Jump to content

מחשבות...

Recommended Posts

אני לפחות לא חושב שדבר כזה הוא לא אפשרי , אבל העניין הוא (לדעתי) שזה או לראות שאריות של הקבוצה של ג'ורדי בעונה הבאה עד ינואר, ובניה של עונת 18/19 כולל החלפת מנג'ר (מאחורי הקלעים או לא) מינואר עד מאי , מה שיסתיים בעונה בלי אליפות (אולי גביע) בגלל כל השינויים באמצע העונה , או לבנות על העונה הבאה כעונת הכנה ל18/19 עם החלפת מנהל מקצועי בחודשים הקרובים מה שיסתיים בעונה בלי אליפות ואולי גביע אבל יתן הכנה יותר ארוכה ל18/19 , אז אתה מאמין שרק האופציה הראשונה אפשרית , אבל אי אפשר להגיד בנחרצות שזה המצב ורק ככה זה יכול לקרות .

אני מאמין במיטש ומקווה שהוא ינסה ללכת על האופציה השניה , כי בעונה הבאה לא תתקרב לתואר שהוא רוצה וכולנו רוצים ואני חושב שהוא מבין את זה.

לא מסכים איתך עקרונית. לא עושים פוס עונה אחת. ממשיכים קדימה במלוא המרץ.

והחלטות שמתקבלות עכשיו? ברובן יכלו להתקבל בינואר. אני לא מקבל חוסר ריצה. זאת אומרת כן, זה יכול לקרות בכדורגל, אבל לא ויתור מראש.

בחלום שלי: שבוע הבא מסיבת עיתונאים: מודיעים על השארות של ג'ורדי לשנה הקרובה לפחות (עזבו אתכם כרגע "נכשל בזרים", סבבה, אם ירצו להחליף אותו שיעשו את זה בצורה מסודרת במהלך העונה הבאה, בחפיפה נורמלית) + מציגים מאמן חדש (מוכן אפילו לבלוע את וידיגל, אבל מאמין שזה או ג'ורדי או וידיגל) + מציגים מנכ"ל חדש/מודיעים שאנגלידיס יהיה במשרה מלאה השנה. שיהיה "בעל בית"+

בשביל הכיף מציגים שחקן רכש, איזה אצילי נחמד ואת התלבושת החדשה.

פחות איכפת לי אח"כ מה יעשו עם הקבוצה עצמה, כן בלמים,לא חלוצים, העיקר שהבסיס הניהולי+מקצועי והשקט ישמרו.

אני לא מוכן נפשית לחזור לתקופה של מופ"ת, לוני, רוני, שניידר וכו'. לא יכול להתמודד עם דבר כזה עכשיו..

למסגר ולנעוץ. כל מילה.

הלוואי הלוואי

אתה מבין את ההשלכות של מה שאתה אומר?

זה אומר שאין ליגה אירופית, שאין את ההכנסה שם שאיתה מביאים זר בכיר.

זה אומר שאין אצילי, ואין רכש.

שנשארים עם מה שיש (ראייקו ווידאר ירצו להישאר בכלל בקבוצה שלא תחרותית על התואר ובאירופה?)

מה זה בניה? מי עכשיו מחליט מה קורה ואת מי לקנות בקיץ הזה?

לא אמרתי שלא יהיה רכש , רק אם ימצא מחליף לג'ורדי בחודש-חודשיים הקרובים זה יקרה,ורק אם זה יהיה בחפיפה עם ג'ורדי .

אי אפשר להתחיל עונה בלי מנהל מקצועי , זה ברור.

לעלות לבתים של הליגה האירופאית זו לא חובה כדי להשאיר פה שחקנים טובים ולהביא כאלה, לקחנו אליפות עם אוסקר בעונה בלי בתים אבל עם ג'ורדי בשיא.

אצילי אמור להגיע לפה לפני שתבטיח בתים באירופאית , מי אמר לך שאחרי שהוא יבוא תעלה בוודאות?גם עם הסגל הקיים אתה צריך לעשות את זה אבל הוא לא יבוא רק בגלל זה , הוא יבוא כי הצעת לו יותר מבש שאולי תעלה לבתים באלופות.

נכון שזה כנראה יגרור לעונה חלשה מאד בסטנדרטים שלנו (לא בטוח בכלל) אבל זה מה יש ולמצב הזה הגענו וככה לדעתי אפשר לתקן אותו.

ברור שאני לא אתנגד לדרכים אחרות שאתם מציעים כי אני גם רואה אותן מצליחות ,וזה מה שאני רוצה כמו כולם, אבל אני רואה אותן מצליחות בסיכוי יותר נמוך בעונת 18/19.

לא רואה סרט שג'ורדי לא ממשיך.

להביא עכשיו מחליף זה מאוחר בכמה עשרות ימים לפחות.

לא מתאים למיץ' לעשות דבר כזה.

לא זה מדהים איך אנשים עדיין בהתכחשות פה.

מכבי תל אביב כדורגל כרגע בfreeze. מלא. כולם בחופש, אף אחד לא יודע מה קורה, הראש לא מדבר עם הזנב.

תתכוננו לעונה קשה. מאוד.

לא אמרתי שלא יהיה רכש , רק אם ימצא מחליף לג'ורדי בחודש-חודשיים הקרובים זה יקרה,ורק אם זה יהיה בחפיפה עם ג'ורדי .

אי אפשר להתחיל עונה בלי מנהל מקצועי , זה ברור.

לעלות לבתים של הליגה האירופאית זו לא חובה כדי להשאיר פה שחקנים טובים ולהביא כאלה, לקחנו אליפות עם אוסקר בעונה בלי בתים אבל עם ג'ורדי בשיא.

אצילי אמור להגיע לפה לפני שתבטיח בתים באירופאית , מי אמר לך שאחרי שהוא יבוא תעלה בוודאות?גם עם הסגל הקיים אתה צריך לעשות את זה אבל הוא לא יבוא רק בגלל זה , הוא יבוא כי הצעת לו יותר מבש שאולי תעלה לבתים באלופות.

נכון שזה כנראה יגרור לעונה חלשה מאד בסטנדרטים שלנו (לא בטוח בכלל) אבל זה מה יש ולמצב הזה הגענו וככה לדעתי אפשר לתקן אותו.

ברור שאני לא אתנגד לדרכים אחרות שאתם מציעים כי אני גם רואה אותן מצליחות ,וזה מה שאני רוצה כמו כולם, אבל אני רואה אותן מצליחות בסיכוי יותר נמוך בעונת 18/19.

אם לא אמרת שלא יהיה רכש, אז מי מחתים את השחקנים עכשיו?

לקחת אליפות עם אוסקר בלי ב״ש כיריבה.

ראייקו ווידאר הגיעו למכבי רק אחרי שעלינו לבתים, לא בטוח שיגיעו עוד כאלה והם ישארו פה בלי אירופה.

רק כדי לסכם אתה בעצם אומר, שאתה חושב שבלי ג׳ורדי נצליח יותר בעונה הקרובה?

לא זה מדהים איך אנשים עדיין בהתכחשות פה.

מכבי תל אביב כדורגל כרגע בfreeze. מלא. כולם בחופש, אף אחד לא יודע מה קורה, הראש לא מדבר עם הזנב.

תתכוננו לעונה קשה. מאוד.

עד אתמול 90% כאן חשבו שג׳ורדי הוא הכי טוב שיש ובסדר, בסך הכל נפל פה ושם בשחקן.

ככה זה שהאמת מתפוצצת בפרצוף.

עד אתמול 90% כאן חשבו שג׳ורדי הוא הכי טוב שיש ובסדר, בסך הכל נפל פה ושם בשחקן.

ככה זה שהאמת מתפוצצת בפרצוף.

בפעם המיליון - הבעיה הפעם היא לא ג'ורדי.

אם לא אמרת שלא יהיה רכש, אז מי מחתים את השחקנים עכשיו?

לקחת אליפות עם אוסקר בלי ב״ש כיריבה.

ראייקו ווידאר הגיעו למכבי רק אחרי שעלינו לבתים, לא בטוח שיגיעו עוד כאלה והם ישארו פה בלי אירופה.

רק כדי לסכם אתה בעצם אומר, שאתה חושב שבלי ג׳ורדי נצליח יותר בעונה הקרובה?

אם לא שמת לב דיברתי רק על 18/19 , אנחנו נצליח לדעתי פחות בעונה הקרובה .

להגיד לקחת אליפות עם אוסקר בלי ב"ש כיריבה זה לא חכם במיוחד,לקחת כי אוסקר היה מאמן מצויין שהעמיד קבוצה עם אופי שתפסה את הליגה לא מוכנה, לקחת כי מינואר פתחת את הליגה עם שתי החתמות מפחידות .

לגבי ראייקו ווידאר , הם בהחלט שחקנים שצריך כחלק מקבוצה שרצה לאליפות , אבל הם לא כאלה שיריצו אותך לאליפות , סהר וואקמה הגיעו לבש שהם היו בלי אירופה ביד .

צריך להבין שהעונה הבאה שלנו כמעט בוודאות אבודה ככה או ככה , צריך רק לדעת באיזו גישה לבנות את עונת 18/19 ככה שנתפוס שוב את הליגה לא מוכנה.

המכבייה אתה משדר ככ הרבה פאניקה. בספק אם אתה מצליח להירדם בלילות.

אני סומך על מי שהחזיר אותנו לפסגת הכדורגל - מיץ׳ גולדהאר - שיעשה את זה שוב.

קל

ואני מהכי רגועים כאן מאז שמיטש קנה אותנו...

אני בטוח בזה , השאלה היא רק מתי.

ואני מהכי רגועים כאן מאז שמיטש קנה אותנו...

נו, אז מאיפה הגיעו כל הפאניקה ואותות המצוקה שאתה לא מפסק לשדר פה ביומיים האחרונים?!

מיץ' פה במיליון אחוז. הכל יהיה בסדר בסוף.

נו, אז מאיפה הגיעו כל הפאניקה ואותות המצוקה שאתה לא מפסק לשדר פה ביומיים האחרונים?!

מיץ' פה במיליון אחוז. הכל יהיה בסדר בסוף.

מיטש כאן וזה הכי מרגיע.

אבל הוא לא מאמן ולא בוחר שחקנים ולא מנהל את מכבי ביום יום.

מישהו בסופו של דבר יעשה את זה אתה יודע, האדמה לא נשמטה, במקסימום ג'ורדי עוזב שזה לא בהכרח דבר רע.

אני תוהה לעצמי למה כל ההיסטריה פה (שגם אני בה). הרי בפועל, גם את עונה שעברה סיימנו בלי תואר, בלי מאמן, בלי מנכ"ל ובלי וודאות לגבי מנהל מקצועי.

אני תוהה לעצמי למה כל ההיסטריה פה (שגם אני בה). הרי בפועל, גם את עונה שעברה סיימנו בלי תואר, בלי מאמן, בלי מנכ"ל ובלי וודאות לגבי מנהל מקצועי.

ועם זהבי.

השנה אנחנו פשוט יודעים לאיזה קקה אנחנו נכנסים.

כי אנחנו לא רוצים שגם שנה הבאה נסיים בלי תואר בלי מאמן בלי מנכל ובלי וודאות לגבי מנהל מקצועי.

כי אנחנו לא רוצים שגם שנה הבאה נסיים בלי תואר בלי מאמן בלי מנכל ובלי וודאות לגבי מנהל מקצועי.

הבעיה היא רק לגבי תחילת העונה, אחרי זה יהיה לך המון זמן למנות את מי שאתה רוצה לכל תפקיד בקבוצה. תקרא מה שג'ק כתב, יהיה מישהו שייבנה פה סגל לעונה הבאה, בין אם זה יהיה ג'ורדי על תקן מנהל מקצועי ובין אם זה יהיה מישהו אחר על תקן לא יודע מה.

אגב, בהקשר הזה, כל אלה שנגד ג'ורדי דווקא צריכים להיות מאוד מרוצים מהמצב הנוכחי. מוזר לי שדווקא הם אלה שמוציאים את כל הקיטור.