Jump to content

גל אלברמן

Sawyerdroid

Recommended Posts

אנריקה, תראה הודעה לפנייך. אם זה נכון, העיזבה שלו באה ממכבי ולא ממנו.

נדחק לפינה: הרקע למעברו של אלברמן לחיפה קשר מכבי ת"א ינדוד לכרמל בקרוב וכעת מתבררת סיבת עזיבתו. הצהובים "הראו לו את הדרך החוצה" בכוונתם לרכוש קשר אחורי זר והסטת ייני אל אותה עמדה

בהמשך למעברו הקרוב של גל אלברמן ממכבי תל אביב למכבי חיפה, שיעזוב את קריית שלום לאחר שבע שנים בצהוב, ל-ONE נודע הרקע לעזיבתו, כאשר הסיבה היא מקצועית ונוגעת לפקק שעתיד היה להיווצר בקישור האחורי של סגנית האלופה.

כעת מתברר כי לאחרונה הובהר לשחקן כי התכנון של מכבי ת”א לקראת העונה הבאה הוא להביא קשר אחורי זר ולהסיט את שרן ייני לעמדה זו גם כן, ובכך היה נדחק אלברמן ולא זוכה לאותה עדיפות שהייתה בעונה החולפת, בה הוא רשם 31 הופעות בליגת העל, בהן כבש שער אחד.

למעשה, הצהובים די הראו לשחקן בן ה-34 את הדרך החוצה, שכן קשר במעמדו ראוי לדקות משחק ולהיות שחקן מוביל בשורות מכבי ת”א. משזה קרה, בחר השחקן לממש את ההצעה ממכבי חיפה וינדוד בקרוב לכרמל כדי להפוך לרכש הישראלי הראשון של גיא לוזון לקראת העונה הבאה.

http://one.co.il/Art...177.html?ref=hp

כזכור,

אלברמן, שהיה קפטן הקבוצה עד חזרתו של שרן ייני לקריית שלום בחודש ינואר, קיבל הצעה לשנתיים בגובה 250 אלף דולר לעונה ויסגור את תנאיו בכרמל בקרוב, בעוד מכבי ת”א לא תגיב עם הצעת נגד.

גורם בכיר במכבי ת”א מסר ל-ONE בנושא: "גל סיכם במכבי חיפה, ולא היום. זה עניין שמתרחש כבר כמה ימים. זאת ההחלטה של גל לסכם בחיפה". בכך, יעזוב השחקן את ת”א אחרי שזכה בשלוש אליפויות ובגביע אחד.

היום שבת בערב. כל האתרים עם "אלברמן סיכם".

שלשום אלברמן עלה בהרכב במשחק על תואר. לפי כל הדיווחים, מכבי הודיעו שעד אחרי הגביע לא יישבו עם שחקנים.

או שאלברמן והאדון סוכן שלו היו במו"מ לפני שהעונה נגמרה, או שהיה כאן את המו"מ הכי מהיר בתולדות הענף.

קיבלו הצעה, אולי נימני הבין כבר הרבה זמן שהמצב במכבי תקוע ? אולי ג'ורדי אמר לו שהוא לא ממשיך ואין עם מי לדבר ?

זה מו"מ עם שחר לא עם אלי טביב, בטח החליטו להתאבד עליו ונתנו לו הצעה יפה, מהצד שלנו זה מאכזב כמובן. ( וכן,הוא יכול לסכם שם ביומיים, בטח לפני שהוא יוצא לחופש )

גמרו לנו על הקבוצה

חוזרים לשכונה שהייתה לפני עידן קרויף

חוזרים על אותה טעות שעשו עם ראדי

אלברמן זה סמל אלברמן חייב ללבוש צהוב

המכות לא מפסיקות לנחות עלינו

קיבלו הצעה, אולי נימני הבין כבר הרבה זמן שהמצב במכבי תקוע ? אולי ג'ורדי אמר לו שהוא לא ממשיך ואין עם מי לדבר ?

זה מו"מ עם שחר לא עם אלי טביב, בטח החליטו להתאבד עליו ונתנו לו הצעה יפה, מהצד שלנו זה מאכזב כמובן. ( וכן,הוא יכול לסכם שם ביומיים, בטח לפני שהוא יוצא לחופש )

הכל נורא מהיר, הכל נורא סגור \ ואם יש סיכוי שלא סגור אז זה אבי הסוכן משחרר ידיעות לאתרים כדי להלחיץ את מכבי.

אח"כ משתמשים חצופים דורשים לכבד "סמל".

מכבי על הזין של אבי הסוכן. אבי השחקן פרש מזמן. וגם אלברמן מעפן.

הכל נורא מהיר, הכל נורא סגור \ ואם יש סיכוי שלא סגור אז זה אבי הסוכן משחרר ידיעות לאתרים כדי להלחיץ את מכבי.

אח"כ משתמשים חצופים דורשים לכבד "סמל".

מכבי על הזין של אבי הסוכן. אבי השחקן פרש מזמן. וגם אלברמן מעפן.

לא אנהל שיחה על נמני כי זה מבזה אותו, סליחה שבכלל העזתי להעיר לך שהאשמת את נמני סתם כשאתה לא יודע את הפרטים של המקרה וכנראה מכבי לא רצתה את אלברמן בכלל..

אבל בסדר..

אולי אני לא רואה טוב אבל למה אתה קורא לאלברמן מעפן?

האמת, לא יודע איך להגיב לזה בכלל.

7 עונות , 5 תארים, אחד הסמלים הכי בולטים של השנים האחרונות, אבל מצד שני אולי מסמל קצת את כל הסיפור של מכבי.

הגיעה לשיא שלה לפני שניים ומאז בירידה.

מאחל לו את כל הטוב שבעולם, אוהב אותו מאד ותמיד אוהב אותו.

לא סוף העולם זה כן, אבל הייתי מצפה מהמועדון להשאיר שחקן כמו גל, אם הכסף זה העניין אני מציע לו חוזה כפול. יש המון שחקנים שצריכים ללכת לפני אלברמן.

שחקן כמו אלברמן אנחנו חייבים, אם לא במרגש אז בחדר הלבשה.

אם הוא רוצה לשחק במקום שיתן לו יותר דקות והכסף זה לא העניין אז אני יכול להבין אותו..

עם כל האהבה והכאב, לא סוף העולם. תירגעו.

אם אנשים כאן מנהלים את החיים שלהם כמו שהם מתנהלים בשלושת הימים האחרונים המצב שלהם בכי רע.

כמה לחץ ודרמה לא ראיתי דבר כזה מ2004.

לא אנהל שיחה על נמני כי זה מבזה אותו, סליחה שבכלל העזתי להעיר לך שהאשמת את נמני סתם כשאתה לא יודע את הפרטים של המקרה וכנראה מכבי לא רצתה את אלברמן בכלל..

אבל בסדר..

אולי אני לא רואה טוב אבל למה אתה קורא לאלברמן מעפן?

גניבת דעת יפה וחוסר התייחסות לדברים עצמם. מעניין מה הקטע\אינטרס שלך.

זה לא רק אלברמן, כמו שכבר רשמתי. אלברמן זה פשוט עוד מקרה שאדון סוכן "דואג" ל"סמל".

אגב, שימו לב שכל אתרי הספורט ב"פרסום ראשון" בדיוק באותו הזמן.

מה שאומר שזו הדלפה של סוכן וכלום לא גמור די להילחץ משטויות.

אם אנשים כאן מנהלים את החיים שלהם כמו שהם מתנהלים בשלושת הימים האחרונים המצב שלהם בכי רע.

!!!!!!!!!!

אגב, שימו לב שכל אתרי הספורט ב"פרסום ראשון" בדיוק באותו הזמן.

מה שאומר שזו הדלפה של סוכן וכלום לא גמור די להילחץ משטויות.

קרלוס גרסיה לב.

לא ראית דבר כזה מ2004 כי מתי זכור לך שמכבי עשתה 3 שנים נפלאות ואז הגיעו שנתיים רעות?

כולם כאן חוששים שהחלום שוקע

וכל החזון שראינו לא בדיוק מתגשם

לגיטימי לגמרי.

אף אחד לא ציפה שזה ייקרה בעידן הזה

כולנו בנינו על עשור כמו העשור הקודם של חיפה

אז קצת היסטריה

כוחנו יודעים שהיא תיעלם עם הרכש הראשון

מצחיק שמדברים על ירידה. בליגת האלופות היה השחקן היחידי פרט לערן שנראה מתאים לרמה הזו. בתחילת העונה הזו כבש את שער העליה נגד קאירט, כבש את ה- 2-3 נגד הפועל חיפה במשחק שאיכשהו הציל אותנו בחיים, היה מהיחידים שתפקדו ביום חמישי.

הירידה היתה יחד עם כל הקבוצה.

גניבת דעת יפה וחוסר התייחסות לדברים עצמם. מעניין מה הקטע\אינטרס שלך.

זה לא רק אלברמן, כמו שכבר רשמתי. אלברמן זה פשוט עוד מקרה שאדון סוכן "דואג" ל"סמל".

אין לי שום אינטרס בחיי, אני פשוט מעריך את נמני, לא שוכח את מה שהוא עשה, אני גדלתי על נמני, הוא נתן לי המון רגעי אושר, לא יכול להגיד מילה רעה על האדם הזה.

אני מצפה ממנו להתחשב במועדון אבל זה לא אומר שהוא צריך לפגוע בשחקן שהוא מייצג כי הוא היה שחקן עבר במכבי, הוא סוכן שחקנים לא סוכן שחקנים של מכבי.

הוא מקבל שכר מהשחקנים עצמם, הוא צריך לדאוג להם.

כמו שאמרתי, אם הייתי שחקן אני הייתי רוצה שיהיה לי סוכן שידאג לי ליום שאעזוב, האם קיים סוכן שחקנים בעולם שיעדיף את קבוצת עברו מאשר את השחקנים שהוא מייצג?

ושוב,

למה אמרת אלברמן מעפן? קצת חוסר הערכה הייתי אומר לא?

איזה יופי אתה מפריד בין "אבי השחקן הסמל" לבין "אבי הסוכן שמזיין את מכבי כל פעם מחדש".

אתה יודע שזה אותו בנאדם, נכון?

איזה יופי אתה מפריד בין "אבי השחקן הסמל" לבין "אבי הסוכן שמזיין את מכבי כל פעם מחדש".

אתה יודע שזה אותו בנאדם, נכון?

אחי שחרר מאבי, הוא סוכן, הוא עושה את מה שהוא צריך לעשות הכי טוב שיש.

מה קשור מכבי עכשיו. הוא צריך לדאוג ללקוחות שלו, לא לעתיד של מכבי.

לא ראית דבר כזה מ2004 כי מתי זכור לך שמכבי עשתה 3 שנים נפלאות ואז הגיעו שנתיים רעות?

כולם כאן חוששים שהחלום שוקע

וכל החזון שראינו לא בדיוק מתגשם

לגיטימי לגמרי.

אף אחד לא ציפה שזה ייקרה בעידן הזה

כולנו בנינו על עשור כמו העשור הקודם של חיפה

אז קצת היסטריה

כוחנו יודעים שהיא תיעלם עם הרכש הראשון

אז אם כולנו יודעים שהיא תיעלם עם הרכש הראשון על מה כל הדרמה?

שלוש שנים נפלאות שבהן באר שבע למדה כל מהלך נכון שעשינו, כל קבוצה שמכבדת את עצמה בליגה עשתה שינויים וכיוונה את עצמה לרמה של מכבי.

אם זה מבחינת צוותי אימון, טכנולוגיה ורכש.

הקדמנו את כולם ועכשיו הרמה די שווה ולכן נצטרך להרים את הרף שוב ופה נכנס אלמנט הכסף.

גל אלברמן נתן לנו את הנשמה ועל כל גליץ' שלו רואים את זה.

אנשים כאן מזלזלים בספורטאי ברמות הגבוהות ביותר כאילו הם רצו 25 שנה על דשא ועברו פציעות.

הבן אדם יש לו גג שנתיים לשחק כדורגל שלאחר מכן אף אחד כאן לא יתרום לו כסף כדי להמשיך לשרוד.

הוא צריך לעשות בתור אבא לילדים מה שכל אחד כאן היה עושה אבל כשאתה מדבר עם אוהדי כדורגל כל אחד מסתכל נטו על האינטרס שלו.

אנחנו נסתדר גם בלי גל.

בעונה גרועה ביותר הגענו לגמר גביע וסיימנו במקום השני.

ככל שאני מעמיק בדעתי אני מבין שאין סיכוי שגל יילך סתם כך,הוא באמת כדורגלן נדיר ואיכותי בנוף הישראלי החדש (מישהו אמר המוח?) יש כנראה דברים מעבר למה שאנחנו יודעים בינתיים.

בנוגע לסוכן העל - יש לו כלכך הרבה מניות אצלי,אבל ברצינות ולאו דווקא בגלל נושא גל הנוכחי,מרגיש כאילו הוא איבד כל צורת שייכות למועדון נעוריו,עם כל האהבה לאובייקטיביות זה נראה פשוט מכוכר.