Jump to content

גל אלברמן חתם בחיפה לשנתיים

Sawyerdroid

Recommended Posts

אין לי בעיה עם זה שלא מאחלים לו הצלחה, יש פה אמירות אחרות גרועות יותר אליהן לא ציפיתי.

טוב אמא. איזה כיף לשפוט רגשות של אנשים ששחקן ששיחק בקבוצה שלהם 7 שנים עובר ליריבה המרה שלהם בליגה (כי אין הפועל), ביום הראשון שהוא טכנית יכול.

אין פה עניין של בגידה, לא מבין למה להתבאס עליו, זה לא שהוא שיחק כאן כל הקריירה.

ביקשתם לרענן לא? הוא לא באנקר בהרכב כמו פעם, והוא לא רוצה לשבת על הספסל, לגיטימי לגמרי, אחלה חוזה.

מאמין שהעדיף חוזה יותר טוב על ישיבה על הספסל אצלנו וחוזה רק לשנה, אפשר להבין אותו.

אבדה בשבילנו יותר בפן החברתי-מנטלי, תודה על הכל.

היום אני מעדיף להתרכז בתכונות השליליות שלו, ולא לפרגן יותר מידי.

צנון, חסר מנהיגות, זקן, שנה של ירידה חדה ביכולת וללא סיבה נראית לעין.

גמר את הסוס.

מבין אותו שלא מתאים לו להיות שחקן ספסל שנה הבאה.

הולך למקום שהוא עדיין יחשב שם הקשר מספר 1.

טוב אמא. איזה כיף לשפוט רגשות של אנשים ששחקן ששיחק בקבוצה שלהם 7 שנים עובר ליריבה המרה שלהם בליגה (כי אין הפועל), ביום הראשון שהוא טכנית יכול.

מדויק

העניין הבאמת מוזר הוא ששחקנים ששיחקו פחות מגל במועדון והיו פחות מזוהים איתו, הודיעו על כך רשמית וכתבו מכתב לאוהדים ותודה למועדון. אצל גל אין כלום. יש מצב שהוא מאוד פגוע מהמועדון ואנחנו אפילו לא יודעים.

בכל מקרה, את האמת, הוא מה שחסר לחיפה שנים, שחקן מנוסה במרכז המגרש שינהל את המשחק מאחורה ויחלץ כדורים. מקווה שגל בגילו כבר לא יצליח כמו שהצליח במכבי בשלושת האליפויות.

בדיוק. אז גם לי קשה עם זה ששחקן ששיחק פה שבע שנים מקבל יחס כזה על החלטה שלטעמי היא לגיטימית מאוד.

מבאס. מבאס כי אצלנו היה לו עוד מה לתת כשחקן סגל ובמיוחד להשתלב בצוות המקצועי בעתיד לאחר הפגישה

ומבאס גם כי אני יודע שהוא יהיה טוב בחיפה וזה הרבה יותר ממה שהם יכלו להשיג מכל ישראלי אחר שהיו מביאים.

עצוב, אבל לא הכי עצוב שיכול להיות. אהיה הרבה יותר עצוב אם נגיד טב״ח הבלם יעזוב לקבוצה מהארץ.

הסיוט הכי גדול מבחינתי זה דור מיכה עובר לאחת הגדולות.

מעצבן אותי רק לדעת שהוא עלה לשחק בגמר הגביע כשהוא יודע שהוא חתום בחיפה.

חבל שבכלל נתנו לו לשחק אם ידעו שהוא סגור שם בעונה הבאה.

מעצבן אותי רק לדעת שהוא עלה לשחק בגמר הגביע כשהוא יודע שהוא חתום בחיפה.

חבל שבכלל נתנו לו לשחק אם ידעו שהוא סגור שם בעונה הבאה.

כבר בגמר ליגת אלופות, בגלל זה הם מקצוענים.

לא מאמין שלא שידרגו חוזה לבן אדם שהיה כאן מתחילת התהליך. ה-מנהיג, ה-קפטן, ה-ספורטאי וה-דמות לחיקוי.

בא לי להקיא מההתנהלות של מכבי, זה דבר שלא ייעשה, פשוט חלם, האיש הזה היה ההתגלמות של כל מה שרצינו שמכבי תייצג.

לא מוותרים על בן אדם כזה לעולם.

נגמר עידן.

זה לגיטימי לא להמשיך עם שחקן אבל הייתי מצפה להודעה כלשהי מהמועדון, להודות לשחקן על 7 שנים, בכל זאת היה שחקן משמעותי וקפטן..

העניין הבאמת מוזר הוא ששחקנים ששיחקו פחות מגל במועדון והיו פחות מזוהים איתו, הודיעו על כך רשמית וכתבו מכתב לאוהדים ותודה למועדון. אצל גל אין כלום. יש מצב שהוא מאוד פגוע מהמועדון ואנחנו אפילו לא יודעים.

לגמרי. זה הדבר שהכי מפריע לי בסיפור הזה. החתימה שלו שם ממש מובנת לי, מהצד שלו ומהצד של מכבי. אבל זה שאין אף מילים הדדיות (אלברמן למועדון ולאוהדים, מכבי לאלברמן), זה ממש מוזר לי.

השני דברים היחידים שיחסרו לי עם העזיבה שלו

זה קודם כל עוד עונה עם עזיבה של מנהיג בחדר הלבשה(זיו,גרסיה,זהבי .החזרת את ייני אבל שיחררת את גל ,וזה רק בשנתיים-3 האחרונות)

דבר שני זה התיקולים שלו שכל כך הרבה פעמים עזרו לנו להיכנס לאטרף של המשחק

מישהו פה פישל איתו אבל חייבים להיות עם הפנים קדימה.

ד"א: את אלברמן הורידו מסגל הקבוצה באתר, אתם יודעים מי עדיין מופיע שם? ראמון, אותו אחד שכבר נפרד מאיתנו לפני כמה ימים.

אלברמן הוא לא ה-מנהיג וגם לא ה-קפטן, די עם גנבת הדעת.

דמות אהובה מאוד אך בשום שלב לא לקח פיקוד ובשום שלב לא הרגשתי שמדובר במנהיג.

מבחינה מקצועית נטו, לדעתי יכל להישאר בתור שחקן רוטציה אבל אנשים שוכחים שיש את הצד של השחקן עצמי שהרי יעדיף להיות שחקן מרכזי בקישור עם שדרוג בשכר שזה רלוונטי יותר ויותר ככל שהוא מתקרב לפרישה.

מכבי צריכה מחליף לעמדה שלו, להרכב, בלי קשר לאם היה נשאר.

כל כך הרבה נקודות הפסדנו השנה על זה שאלברמן אמור היה לעצור התקפת מעבר ולא הצליח, לא הקריב את העבירה וכשהוא כן זה קרה במקום מאוד מסוכן.

עוד אלמנט, הוא תקע לנו התקפות מעבר.

אז מקצועית נטו? צעד מתבקש כחלק מרענון הקישור שכשל השנה, מתאים כשחקן רוטציה אבל כאמור הוא רוצה להיות מוביל לכן הלך לחיפה.

לגבי חיפה, מרגיש שבונים שמה קבוצה שהפעם לא תתחרה על פלייאוף עליון, אלא על מקום שלישי, סוג של בית״ר.

אם בונים לרוץ במאבק האליפות על אלברמן הנוכחי כמישהו שיחזיק להם את הקישור הם הולכים להתאכזב.

וכמובן... תודה על הכל! היה חלק חשוב בשושלת האדירה, הגיע הזמן לבנות אחת חדשה.

לא מאמין שלא שידרגו חוזה לבן אדם שהיה כאן מתחילת התהליך. ה-מנהיג, ה-קפטן, ה-ספורטאי וה-דמות לחיקוי.

בא לי להקיא מההתנהלות של מכבי, זה דבר שלא ייעשה, פשוט חלם, האיש הזה היה ההתגלמות של כל מה שרצינו שמכבי תייצג.

לא מוותרים על בן אדם כזה לעולם.

נגמר עידן.

ייני הוא כל מה שאמרת וגם מכביסט בנוסף לכל, לכן הוא יישאר לנצח, אלברמן לא.

שוב השאלה מי יכול להחליף אותו.

מבחינת ישראליים אין אף אחד שיכול להחליף אותו כרגע.

שמועות על שלומי אזולאי+ כסף על קלטניס. אבל הוא עדיין לא ברמה כי להחזיק קישור אחורי.

לא יודע מי אמר לך את זה ומאיפה השמועות אבל חירטטו אותך. אין שום דבר לגבי קלטניס שקשור למכבי. מידיעה.

(חוץ מזה שהערכה שלי היא שייני פשוט יעבור ךקישור ומכבי יביאו מגן שמאלי ישראלי או זר)

לא יודע מי אמר לך את זה ומאיפה השמועות אבל חירטטו אותך. אין שום דבר לגבי קלטניס שקשור למכבי. מידיעה.

(חוץ מזה שהערכה שלי היא שייני פשוט יעבור ךקישור ומכבי יביאו מגן שמאלי ישראלי או זר)

לא מחזיק משרן בקישור.