Jump to content

מלפפוני אירופה

turgi

Recommended Posts

הסכום מוגזם לדעתי, אבל ליברפול צריכה עומק כדי להתמודד עם שאר הגדולות, וזה שחקן שייתן עומק, רק אם כמובן קוטיניו פירמינו ומאנה ישארו, כמו שראינו העונה ברגע שקוטיניו נפצע כל הקבוצה נפגע ורמתה ירדה

ולדעתי האישית ליברפול זה הרבה יותר במה מרומא, מה לעשות הליגה האיטלקית היא כבר הרביעית באירופה, אז בשביל סלאח זו התקדמות

ווילאנדום נתן עונה מצויינת, זה לא אומר שהם לא צריכים את קייטה, הנדרסון משחק יותר מדי כדורגל אנגלי, אמרה צ'אן זה רכבת הרים, פוטנציאל גדול אבל לא שומר על יציבות, עוד שחקן לרוטציה בקישור תעשה רק טוב ואני לא רוצה לדבר על לוקאס שלדעתי כבר היה צריך להיות מחוץ לקבוצה לפני 3 שנים לפחות

לדעתי צריכים להשאר בקו שבוס התחיל, ראיתי את שאלקה השנה נגד וולפסבורג והוא היה פח אשפה, אבל אולי לליגה ההולנדית זה מספיק.. כמו דה יונג

- אדרסון (השוער של בנפיקה) עבר לסיטי תמורת 45 מיליון דולר. בנפיקה מקבלת רק 50% מהסכום, השאר מתחלק בין ריו אבה (13 מיליון, יותר מהתקציב השנתי שלהם) וחורחה מנדס הסוכן (9 מיליון).

- CAS אישרו את העונש שהוטל על אתלטיקו, לא תוכל לרשום שחקנים חדשים עד ינואר 2018

- שמו של האיצטדיון של יובנטוס שונה לAllianz Stadium

- דארן פלטשר עזב את ווסט ברום והצטרף לסטוק

נאבי קייטה מלייפציג זה מפלצת.

אם הוא מגיע לליברפול... יחד עם מאנה, סלאח, וקוטיניו... וואו.

מה עם חלוץ?

לשם השוואה התשלומים בעונה הקודמת:

Merit_payments_964x643.jpg

הבדל של 700 מיליון פאונד, זה מטורף.

כמו כן, לפי מה שקראתי בזמנו הסכומים שהמועדונים מקבלים אמורים לגדול אפילו יותר בעונה הקרובה.

רק חבל שהיתרון הכלכלי הזה על פני שאר היבשת מתבזבז על "תעריף גולדהאר" בהעברות/חוזים והאנגליות נשארות בבינוניות שמאפיינת אותן בשנים האחרונות.

Arsenal have reportedly offered €100m for Monaco striker Kylian Mbappé, (Source: L'Equipe)

אחד המצחיקים בזמן האחרון

יותר הגיוני שנשים 25 מיליון דולר בשביל להחזיר את זהבי.

Arsenal have reportedly offered €100m for Monaco striker Kylian Mbappé, (Source: L'Equipe)

אחד המצחיקים בזמן האחרון

חחח רק ארסנל תשים מאה מיליון על שחקן.

אולי עשרים שקל על איזה יפני מליגה ג' צפון הירושימה (הביאו שנה שעברה יפני אם אני זוכר נכון, מה קרה איתו בסוף?).

לפי ספורט 5, מוראטה סיכם במילאן, לא נשמע אמין אבל זו חתיכת החתמה

מדברים על זה כבר הרבה זמן האמת ככה שזה לא נראה לי מופרך.

קצת מוזר שקונטה לא התאבד עליו.

מדברים על זה כבר הרבה זמן האמת ככה שזה לא נראה לי מופרך.

קצת מוזר שקונטה לא התאבד עליו.

לא יודע כמה זה נכון, אבל בתקשורת כותבים שהסיבה העיקרית שהוא רוצה לאיטליה זה כי ארוסתו איטלקית.

בגלל העונש של אתלטיקו, יונייטד עוברים ממרדף אחרי גריזמן למרדף אחרי לאקזט, כמו בכל שנה יש אחרי הבחור הזה איזה 10 מועדונים אני מקווה שהוא כבר יבחר ויראה אם הוא באמת גדול

בגלל העונש של אתלטיקו, יונייטד עוברים ממרדף אחרי גריזמן למרדף אחרי לאקזט, כמו בכל שנה יש אחרי הבחור הזה איזה 10 מועדונים אני מקווה שהוא כבר יבחר ויראה אם הוא באמת גדול

כמו ירמולנקו יש לו בעל בית **** בחזקת אריאל שיימן, מצד שני כמו ירמולנקו גם הוא משום מה ממשיך להאריך חוזה בליון.

נראה לי פשוט נוח לשני אלה להיות אלילים של קבוצות דרג ב'-ג'.

חדשות נוראיות מסין, צ'ק טיוטה, אקס ניוקאסל, התמוטט במהלך אימון ומת. בן 30 במותו.

וואווו אני לא מאמיןןן, תמיד הייתי שמח שהוא פותח נגדי במנג'ר, זעזעת אותי עכשיו

חדשות נוראיות מסין, צ'ק טיוטה, אקס ניוקאסל, התמוטט במהלך אימון ומת. בן 30 במותו.

עצוב...זה מה שנקרא "מכתוב",מזכיר לי ת'מקרה של כריסטיאן בניטז לפני כמה שנים שבדיוק חתם בקבוצה חדשה ששילמו עליו איזה 15 מיליון דולר ומת אחרי יומיים באמצע אימון ראשו או משחק ראשון לא זוכר מזה היה,היה שחקן אדיר.

איך ברצלונה לא לקחו את ברנרדו סילבה.

היורש האמיתי של אינייסטה.

איך לא עפו על פרישיץ'? שחקן מפחיד! מתאים כל הגדולות באירופה היום

אם אובמיאנג ואמבפה הולכים לריאל בארסה תבכה על שתי ההחתמות האלה עוד שנים רבות

נראה לי לא סתם הם פנו לקרויף....כל כך מיואשים שם הסטנדרטים שם כבר ירדו לרצפה