Jump to content

מלפפוני אירופה

turgi

Recommended Posts

לא רואה את סאנצ'ס נשאר. במיוחד אם שניהם מגיעים.

בכל מקרה, מה דעתכם?

איזו התקפה יותר מרשימה על הנייר? של ליברפול (מאנה-קוטיניו-סלאח-פירמינו) או ארסנל (מאחרז-אוזיל-סאנצ'ס(?)-לאקזט)?

על הנייר של ארסנל, ליברפול תוציא את סלאח תכניס את לאלנה זה הרכב שרץ כבר שלוש שנים (מאנה שנתיים), לדעתי התקפית גם השנה ליברפול תפרק את הליגה (התקפית בלבד כרגע)

לא רואה את סאנצ'ס נשאר. במיוחד אם שניהם מגיעים.

בכל מקרה, מה דעתכם?

איזו התקפה יותר מרשימה על הנייר? של ליברפול (מאנה-קוטיניו-סלאח-פירמינו) או ארסנל (מאחרז-אוזיל-סאנצ'ס(?)-לאקזט)?

אם סאנצ'ס נשאר ? בעיניי ארסנל בפער.

מאחרז לקזאט אוזיל סאנצ'ס.

פוטנציאל לאליפות קלילה.

רק חבל שהתקפה לבדה לא מביאה אליפות.

בשביל אליפות צריך קאנטה.

(וזה עוד לפני שדיברתי על ההגנה של ארסנל, פרט לביירין ומוסטפי).

גם ההתקפה של סיטי מדהימה. בכלל ההתקפות באנגליה עברו שידרוגים בשנים האחרונות. מאןד אתפלא אם אף אנגליה לא תגיע לחצי באלופות.

גם ההתקפה של סיטי מדהימה. בכלל ההתקפות באנגליה עברו שידרוגים בשנים האחרונות. מאןד אתפלא אם אף אנגליה לא תגיע לחצי באלופות.

לא רואה אף אחת פרט למפלצת של אנטוניו..

רק חבל שהתקפה לבדה לא מביאה אליפות.

בשביל אליפות צריך קאנטה.

(וזה עוד לפני שדיברתי על ההגנה של ארסנל, פרט לביירין ומוסטפי).

הגזמת, יש לארסנל הגנה טובה. יש גם את קוסייליני וקולאסינאץ משאלקה.

הבנתי שהם הולכים לעבור ל-3 בלמים, אגב. עבד להם מעולה בעונה שעברה. קוסייליני, מוסטפי וקולאסינאץ כשמגנים ביירין ועוד רכש.

הגזמת, יש לארסנל הגנה טובה. יש גם את קוסייליני וקולאסינאץ משאלקה.

הבנתי שהם הולכים לעבור ל-3 בלמים, אגב. עבד להם מעולה בעונה שעברה. קוסייליני, מוסטפי וקולאסינאץ כשמגנים ביירין ועוד רכש.

אבוי, הבכתי את עצמי ששכחתי בלם כמו קוסיינלי.

קולאסינאץ חתם בדוק? החתמה נהדרת.

משום מה היה לי בראש מרטסאקר/גבריאל ומונריאל/גיבס.

הגנה טובה מאוד אם ככה, אבל עדיין, בשביל אליפות צריך קאנטה,

וצ׳אקה ורמזי הם לא מעט אבל ממש לא מתקרב לזה.

דרך אגב מאטיץ עבר ליונייטד או שעדיין בגדר ספקולציות?

עדיין בגדר ספקולציות. לא רואה אותו נשאר בצ'לסי בכל אופן כשבקאיוקו יחתום. אם כבר צ'לסי, גם רודיגר יחתום תמורת 26 מיליון יורו.

בקאיוקו החתמה משוגעת אגב, למרות שאני חושב שמאטיץ׳ שחקן טופ ויחזק את יונייטד מפחיד..

לגבי רודיגר, לדעתי הוא לא ברמה, הייתי הולך על מנולאס שבאיזשהו קטע הזוי בדרך לחתום בזניט או קוליבאלי, אבל אולי זה רק אני?

דני סבאיוס כנראה לריאל, יהפוך לרשמי למחר. החתמה אדירה ביחד עם תיאו כשכבר יש את ואייחו, אסנסיו ועוד ועוד.

הדיבור הוא שהוא יושאל בחזרה לבטיס. כישרון עצום, ריאל מבססת שלד ספרדי אדיר. בנוסף לשמות שציינת יש גם את מרקוס יורנטה שהיה אדיר כמושאל באלבס בעונה החולפת וגם נתן טורניר מצויין עם ספרד הצעירה. הלוואי שישאירו גם את מוראטה ויש פה שלד ספרדי שלא היה בריאל מאז שנות ה-80.

הדיבור הוא שהוא יושאל בחזרה לבטיס. כישרון עצום, ריאל מבססת שלד ספרדי אדיר. בנוסף לשמות שציינת יש גם את מרקוס יורנטה שהיה אדיר כמושאל באלבס בעונה החולפת וגם נתן טורניר מצויין עם ספרד הצעירה. הלוואי שישאירו גם את מוראטה ויש פה שלד ספרדי אדיר.

וואלה נכון. גם דייגו יורנטה אחלה בלם שהלך לסוסיאדד עם סעיף ביי באק. ויש דיבור על השוער האדיר של הצעירה שהוא גם השוער של בילבאו (ברח לי השם) במקום דה חאה/דונארומה. מדהים.

קפה אריזבלגה.

קיקו קאסייה, נאצ'ו, סרחיו ראמוס, דני קראבחל, לוקאס ואסקז, איסקו, מרקו אסנסיו, אלברו מוראטה, חסוס ואייחו, מרקוס יורנטה ובורחה מיוראל. לא זוכר שנים סגל עם כל כך הרבה ספרדים בריאל, רובם שחקני בית.

אבוי, הבכתי את עצמי ששכחתי בלם כמו קוסיינלי.

קולאסינאץ חתם בדוק? החתמה נהדרת.

משום מה היה לי בראש מרטסאקר/גבריאל ומונריאל/גיבס.

הגנה טובה מאוד אם ככה, אבל עדיין, בשביל אליפות צריך קאנטה,

וצ׳אקה ורמזי הם לא מעט אבל ממש לא מתקרב לזה.

דרך אגב מאטיץ עבר ליונייטד או שעדיין בגדר ספקולציות?

בלם כמו קוסיינלי ?

בינוני מינוס כמו כל הקבוצה הזאת, עד שהצרפתי המאוס לא יעוף משם המקסימום שלהם יהיה להיאבק על המקום השלישי.

בלם כמו קוסיינלי ?

בינוני מינוס כמו כל הקבוצה הזאת, עד שהצרפתי המאוס לא יעוף משם המקסימום שלהם יהיה להיאבק על המקום השלישי.

אני מסכים שיש יותר טובים ממנו, אבל הכיסוח הזה שלו שאני שומע לא בפעם הראשונה הוא מוגזם רצח.

צדקת בטענה שעד שהצרפתי המאוס לא יעוף מהקבוצה הם לא יגיעו לכלום, אבל זה נכון לדעתי באשר לצרפתי אחר..

הקישור של ארסנל ומטה באמת בינוני, עם צ'אקה אל נאני וראמזי אי אפשר לקחת אליפות באנגליה, אם ביירין עובר לבארסה אז מה נשאר שם ? מהבלמים אני אוהב את מוסטאפי, קוסיילני סבבה, מונריאל לא ברמה