Jump to content

גל אלברמן

Sawyerdroid

Recommended Posts

או שהודיעו לו שלא בונים עליו, או שלא הודיעו לאף אחד והוא/סוכנו פשוט הזדרז לפתוח ולסיים מו"מ לפני שהעונה נגמרה/ביום שהעונה נגמרה. למה מכבי לא מכבדת וגל כן?

אמרו לו שמביאים שחקן וייני על העמדה שלו, זה אומר שהוא אופציה רביעית בקישור....+יש לו הצעה טובה יותר מחיפה+חוזה לשנתיים במקום שנה במכבי ובונים עליו כעמוד התווך, מה עדיף?

הדבר היחיד שמאכזב אותי בגל עצמו שבניגוד לבן חיים הוא לא כלכך נלחם להשאר, למרות שהוא היה פה 7 שנים ועבר יחד עם האוהדים הכל ובחר לעבור ליריבה שנואה במהירות, אם היה הולך לבית"ר היתי מפרגן, אבל חיפה? זה בית בושת.

כשזהבי הלך, כאב לי מאוד מקצועית...

כשאלברמן הולך, כואב לי בנשמה...

מקווה שיחזור אלינו בהמשך, גם אם זה יהיה אחרי הפרישה...

•  

galalbermanאני לא יודע מאיפה להתחיל..לפני 7 שנים הגעתי למכבי תל אביב ומצאתי בית, בית חם ותומך עם קהל מדהים. אין לי מילים לתאר את הכאב שאני חווה בימים אלו אבל אני מתחיל מסלול חדש בחיים שלי בקבוצה נהדרת. אני רוצה להודות לכול האוהדים, ההנהלה, לשחקני בקבוצה ולכל המועדון הענק שנקרא מכבי תל אביב על 7 שנים נפלאות תמיד תישארו בליבי ואולי נתראה בקרוב..

חחחחחחחחחח עכשיו ראיתי תפרופיל אינסטגרם, זה הכי מזוייף שיש, איזה חארטה, נראה שמישהו עשה לתקשורת בית ספר רציני

https://www.instagram.com/galalberman/

תמונות חתוכות ומפוקסלות, אין תמונות מחיים אישיים רק תמונות שהגיעו לאינטרנט דרך מכבי/תקשורת , נו באמת לחחחח

הבלוף של התקשורת מתגלה

יחבורת אפסים שלא שווים כלום, עיתנאות בשקל.

מקווה שזה שהמקרה הזה מוכיח שאסור להכנס לאף אחד מהאתרים האלו, או חלילה להאמין למשהו שהם כותבים..

אז איך אתה מתאר את מה שקורה עכשיו?

פאניקה שמובילה להפרחת ספקולציות סופניות לאוויר למרות שתכלס, כרגיל, אין לנו מושג מה קורה.