Jump to content

מלפפוני אירופה

turgi

Recommended Posts

אבל באמת יש לו.

מותר להתפלא איך התועלת השולית הפוחתת של המון המון כסף לעומת המון כסף משפיעה לעומת לחיות באירופה ולעשות משהו מעניין עם הקריירה שלך?

למה שזה לא יהיה גם וגם?

פאוליניו מקושר עכשיו לברצלונה אחרי 2 עונות וחצי בסין.

אתה באמת חושב שאוסקר (25) יסיים את הקריירה בסין?

מעבר לסכומי הכסף הבאמת פסיכיים שמשלמים שם, מי אמר שזה סוגר את החזרה לאירופה? ולטופ של אירופה...

אבל באמת יש לו.

מותר להתפלא איך התועלת השולית הפוחתת של המון המון כסף לעומת המון כסף משפיעה לעומת לחיות באירופה ולעשות משהו מעניין עם הקריירה שלך?

אין כזה דבר באמת יותר מדי/מספיק כסף, תמיד רוצים עוד ועוד.

יש כזה דבר להעדיף הצעה ב15 מיליון בליגה טובה מאשר 30 מיליון בליגה פח, וחבל לי שהוא(כנראה) לא לקח את ההצעה הראשונה.

בכל מקרה אי אפשר באמת "להאשים" אותו.

כולי תקווה שיחזור בעתיד לאירופה ועדיין יהיה כוכב על, יהיו לו הצעות מקבוצות גדולות גם אחרי שנתיים בסין

בלי הגבלת זרים כנראה שהליגה הסינית הייתה הופכת לnba של הכדורגל (במובן של ליגה אחת שמרכזת את כל השחקנים הכי טובים).

רק הגדולות באנגליה ופסז היו יכולות להתחרות בכסף שלהם.

בלי הגבלת זרים כנראה שהליגה הסינית הייתה הופכת לnba של הכדורגל (במובן של ליגה אחת שמרכזת את כל השחקנים הכי טובים).

משלמים שם כל כך הרבה כי אין הרבה שחקנים שיכולים הרבה, הפערים עצומים.

מבחינת יכולת כלכלית כללית קבוצת פרמייר ליג ממוצעת לא רחוקה בכלל. בגדול אם יש ליגה שיכולה להפוך ל-NBA, זו הפרמיירליג.

כל המטרה של הליגה הזו היא למשוך זרים איכותיים כדי לשפר את רמת המקומיים, נשמע מוכר?

רק ששם יש כסף, ויש ממשלה שתומכת בתהליך ומזרימה מיליונים לכדורגל.

חייב לציין שבניגוד לדעה הרווחת, מצפייה במשחקים של זהבי יש לחלוטין שחקנים סיניים שיכולים לשחק באירופה, לא הרבה, אבל יש.

אבל הם כל כך "מסורים" לפיתוח השחקנים בליגה שלהם, ככה שאחוז השחקנים הסיניים שנמכרים לקבוצות אחרות הוא אפסי וזה קורה מתוך עקרון.

כל המטרה של הליגה הזו היא למשוך זרים איכותיים כדי לשפר את רמת המקומיים, נשמע מוכר?

רק ששם יש כסף, ויש ממשלה שתומכת בתהליך ומזרימה מיליונים לכדורגל.

חייב לציין שבניגוד לדעה הרווחת, מצפייה במשחקים של זהבי יש לחלוטין שחקנים סיניים שיכולים לשחק באירופה, לא הרבה, אבל יש.

אבל הם כל כך "מסורים" לפיתוח השחקנים בליגה שלהם, ככה שאחוז השחקנים הסיניים שנמכרים לקבוצות אחרות הוא אפסי וזה קורה מתוך עקרון.

ברור לי, ואין לי ספק שתוך עשור-15 שנה הם עושים רבע/חצי גמר מונדיאל.

אבל אם הם מצליחים להביא שחקנים מהטופ האירופי בשיאם (שבוחרים להגיע אליהם במקום לריאל, צ'לסי וכו) אז אי אפשר להמשיך להתייחס לליגה שם כמו אל הליגה בקטאר או הmls שפנסיונרים באים לעשות שם חוזה אחרון.

הפיר פליי לא תופס בסין?

אם אובמיאנג עובר לסין אני מכריז על הרגע הזה כיום זיכרון של עולם הכדורגל. כמה טמא אתה כבר יכול להיות יבן זונה. אחד השחקנים שהכי כיף לי לראות על המסך עובר לשחק במקום המסריח הזה פשוט מבאס אותי אין מה להגיד.

ברור לי, ואין לי ספק שתוך עשור-15 שנה הם עושים רבע/חצי גמר מונדיאל.

אבל אם הם מצליחים להביא שחקנים מהטופ האירופי בשיאם (שבוחרים להגיע אליהם במקום לריאל, צ'לסי וכו) אז אי אפשר להמשיך להתייחס לליגה שם כמו אל הליגה בקטאר או הmls שפנסיונרים באים לעשות שם חוזה אחרון.

אוסקר, האלק, ויטסל, טשיירה...

עכשיו מדברים על אובמיאנג...

כולם שחקני ליגות בכירות באירופה בקלות, גם היום.

הפיר פליי לא תופס בסין?

אם אובמיאנג עובר לסין אני מכריז על הרגע הזה כיום זיכרון של עולם הכדורגל. כמה טמא אתה כבר יכול להיות יבן זונה. אחד השחקנים שהכי כיף לי לראות על המסך עובר לשחק במקום המסריח הזה פשוט מבאס אותי אין מה להגיד.

זה באמת מבאס, לא תגיד שהוא שחקן שלא יכול להכניס 10-15 מיליון בשנה אם יחתום בפסז או ריאל (ותחשוב כמה יוסיף לעצמו מפרסומות וחסויות).

זה לא כמו זהבי שעבר מחוזה של מיליון יורו בליגה סוג ז', פה זה שחקן שגם ככה אמור להרוויח לפחות 8 ספרות בעונה.

מבאס תתחת, על אוסקר האלק ויטסל טשיירה אפשר לוותר, אבל פאקינג אובמייינג שחקן בשיא של השיא, חלוץ מפלצתי, שחקן שאם מגיע לקבוצה בטופ האנגלי/ספרדי הוא משנה את מאזן הכוחות שם, מה לעזאזל !

דרך אגב המגן הימני של גוואנז'או בכיף יכול לשחק באירופה, שחקן טוב

העסקה יכולה להגיע גם ל-5 מיליון עם תוספות בעתיד, ולברצלונה יש אחוזים גבוהים ממכירה עתידית, ובנוסף מעריך שיקבל איזה 2.5 מיליון לעונה. עדיין מאוד רחוק מאיתנו.

העסקה יכולה להגיע גם ל-5 מיליון עם תוספות בעתיד, ולברצלונה יש אחוזים גבוהים ממכירה עתידית, ובנוסף מעריך שיקבל איזה 2.5 מיליון לעונה. עדיין מאוד רחוק מאיתנו.

גם 5 זה כלום לעומת מה שהולך היום בשוק העברות, כל פלוץ שלא קרע זוג נעליים נמכר ב20-30 מיליון יורו אם לא יותר. לטעמי טייו שווה לפחות 20

ברצלונה גרועה בעסקאות. רק לפני שנה הם מכרו את אדריאנו בפחות ממיליון יורו.

ומצד שני אם ריאל באמת ימכרו את רונאלדו באיזה 200 מיליון יורו בגיל 32 זה יהיה פסיכי.

ברצלונה גרועה בעסקאות. רק לפני שנה הם מכרו את אדריאנו בפחות ממיליון יורו בנוסף לעוד מיליון יורו ממענקים.

ברצלונה גם מכרה את דויד וייה לאתלטיקו ב-4 מיליון אם אני לא טועה, והוא לקח לה אליפות על הראש והיה חלק גדול ממנה.

בעניין אחר,

לפי התקשורת באנגליה לקאזט חתם בארסנל תמורת 53 מיליון יורו (לא מבין עדיין את הסיפור הזה כי לפני חודשיים פרסמו בכל מקום שהוא חתם באתלטיקו לינואר 18׳ כשייגמר לה איסור ההעברות).

מאחרז גם סיכם בארסנל לפי התקשורת שם.

מילאן עם עוד רכש מרשים - הקאן צ׳לאנולו

אינטר הציעה 50 מיליון יורו על די מריה

אצל ארסנל עד שאני לא רואה תמונה של השחקן עם חולצה אי אפשר להאמין לכלום, הדיווחים עליהם זה ברמת הצנציפח

מילאן חוזרת, אי אפשר להתכחש לזה, זה כנראה לא יספיק לאליפות, אבל אולי סוף סוף לאלופות

לא יודע מה יש לשחקן כמו די מריה לחפש באינטר, כרגע לדעתי זה לא התקדמות מPSG, שאיתה הוא יגיע לפחות להצלבה באלופות, במקומו הייתי עובר לאחת האנגליות הגדולות אם מישהי כמובן חפצה בו (ארסנל ? :) )