Jump to content

גל אלברמן

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא מאמין שזה קורה... אין פשוט אין סיכוי ששנה הבאה אנחנו נקרא לו ליציע כשהוא לובש צבע שהוא לא צהוב עם סמל שהוא לא של מכבי על החולצה.

זה פיזית פשוט לא אפשרי.

כסף והרכב?

כסף? לא נראה לי. זה לא שהוא היה רעב ללחם עד היום וזה לא שבחיםה הוא הולך לקבל שכר גבוה משמעותית מזה להרוויח כאן.

הרכב? אולי.

מהצד השני, באופן טבעי הוא אמור היה לעשות הכל בשביל להמשיך כאן, מועדון שהפך להיות עבורו בית, שהוא מקבל בו כבוד אדיר, עם אפשרות ריאלית ביותר לתפקיד כלשהו לאחר שיפרוש.

צריכה להיות סיבה חזקה ממש בשביל ששחקן במעמד כמו של גל במכבי יעדיף קבוצה שהיא בית קברות לכל דבר, שמוציאה מכל שחקן את שמחת החיים, על פני הישארות בבית.

"זקן", "מה הוא יכול לתרום כבר?"

אמרתם את זה גם על ראדי והנה מקרה ראדי 2 בפתח, אתם תראו שהוא יהיה מצויין שם.

לא אותו דבר. למהראן היה חוזה במכבי. לגל אין חוזה, וחיפה מציעה לו סכום שנראה מוגזם.

כסף והרכב?

הציעו לו 250 אלף בחיפה, ע"פ וואן. מעניין אותי מה ההפרש בין זה לבין השכר הנוכחי שלו

הם גם אמרו שלא הצענו לו הצעה נגדית, לא ניסינו להשאיר אותו.

כסף? לא נראה לי. זה לא שהוא היה רעב ללחם עד היום וזה לא שבחיםה הוא הולך לקבל שכר גבוה משמעותית מזה להרוויח כאן.

הרכב? אולי.

מהצד השני, באופן טבעי הוא אמור היה לעשות הכל בשביל להמשיך כאן, מועדון שהפך להיות עבורו בית, שהוא מקבל בו כבוד אדיר, עם אפשרות ריאלית ביותר לתפקיד כלשהו לאחר שיפרוש.

צריכה להיות סיבה חזקה ממש בשביל ששחקן במעמד כמו של גל במכבי יעדיף קבוצה שהיא בית קברות לכל דבר, שמוציאה מכל שחקן את שמחת החיים, על פני הישארות בבית.

העונה קיבל אם אני טועה 270k. זה הכל ניחושים כרגע, כן? אבל לא מאמין שמכבי הציעו לו יותר מ200-250k לעומת 2 עונות שם עם שכר של 600k? לא משהו שאפשר לזלזל בו. גם זהבי לא היה רעב ללחם. אלף הבדלות..

העונה קיבל אם אני טועה 270k. זה הכל ניחושים כרגע, כן? אבל לא מאמין שמכבי הציעו לו יותר מ200-250k לעומת 2 עונות שם עם שכר של 600k? לא משהו שאפשר לזלזל בו. גם זהבי לא היה רעב ללחם. אלף הבדלות..

וואן אומרים שחיפה הציעו לו 250 אלף, אם כך זה פחות ממה שקיבל מאיתנו היום.

מה שכן, אמרו שאנחנו בכלל לא הצענו לו חוזה, אז כך שלא הייתה לו הרבה ברירה אם זה נכון.

רשמתי את זה כבר ועד עכשיו לא קיבלתי תשובה מספקת

איך יוסי מקבל 400 אלף וגל לא?

יוסי מרוויח לדעתי יותר מדי, אבל הוא יכול לעלות מהספסל ולשנות משחקים. גל לא. יוסי שווה הרכב, מה שמונע ממנו לשחק 90 דקות כל משחק זה הגיל. גל לא שווה הרכב, והוא בסך הכל גיבוי במצב האידיאלי למקרה שיש פציעה, או עייפות מצטברת של השחקן שמשחק לפניו.

הייתי (ו עדיין) משוכנע שגל קורץ מחומר אחר.

אלברמן לא הסיפור פה אלא חלק ממנו.

השאלה הגדולה היא מה קורה עם ג'ורדי, ואם יש מישהו שמנהל את העניינים.

יוסי מרוויח לדעתי יותר מדי, אבל הוא יכול לעלות מהספסל ולשנות משחקים. גל לא. יוסי שווה הרכב, מה שמונע ממנו לשחק 90 דקות כל משחק זה הגיל. גל לא שווה הרכב, והוא בסך הכל גיבוי במצב האידיאלי למקרה שיש פציעה, או עייפות מצטברת של השחקן שמשחק לפניו.

גל שווה הרכב הרבה לפני בניון.

לגבי אלברמן, ארבע מאות או שש מאות, זה לא הרבה כסף בשביל שחקן כמו אלברמן. כלומר הוא יכול היה להסתכל על תפקיד מקצועי ולהסתכל קצת אחורה על מה מכבי נתנה לו. לא מבין מה הולך כאן ומה הסיבה לעבור אלא אם כן יש זר חתום במכבי.

קצת כועס על אלברמן, דווקא משחקן כזה..

מאיזה חומר? למה שיוותר על כסף? הוא לא גדל במכבי ולא גדל כאוהד מכבי, אין לו סנטימנטים שליליים כלפי חיפה כמו שלנו יש, ולהיות כדורגלן זאת קריירה קצרה. למה שיוותר על ההצעה שלהם?

וואן אומרים שחיפה הציעו לו 250 אלף, אם כך זה פחות ממה שקיבל מאיתנו היום.

מה שכן, אמרו שאנחנו בכלל לא הצענו לו חוזה, אז כך שלא הייתה לו הרבה ברירה אם זה נכון.

אצל הכלבה של יעקב שחר כתוב ש300k. אבל בכל מקרה מכבי לא מציעה לשחקנים מעל גיל 31-32 חוזה ליותר מעונה. אז זה גם אם זה אותו שכר פחות או יותר - שם מובטחות לו 2 עונות ו500-600k מול מה שמכבי הציעה או לא הציעה לעונה אחת

עצוב אבל לא

רון עמקים, פייסבוק:

1. מבחינת מכבי ת"א לוותר על גל אלברמן יותר הזוי מלהביא בגיל 36 את יוסי בניון. מי מוותר על שחקן כזה? (כ"כ נכון)
2. מבחינת מכבי חיפה, להביא את גל אלברמן ואולי את טל בן חיים הבלם, זה להנציח את נחיתותה, אבל מה לא עושים כדי לרצות את האוהדים? אלה לא רוצים נוער, אז נטע לביא בטח יגיע העונה לסכנין, כי עד שיש שם שחקן מבטיח, מביאים עליו שחקן בן 34. שחקן מצויין, אבל לא שחקן שאיתו בונים מועדון.
3. אלברמן היה צריך ללכת להוביל מועדון לקראת פרישה. כסף זה סופר חשוב, אבל גם שקט נפשי. ואלברמן זה אחד שצריך את השקט שלו. מכבי חיפה זו קקפוניה.

גל שווה הרכב הרבה לפני בניון.

גל ממש לא שווה הרכב. אתם לא יכולים להשוות שחקן הגנתי לשחקן התקפי. שחקן התקפי זה שחקן שאתה בונה על הברקות שלו ועל להט שיכניס למשחק. ליוסי יש את זה. גל כבר לא עוגן כמו שהיה פעם. בעמדה הזאת אתה לא תעשה רוטציה. אתה צריך שחקן שאפשר לסמוך עליו. וזה כבר לא גל. נתן לנו הרבה שנים יפות, עבר את השיא.

כלום אני לא רוצה מנמני.

סתם לא מפסיק לזיין את המועדון מאז שהוא פרש ממשחק פעיל (וגם אז כן).

לאוהדים כמוך מגיע חרא

חבל לראות אוהדים כמוך שלא יודעים לכבד סמלים.