Jump to content

מחשבות...

Recommended Posts

לא הבנתי מנהל מקצועי זה מאסט? אולי הוא רוצה רק מאמן? אולי הוא יחזיר את פאקו? מה גורם לך לחשוב שיש שאננות או שחסר משהו.

כרגע יש לך גם מנהל מקצועי וגם מאמן עד שנשמע ממכבי אחרת אז אפשר לשחרר לחץ ובכל מקרה יותר גרוע מעוד עונה עם ג'ורדי שכנראה תרסק כל זיכרון טוב ממנו כבר לא תהיה.

כרגע מה שאין זה שחקנים טובים, את כל השאר יש.

גם אם מפטרים עכשיו וממנים עוד שבועיים או שהתחילו לעבוד לפני חודשיים אין לנו בסיס טוב לבנות עליו, אנחנו כבר לא בבעיה של כמה פגיעות בינגו ואנחנו טובים, אנחנו צריכים להתחיל הכל כמעט מהתחלה, הזוי אה?

אז אם מיץ' לא לגמרי מוכן וסגור אחרי שהוא העמיד פה את כל התנאים להצלחה אני שלם עם זה, הוא יודע מה הוא עושה.

לא הבנתי מנהל מקצועי זה מאסט? אולי הוא רוצה רק מאמן? אולי הוא יחזיר את פאקו? מה גורם לך לחשוב שיש שאננות או שחסר משהו.

כרגע יש לך גם מנהל מקצועי וגם מאמן עד שנשמע ממכבי אחרת אז אפשר לשחרר לחץ ובכל מקרה יותר גרוע מעוד עונה עם ג'ורדי שכנראה תרסק כל זיכרון טוב ממנו כבר לא תהיה.

גם אם מפטרים עכשיו וממנים עוד שבועיים או שהתחילו לעבוד לפני חודשיים אין לנו בסיס טוב לבנות עליו, אנחנו כבר לא בבעיה של פגיעות בינו ואנחנו טובים, אנחנו צריכים להתחיל הכל כמעט מהתחלה, הזוי אה?

אז אם מיץ' לא לגמרי מוכן וסגור אחרי שהוא העמיד פה את כל התנאים להצלחה אני שלם עם זה, הוא יודע מה הוא עושה.

בפורמט הזה של בעלים בקנדה? נראה לי שמנהל מקצועי פותר למיטש המון בעיות ומקצר תהליכים אבל לא מאסט. זה לשיקולו הבלעדי של מיטש.

אין שאננות אבל גם אין ראבק. והלוואי ואני טועה ביג טיים.

הלוואי שיבוא מישהו כמו פאקו. הוא הטעות הכי גדולה של יורדי בעיני.

meanwhile.. ציוץ מעניין של חואן טוריחו:

"Very very disappointed, when the process is wrong final result is worst!!!!"

יותר מדאיג ממעניין.

meanwhile.. ציוץ מעניין של חואן טוריחו:

"Very very disappointed, when the process is wrong final result is worst!!!!"

למי הוא מפנה את הביקורת הזו

ולנושא אין לי בעיה שכולם ילכו כולל דור, טבח ג׳ורדי מי שתרצו

הפחד הכי הכי גדול שלי זה שמיץ׳ יחליט ללכת

וזה ממש ממש לא תלוש בימים האלה

אוהב את טוריחו אבל איך יכול להיות כ"כ הרבה שחקנים לא כשירים דווקא במאניטיים? אין חלוקת עומסים?

דסה ויצחקי ועוד כאלו שאני כבר לא זוכר

אוהב את טוריחו אבל איך יכול להיות כ"כ הרבה שחקנים לא כשירים דווקא במאניטיים? אין חלוקת עומסים?

דסה ויצחקי ועוד כאלו שאני כבר לא זוכר

גם שנה שעברה נפלנו בקטע הזה.

לא ברור מה הולך במכבי.... באמת שלא.

אני לא יודע אם יש במכבי היסטריה או שהתקשורת מייצרת את זה ואנחנו אוכלים בכפית. רוצה להאמין שהאופציה השנייה. נראלי שהעונה הקרובה תהיה מבחן אחרון של ג'ורדי. מיץ' חייב מנכ"ל מעל ג'ורדי.

המחשבות אצלי עלו מיד לאחר שהייית פעם ראשונה בטרנר לפני שנה וחצי בערך. כבר אז הבנתי את ההבדל. כתבתי את הפוסט לפני שנה וחצי וצערי אחר לאחר קרו הדברים. זה לא שאני חכם יותר פשוט מצרפים אחד לאחד ומקבלים את המסקנה! בכל מתחיל ונגמר בבית!!!

האימצטדיון בנתניה מנוכר מדכא ללא הרגשה של בית וללא הרגשה של איצטדיון - קשה לעודד מיכוון שהכל פתוח כמו בפארק אין אינטמיות, הקהל אל מצליח להתחבר לשחקנים ולהעביר להם מסרים שבבלומפילד הצלחנו להעביר בתקשורת מינמילית בחימום במשחק ובכל רגע נתון. השחקנים החדשים לא מתחברים לקהל ושאר השחקנים מכיון שאין את אינטמיות של איצטדיון בית, ןומשם הכל מתפוור...גם הטענות על השיםוט נכונות - אין מה לעשות זה מוכח- שיש לך בית כמו טרנר אתה תקבל את הפנדל כשהקל רוצה --והשופט לא ישרוק נגד הקהל - שימו לב לכמות השערים.פנדלים שבאר שבע קיבלו בטרנד - !!!

מאיפה בא השיר ״ הנה הנה זה מגיע... מהעומצה שהייתה לבלומפילד! ואת זה איבדנו ובאר שבע זכתה בבית שהוא מבצר

ועד שלא יהיה לנו בית שיאחה את כל הרעים בקהל ועם השחקנים לא נצליח לחזור לקדמת הבמה

אני שונא את נתניה ולראשונה מזה 40 שנה לא יהיה לי ולמשפחתי מנוי של מכבי! נשברנו - לא יכולים לעבור את הסבל הזה יותר! אם יהיו למכבי 5 אלפים מנויים השנה בנתניה שיגידו תודה

זאת הייתה החלטה שגוייה שיכולה לעלות בחיי המועדון !!

יש לי הרגשה שג'ורדי עוזב, הכל מתחבר פתאום

עובדה שהוא לא היה בערב גאלה וטס למיץ' לשיחה ב-4 עיניים למרות שיכלו לקבוע את זה בכל תאריך אחר,

ועכשיו ההצהרה שלו שהוא לא יודע מי נשאר ומי עוזב מלמדת שהשיחה בקנדה לא היתה על התכניות לעונה הבאה..

בנוסף, העובדה שוידיגאל לא סופר אותו... לא מריח טוב כל העסק,

זאת תהיה טעות ענקית מבחינת מיץ', ג'ורדי הוא מכבי, הוא לויאלי למערכת וכולם מעריכים אותו, לא רוצה לחשוב איפה נהיה בלעדיו.

משחק אחד הוא לא מה שאמור להכריע הערכה של עונה שלמה, הכישלון ברור עוד לפני הפנדל לפה פנדל לשם.

ההפסד בעיקר מזמבר את הקבוצה מנטלית ופיזיית עם הלו"ז ועם הכאוס, שיש מצב שליטו אחראי לחלק לא קטן ממנו עם ההתבטאויות בשבועות האחרונים.

אני לא יודע אם יש במכבי היסטריה או שהתקשורת מייצרת את זה ואנחנו אוכלים בכפית. רוצה להאמין שהאופציה השנייה. נראלי שהעונה הקרובה תהיה מבחן אחרון של ג'ורדי. מיץ' חייב מנכ"ל מעל ג'ורדי.

נשמע לי אופטימי מידי. הלוואי.

תראה, אנגלידיס דיבר על מרואיינים לתפקיד וחוסר התאמתם ושקשה להביא אנשים כאלה לארץ.

ביין היה הג'ק פוט. לא נופלת כזאת איכות ורזומה בקלות.

אולי כדאי להתפשר קצת במינוי הזה, זה עדיף על וואקום שיש כרגע במכבי.

אפילו לא בצחוק.

עם שוטא גם הפסדנו לבני יהודה. לא רק תיקו

לוקח את שוטא על פני וידיגל. באמת.

לוקח אותך לפני וידיגל. לוקח אוהד רנדומלי שנבחר תוך כדי אן דן דינו על פני וידיגל.

נשמע לי אופטימי מידי. הלוואי.

תראה, אנגלידיס דיבר על מרואיינים לתפקיד וחוסר התאמתם ושקשה להביא אנשים כאלה לארץ.

ביין היה הג'ק פוט. לא נופלת כזאת איכות ורזומה בקלות.

אולי כדאי להתפשר קצת במינוי הזה, זה עדיף על וואקום שיש כרגע במכבי.

אני מבין מה אתה אומר, מיץ' לא עשה את ההון שלו עם בינוניים תחתיו אלא רק מצויינים ומעלה, ולמועדון כמו מכבי זה לא קל למצוא הרבה מצויינים ברמה מספקת למיץ'. ועדיין, זה לא תירוץ, כל עוד מיץ' לא מעורב כמעט בכלל במועדון הוא חייב עוד בן אדם בינו לבין ג'ורדי. נקודה. אני חושב שההתרחקות של מיץ' מהמועדון מאוד פוגעת בו, ואמנם ג'ורדי אחראי על המון כשלים בקבוצה, אבל גם מיץ' השאיר את המועדון עם חורים שהוא חייב למלא מחדש. זאת חייבת להיות ההחתמה הראשונה. זה חשוב למערכת גדולה כמו מכבי, בניגוד למערכת קטנה יותר כמו הפועל ב"ש, בה הבעלים היא חצי מנהל מקצועי.

אני מבין מה אתה אומר, מיץ' לא עשה את ההון שלו עם בינוניים תחתיו אלא רק מצויינים ומעלה, ולמועדון כמו מכבי זה לא קל למצוא הרבה מצויינים ברמה מספקת למיץ'. ועדיין, זה לא תירוץ, כל עוד מיץ' לא מעורב כמעט בכלל במועדון הוא חייב עוד בן אדם בינו לבין ג'ורדי. נקודה. אני חושב שההתרחקות של מיץ' מהמועדון מאוד פוגעת בו, ואמנם ג'ורדי אחראי על המון כשלים בקבוצה, אבל גם מיץ' השאיר את המועדון עם חורים שהוא חייב למלא מחדש. זאת חייבת להיות ההחתמה הראשונה. זה חשוב למערכת גדולה כמו מכבי, בניגוד למערכת קטנה יותר כמו הפועל ב"ש, בה הבעלים היא חצי מנהל מקצועי.

בדיוק. יש פשרות שאפשר לחיות איתן. המבנה הבסיסי של המודל של מיטש מחייב את זה.

ומחייב מאמן ומנהל מקצועי סגורים ונעולים, בטח עד תחילת יוני.

גם אם מפטרים עכשיו וממנים עוד שבועיים או שהתחילו לעבוד לפני חודשיים אין לנו בסיס טוב לבנות עליו, אנחנו כבר לא בבעיה של כמה פגיעות בינגו ואנחנו טובים, אנחנו צריכים להתחיל הכל כמעט מהתחלה, הזוי אה?

ג'ק, דעתך מנומקת ועקבית, אין ספק.

אתה רק צריך לקחת בחשבון שבלי ג'ורדי אנחנו באמת עלולים לחזור להיות מכבי חיפה. זה אפילו לא תרחיש אימים. ריאלי ביותר.

ג'ורדי הוא מכבי של היום. היא תיראה אחרת לגמרי אחריו, גם עם מיץ'. יתכן ולפטר אותו זה צעד הכרחי כדי לחזור לקדמת הבמה ויתכן שנחזור אליה איתו.

וכן, השנה נכשלנו אחרי שכל הנורות נדלקו לפני שנה.

חייב להגיד שדוגרי? כל התלות הזאת בג'ורדי היא לא פחות פתטית מהתלות שהיתה בזהבי....אנחנו הרי מחפשים יציבות לשנים ארוכות לא? בין אם ג'ורדי נשאר או לא הוא יקח עוד אליפות והוא ימשיך הלאה אז מה עשינו בזה? אני יגיד מה שאמרתי כבר לפני זה....אני חושב שהסידור המושלם היה להנחית מנג'ר חדש אבל תותח אמיתי....גם אם זה אומר שמיץ' יצטרך לעזוב את כל הביזנס שלו לרגע ולהתנהג שנה אחת לפחות כמו בוס אמיתי שלוקח שליטה על הדברים ולא כמו אחד שעושה לנו טובה שהוא זורק לכיוון שלו פעם ב...

הייתי מחתים מנג'ר חדש אחד עם קבלות איזה תותח....אבל בו זמנית משאיר גם את קרויף בתפקיד אחר בתפקיד שהוא טוב בו וזה לעשות שקט במערכת ולשמור על יציבות מאחורי הקלעים....מנג'ר חדש שדואג לשחקנים ולהחלטות במוקביל ג'ורדי מטפל בכל העניינים שמסביב לשמור על שקט ואולי למצוא גם מנכ''ל ובנוסף צוות זר חדש שמגיע יחד עם המנג'ר......עם כל הכבוד לגולדהאר ולקרויף הם לא סופרמן אם המטרה היא להיות אימפריה רצינית לשנים ארוכות צריך פה הרבה יותר מ4 עיניים ו4 זוגות ידיים כי זה פשוט לא מספיק,בטח לא שיש בעלים שלא נמצא פה כמעט ויש מנג'ר שיכול לחגוג עליו חופשי ולהסתלבט בלי לתת דין וחשבון.

ג'ק, דעתך מנומקת ועקבית, אין ספק.

אתה רק צריך לקחת בחשבון שבלי ג'ורדי אנחנו באמת עלולים לחזור להיות מכבי חיפה. זה אפילו לא תרחיש אימים. ריאלי ביותר.

ג'ורדי הוא מכבי של היום. היא תיראה אחרת לגמרי אחריו, גם עם מיץ'. יתכן ולפטר אותו זה צעד הכרחי כדי לחזור לקדמת הבמה ויתכן שנחזור אליה איתו.

וכן, השנה נכשלנו אחרי שכל הנורות נדלקו לפני שנה.

כתבת מעולה. כל מילה.

אני חושב שאם מיטש היה יכול להחליף את ג׳ורדי במנג׳ר טוב יותר הוא היה עושה את זה מזמן.

כמו שאתם רואים, למצוא מנכ״ל לקבוצה שלנו זה דבר מאוד קשה, מה גורם לכם לחשוב שלמצוא מנג׳ר טוב יהיה יותר פשוט?

אני לא מוותר על ג׳ורדי בכזאת קלות. על אף הפער שנפתח מב״ש והטעויות שלו, אני באמת חושב שהוא מנג׳ר טוב.

לא תמיד הכל הולך בכדורגל, לא תמיד מצליחים להביא את כל השחקנים הטובים אליך.

אני חושב שההחלטות שהוא לקח היו סבירות ביותר, כולם טועים בכדורגל וברכישת שחקנים, גם ג׳ורדי.

אני חושב שאם מיטש היה יכול להחליף את ג׳ורדי במנג׳ר טוב יותר הוא היה עושה את זה מזמן.

כמו שאתם רואים, למצוא מנכ״ל לקבוצה שלנו זה דבר מאוד קשה, מה גורם לכם לחשוב שלמצוא מנג׳ר טוב יהיה יותר פשוט?

אני לא מוותר על ג׳ורדי בכזאת קלות. על אף הפער שנפתח מב״ש והטעויות שלו, אני באמת חושב שהוא מנג׳ר טוב.

אני חושב שההחלטות שהוא לקח היו סבירות ביותר, כולם טועים בכדורגל וברכישת שחקנים, גם ג׳ורדי.

מסכים איתך ואוסיף- אם מיטש רוצה לפטר את יורדי, עשה זאת בינואר ורק אתם תדעו מזה. ויש זמן לחפש מחליף.

מיטש, אם יהיה מינדד לזה, הוא ימצא מחליף. מחליף לא יפול לו על השולחן. זה תהליך ארוך של חיפוש. זה דורש משאבים נפשיים וכלכליים. מיטש צריך לחפוץ בכך ואז ליישם.

תהליך כזה, לא יכול להתרחש בקיץ.

כרגע יורדי מהווה בשבילי סוג של ביטוח. בלעדיו לפתוח את העונה הבאה? זה מגוחך ומתכון להתרסקות. לא סגנות והפסד בגמר, התרסקות.

לפעמים עוברת לי המחשבה בראש שאולי פשוט עדיף בלי מנג'ר וכל הפוזות האלה בכלל? לב''ש אין מנג'ר והם מתנהלים נהדר

לקחו השנה החלטות וצעדים יותר חכמים ממה שג'ורדי לקח בשנתיים האחרונות.. לא כפוי טובה או לא מעריך ת'דברים היפים שעשה אבל זה המצב

כמו שאמרתי כבר גם אם הוא נשאר פה שנה הבאה ונגיד וזאת שנה מטורפת והוא לוקח ת'תואר מהידיים של ב''ש בחזרה הוא יעזוב ואם לא בסוף עונה הזאת אז שנה אחריה..הוא אמר בעצמו שהוא רוצה לעזוב עם עוד אליפות באיזה ראיון,צריך לעבוד בשיא הכוח ושיא המרץ למצוא מחליף גם אם זה מחליף לעוד שנה מהיום כי זה פשוט יגיע ככה או ככה,בקשר להכרעה והדילמה מי צריך להישאר ג'ורדי או וידיגל? זאת אפילו לא שאלה זה בדיחה להשוות ביניהם.

לפעמים עוברת לי המחשבה בראש שאולי פשוט עדיף בלי מנג'ר וכל הפוזות האלה בכלל? לב''ש אין מנג'ר והם מתנהלים נהדר

לקחו השנה החלטות וצעדים יותר חכמים ממה שג'ורדי לקח בשנתיים האחרונות.. לא כפוי טובה או לא מעריך ת'דברים היפים שעשה אבל זה המצב

כמו שאמרתי כבר גם אם הוא נשאר פה שנה הבאה ונגיד וזאת שנה מטורפת והוא לוקח ת'תואר מהידיים של ב''ש בחזרה הוא יעזוב ואם לא בסוף עונה הזאת אז שנה אחריה..הוא אמר בעצמו שהוא רוצה לעזוב עם עוד אליפות באיזה ראיון,צריך לעבוד בשיא הכוח ושיא המרץ למצוא מחליף גם אם זה מחליף לעוד שנה מהיום כי זה פשוט יגיע ככה או ככה,בקשר להכרעה והדילמה מי צריך להישאר ג'ורדי או וידיגל? זאת אפילו לא שאלה זה בדיחה להשוות ביניהם.

המצב בב״שׁ הוא שונה לחלוטין. הבעלים נמצא פה בארץ והקשר שלו עם המאמן אחר לחלוטין.

אצלנו אין אופציה כזאת. מיטש לא יעשה שיחות יומיות עם המאמנים של מכבי, כי הוא מיטש גולדהאר ולא אלונה ברקת.

גם בב״ש טועים, וגם אצלנו.

כמו שג׳ורדי עשה החלטה מדהימה להביא את זהבי, הם עשו החלטה מעולה להביא את וואקמה שאנחנו החלטנו להישאר עם בן חיים ומיכה באגפים.

הם החליטו להביא למליקסון חוזה ל5 עונות, ואצלנו מיטש לא רוצה לתת חוזים כאלה יותר אחרי מה שקרה בעונה עם אבי.

אפשר לקחת כמעט כל החלטה שהתקבלה ברגע שהתקבלה ולהבין למה התקבלה בצורה הגיונית, אפילו אם היא טעות.

תתעוררו ותריחו את הקפה.

אין מנהל מקצועי, אין מאמן(וידיגל לא נחשב) ואין איתות מקנדה.

גל זה לפני המבול ואולי המבול בעצמו.

אם יורדי יכול, הוא משאיר אותו במיסרון.

כנראה שהוא כבר לא יכול.

כבר מתגעגע לויכוחיי "נפלנו עם זר במיליון יורו".