no hard feelings for the club who didnt fight to keep him. sometimes to progress and be competitive - you need to take some hard steps.

my 2 cents..

אם הוא היה בתקופה פחות טובה זה לא אומר שהוא בהכרח ״גמר את הסוס״ בגלל הגיל (ראו את ראדי בב״ש שרובכם חשבתם שהוא גמור).

העברה גרועה שתחזק את חיפה ותחליש אותנו.

כמה משחקים שהייתי רואה אותו ופשוט לא מבין מה הוא עושה בארץ, אינטליגנט,חכם, מקצוען שחקן פשוט מדהים.

ולגבי אלה שיוצאים עליו- אתם באמת מאמינים לעצמכם?! הרי למכבי היה מינואר להציע לו, הוא חיכה עד עכשיו למכבי זה אפילו יותר מדי וגם ראוי להערכה .

מעניין שהוא שנתן פחות מזהבי ועבר ליריבה אתה אוהב

יחי הפרדוקס

לזהבי יש קעקוקע של "ילדי השטן"

מעניין שהוא שנתן פחות מזהבי ועבר ליריבה אתה אוהב

יחי הפרדוקס

אולי אתה רוצה להחליט גם עם מי אני אשן בלילה או מה לאכול בארוחת הבוקר? תחי המחשבה החופשית.

מבין את מה שחלק מכם מנסה להעביר,אבל קצת קשה לי לקבל את הדיעה שהוא קדוש.

יכל לעשות את זה קצת אחרת,ויודעים מה,גם לחרוג ממנהגו השקט,רבאק היית כאן 7 שנים,קיבלת הכל (וגם נתת) מגיע לנו קצת יותר.

בכל זאת,תודה על הכל.

העובדה ששחקני כמו בניון ובן חיים שהיו להם קריירות חול אדירות, והם יותר מבוגרים ממנו מחכים לגורדי רק מוכיחה לי שהוא התנהג בצורה לא טובה (יכולתי להגזים ולהגיד גם מסריחה), מה כל כך בוער לו? חכה ותראה מה קורה, ומה? אם תקבל עשרים אלף יורו פחות מבחיפה? זה מה שמשנה? זה ממש נותן את הרושם שהוא חיפש לעבור וזה לא ברור.

העובדה ששחקני כמו בניון ובן חיים שהיו להם קריירות חול אדירות, והם יותר מבוגרים ממנו מחכים לגורדי רק מוכיחה לי שהוא התנהג בצורה לא טובה (יכולתי להגזים ולהגיד גם מסריחה), מה כל כך בוער לו? חכה ותראה מה קורה, ומה? אם תקבל עשרים אלף יורו פחות מבחיפה? זה מה שמשנה? זה ממש נותן את הרושם שהוא חיפש לעבור וזה לא ברור.

זה לא כסף, נו באמת.. ממכבי הוא קיבל את הרושם שהוא לא הולך להיות שחקן הרכב ובכלל שוקלים אם להאריך לו חוזה, ובאה חיפה עם הצעה ליותר מעונה אחת עם הבטחה שבונים סביבו את הקבוצה. חיפש אתגר חדש. עשה את זה לא הכי יפה, אבל אני יכול להבין אותו...

לא חושב שאפשר לקחת את בניון ובן חיים בתור דוגמא, עשו קריירה מפוארת בחו"ל (יותר מגל), הם עם יציבות כלכלית גדולה יותר מן הסתם וכבר חושבים ומדברים על פרישה ולכן יסכימו גם לשבת על הספסל. לאלברמן יש עוד לפחות 3 שנים לתת באחת העמדות הכי חשובות בכדורגל, והוא בכיף יכול לתת אותם בהרכב, רק לא במכבי.

זה לא כסף, נו באמת.. ממכבי הוא קיבל את הרושם שהוא לא הולך להיות שחקן הרכב ובכלל שוקלים אם להאריך לו חוזה, ובאה חיפה עם הצעה ליותר מעונה אחת עם הבטחה שבונים סביבו את הקבוצה. חיפש אתגר חדש. עשה את זה לא הכי יפה, אבל אני יכול להבין אותו...

אני מסכים שהשיקולים שלו לגיטימיים אבל זה שלא אמרו לו שלא יודעים אם יחדשו לו, זה בדיוק כמו בניון ובן חיים וזו תוצאה של אי הוודאות הניהולי שנוצר. בכל זאת ההתנהלות שלו הייתה צריכה להיות זהה לשלהם. אלא אם ממש לא בא לו להשאר.

אין מקום להשוואה בכלל

לבניון אין אופציה אחרת

אם לא מכבי הוא יקבל משכורת רעב אצל טביב במקרה הטוב

אותו דבר בן חיים

אלברמן קיבל אחלה חוזה לשנתיים

מעצבן אותי רק לדעת שהוא עלה לשחק בגמר הגביע כשהוא יודע שהוא חתום בחיפה.

חבל שבכלל נתנו לו לשחק אם ידעו שהוא סגור שם בעונה הבאה.

אחד השחקנים ששיחקו הכי מחויב בגמר המגעיל הזה. אני שונא שבמעמדים כאלו שחקנים שמחר מחרתיים לא פה מקבלים דקות. התרעמתי על מיקאל וקיללתי כשסקאריונה נכנס. גם החיקוי למאמן הזה לא היה ראוי שיהיה על הקווים כי גם הוא מחר לא פה. אבל גל ? לגביו הייתי רגוע לגמרי כל הדרך, גל מקצוען אמיתי.

טעות ביגטיים טעות....היה צריך להשאיר אותו לפחות בחוזה לעוד שנה עם אופציה לשנתיים אם יהיה טוב ואז להכניס אותו לתפקיד מקצועי בנוער או בבוגרים,אני לא חושב שהוא יעשה ראדי 2 ובאמת יהיה דומיננטי בחיפה כמו ראשי בב''ש אבל אין ספק שבקבוצת פח כמו חיפה הוא ישפיע ויבלוט יותר,הוא טב''ח כוח ויצחקי צריכים היו להישאר ולחזק את עומק הסגל העונה על תקן מחליפים כמו מליקסון וברדה אצלהם,לפעמים נראה כאילו קרויף משתעמם מהמשחק ומרחם על שחר אז זורק לו כל מיני מציאות כאלה כמו עטר/ורמוט עכשיו אלברמן וזה.

הכעס פה הוא אך ורק בגלל שסגר בחיפה, שהיא תאכלס הכי שנואים אחרי הפועל וזה די מרגיז.

אבל, ממה שהבנתי אמרו לו שהוא לא בתוכניות, מה שרשום בתקשורת עם הזר וייני נכון, הוא לא קיבל שום הצעה ולא היה נעים להם להגיד לו שהוא לא יקבל גם חוזה אז נתנו לו להתבשל עד שימצא לעצמו קבוצה, אפילו מכבי לא ניסתה להלחם וגם אמרה עליו דברים טובים ובצדק, אבל מקומם שנתנו לו ככה ללכת בקלות ולחתום בחיפה..

הקבוצה צריכה הצערה

לא אבכה אם בן חיים הבלם ובמיוחד בניון יהיו הבאים בתור

אהמ... יצחקי? זוכר אותו?

הוא הראשון מבין הותיקים שצריך לסיים פה. ואת שאר הותיקים צריך להשאיר או לפחות את רובם.