Jump to content

ג'ורדי - אני מאשים.

Yehudav

Recommended Posts

קודם כל זה לא כמה רכישות זה הרבה רכישות שאילולא מכירה במחיר מופרז של זהבי מכבי הייתה במינוסים של עשרות מיליונים למרות ההכנסה מהצ'מפיונס (גם עכשיו היא במינוסים), אבל מדובר גם במדיניות שכר מופרזת לאנשים שאפילו חצי מהשכר לא מגיע להם.

חחח מה אתה לא אמיתי!!!

דיי לשקר 1 - amn כבר עשה חשבון של כל הרכש והמכר בתקופת גו'ורדי, בלי מענקי צ'מפיונס ואירופה, ורק בגלל החלון האחרון עם הברזילאים - מכבי נמצאת בטוטאל של מינוס 1-2 מליון יורו.

דיי לשקר 2 - העונה לא נלחמנו על האליפות. זאת לא עונה שעברה, לא דומה בכלל.

יהודאב, ענק, כל מילה.

חוץ מזה, גם אלה שבוחרים להסתכל על מה שקורה במכבי באופן פרגמטי ומגדירים כל עונה כהצלחה / כשלון, נראה לי שארבע עונת של "הצלחה" די מטות את הכף לעומת עונה אחת שהיא "כשלון".

הנושא הכי חשוב בפורום. אנשים פה שכחו מה היה פה לפני, שכחו מה זה להפסיד כל דרבי, שכחו מה זה לא לנצח את חיפה בחוץ במשך שנים. אומרים ב"ש מזיינים אותנו בתחת ושוכחים שלזיין בתחת קבוצה זה לתת לה שישיה כמו שנתנו להם ולחיפה, זה לתת חמישיות ורביעיות להפועל ובית"ר, אלה דברים שהייתם חולמים עליהם בלילה עד לפני כמה שנים. מאבק אליפות? אירופה? זה היה בגדר חלום רחוק פעם. 3 שנים גמר גביע? להזכיר לכם את תקופת מכבי "שמינית גמר" תל אביב? במקום לתת גב למועדון, אתם כמו כל אוהד כורסא מצוי שיושב עם הפייסבוק שבנייד. אתם מגיבים, מאשימים ומראים כמה הזיכרון שלכם קצר. אז נכון נעשו טעויות כמו בכל מקום אחר, אבל עם כל הטעויות האלה, שנה שעברה משחק אחד מחזור אחרון הפריד בינינו לבין אליפות, והשנה נכון במאני טיים כשלנו ולא הגענו, אבל אלה דברים שקורים ועדיין היינו שם כמעט עד הסוף. אנשים שכחו את הרצף המטורף שעשה ג'ורדי עם אותו סגל ולקחו את זה כדבר מובן מאליו, כאילו זה ברגיל. תפסיקו לערוף ראשים, תנו גב לג'ורדי שעשה פה ניסים עם כל החרא שהלך פה לפני והכי חשוב תנו גב למועדון.

הנושא הכי חשוב בפורום. אנשים פה שכחו מה היה פה לפני, שכחו מה זה להפסיד כל דרבי, שכחו מה זה לא לנצח את חיפה בחוץ במשך שנים. אומרים ב"ש מזיינים אותנו בתחת ושוכחים שלזיין בתחת קבוצה זה לתת לה שישיה כמו שנתנו להם ולחיפה, זה לתת חמישיות ורביעיות להפועל ובית"ר, אלה דברים שהייתם חולמים עליהם בלילה עד לפני כמה שנים. מאבק אליפות? אירופה? זה היה בגדר חלום רחוק פעם. 3 שנים גמר גביע? להזכיר לכם את תקופת מכבי "שמינית גמר" תל אביב? במקום לתת גב למועדון, אתם כמו כל אוהד כורסא מצוי שיושב עם הפייסבוק שבנייד. אתם מגיבים, מאשימים ומראים כמה הזיכרון שלכם קצר. אז נכון נעשו טעויות כמו בכל מקום אחר, אבל עם כל הטעויות האלה, שנה שעברה משחק אחד מחזור אחרון הפריד בינינו לבין אליפות, והשנה נכון במאני טיים כשלנו ולא הגענו, אבל אלה דברים שקורים ועדיין הייתו שם כמעט עד הסוף. אנשים שכחו את הרצף המטורף שעשה ג'ורדי עם אותו סגל ולקחו את זה כדבר מובן מאליו, כאילו זה ברגיל. תפסיקו לערוף ראשים, תנו גב לג'ורדי שעשה פה ניסים עם כל החרא שהלך פה לפני והכי חשוב תנו גב למועדון.

Jordi must stay.

i dont understand those who wants him out.

הנושא הכי חשוב בפורום. אנשים פה שכחו מה היה פה לפני, שכחו מה זה להפסיד כל דרבי, שכחו מה זה לא לנצח את חיפה בחוץ במשך שנים. אומרים ב"ש מזיינים אותנו בתחת ושוכחים שלזיין בתחת קבוצה זה לתת לה שישיה כמו שנתנו להם ולחיפה, זה לתת חמישיות ורביעיות להפועל ובית"ר, אלה דברים שהייתם חולמים עליהם בלילה עד לפני כמה שנים. מאבק אליפות? אירופה? זה היה בגדר חלום רחוק פעם. 3 שנים גמר גביע? להזכיר לכם את תקופת מכבי "שמינית גמר" תל אביב? במקום לתת גב למועדון, אתם כמו כל אוהד כורסא מצוי שיושב עם הפייסבוק שבנייד. אתם מגיבים, מאשימים ומראים כמה הזיכרון שלכם קצר. אז נכון נעשו טעויות כמו בכל מקום אחר, אבל עם כל הטעויות האלה, שנה שעברה משחק אחד מחזור אחרון הפריד בינינו לבין אליפות, והשנה נכון במאני טיים כשלנו ולא הגענו, אבל אלה דברים שקורים ועדיין הייתו שם כמעט עד הסוף. אנשים שכחו את הרצף המטורף שעשה ג'ורדי עם אותו סגל ולקחו את זה כדבר מובן מאליו, כאילו זה ברגיל. תפסיקו לערוף ראשים, תנו גב לג'ורדי שעשה פה ניסים עם כל החרא שהלך פה לפני והכי חשוב תנו גב למועדון.

הוצאת לי את המילים מהמקלדת. תודה.

הייתי מתחיל ומסביר למה הוא באמת אשם וחייב ללכת אבל אני עושה את זה יותר מדי זמן אז אני לא אהרוס את התקוות כאן בנושא.

בהצלחה עם זה.

הייתי מתחיל ומסביר למה הוא באמת אשם וחייב ללכת אבל אני עושה את זה יותר מדי זמן אז אני לא אהרוס את התקוות כאן בנושא.

בהצלחה עם זה.

זה בסדר, עשית את זה כבר בכל הנושאים האחרים

הטיעון של "שכחתם מה היה פה לפני" הוא טיעון דמגוגי ומקומם, כשלא מזכירים שבמשך רוב אותה תקופה של "לפני", מכבי היתה במצב כלכלי גרוע שרק הלך והחמיר משנה לשנה, עד כדי כך שבשנים מסוימות נאלצנו לקושש כספים אצל אנשי עסקים כדי להביא שחקנים ב- 100 אלף דולר. ואחרי ששניידר ומיטש נכנסו לתמונה והמצב הכלכלי השתפר, המועדון נוהל מקצועית על ידי חאפרים.

אין לי בעיה עם נושאים פרו ג'ורדי, אבל אני לא מבין איך אפשר להתעלם ממה שנעשה כאן בכל מה שקשור לבניית הסגל בשלוש השנים האחרונות. לא מתייחס בכלל לאיבוד התארים עצמם או למשחק או חודש טובים יותר או פחות, גם לא לבחירה לא נכונה של מאמן. אבל לקחת תקציב עצום ולבנות איתו את הסגל הקיים, זה כשלון צורם. תהיו בעד ג'ורדי, אבל מה הקושי הגדול להודות באמת שנמצאת מול הפנים שלכם?

הטיעון של "שכחתם מה היה פה לפני" הוא טיעון דמגוגי ומקומם, כשלא מזכירים שבמשך רוב אותה תקופה של "לפני", מכבי היתה במצב כלכלי גרוע שרק הלך והחמיר משנה לשנה, עד כדי כך שבשנים מסוימות נאלצנו לקושש כספים אצל אנשי עסקים כדי להביא שחקנים ב- 100 אלף דולר. ואחרי ששניידר ומיטש נכנסו לתמונה והמצב הכלכלי השתפר, המועדון נוהל מקצועית על ידי חאפרים.

אין לי בעיה עם נושאים פרו ג'ורדי, אבל אני לא מבין איך אפשר להתעלם ממה שנעשה כאן בכל מה שקשור לבניית הסגל בשלוש השנים האחרונות. לא מתייחס בכלל לאיבוד התארים עצמם או למשחק או חודש טובים יותר או פחות, גם לא לבחירה לא נכונה של מאמן. אבל לקחת תקציב עצום ולבנות איתו את הסגל הקיים, זה כשלון צורם. תהיו בעד ג'ורדי, אבל מה הקושי הגדול להודות באמת שנמצאת מול הפנים שלכם?

אך אחד פה לא אומר שגורדי חף מטעויות, פשוט צריך לשים אותן בפרופורציות הנכונות. בגדול ממש, הדעה שלי (ונראה לי גם של רוב התומכים בגורדי) היא שגורדי עשה טעויות, אבל שבסך כל הדברים שעשה הוא הוכיח שהוא האיש המתאים להוביל את הקבוצה.

אתה מגזים. יש בעיות בסגל הקיים, ולא מעט, אבל מפה ועד ההצגה שלו ככשלון צורם יש מרחק עצום.

לך תנהל עסק עם גישה כזאת...

תמנה מנכ"ל, החברה תשגשג 3 שנים, ואז שנתיים תתרסק ובעלי המניות יעמדו על השולחנות, ואתה תגיד להם:

"אתם לא מתביישים?! 3 שנים שגשגנו פה! תראו מה עשו חברות פה לידנו!"

מכבי היא עסק לכל דבר ועניין, ובעסקים אין סנטימנטים, נכשלת - תשלם את המחיר.

כולם רצו שנים להידמות לאחותנו מהכדורסל, בזמנים יפים יותר, והנה היום העסק שם מתנהל בסנטימנטליות כבר שנים ואני רוצה לראות שמישהו רוצה להידמות למודל הנוכחי שלהם (חוץ ממך כנראה)...

מהאנשים שהביאו לכם את אלירן עטר בחזרה.

דברים שהיו פעם ענקיים, לא בהכרח יעבדו ויצליחו לנצח. ברוכים הבאים לחיים האמיתיים.

לך תנהל עסק עם גישה כזאת...

תמנה מנכ"ל, החברה תשגשג 3 שנים, ואז שנתיים תתרסק ובעלי המניות יעמדו על השולחנות, ואתה תגיד להם:

"אתם לא מתביישים?! 3 שנים שגשגנו פה! תראו מה עשו חברות פה לידנו!"

מכבי היא עסק לכל דבר ועניין, ובעסקים אין סנטימנטים, נכשלת - תשלם את המחיר.

כולם רצו שנים להידמות לאחותנו מהכדורסל, בזמנים יפים יותר, והנה היום העסק שם מתנהל בסנטימנטליות כבר שנים ואני רוצה לראות שמישהו רוצה להידמות למודל הנוכחי שלהם (חוץ ממך כנראה)...

כנראה שלא ירדת לסוף דעתי. אני כן חושב שג'ורדי עשה לא מעט טעויות,רובם ככולם בבניית הסגל. אם אקח רגע דוגמא מהעולם הכלכלי שאתה נתת ,אז יש איזה סיפור על מנהל השקעות שביצע השקעה לא מוצלחת והפסדי לבית העסק מיליון דולר.הוא הלך למנכ"ל ודרש לקחת אחריות ולעזוב.המנכ"ל אמר לו" השתגעת? עכשיו שילמתי עליך שכר לימוד של מיליון דולר" והנמשל,ג'ורדי סה"כ בתפקידו השני בחיים כמנג'ר ופעם ראשונה בקבוצה מובילה בביצה שלה.הוא טעה,טועה ויטעה,אבל יש לו,אצלי לפחות,קרדיט ללמוד מהטעויות ולנסות לתקן.

אני שואל ברצינות, באימא שלך, מה אתה רוצה להגיד?

כאילו נוח לכם שב"ש מזיינים אותנו בתחת בכל אספקט אפשרי ואתם מתרפקים על השלוש שנים של האליפות

כבר שנתיים שהבנאדם הזה עושה הכל בעצלתיים בזמן שאנחנו אלה שבכלל מתחילים ראשונים את העונה

מה יעזור לי שאני מסתכל על המצב החרא בחיפה? זה לא מועיל, כי אתה רואה מה עושים בבאר שבע ואתה יודע שהם עם ניהול ממש לא אירופאי אכלו אותך בלי מלח

ואם אפשר להביא תחליף יותר טוב מקרויף- צריך וחייב ודחוף ויפה שעה אחת קודם

כל מילה אחת יקר

יש אנשים שבינוניות זה שם המשחק שלהם

הציפיה ממכבי היא בהחלט לקחת אליפות כל שנה, ולו רק עקב היתרון הכלכלי האדיר שיש לנו. לא מבין איך אפשר לחיות בשלום עם 'מאבק' (גם כן, מאבק שנגמר ב-1 באפריל...).

אני אוהב את המהות של הנושא, אבל המנטרה של "מגיע לכם מה שהיה לפני" היא פשוט מביכה.

לא כתבתי את זה. "לכם" זה גם לי בשורה תחתונה ואני לא רוצה לסבול. סה"כ נקודת מבט אחרת על הסיטואציה,אין לי שום בעיה אישית עם מי שלא מסכים.

שכחתם שבאר שבע היו חבורת זבל לפני שנתיים,כמו שאנחנו מעדנו אחרי ה3 שנים המטורפות גם באר שבע ימעדו ואני מקווה שאנחנו נהיה אלה שעורבים להם בפינה

בהצלחה עם זה.

אף אחד לא מטומטם לחשוב שהוא לא טעה, שעדיף שהיה כאן הרבה יותר, שעדיף שאבא שלו לא היה מת...

אבל זה מה יש וזה הכי טוב בפער מכל אחר אחר בעבר ועבעתיד הקרוב לפחות(עוד שבועיים מתחילה עוד עונה)

אם נרים את הראש ונסתכל מסביב אנחנו הקבוצה היחידה שיש לה עבר הווה ועתיד, כולל הגמלים מושא הקנאה שלכם.

לא כתבתי את זה. "לכם" זה גם לי בשורה תחתונה ואני לא רוצה לסבול. סה"כ נקודת מבט אחרת על הסיטואציה,אין לי שום בעיה אישית עם מי שלא מסכים.

בגלל זה אמרתי אמירה כללית ולא ספציפית אליך, אני אוהב את מהות הנושא, קצת אופטימיות המתבקשת בים הפאניקה ששורר פה. עם זאת, אם הטיעון הכי טוב שמי בעד ג'ורדי יכול למצוא זה מגיע לכם את החרא שהיה פה לפני, אז אנחנו בעיה.