Jump to content

ספורט 5- אלברמן סיכם בחיפה

Recommended Posts

אם היה לו חוזה הוא לא היה עובר לחיפה ובטח שלא בחינם.

החינם זה הכי פחות חשוב פה. נדיר שמשלמים סכום העברה בגילאיים כאלה. לא היית מחתים את גל בינואר על מנת למכור אותו בקיץ. מהלכים כאלה לא קורים בגילאיים האלה.

הוא אבידה מקצועית. חבל.

לא כזאת אבידה גדולה לדעתי, מבאס זה כן אבל לא אסון

כולם שוכחים פה שאלברמן לא באמת מנהיג, כל תקופת שוטא ראו שהוא לא אחד שמדבר ומוביל

הוא מקצוען, ספורטאי למופת ודוגמא לצעירים, אבל לא מנהיג

הוא אחד שמשתלב במערכת לא אחד שמוביל

אם הוא החליט ללכת לחיפה כדי להיות באנקר אז זה רק מראה שהוא לא באמת סמל כמו שעשו ממנו, הוא היה יכול להישאר ולהילחם על מקום בהרכב

עדין אני מקווה שזה לא נכון, ואולי זה באמת לא נכון, נחכה להודעה ברשמי

מדויק, ראו איך הוא לא מתלהב מסרט הקפטן בתקופה המגעילה של שוטא (ועובדה שברח ממנו בשנייה שייני חזר).

מדויק, ראו איך הוא לא מתלהב מסרט הקפטן בתקופה המגעילה של שוטא (ועובדה שברח ממנו בשנייה שייני חזר).

הוא לא ברח, לקחו לו את הסרט והעבירו לייני

אלברמן זה הזה שיובש על הספסל בתקופת מוטי איווניר ולא בכה ויצא לתקשורת.

מופת.

מה אתם מזיינים ת'שכל??????????????

הוא לא ברח, לקחו לו את הסרט והעבירו לייני

אף אחד לא לקח לו את הסרט, הוא אמר במפורש שהוא וויתר על הסרט כבר באחד האימונים הראשונים. גם אם לא הייתי יודע את זה בוודאות, באמת נראה לך ששרן היה לוקח לגל את הסרט קפטן אם זה לא היה מגיע מהכיוון של גל?

ניר ביטון ואלמוג כהן הלא ריאלים בצד, איזה ישראלי שמשחק בליגה טוב ממנו?

ביכולת העכשווית אני לא חושב שקלטינס נופל ממנו, ואולי גם עדן שמיר. את ייני צריך לבחון לאורך כמה משחקים, אבל מאמין שגם הוא יכול להציג יכולת באותה רמה לכל הפחות.

אלברמן השנה היה בינוני מאוד.

בראייה עתידית זה בכלל לא כוחות. הוא בירידה, יש צעירים במגמת עלייה.

אני מעדיף את דן גלזר כאופציה השלישית בקישור האחורי על פני אלברמן. וכן, אני יודע שהוא לא ברמה שלו כרגע.

אחי, גל לא גאוותן וזה מה שכל שחקן בלי אגו בשמיים היה עושה

אלברמן הוא הקשר ההישראלי הטוב ביותר שמשחק בארץ ובאירופה. טוב יותר מאלמוג כהן וניר ביטון . קליל.

נכון שהוא נחלש בשנה האחרונה ולא מה שהיה פעם, אבל גם עם רגל אחת הוא הקשר הטוב בליגה.

לוותר עליו זה פיגור טהור. גם אם יביאו את קנטה להרכב של מכבי, לגל יש מקום בסגל. בטח ובטח שאין שום קשר ישראלי שקרוב לרמתו.

ייני הכי קרוב, וגם הוא לא יהיה גל אלברמן בחיים.

אז אני מת לדעת, איך, איך אפשר לוותר עליו ככה?

שמע אתה דרמטי ממש. אלברמן אחלה בן אדם ושחקן אבל בעונה האחרונה הוא בירידה והוא בחיים לא שווה חוזה של 300 אלף דולר לעונה בחוזה ל-2 עונות.

הוא יותר טוב מאלמוג כהן או מניר ביטון?מציע לך לראות כמה משחקים שלהם העונה וכמה משחקים שלו ולהשוות.(ניר ביטון שיחק פחות העונה בסלטיק)

שמע אתה דרמטי ממש. אלברמן אחלה בן אדם ושחקן אבל בעונה האחרונה הוא בירידה והוא בחיים לא שווה חוזה של 300 אלף דולר לעונה בחוזה ל-2 עונות.

הוא יותר טוב מאלמוג כהן או מניר ביטון?מציע לך לראות כמה משחקים שלהם העונה וכמה משחקים שלו ולהשוות.(ניר ביטון שיחק פחות העונה בסלטיק)

בקבוצה שבה יוסי בניון מקבל חוזה של 400 אלף דולר לעונה, וטל בן חיים , שמבחינה מקצועית לא נתן עונה יציבה אחת כל חייו ומבחינת אופי לא הוביל ולא יוביל את מכבי לעולם, ומקבל 500 אלף דולר לעונה-

לגל פאקינג אלברמן , שנותן 7 שנים יציבות! (נכון , עונה אחרונה לא טובה כמו האחרות, אבל עדיין הוא הקשר האחורי הטוב בישראל) מגיע אפילו יותר מ300 אלף דולר.

בקבוצה שבה יוסי בניון מקבל חוזה של 400 אלף דולר לעונה, וטל בן חיים , שמבחינה מקצועית לא נתן עונה יציבה אחת כל חייו ומבחינת אופי לא הוביל ולא יוביל את מכבי לעולם, ומקבל 500 אלף דולר לעונה-

לגל פאקינג אלברמן , שנותן 7 שנים יציבות! (נכון , עונה אחרונה לא טובה כמו האחרות, אבל עדיין הוא הקשר האחורי הטוב בישראל) מגיע אפילו יותר מ300 אלף דולר.

להשוות את טב"ח(שגם אני לא מחזיק ממנו) לאלברמן זה להתכחש למציאות. טב"ח שחקן יותר צעיר ממנו,עם נתונים יותר טובים ממנו ויש לו ביקוש בסכום של 2.9 מיליון יורו.

לא יודע מאיפה הבאת את זה שיוסי בניון מרוויח את הסכום הזה, אבל בכל מקרה גם אם זה נכון אז יוסי סיים חוזה ,וגם לו לא מגיע סכום כזה.

בן חיים שחקן התקפה ,לגיטימי ששחקני התקפה מֹקבלים יותר וגם שווים יותר בשוק.

בניון ? אין לי מושג איך לעזאזל הוא מקבל כזה סכום ? ממש לא שווה סכום כזה, בטח שלא כשחקן ספסל.

להשוות את טב"ח(שגם אני לא מחזיק ממנו) לאלברמן זה להתכחש למציאות. טב"ח שחקן יותר צעיר ממנו,עם נתונים יותר טובים ממנו ויש לו ביקוש בסכום של 2.9 מיליון יורו.

לא יודע מאיפה הבאת את זה שיוסי בניון מרוויח את הסכום הזה, אבל בכל מקרה גם אם זה נכון אז יוסי סיים חוזה ,וגם לו לא מגיע סכום כזה.

בניון מרוויח 300 אלף דולר.

ביכולת העכשווית אני לא חושב שקלטינס נופל ממנו, ואולי גם עדן שמיר. את ייני צריך לבחון לאורך כמה משחקים, אבל מאמין שגם הוא יכול להציג יכולת באותה רמה לכל הפחות.

אלברמן השנה היה בינוני מאוד.

בראייה עתידית זה בכלל לא כוחות. הוא בירידה, יש צעירים במגמת עלייה.

אני מעדיף את דן גלזר כאופציה השלישית בקישור האחורי על פני אלברמן. וכן, אני יודע שהוא לא ברמה שלו כרגע.

אוקי אז לדעתי קלנטינס ושמיר עוד לא מתקרבים לרמה של אלברמן ולמרות שכרגע אנחנו צריכים שחקן יותר טוב בעמדב הזאת בחיים לא הייתי מוותר עליו בתור שחקן סגל. לא רגשית ולא מקצועית. ובטח שלא לחיפה ובטח שלא בחינם.

אבל אם אתה תופס מאלברמן עד כדי כך בינוני אני מבין את הרוגע שלך מול המהלך.

איך בכלל אפשר להשוות מבחינה מקצועית את התפוקה של בן חיים לעומת בניון? 15 שערים ו-4 בישולים לעומת שער ובישול.

אוקי אז לדעתי קלנטינס ושמיר עוד לא מתקרבים לרמה של אלברמן ולמרות שכרגע אנחנו צריכים שחקן יותר טוב בעמדב הזאת בחיים לא הייתי מוותר עליו בתור שחקן סגל. לא רגשית ולא מקצועית. ובטח שלא לחיפה ובטח שלא בחינם.

אבל אם אתה תופס מאלברמן עד כדי כך בינוני אני מבין את הרוגע שלך מול המהלך.

מה זה בחינם? זה לא ראדי שהיה לו חוזה ויורדי נתן לו את ברכת הדרך כי הוא ג'נטלמן. לאלברמן נגמר החוזה, הוא החליט מצידו לא לחכות להצעה של מכבי אלא קפץ על ההצעה הנדיבה ששחר נתן לו, זכותו.

מה זה בחינם? זה לא ראדי שהיה לו חוזה ויורדי נתן לו את ברכת הדרך כי הוא ג'נטלמן. לאלברמן נגמר החוזה, הוא החליט מצידו לא לחכות להצעה של מכבי אלא קפץ על ההצעה הנדיבה ששחר נתן לו, זכותו.

זאת בדיוק הטענה שלי.

שג'ורדי לא דואג לדברים האלה בזמן ולא האריך לו חוזה בקיץ שעבר/ינואר במחשבה ש"יהיה בסדר".

גם אם לא בונים עליו גל פאקינג אלברמן זה חתיכת קלף מיקוח בכל משא ומתן.

אתם מדברים כאילו יום בהיר אחד נגמר לו החוזה ולמכבי לא היה מה לעשות מול ההצעה האסטרונומית של חיפה העשירה.

זאת בדיוק הטענה שלי.

שג'ורדי לא דואג לדברים האלה בזמן ולא האריך לו חוזה בקיץ שעבר/ינואר במחשבה ש"יהיה בסדר".

גם אם לא בונים עליו גל פאקינג אלברמן זה חתיכת קלף מיקוח בכל משא ומתן.

אתם מדברים כאילו יום בהיר אחד נגמר לו החוזה ולמכבי לא היה מה לעשות מול ההצעה האסטרונומית של חיפה העשירה.

למה שמכבי תאריך חוזה מראש לשחקן מבוגר שנמצא בדעיכה? כדי שאחרי זה נבקש ממנו שיעבור בטרייד לקבוצה אחרת? לא מכובד. שלא לדבר על זה שגם אז היו בוכים כאן.

כמו שתורג׳י אמר, מה ציפיתם, שיציעו לו חוזה ל-5 שנים כדי שלא יעזוב לעולם? זה בכלל לא מקרה ראדי שהיה לו חוזה ושוחרר בחינם לסגנית שלנו.

למה שמכבי תאריך חוזה מראש לשחקן מבוגר שנמצא בדעיכה? כדי שאחרי זה נבקש ממנו שיעבור בטרייד לקבוצה אחרת? לא מכובד. שלא לדבר על זה שגם אז היו בוכים כאן.

כמו שתורג׳י אמר, מה ציפיתם, שיציעו לו חוזה ל-5 שנים כדי שלא יעזוב לעולם? זה בכלל לא מקרה ראדי שהיה לו חוזה ושוחרר בחינם לסגנית שלנו.

כי גם בדעיכה הוא הקשר האחורי הישראלי הטוב בליגה.

עם כל הכבוד לקלנטינס ושמיר.

אני לא מבין איך אפשר לוותר עליו בתור שחקן סגל.

(בטח לפני שהבאת מחליף).

ונניח שאפשר, במציאות שכל גידי קניוק או קלנטינס שווים 800 אלף יורו אין סיבה שגל אלברמן יעזוב ללא תמורה.

עצוב מאוד .. לדעתי יעזור מאוד לחיפה בעיקר בחניכת שחקנים צעירים ומקצוענות ..לדעתי ששחקן כזה לא משחררים גם אם היכולת לא אותו דבר

אתם רק מתעלמים מדבר אחד, אם היו מחדשים לו חוזה בינואר, חיפה לא היו פונים אליו בכלל, אבל אני לא חושב שהוא היה מסכים לחדש בינואר בחוזה שהוא פחות מחוזהו הנוכחי וכנראה שג'ורדי חשב שלאור הירידה אצלו הוא לא מוכן לשדרג או לחדש כבר בינואר.

אני לא חושב שאלברמן שווה הרכב לקבוצה שאני רוצה לראות במכבי, בדיוק כמו שאני חושב שדור מיכה לא שווה הרכב.

הבעיה שאחרי עונות שהיינו מוצפים בקשרי אמצע (השיא היה אצל סוזה) הפכנו להיות מאוד קצרים. אני לא חושב שייני יכול להחזיק אמצע, מה גם שיכולת המסירה שלו לא משהו לספר לילדים ובטח לא שמות כמו דור פרץ ודן גלזר שהוזכרו כאן, אני כן חושב שמכבי היו צריכים לפחות

להציע לו הצעה הוגנת נגדית ושיבחר בין הצעה אולי נמוכה של מכבי (אבל עדיין מכבי) לבין חיפה ולא שיבחר בין האין הצעה ממכבי לבין חיפה.

כואב הלב אין מה להגיד

הוא היה צריך לסיים פה את הקריירה

גם בעונה הזאת הוא החזיק לנו את הקישור , הוא העלה אותנו לפליאוף הליגה אירופית הוא הנשמה של מכבי

אי אפשר להבין