Jump to content

גל אלברמן חתם בחיפה לשנתיים

Sawyerdroid

Recommended Posts

חבל . רציתי והאמנתי שהוא יסיים קריירה במכבי. יחד עם זאת הוא קרא את המפה והבין שבמכבי של שנה הבאה הוא יהיה שחקן מחליף ומחליף מבחינתי זה היה יכול להיות מצויין כי זה השחקן שהיית רוצה שיעלה כשצריך. אבל 250 אלף ( מה שאני לא מאמין, לא רק במקרה הזה אלא בכל הליגה של הלבנת כספים) זה יותר מידיי. שירן קשר זר וגולסה עם אוליאל ודור פרץ זה מספיק. עכשיו צריך להגיד תודה ליצחקי, בן הרוש, בניון, לשים את הסנטימנטים והאהבה בצד ולבנות קבוצה מפחידה.

ה180 מעלות סיבוב שהיה עושה על שחקנים באמצע המגרש ושולח את הכדור ימינה

הגולים ה״אלברמנים״ שמאופיינים בבעיטה שטוחה על רחבת ה16 שמכוונת לאחת הפינות

התיקולים הנקיים והמופתיים שהיה מטאטא שחקנים לבדו (ע״ע החזיק את ג׳ון אוגו ואת הקישור של ב״ש 90 דקות בקלות לבד)

הביטחון והעוצמה שהוא יכול להקרין רק בשקט שלו

אין ספק שמדובר בכדורגלן ישראלי ברמות הכי גבוהות ובספורטאי עצום שלקח אותנו למקומות גבוהים מאוד

תודה רבה גל!

קהל צהוב,

איני יכול להסביר במילים את הקושי בו נתקלתי בקבלת ההחלטה לעזוב את המועדון.

שבע עונות בהן שירתתי את כל שליבו צהוב בצורה נאמנה מסתיימות.

שבע עונות בהן הייתי כמעט בכל סיטואציה אשר עולה בדמיון; משחקן היושב שבוע אחרי שבוע במרומי היציע ועד הולכת חבריי בראש הטור כקפטן הקבוצה.

ממשחקי הראשון ועד האחרון במדים הצהובים, כל שהנחה אותי והיה במרום הסולם היה לגרום לכם - בעלים, בעלי תפקיד, אוהדים וחברים לקבוצה

לגאווה בערכים אותם אני מייצג.

לאחר הבנתי שישנם לבטים רבים בכל הנוגע להמשך דרכי במועדון, החלטתי שזה הזמן המתאים והנכון עבורי לאתגר את נפש הספורטאי שבי במקום אחר

ולעזוב את שהיה ביתי במהלך 7 השנים האחרונות.

האהבה והערכה הגורפת להן זכיתי לאורך כל התקופה (ובעיקר בתקופות הקשות) ,היא הרגשה שתינצר בליבי לעד.

הגיע הזמן לומר שלום,להמשיך במסע הטבעת חותמי בתרבות הספורט הישראלית בדרכי שלי השונה והמיוחדת.

אוהב אתכם ומודה על הזכות הניתנה לי לייצג כל אחד ואחת מכם,

גל אלברמן.

"לאחר הבנתי שישנם לבטים רבים לגבי המשך דרכי במועדון"

אני מניח שהוא היה עדין מאוד בניסוח. כנראה שבכל זאת, ג'ורדי לא ממש רצה אותו כשחקן מוביל בעונה הקרובה.

תודה על הכל ולא בהצלחה.

היה שותף מרכזי ב3 אליפויות, גביע, מפעלים באירופה , שיאים .

אי אפשר לקחת לו את זה.

עדיין במצב שנוצר לעבור כל כך מהר זה לא לעניין, אבל בכל זאת , הוא לא שחקן בית ואין מה להעלב ממנו.

בא למכבי, נתן מעצמו 100%, עובר הלאה.

הלוואי והיו עוד 5-6 כמוהו.

ייני היחיד בקבוצה שאפשר לקרוא לו סמל.

שחקן מוביל שגם גדל במועדון ובאמת נראה שאכפת לו.

החלטה טובה של מכבי, צריך את הרענון הזה לקישור. כנראה הבין שהוא הולך להיות שחקן ספסל, וזה לגיטימי מבחינתו לעזוב. לא כועס עליו ולא על מכבי בעניין הזה.

מוזר שיש מילות פרידה מצד מיץ׳ בלבד וכלום מצד ג׳ורדי

ג'ורדי לא נפרד מגל, עובר לחיפה כעוזר מאמן של גיא לוזון (ללמוד את רזי המקצוע).

מקצוען אמיתי מעריך אותו כשחקן וכאישיות אבל אני לא מבין את הבאסה פה. גל כבר לא בשיאו ומועדון עם שאיפות ותוכניות גדולות חייב לרצות להתרענן אחרי שנתיים בלי תואר. אפשר וצריך להביא שחקן יותר טוב במקומו של גל, ולדעתי המהלך בסופו של דבר טוב לשני הצדדים. אז תודה גל אלברמן, תמיד אזכור אותך בתור מקצוען, גם כשיבשו אותך על הספסל סתמת ולא בכית בתקשורת כמו אחרים, היית דמות לחיקוי. במיוחד אזכור לך את הריצת ברווז לשער 11 אחרי המהפך של זהבי בדרבי, הכי מרגש. יפה לראות גם איך המועדון נפרד יפה משחקנים ואומר להם תודה, שלא כמו מועדונים קטנים אחרים. מאחל לו שירד ליגה עם המועדון הכושל הזה בדיוק כמו הזונה האדומה שלנו.

ואם היו מילים של ג׳ורדי אז היו אחרים שאומרים מוזר שמיץ׳ לא אומר כלום..

בדרך כלל ג'ורדי נותן כמה מילים בפרידה\החתמה של שחקן, מקווה שזה לא רמז..

בדרך כלל ג'ורדי נותן כמה מילים בפרידה\החתמה של שחקן, מקווה שזה לא רמז..

גם אני, בכל הפרידות האחרונות הייתה התייחסות שלו

מבאס לחשוב שאולי הפרידה התנהלה כמו התחושות שלנו לגביה..

צורם שאין שום אמירה שלו

גם אני, בכל הפרידות האחרונות הייתה התייחסות שלו

מבאס לחשוב שאולי הפרידה התנהלה כמו התחושות שלנו לגביה..

צורם שאין שום אמירה שלו

מחר הולך להיות מאוד מעניין בגזרת מכבי ...

לא רואה אפשרות שגורדי מחוץ למכבי במידה וכן זה בהחלט הפתעה ענקית

מצד אחד מוזר שאין ציטוט של ג'ורדי לגבי העזיבה, מצד שני לפי איך שזה היה נראה, תמיד כשמיץ' היה עובר לדבר עם השחקנים הוא היה מתעכב ליד אלברמן ועושה רושם שהיתה שם כימיה טובה.

מצד אחד מוזר שאין ציטוט של ג'ורדי לגבי העזיבה, מצד שני לפי איך שזה היה נראה, תמיד כשמיץ' היה עובר לדבר עם השחקנים הוא היה מתעכב ליד אלברמן ועושה רושם שהיתה שם כימיה טובה.

הם יכלו שניהם לכתוב משהו. יש קשר מיוחד בין אלברמן למיצ, אבל תמיד שחשבתי שגם בין גורדי לאלברמן, ואז בא הסיפור הזה. מוזר :mellow:

מביך איך שמתהפכים פה על שחקן שהמועדון בעצם לא ספר אותו. מביך

הרוב לא מתהפכים. לא צריך לעשות מזה יותר מדי.

יכול היה להישאר בשכר נמוך ולא רצה.

הלאה.

חבל מאוד. אחד האהובים עלי במועדון.

מביך איך שמתהפכים פה על שחקן שהמועדון בעצם לא ספר אותו. מביך

כן, אין מה להאשים אותו, זה די ברור שאם זה היה תלוי בו הוא היה נשאר

עם כל הכאב תנסו להבין אותו, בואו נדבר שורה תחתונה נגמר לו החוזה כבר שבוע וחצי שגורדי נמצא בחול לא האריכו חוזה לאף שחקן, שחקנים רוצים לדעת מה המצב איתם ולא לשוחרר בדקה ה90 כמו שג`ורדי אוהב לעשות עם הרכישות.

מקצועית הוא הגיע לסיפוק שלו במכבי.. שחקן נשמה ומקצוען אמיתי חבל לי שהוא עזב בעיניי להיות 7 שנים במועדון זה להיות סמל לכל דבר חוויתי ממנו כל כך הרבה רגעים יפים, שהיינו בצ`מפיונס הוא היה השחקן היחיד שהיה נראה לרמה הזאת עצוב שהוא עוזב חיפה השנה הולכים בכל הכח מקווה שכמו שהם מתאמצים כמה שיותר מהר ככה תתנפץ להם הבועה.

עם כל הכאב תנסו להבין אותו, בואו נדבר שורה תחתונה נגמר לו החוזה כבר שבוע וחצי שגורדי נמצא בחול לא האריכו חוזה לאף שחקן, שחקנים רוצים לדעת מה המצב איתם ולא לשוחרר בדקה ה90 כמו שג`ורדי אוהב לעשות עם הרכישות.

אומרים שהוא סגור שם כבר יותר משבוע וחצי.

לא מאשים אותו בכלום אבל בוא לא נוציא אותו איזה קדוש.