Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2017/18

Recommended Posts

לא יודע סטטיסטית, אבל לוגית אני חושב שזה יותר חשוב מול יריבה קשה.

מול בינונית ומטה עדיף לנסות לסגור סיפור בבית ולשחק בחוץ הגנתי אם צריך

בשלב הזה של העונה אני בטוח שעוד שבוע יאפשר לקבוצה להיראות טוב יותר, וככה גם לשחק טוב יותר בבית עם יתרון הביתיות. אבל מה שהיה היה, זה לא באמת רלוונטי.

נקודה אנטי פסימית - אם נגיע השנה לבתים זו תהיה הפעם הראשונה שמכבי מגיעה לשלב בתים (כלשהו) במשך 3 עונות ברצף, זה שלב חשוב כדי להפוך להיות קבוצה לגיטמית במפעלים האירופאיים עם מסורת וניקוד גבוה. הקבוצה הישראלית היחידה שעשתה את זה זו הפועל בין 2011-2013

בואו נגיד ככה, אם אנחנו לא עוברים קבוצה כמו פניוניוס עם כל החסרונות הנוכחיים שלנו עדיף כבר לא להגיע לשלב הבתים בכלל. הגרלה סבירה לגמרי.

ולגבי איפה המשחק הראשון, אני תמיד בדיעה שעדיף לשחק את המשחק הראשון בבית כי אז במשחק השני אתה מכיר כבר את היריבה יותר טוב. אתה יכול לעשות את ההתאמות הנדרשות. ולשער שלך יש יותר משקל מלשער של הקבוצה הביתית מה שנותן לך יתרון מסויים במשחק השני והקובע. אם אפשר להשתדל לא לחטוף שער חוץ במשחק הראשון יכול מן הסתם לעזור הרבה יותר.

בואו נגיד ככה, אם אנחנו לא עוברים קבוצה כמו פניוניוס עם כל החסרונות הנוכחיים שלנו עדיף כבר לא להגיע לשלב הבתים בכלל. הגרלה סבירה לגמרי.

ולגבי איפה המשחק הראשון, אני תמיד בדיעה שעדיף לשחק את המשחק הראשון בבית כי אז במשחק השני אתה מכיר כבר את היריבה יותר טוב. אתה יכול לעשות את ההתאמות הנדרשות. ולשער שלך יש יותר משקל מלשער של הקבוצה הביתית מה שנותן לך יתרון מסויים במשחק השני והקובע. אם אפשר להשתדל לא לחטוף שער חוץ במשחק הראשון יכול מן הסתם לעזור הרבה יותר.

אם אתה מגיע לפנדלים יש יתרון גדול לקבוצה שמארחת את הגומלין

נקודה אנטי פסימית - אם נגיע השנה לבתים זו תהיה הפעם הראשונה שמכבי מגיעה לשלב בתים (כלשהו) במשך 3 עונות ברצף, זה שלב חשוב כדי להפוך להיות קבוצה לגיטמית במפעלים האירופאיים עם מסורת וניקוד גבוה. הקבוצה הישראלית היחידה שעשתה את זה זו הפועל בין 2011-2013

הם היו גם ב-2010

איזה יתרון בדיוק?

תלוי אם לקבוצה יש קהל גדול, תחשוב הר געש שלם שורק לך בוז בבעיטה לעומת שקט מופתי בבעיטה שלהם

אם אתה מגיע לפנדלים יש יתרון גדול לקבוצה שמארחת את הגומלין

להזכירך ניצחנו את היידוק בחוץ בפנדלים עם קהל קרואטי.

בסגל הנוכחי שלנו, צמד משחקים פתוח לגמרי

אם אתה פסימי במשחק כדורגל זניח נגד קבוצה כזאת, מעניין אותי איך אתה בחיים, בטח כל יום שאתה קם בבוקר אתה בטוח שיהיו לך צרות...

לא מיהירות או זלזול, רק מסקרנות מוקדמת, מישהו יכול לפרסם את רשימת הקבוצות המדורגות שמחכות בשלב הפלייאוף (ובכלל את שאר ההגרלות של הסיבוב השלישי)?

אם אתה פסימי במשחק כדורגל זניח נגד קבוצה כזאת, מעניין אותי איך אתה בחיים, בטח כל יום שאתה קם בבוקר אתה בטוח שיהיו לך צרות...

מעולם לא הבנתי מה קשור המשפט המפגר הזה גם בנושא רכש וחיזוק הקבוצה שיש כאלו שאוהבים לתקוע אותו. ברור שבכדורגל אנחנו אוובר אמוציונליים מאשר בחיים הרגליים שלנו.

להזכירך ניצחנו את היידוק בחוץ בפנדלים עם קהל קרואטי.

נכון, כי יש עוד משתנים כמו אופי וניסיון של השחקנים אבל ברוב המקרים אני מאמין שזה יתרון

מעולם לא הבנתי את הקשר למשפט המפגר הזה גם בנושא רכש וחיזוק הקבוצה. ברור שבכדורגל אנחנו אוובר אמוציונליים מאשר בחיים הרגליים שלנו.

עם כל הכבוד, ויש כבוד, גם לאמוציות צריך רציונליות מסוימת...

זו קבוצה זניחה, והזלזול המחפיר בסגל שלנו שלדעתי הוא מעולה הוא דפוק לגמרי ומראה על פסימיות מטורפת שקצת גובלת בהזיות, ויש לנו מאמן מעולה שאתמול בשונה מהשנתיים האחרונות הוא קלט מה לא בסדר במערך אחרי גול שחטפנו ויודע ללמוד לקחים, אנחנו פייבוריטים ברורים, הצמד משחקים האלה לא פתוח ולא נעליים, יש לנו את כל הכלים לתת להם בראש

תלוי אם לקבוצה יש קהל גדול, תחשוב הר געש שלם שורק לך בוז בבעיטה לעומת שקט מופתי בבעיטה שלהם

א. לפניוניוס אין את זה

ב. בכדורגל המודרני אבוי לא לשחקן שיתרגש מקצת רעש.

ג. כמו שכבר ציינו פה, שנה שעברה עברנו פנדלים מול קהל פנאטי ביותר.

עם כל הכבוד, ויש כבוד, גם לאמוציות צריך רציונליות מסוימת...

זו קבוצה זניחה, והזלזול המחפיר בסגל שלנו שלדעתי הוא מעולה הוא דפוק לגמרי ומראה על פסימיות מטורפת שקצת גובלת בהזיות, ויש לנו מאמן מעולה שאתמול בשונה מהשנתיים האחרונות הוא קלט מה לא בסדר במערך אחרי גול שחטפנו ויודע ללמוד לקחים, אנחנו פייבוריטים ברורים, הצמד משחקים האלה לא פתוח ולא נעליים, יש לנו את כל הכלים לתת להם בראש

אני גם חושב שאנחנו פייבוריטים בקצת אבל עדיין לא סובל שתוקעים את המשפט הזה (לא ספציפית אליך).

א. לפניוניוס אין את זה

ב. בכדורגל המודרני אבוי לא לשחקן שיתרגש מקצת רעש.

ג. כמו שכבר ציינו פה, שנה שעברה עברנו פנדלים מול קהל פנאטי ביותר.

דיברתי בכללי, לא על המשחק הספציפי נגד פאניוניוס.

שחקן צעיר בלי ניסיון יושפע מלחץ יותר משחקן ותיק ומנוסה במעמדים כאלה

אני גם חושב שאנחנו פייבוריטים בקצת אבל עדיין לא סובל שתוקעים את המשפט הזה. לא ספציפית אליך.

מובן, אבל בכל זאת בנאדם שחושב שאנחנו שווי ערך לקבוצה כזאת, הוא מספיק פסימי להיות מאלה שקמים בבוקר ולא יודעים אם בכלל ישרדו אותו

לא מיהירות או זלזול, רק מסקרנות מוקדמת, מישהו יכול לפרסם את רשימת הקבוצות המדורגות שמחכות בשלב הפלייאוף (ובכלל את שאר ההגרלות של הסיבוב השלישי)?

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedel2017.html

הכוונה לעונות-2010/11-2012/13

אני יודע, הם היו גם ב-2009/10. קאזאן לקחו את נאתכו אחרי שהדיחו אותם ב-32 הגדולות.

יש לנו לתת עוד שנתיים רצופות כדי להשוות את השיא