Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2017/18

Recommended Posts

אם אין יותר תרומה של הניקוד המדיני, אין יותר שום סיבה שאוהדי מכבי יהיו בעד הצלחה של ב"ש.

מקווה לא להיתקל כאן בדעות הזויות כאלה. גם לא מהסיבה הטיפשית שהופרכה כבר כמה וכמה פעמים ש"אירופה תפגע להם בליגה".

בנושא אחר,

שלום סול בוי, אתה נראה כתב מעולה, כתיבה מדהימה ומושקעת.

האם אתה פיקטיבי של דוד נחום?

מדהים.

קראתי איפה שהוא ששנה הבאה כן נהנה מהניקוד של סוזה ודווקא נאבד את השנה שלפני, בה לא עשינו כלום. זה אומר שאם עושים שנה טובה השנה שנה הבאה הדירוג יהיה הרבה יותר גבוה. זה שונה ממה שאמרת שנאבד את הניקוד של סוזה.

מה נכון?

כל שנה אתם מצליחים להתבלבל ממה שהוא כותב על הניקוד.

* האמת שהוא קצת כותב את זה בצורה מבלבלת.

מה שהוא מתכוון זה שזו השנה האחרונה שנוכל לצבור ניקוד שיתווסף גם לניקוד של עונת סוזה.

כלומר כדאי לצבור כמה שיותר כדי שבעונה הבא יהיה לנו ניקוד טוב יחד עם הניקוד שקיבלנו אז.

כי בעונה שאחרי (19-20) מה שנצבור בעונה הבאה (18-19) יהיה ללא ניקוד סוזה.

כל שנה אתם מצליחים להתבלבל ממה שהוא כותב על הניקוד.

* האמת שהוא קצת כותב את זה בצורה מבלבלת.

מה שהוא מתכוון זה שזו השנה האחרונה שנוכל לצבור ניקוד שיתווסף גם לניקוד של עונת סוזה.

כלומר כדאי לצבור כמה שיותר כדי שבעונה הבא יהיה לנו ניקוד טוב יחד עם הניקוד שקיבלנו אז.

כי בעונה שאחרי (19-20) מה שנצבור בעונה הבאה (18-19) יהיה ללא ניקוד סוזה.

:thumbs:

היעדר הניקוד המדיני לא יכול רק לעזור לנו? קבוצות מרומניה, צ'כיה, קרואטיה, הולנד יאבדו יותר נקודות ממה שאנחנו נאבד

מצד אחד, כן, הקבוצות מהליגות הבכירות יאבדו הרבה נק', אך הן בדר"כ קבוצות שהן חזקות בפני עצמן שאת רוב הניקוד שלהם הם השיגו על התוצאות של עצמן. אנחנו לעומת זאת התבססנו הרבה על הדירוג המדיני, כאשר אנחנו מאבדים כמעט 4 נק' מתוך 23, כמעט 1/6 מהכמות שלנו.

יופי של השקעה

תיקון קטן:

- מקומות 1-4 מדורגים עד שלב הבתים כולל סיבוב מספר 4, מקומות 4-6 מדורגים בסיבוב 3, מקומות 6-10 מדורגים בסיבוב 2 ומקומות 11 ומטה מדורגות בסיבוב הראשון.

->- מקומות 1-4 מדורגים עד שלב הבתים כולל סיבוב מספר 4, מקומות 5-6 מדורגים בסיבוב 3, מקומות 7-10 מדורגים בסיבוב 2 ומקומות 11 ומטה מדורגות בסיבוב הראשון.

הזוי שאנחנו מדורגים רק בסיבוב הראשון..

חייבים עונה אירופית גדולה לנסות להשתחל למקומות 5-6

תוקן, תודה!

זה ממש בלאגן כי לכל סיבוב יש טבלה קצת אחרת כמו שציינת.

למשל צ'כיה שוויץ ויוון לא נכללות בסיבוב השני ולכן אנחנו ב10 ראשונים וכן מדורגים עם הקבוצות הנל.

הצעת יעול - למלא בצבע את השורות של הקבוצות שמצטרפות בסיבוב ה3 ובצבע אחר את ה4 ואז יהיה קל לתפוס את התמונה הכוללת במבט אחד.

באופן כללי לשנים קדימה אם נגיע למקום 8 נהיה מדורגים בסבירות גבוהה בסיבוב ה3.

אני מאמין שכאשר נגיע לגשר, בתחילת העונה הבאה (אינשאללה כאלופים), אני פשוט אצור טבלאות פרטניות בהתאם לכל סיבוב בהתחשב בקבוצות המשתתפות.

השינוי בשיטה אמנם מקשה על הגעה לבתים של ליגת האלופות, אבל מקל על הגעה לבתים של האירופית לא? כבר לא צריך לפגוש קבוצות שנשרו מליגת האלופות בשלב הפלייאוף.

מצד אחד, הוא יקל על הקבוצות שמגיעות לליגה האירופית דרך הליגה, מצד שני, הוא יקשה על הקבוצות שמגיעות מהמסלול של האלופות, כי האלופות נושרות לשם ולא מתערבבות עם קבוצות שהגיעו לליגה האירופית דרך הליגה.

אז מה בעצם תורמות לנו נקודות של קבוצות ישראליות אחרות באירופה?

קבוצתית? כלום. מדינית? יכול לסייע לניקוד המדיני בכך שאם ישראל תדורג במקומות 15-17, שזה אכן אפשרי, נוכל להתחיל בסיבוב מאוחר יותר, הן בליגת האלופות והן בליגה האירופית (האלופה תתחיל בסיבוב שני ולא בראשון באלופות, מחזיקת הגביע תתחיל בסיבוב 3, מקום 2 בסיבוב 2 ומקום שלישי ללא שינוי).

אם אין יותר תרומה של הניקוד המדיני, אין יותר שום סיבה שאוהדי מכבי יהיו בעד הצלחה של ב"ש.

מקווה לא להיתקל כאן בדעות הזויות כאלה. גם לא מהסיבה הטיפשית שהופרכה כבר כמה וכמה פעמים ש"אירופה תפגע להם בליגה".

בנושא אחר,

שלום סול בוי, אתה נראה כתב מעולה, כתיבה מדהימה ומושקעת.

האם אתה פיקטיבי של דוד נחום?

כמו שהסברתי, אין תרומה לניקוד הקבוצתי, אבל יש תרומה לניקוד המדיני שכולנו נהנה ממנו אם הוא ישתפר.

ולנושא האחר, אפשר לומר שהייתי כתב. אבל אני ממש לא פיקטיבי של אף אחד.

מדהים.

קראתי איפה שהוא ששנה הבאה כן נהנה מהניקוד של סוזה ודווקא נאבד את השנה שלפני, בה לא עשינו כלום. זה אומר שאם עושים שנה טובה השנה שנה הבאה הדירוג יהיה הרבה יותר גבוה. זה שונה ממה שאמרת שנאבד את הניקוד של סוזה.

מה נכון?

שוב, הטבלה מסתכלת על צבירת נק' בעונת 17/18, לצורך הגרלות של עונת 18/19. זאת (17/18) כביכול העונה האחרונה שנוכל לצבור בה ניקוד ועדיין להנות מהניקוד של העונה של סוזה, בהגרלות של עונת 18/19, אנחנו עדיין נהיה עם הניקוד של עונת סוזה, אך בפעם האחרונה.

אם נגיד מגיעים לשלב הפלייאוף (אלופות) ונושרים, לא מקבלים כרטיס אוטומטי לאירופית כמו שהיה עד היום ?

מקבלים.

אם נושרים בסיבוב 3, עוברים לשלב פלייאוף מוקדמות לליגה אירופית לקבוצות אלופות. וכך הלאה.

מקבלים.

אם נושרים בסיבוב 3, עוברים לשלב פלייאוף מוקדמות לליגה אירופית לקבוצות אלופות. וכך הלאה.

אוקיי אחלה לפחות זה.

פףף הולך להיות מסובך לגמרי..

מצד אחד, כן, הקבוצות מהליגות הבכירות יאבדו הרבה נק', אך הן בדר"כ קבוצות שהן חזקות בפני עצמן שאת רוב הניקוד שלהם הם השיגו על התוצאות של עצמן. אנחנו לעומת זאת התבססנו הרבה על הדירוג המדיני, כאשר אנחנו מאבדים כמעט 4 נק' מתוך 23, כמעט 1/6 מהכמות שלנו.

כן, אבל קבוצות אחרות מאבדות גם. צריך להסתכל מה יאבדו קבוצות שנמצאות פחות או יותר עם אותו מספר נקודות דירוג כמותנו.

כן, אבל קבוצות אחרות מאבדות גם. צריך להסתכל מה יאבדו קבוצות שנמצאות פחות או יותר עם אותו מספר נקודות דירוג כמותנו.

זה למה זה גרם לקבוצות מפחידות מבחינת דירוג (באטה, דינמו זאגרב, אפועל ניקוסיה, סטיאווה בוקרשט, ויקטוריה פלזן, סלטיק וכד'), לרדת בדירוג.

זה למה זה גרם לקבוצות מפחידות מבחינת דירוג (באטה, דינמו זאגרב, אפועל ניקוסיה, סטיאווה בוקרשט, ויקטוריה פלזן, סלטיק וכד'), לרדת בדירוג.

אז מצד אחד הדירוג המדיני הרע גורם לנו להתחיל סיבוב מוקדם יותר, מצד שני הקבוצות האחרות איבדו את הדירוג המדיני שלהם ובגלל שהליגה הישראלית לא תרמה לנו גם ככה הרבה הפערים הצטמצמו. נראה לי דווקא שווה לגמריי, בטח זה גם יעזור לנו באירופית.

אז מצד אחד הדירוג המדיני הרע גורם לנו להתחיל סיבוב מוקדם יותר, מצד שני הקבוצות האחרות איבדו את הדירוג המדיני שלהם ובגלל שהליגה הישראלית לא תרמה לנו גם ככה הרבה הפערים הצטמצמו. נראה לי דווקא שווה לגמריי, בטח זה גם יעזור לנו באירופית.

סוג של

אנחנו מדורגים במקום ה - 63! הייתה קבוצה ישראלית אי פעם מדורגת כל כך גבוה? אני יודע שלהפועל היו רצף של שנים יותר מוצלחות, אבל שיטת הניקוד הייתה שונה אז.

אנחנו מדורגים במקום ה - 63! הייתה קבוצה ישראלית אי פעם מדורגת כל כך גבוה? אני יודע שלהפועל היו רצף של שנים יותר מוצלחות, אבל שיטת הניקוד הייתה שונה אז.

הם הגיעו לרבע גמר גביע אופ"א מול מילאן, לא רואה קבוצה ישראלית מגיעה למעמד הזה בקרוב, ניקוד זה מ'.

איפה אתה רואה 63?

זה דירוג שטרם כולל את הישגי העונה הזאת אבל פףףףף אנחנו מתחילים את העונה עם דירוג בסיס יותר גבוה מאינטר ומילאן בגלל השיטה החדשה.

איפה אתה רואה 63?

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/trank2018.html

תגידו, רק אני מרגיש שבעונה צפופה שכזאת היה עדיף בלי עונה אירופאית?

כבר שתי עונות אנחנו עם שחקנים שקיבלו בערך שבועיים חופש, העונה הזאת תהיה סופר צפופה בגלל המונדיאל בקיץ

ובתכלס בלי אירופה אפשר לתת 100 אחוז בליגה, וגם לא לקבל תבוסות מקבוצות כמו זניט שיהרסו את הביטחון

כבר שתי עונות אנחנו עם שחקנים שקיבלו בערך שבועיים חופש, העונה הזאת תהיה סופר צפופה בגלל המונדיאל בקיץ

ובתכלס בלי אירופה אפשר לתת 100 אחוז בליגה, וגם לא לקבל תבוסות מקבוצות כמו זניט שיהרסו את הביטחון

עם מאמן שיודע לעשות קצת יותר רוטציה וקצת פחות חילופים ראשונים בדקה ה-80, אפשר להתחרות ביותר ממסגרת אחת. מקווה ששחקנים כמו יונתן כהן ואליאל יקבלו הזדמנויות במשחקים הנכונים, ושנראה יותר את שוינפלד.

אז בלי אירופה (הכסף שנכנס משם) ולשים על דאבור 10 מליון..

נכון כשאתה רוצה להפעיל מנג׳ר, המשחק מוחק את עצמו ומקפיץ לך הודעה ״עזוב אותי באמאשך״?

איפה אתה מתייחס לזה שצבירת הניקוד עוברת ככל הנראה מ-5 שנים אחורה ל-10 שנים אחורה?

במצב כזה הפועל כרגע הנציגה הבכירה שלנו (ישתנה אם מכבי תצבור יותר מ-3.5 נקודות העונה), ומכבי יורדת למקום ה-124.

איפה אתה מתייחס לזה שצבירת הניקוד עוברת ככל הנראה מ-5 שנים אחורה ל-10 שנים אחורה?

במצב כזה הפועל כרגע הנציגה הבכירה שלנו (ישתנה אם מכבי תצבור יותר מ-3.5 נקודות העונה), ומכבי יורדת למקום ה-124.

I ?