Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2017/18

Recommended Posts

מסתבר שההבדל בין ה"קמפיין האדיר בכל הזמנים של קבוצה ישראלית" שעשתה בש לבין ה"כישלון האירופי הנחרץ" של מכבי זה בסך הכל נקודת דירוג אחת .

מסתבר שההבדל בין ה"קמפיין האדיר בכל הזמנים של קבוצה ישראלית" שעשתה בש לבין ה"כישלון האירופי הנחרץ" של מכבי זה בסך הכל נקודת דירוג אחת .

תקשורת ספורט משובחת

אבל אתה שוכח שע היום אף קבוצה לא לקחה אליפות אחרי קמפיין אירופי מוצלח

אבל אתה שוכח שע היום אף קבוצה לא לקחה אליפות אחרי קמפיין אירופי מוצלח

כן וגם פעם ראשונה שקבוצה עולה ל32 האחרונות.

מביכים..

עוזר לנו לניקוד לנצח בסיבוב ראשון או שרק בבתים מתחילים לצבור ניקוד?

במוקדמות מקבלים ניקוד קבוצתי לפי השלב שעפת בו

ככה שלא משנה אם עברת שלב אחרי 2 ניצחונות או 2 תיקו / אם עפת בסיבוב השני כשהתחלת ממנו או שעברת קודם לכן את הסיבוב הראשון

מה שכן נקודות במוקדמות כן תורמות לניקוד המדיני, שממנו מופרשות נקודות גם לדירוג הקבוצתי. איזה עשירית נקודה לניצחון או משהו כזה, זניח.

כן כי יש לספור את ההבדל בנקודות. זה מה שמשנה.

שנה שעברה קיבלנו טיול בגוריצה השמשית.

צריך לקוות לשחזור.

כי בשלבים הבאים סבלנו ממש מחוסר מזל- אמנם ממקומות עם קירבה גיאוגרפית אבל אלו היו מסעות מפרכים- אלמטי, פנדורי והתמודדות של ממש נגד היידוק.

הייתי שמח לאיזה מלטה, אנדורה קצת מונטנגרו, לוכסמבורג לקינוח שהשחקנים לא יטלטלו מדי מזה.

שנה שעברה קיבלנו טיול בגוריצה השמשית.

צריך לקוות לשחזור.

כי בשלבים הבאים סבלנו ממש מחוסר מזל- אמנם ממקומות עם קירבה גיאוגרפית אבל אלו היו מסעות מפרכים- אלמטי, פנדורי והתמודדות של ממש נגד היידוק.

הייתי שמח לאיזה מלטה, אנדורה קצת מונטנגרו, לוכסמבורג לקינוח שהשחקנים לא יטלטלו מדי מזה.

דווקא פנדורי היתה הגרלה נוחה, הם היו בקריסה כלכלית, מכרו חצי סגל.

אתם צודקים

אני בהכחשה למציאות

בוא נדבר על זה רגע

המאני טיים של העונה הוא עכשיו. כן, כן מה שקראתם.

מכבי מתפתחת מתוך ההתפתחות באירופה. אם לא נלמד להפוך את פירמידת הזמנים אנחנו ניתקע במקום.

מבחינתי המודל המדויק הוא על פי הלוח העברי בו החודש הראשון הוא ניסן. ככה ג'ורדי צריך להיערך.

להכין את הקבוצה לרגעים החשובים שלה בפלייאוף בחלון של ינואר ולתגבר בקיץ לקראת הנוקאאוט. כל שאר העונה מספטמבר - אפריל זה זמן לנסיונות.

ואני פשוט בהתנגדות למעגל מתיש במוקדמות האירופית כי אני פשוט לא מוכן מנטאלית שתתחיל העונה. כוסעמאק עם זה.

אתם צודקים

אני בהכחשה למציאות

בוא נדבר על זה רגע

המאני טיים של העונה הוא עכשיו. כן, כן מה שקראתם.

מכבי מתפתחת מתוך ההתפתחות באירופה. אם לא נלמד להפוך את פירמידת הזמנים אנחנו ניתקע במקום.

מבחינתי המודל המדויק הוא על פי הלוח העברי בו החודש הראשון הוא ניסן. ככה ג'ורדי צריך להיערך.

להכין את הקבוצה לרגעים החשובים שלה בפלייאוף בחלון של ינואר ולתגבר בקיץ לקראת הנוקאאוט. כל שאר העונה מספטמבר - אפריל זה זמן לנסיונות.

ואני פשוט בהתנגדות למעגל מתיש במוקדמות האירופית כי אני פשוט לא מוכן מנטאלית שתתחיל העונה. כוסעמאק עם זה.

מחשבה יפה העלת (מבחינת לוח הזמנים).

נראה לי משהו מקולקל, ולא מכולכל.

הלוח זמנים לא מסתדר לי.

אני אפילו לא מרגיש שאני צודק אלא נטו מותש נפשית ופיזית מסיום העונה (בלי קשר לתוצאה המאכזבת) ולא טבעי לי להיערך שוב למאני טיים בכזו אינטנסיביות.

ואני אפילו לא ב - 18 למשחק, כולה במזרחי תחתון.

אני חושב שזה מחייב בחינה מחודשת של לוח הזמנים.

חייבים לפחות שלב בתים, מאבדים את העונה של סוזה וזה די קריטי לדירוג בשנים הבאות.

מבאס רק שהקבוצה כבר איזה 3 שנים לא נחה.

מה קשור עונת סוזה? זה לא נמחק אחרי 5 שנים, משמע ב2018/2019?

מה קשור עונת סוזה? זה לא נמחק אחרי 5 שנים, משמע ב2018/2019?

בדיוק. הוא התכוון שחייבים בעונה הקרובה להגיע לשלב הבתים (ולהשיג ניקוד טוב) כי בעונה שאחריה נמחק הניקוד מ13/14

כדי שמכבי תהיה בדרג ב' של שלב הבתים, נצטרך ש-6 מתוך הקבוצות הבאות לא יגיעו לבתים:

Zenit St. Petersburg

Olympique Lyon
Villarreal
Athletic Bilbao
Galatasaray
Lazio
Fenerbahçe
Sparta Praha
AC Milan
PSV Eindhoven
Viktoria Plzen**
CSKA Moscow**
Club Brugge**
Sporting Braga
Sporting CP Lisbon**
AA Gent
Steaua Bucuresti*
PAOK Thessaloniki
FK Krasnodar
BATE Borisov**
Girondins Bordeaux
Everton
Young Boys*
Legia Warsaw**
Olympique Marseille
Real Sociedad
APOEL Nicosia**
Dinamo Zagreb

* קבוצות שמופיעות בשלב המוקדמות ה-3 של הצ'מפיונס וינשרו לפלייאוף האירופית אם יפסידו
** קבוצות שמופיעות בפלייאוף הצ'מפיונס ואם יפסידו ינשרו לשלב הבתים של הליגה האירופית.

בהנחה וחלק יודחו וחלק פשוט ימשיכו לצ'מפיונס(צסק"א, ברוז' וליסבון מועמדות טבעיות), זה נראה לא מופרך.

כדי שמכבי תהיה בדרג ב' של שלב הבתים, נצטרך ש-6 מתוך הקבוצות הבאות לא יגיעו לבתים:

Zenit St. Petersburg

Olympique Lyon

Villarreal

Athletic Bilbao

Galatasaray

Lazio

Fenerbahçe

Sparta Praha

AC Milan

PSV Eindhoven

Viktoria Plzen**

CSKA Moscow**

Club Brugge**

Sporting Braga

Sporting CP Lisbon**

AA Gent

Steaua Bucuresti*

PAOK Thessaloniki

FK Krasnodar

BATE Borisov**

Girondins Bordeaux

Everton

Young Boys*

Legia Warsaw**

Olympique Marseille

Real Sociedad

APOEL Nicosia**

Dinamo Zagreb

* קבוצות שמופיעות בשלב המוקדמות ה-3 של הצ'מפיונס וינשרו לפלייאוף האירופית אם יפסידו

** קבוצות שמופיעות בפלייאוף הצ'מפיונס ואם יפסידו ינשרו לשלב הבתים של הליגה האירופית.

בהנחה וחלק יודחו וחלק פשוט ימשיכו לצ'מפיונס(צסק"א, ברוז' וליסבון מועמדות טבעיות), זה נראה לא מופרך.

אתה יודע שבגדול אלה עם ה-** מובטחות בשלב הבתים ולכן לא רלוונטיות לרשימה כן? (:

אתה יודע שבגדול אלה עם ה-** מובטחות בשלב הבתים ולכן לא רלוונטיות לרשימה כן? (:

מובטחות בשלב הבתים - אבל זה יכול להיות שלב הבתים של הצ'מפיונס

לא נהיה בדרג 2, שכחת לקחת בחשבון שהקבוצות שנושרות ממוקדמות צ'מפיונס מודחות על ידי קבוצות עם דירוג יותר גבוה משלהם כלומר הם או הקבוצה שתשחק מולם יהיו מדורגים מעלינו בוודאות, ודבר שני יש רק 15 קבוצות מעלינו שצריכות להעפיל ממוקדמות אירופית ושלא מובטח להם שריון ישיר בבתים, והקבוצות האלה חזקות לא רואה איך 6 מהם יעופו במוקדמות...(זניט, אתלטיק בילבאו, גלאטסטריי, פנרבחצ'ה, ספרטה פראג, מילאן, איינדהובן, בראגה, גנט, פאוק, קרסנודר, בורדו, אברטון, מרסיי, דינמו זאגרב)

לא נהיה בדרג 2, שכחת לקחת בחשבון שהקבוצות שנושרות ממוקדמות צ'מפיונס מודחות על ידי קבוצות עם דירוג יותר גבוה משלהם כלומר הם או הקבוצה שתשחק מולם יהיו מדורגים מעלינו בוודאות, ודבר שני יש רק 15 קבוצות מעלינו שצריכות להעפיל ממוקדמות אירופית ושלא מובטח להם שריון ישיר בבתים, והקבוצות האלה חזקות לא רואה איך 6 מהם יעופו במוקדמות...(זניט, אתלטיק בילבאו, גלאטסטריי, פנרבחצ'ה, ספרטה פראג, מילאן, איינדהובן, בראגה, גנט, פאוק, קרסנודר, בורדו, אברטון, מרסיי, דינמו זאגרב)

לא הבנת. הקבוצות שבמוקדמות צ'מפיונס שמוזכרות כאן, כדאי שכן יעפילו לבתים ככה הקבוצות שהן מדיחות בעלות דירוג נמוך משלנו יגיעו לליגה האירופית ויקפיצו אותנו מיקום.