Jump to content

מחשבות...

Recommended Posts

הפורמט במכבי גם בימיה הטובים(משרות מאויישות בכל השדרה) הוא קצת מסורבל. כל דבר הכי קטן עובר דרך מיטש(ובצדק מבחינתו). מיטש אדם מאד מאד עסוק. מי יודע כמה החתמות או החלטות פוספסו /התמסמסו על ההתנהלות הזאת. מבקרים את יורדי על איחור בהחתמות, אני כבר לא יודע אם זה תמיד תלוי בו. מי לדוגמא אמור לסגור עם אצילי עכשיו כאשר אלונה ברקע ומשדרת ביזנס עכשיו?

נגיד וביין מנכל, פאקו מאמן ויורדי בתפקידו. לכאורה אידיאלי. האם צפוי לנו גם איתם קיץ מורכב? בוודאי. נפתח פער שצריך לסגור.

אז איך הגענו לסיטואציה שיורדי לבד פה, ממנכל, מאמן, מנהל מקצועי? זה נ למיטש האהוב עלי כל כך.

וממול, יש אלונה. מינדד בש בכל שעה ביום. ברמה העקרונית, שום דבר לא מונע ממנה לסגור עם אצילי מחר בפגישה של שעתיים. האירגון של בש יותר קטן, זריז וקומפקטי משלנו. לכן החתמות שם נעשות חד ומהר.

יורדי הוא כרגע הדבר הכי יציב במערכת שלא נאמר- האחרון בצריח. ללכת לעונה הבאה בלעדיו, נשמע לי כמו סיוט. אבל גם אם החלטת שלא הוא האיש, זאת החלטה של לפני שלושה חודשים(כולל מציאת מחליף שכבר עובד ברקע). לא עכשיו.

למיטש יש את הטיימליין שלו. משהו פה חייב להסתנכרן ומהר. זה המשבר השני הרציני שלו אחרי נמני. הוא חייב להגיב ומהר.

ויש את המשחק המביש אתמול.לא להגיע למצב טוב אחד ב120 דקות? בלתי נתפס. לא צריך מנכל ומנהל מקצועי בשביל זה, אלא מאמן סביר וגאווה מקצועית של השחקנים עצמם. וואלה, לא היה לזה זכר אתמול.

זה קיץ דרמטי והוא מתחיל הכי נמוך שיש.

פגרה מינימלית, 7 שחקנים שמסיימים חוזה ולכולם יהיה ביקוש, רכש שהכרחי שיעשה, קבלת החלטות מורכבות גם אם היו מתבצעות בתנאים אידיאלים, מוקדמות מתישות וחובה לשמור על הניקוד, מי המאמן? מי מקבל החלטות היום?

דה זה וו חזק לימי לוני. עצוב לי לחשוב על זה בכלל.

נ.ב

שוטא זה קאפלו לעומת מה שיש לנו עכשיו. באחריות.

לפי דעתי גורדי גם צריך לסיים את התפקיד שלו כולל ה"מאמן" ליטו שבקושי יודע בכלל אנגלית

על כל שחקן אחד טוב שגורדי מחתים, 3 בלופים אחרים עפים החוצה.

הביא את קיארטסון? זרק את איגיבור, מדוניאנין, ובנוסף גם את רמון, מתי תבינו שזה לא גורדי של פעם, נכון, אני לא מצפה שיהיה 100 אחוז בהחתמות שלו אבל יותר מדי אבל יש בלופים שמתגלים כל פעם מחדש.

לפי דעתי גורדי גם צריך לסיים את התפקיד שלו כולל ה"מאמן" ליטו שבקושי יודע בכלל אנגלית

על כל שחקן אחד טוב שגורדי מחתים, 3 בלופים אחרים עפים החוצה.

הביא את קיארטסון? זרק את איגיבור, מדוניאנין, ובנוסף גם את רמון, מתי תבינו שזה לא גורדי של פעם, נכון, אני לא מצפה שיהיה 100 אחוז בהחתמות שלו אבל יותר מדי אבל יש בלופים שמתגלים כל פעם מחדש.

זאת לא מהות הנושא פה. תעיף את יורדי. סבבה. אז?

יש פה קבוצה להכין ממחר בבוקר. מי יעשה את זה?

אני?

הפורמט במכבי גם בימיה הטובים(משרות מאויישות בכל השדרה) הוא קצת מסורבל. כל דבר הכי קטן עובר דרך מיטש(ובצדק מבחינתו). מיטש אדם מאד מאד עסוק. מי יודע כמה החתמות או החלטות פוספסו /התמסמסו על ההתנהלות הזאת. מבקרים את יורדי על איחור בהחתמות, אני כבר לא יודע אם זה תמיד תלוי בו. מי לדוגמא אמור לסגור עם אצילי עכשיו כאשר אלונה ברקע ומשדרת ביזנס עכשיו?

נגיד וביין מנכל, פאקו מאמן ויורדי בתפקידו. לכאורה אידיאלי. האם צפוי לנו גם איתם קיץ מורכב? בוודאי. נפתח פער שצריך לסגור.

אז איך הגענו לסיטואציה שיורדי לבד פה, ממנכל, מאמן, מנהל מקצועי? זה נ למיטש האהוב עלי כל כך.

וממול, יש אלונה. מינדד בש בכל שעה ביום. ברמה העקרונית, שום דבר לא מונע ממנה לסגור עם אצילי מחר בפגישה של שעתיים. האירגון של בש יותר קטן, זריז וקומפקטי משלנו. לכן החתמות שם נעשות חד ומהר.

יורדי הוא כרגע הדבר הכי יציב במערכת שלא נאמר- האחרון בצריח. ללכת לעונה הבאה בלעדיו, נשמע לי כמו סיוט. אבל גם אם החלטת שלא הוא האיש, זאת החלטה של לפני שלושה חודשים(כולל מציאת מחליף שכבר עובד ברקע). לא עכשיו.

למיטש יש את הטיימליין שלו. משהו פה חייב להסתנכרן ומהר. זה המשבר השני הרציני שלו אחרי נמני. הוא חייב להגיב ומהר.

ויש את המשחק המביש אתמול.לא להגיע למצב טוב אחד ב120 דקות? בלתי נתפס. לא צריך מנכל ומנהל מקצועי בשביל זה, אלא מאמן סביר וגאווה מקצועית של השחקנים עצמם. וואלה, לא היה לזה זכר אתמול.

זה קיץ דרמטי והוא מתחיל הכי נמוך שיש.

פגרה מינימלית, 7 שחקנים שמסיימים חוזה ולכולם יהיה ביקוש, רכש שהכרחי שיעשה, קבלת החלטות מורכבות גם אם היו מתבצעות בתנאים אידיאלים, מוקדמות מתישות וחובה לשמור על הניקוד, מי המאמן? מי מקבל החלטות היום?

דה זה וו חזק לימי לוני. עצוב לי לחשוב על זה בכלל.

ההרגשה מאתמול היא בעיקר של חוסר וודאות לגבי העתיד(הקרוב).

נראה כאילו אין לנו סיכוי להצליח בעונה הבאה ומי יודע מתי יחזור לנו צאנסים כאלה לקבל בגמרים קבוצות נמושות כמו בני יהודה ומכבי חיפה ושיהיה לנו תלוקסוס להפסיד לכאלה שנה אחרי שנה.

מכבי כמו שמישהו אמר כאן התרגלה להפסיד,אתמול לא הייתי לחוץ לפני הגמר הייתי בטוח שזה שלנו.

לא רואה איך ומי יצליח לעשות שינוי הקיץ יש כל כך הרבה מה לעשות שזה הולך להיות מטורף

בינתיים השתיקה הרועמת הזאת הכי מדאיגה.

כל יום שנשארים באותו מצב, שלא מתקבלות החלטות, לכאן או לכאן, רק מגדיל את הבור בו אנחנו נמצאים.

לא אומר להעיף ראשים באויר, אבל בחייאת לפחות לשדר שיש מחשבה ותכנון.

מרגיש כאילו כולם אבודים, מהקהל ועד הבעלים.

ההרגשה מאתמול היא בעיקר של חוסר וודאות לגבי העתיד(הקרוב).

נראה כאילו אין לנו סיכוי להצליח בעונה הבאה ומי יודע מתי יחזור לנו צאנסים כאלה לקבל בגמרים קבוצות נמושות כמו בני יהודה ומכבי חיפה ושיהיה לנו תלוקסוס להפסיד לכאלה שנה אחרי שנה.

מכבי כמו שמישהו אמר כאן התרגלה להפסיד,אתמול לא הייתי לחוץ לפני הגמר הייתי בטוח שזה שלנו.

לא רואה איך ומי יצליח לעשות שינוי הקיץ יש כל כך הרבה מה לעשות שזה הולך להיות מטורף

וכל זה יכול היה להימנע אם היו מחליטים שזה נמנע. אם היו נערכים לתרחישים האלה מראש.

זאת לא מהות הנושא פה. תעיף את יורדי. סבבה. אז?

יש פה קבוצה להכין ממחר בבוקר. מי יעשה את זה?

אני?

כמו שיש את גורדי תהיה בטוח שיש עוד גורדי אחד או שניים בעולם, הוא לא היחיד

המכביה - מסכים לגמרי. חוזר ואומר שלעשות סדר בשדרה הניהולית הרבה יותר חשוב עכשיו מאצילי כזה או אחר. אם כי חשוב מאוד גם לא להתמהמה יותר מידי כדי שלא נפספס שחקנים וכדי שלא נתחיל להביא שחקנים אחרי מחנה האימונים עוד פעם.

כמו כן, ברגע שאנחנו מודעים לזה וכמעט כולם פה מסכימים שצריך להחליף משהו כמו 7 שחקני הרכב ואת הספסל כמעט במלואו, משמע שיש בעיה בסגל הזה, הוא לא מספיק טוב, כך שגם עם מאמן טוב זה לא יספיק. אבל אין בזה כדי לנקות את וידיגיל, הוא לקח קבוצה במינוס 5 וסיים מינוס 13, הקבוצה נראת רע מאוד, הרבה יותר גרוע מאשר אפילו הסגל הנוכחי אמור להראות, כך שזה בהחלט באחריותו.

כמו שיש את גורדי תהיה בטוח שיש עוד גורדי אחד או שניים בעולם, הוא לא היחיד

ומתי אתה רוצה שהמחליף יתחיל לעבוד? בספטמבר?

לא דאגו לזה מראש... זה כל מהות הנושא.

זה המשבר השני הרציני שלו אחרי נמני. הוא חייב להגיב ומהר.

ואיזה שינוי מיץ' עשה עם ג'ורדי ואנגלידיס. חתיכת שינוי. הלוואי שהיה לנו מאמן שיודע לשנות תוך כדי משחק ברמה דומה :)

אני משער שההצלחה שלו בעסקים וגם ההצלחה עם מכבי בשנים האחרונות היא לא מקרית,

מקווה שאם יש סיטואציה שצריכים שינוי ברמה כזאת, הוא עדיין מזהה אותו ויבצע, אבל לך תדע.

אפילו שנה שעברה אחרי גמר הגביע היה נראה שיש הרבה יותר כיוון ומחשבה מהיום, דיברו כבר על שוטא, בניון הוחתם. לא שזה צלח אבל היה תיכנון כלשהו. מדאיג מאוד המצב. מאוד.

המכביה - מסכים לגמרי. חוזר ואומר שלעשות סדר בשדרה הניהולית הרבה יותר חשוב עכשיו מאצילי כזה או אחר. אם כי חשוב מאוד גם לא להתמהמה יותר מידי כדי שלא נפספס שחקנים וכדי שלא נתחיל להביא שחקנים אחרי מחנה האימונים עוד פעם.

כמו כן, ברגע שאנחנו מודעים לזה וכמעט כולם פה מסכימים שצריך להחליף משהו כמו 7 שחקני הרכב ואת הספסל כמעט במלואו, משמע שיש בעיה בסגל הזה, הוא לא מספיק טוב, כך שגם עם מאמן טוב זה לא יספיק. אבל אין בזה כדי לנקות את וידיגיל, הוא לקח קבוצה במינוס 5 וסיים מינוס 13, הקבוצה נראת רע מאוד, הרבה יותר גרוע מאשר אפילו הסגל הנוכחי אמור להראות, כך שזה בהחלט באחריותו.

אני אומר- עזוב את האתמול. יש את המחר. יש כאן קבוצת כדורגל להכין לעוד עונה ארוכה ומתישה. מי מכין אותה? מי מאמן אותה? מי מנהל אותה?

חושבים שאין גרוע ממקום שני וליפול ברכש אז יש לי חדשות לכולם- יש ועוד איך!

אם זה לא ג'ורדי ואין מחליף כבר, אז זורקים לפח את העונה הבאה גם. מקווה שמיץ' לא עייף את ג'ורדי בלי מחליף.

אם אין מחליף ידוע, וזה מאוד אפשרי, אז רוצה להאמין שהשיחות בין מיץ' וג'ורדי, עוד לפני הכישלון בגביע, היו סביב מה לעשות בצורה שונה. מקווה ששניהם כבר ראו בעונה ככישלון כשג'ורדי היה בקנדה. בכדורגל שלנו תמיד מדברים על "דם חדש", אבל זה לא מושג שאתה שומע בעולם הניהול, שם משנים גישה ומנסים דברים חדשים. הגיע הזמן לנסות משהו חדש פה וזה לא שחסר רעיונות.

ומתי אתה רוצה שהמחליף יתחיל לעבוד? בספטמבר?

לא דאגו לזה מראש... זה כל מהות הנושא.

זה בדיוק הדבר שהכי מדאיג פה... יש לומר חובבני אפילו.

הגענו למרץ ולא ידוע אם ג'ורדי נשאר או לא. לא מדבר עלינו, מדבר על ג'ורדי עצמו.

הוא אכרה לא החליט/לא יודע אם הוא ממשיך.. איך מיץ' הגדול יכול לקחת סיכון כזה?

נניח הוא לא ממשיך.. ואז מה..?

לא יודע מה קורה מתחת לפני השטח, אבל אם מיץ עד היום לא יודע אם ג'ורדי ממשיך או לא ואין לו שום מחליף על הקנה שיבוא במיידי ויתחיל לעבוד, אני לא כל כך יודע כמה הוא עוד רציני לגבי מכבי שלנו.

והמכבייה, בנוגע למה שכתבת בפתיחת הדברים, אם הדברים באמת מתנהלים באיטיות, וג'ורדי מחכה זמן רב כדי לקבל תשובות ממיץ' העסוק, לא נראה לי שהיה ממשיך לעבוד במכבי.

איזה מנג'ר יכול לעבוד ששחקנים בורחים לו מתחת לידיים כי בעל הבית משתהה בהחלטות שלו.

שוב, אנחנו לא יודעים כלום. אבל לא ריאלי לדעתי שההחלטות של ג'ורדי מתקבלות לכאן או לכאן כי בעל הבית משתהה.

אבל שוב, אני לא יודע גם מה גובה השק בסוף כל חודש שג'ורדי לוקח הביתה.. שזה יכול לשנות בהחלט את כל התמונה.

מסכים איתך.

רוצנ להאמין שאם ג'ורדי הולך כבר היינו יודעים על זה כי היו מביאים מחליף. אבל לא הכל מתקתק בזמנים שאחנו חושבים במכבי. לטוב ולפעמים לרע.

דבר אחד, אין צורך להילחץ כי אנחנו מתחילים בסיבוב המוקדמות הראשון ולא השני.את שני הסיבובים האלה אנחנו צריכים לעבור.

להציב יעד של סגל כמעט מלא בתחילת אוגוסט ולעמוד בו.

מסכים עם אלה שאומרים שהרושם הוא שהלכנו לאיבוד ושאין כיוון.

יכול מאוד להיות שנמאס למיץ׳. שהוא התעייף. שאין לו כוח כל פעם מחדש לרדוף אחריי אנשי צוות, ושחקנים, ומאמנים, ולהחליף כל כך הרבה כל זמן. כי כנראה בשום עסק בעולם זה לא עבד לו ככה והוא לא מצליח להבין איך תחלופה של אנשי צוות היא כזאת זריזה, מהירה ואכזרית כמו בכדורגל.

ויכול להיות שאיבוד ההגמוניה לבאר שבע היה מה ששבר לו את הרצון הזה להתחזק ולחזק.

יכול להיות שאני טועה, אבל כמו שכולם שידרו אתמול, מג׳ורדי עד ליטו הליצן ועד אחרון השחקנים, משהו חורק פה כבר שנתיים ובלי מנכ״ל רוב התקופה הזאת זה לא משהו חדש.

עצוב מאוד אבל יכול להיות שחזרנו לימים שחורים, אפילו שחורים מאוד. לא יודע איך יוצאים מזה ויותר גרוע מהכל, עצוב שלא ראינו את כל זה מגיע כבר לפניי כמה חודשים כשלא הונחת פה מאמן בזרירות כשאשר לכולם היה ברור ששוטא היה צריך ללכת.

לא הבנתי, הטענות הם לגולדהאר? בדיחה.

כשהיה צריך הוא טס להחתים מאמן ואת קולאוטי שחתם בפסח ביחד עם יואב זיו לעונה שאחרי, כל ההתנהלות המקצועית והעיכובים על ג'ורדי, יש גבול לכמה דעת אפשר לגנוב על בן אדם שפשוט לא טוב במה שהוא עושה כמו שאתם מדמיינים.

באותה מידה יכול להיות שמיץ' רוצה שהוא ימשיך ועכשיו לג'ורדי לא בא בטוב כי אולי מיץ' מתעקש על וידיגאל, אי אפשר לדעת אבל דבר אחד בטוח לג'ורדי היו את כל התנאים בעולם ומעבר כדי להצליח, חלאס עם השקרים.

לא הבנתי, הטענות הם לגולדהאר? בדיחה.

כשהיה צריך הוא טס להחתים מאמן ואת קולאוטי שחתם בפסח ביחד עם יואב זיו לעונה שאחרי, כל ההתנהלות המקצועית והעיכובים על ג'ורדי, יש גבול לכמה דעת אפשר לגנוב על בן אדם שפשוט לא טוב במה שהוא עושה כמו שאתם מדמיינים.

באותה מידה יכול להיות שמיץ' רוצה שהוא ימשיך ועכשיו לג'ורדי לא בא בטוב כי אולי מיץ' מתעקש על וידיגאל, אי אפשר לדעת אבל דבר אחד בטוח לג'ורדי היו את כל התנאים בעולם ומעבר כדי להצליח, חלאס עם השקרים.

הטענות הן שמכבי לא נערכה לכל מיני סוגי תרחישים.

יורדי מעניין אותי כמו כל שכיר אחר במועדון. אם מיטש לא רוצה אותו? שיכין את המחליף. מעולה בעיני.

אבל שום דבר מזה לא קורה.

מי מכין את העונה הבאה? מי מאמן אותנו?

לשאלות האלה אין עדיין תשובה, שלושה שבועות לתחילת האימונים. זאת האמת הפשוטה.

הטענות הן שמכבי לא נערכה לכל מיני סוגי תרחישים.

יורדי מעניין אותי כמו כל שכיר אחר במועדון. אם מיטש לא רוצה אותו? שיכין את המחליף. מעולה בעיני.

אבל שום דבר מזה לא קורה.

מי מכין את העונה הבאה? מי מאמן אותנו?

לשאלות האלה אין עדיין תשובה, שלושה שבועות לתחילת האימונים. זאת האמת הפשוטה.

איזה סוגים של תרחישים? שלא ניקח גביע ונתחיל 3 שבועות יותר מוקדם עוד פעם? אם ג'ורדי היה עושה את העבודה שלו טוב יותר זה לא היה קורה, שום דבר לא השתנה חוץ מהפניקה של כולם מאתמול.

בכל מקרה אני מוכר את העונה הבאה שג'ורדי ילך עכשיו ומיד כי זה רק לדחות את הקץ כבר שנה שלישית רצוף ואנחנו רק נראים רע יותר ורע יותר, ליגה אנחנו לא נירד ועל אירופה בכל מקרה נתמודד עם התקציב הענקי שלנו גם אם אני ואתה נהיה במערכת אז יאללה אפשר לשחרר.

לא קוסם לי עוד פעם לעבור את המאבק סרק הזה, אין לי הערכה לאף אחד שאנחנו סקנד בסט כשהתקציב שלנו הכי גדול בפער, יש לנו דרך ארוכה לעבור עד שנתקן את כל הטעויות שג'ורדי עשה ואני ממש לא רוצה שימשיכו לתת לו לטעות.

איזה סוגים של תרחישים? שלא ניקח גביע ונתחיל 3 שבועות יותר מוקדם עוד פעם? אם ג'ורדי היה עושה את העבודה שלו טוב יותר זה לא היה קורה, שום דבר לא השתנה חוץ מהפניקה של כולם מאתמול.

בכל מקרה אני מוכר את העונה הבאה שג'ורדי ילך עכשיו ומיד כי זה רק לדחות את הקץ כבר שנה שלישית רצוף ואנחנו רק נראים רע יותר ורע יותר, ליגה אנחנו לא נירד ועל אירופה בכל מקרה נתמודד עם התקציב הענקי שלנו גם אם אני ואתה נהיה במערכת אז יאללה אפשר לשחרר.

לא קוסם לי עוד פעם לעבור את המאבק סרק הזה, אין לי הערכה לאף אחד שאנחנו סקנד בסט כשהתקציב שלנו הכי גדול בפער, יש לנו דרך ארוכה לעבור עד שנתקן את כל הטעויות שג'ורדי עשה ואני ממש לא רוצה שימשיכו לתת לו לטעות.

אני כן רוצה להיות תחרותי מאד בעונה הבאה. לא מסתכל על זה כאל "להקריב עונה".

ואם אף אחד במכבי כיום לא יודע מי יאמן ומי ינהל- סלח לי זה לא רציני.

וכל הדיון הזה לא מתקיים בכלל אם לפני כמה חודשים מחליטים אם מחליפים את המנהל המקצועי או לא. זה פשוט בעצם. או שיכין את העונה הבאה או שהמחליף שלו. אלו הסטנדרטים שמיטש עצמו הרגיל אותי.

לפעמים קובעים לפי תוצאות בשטח, כשמיץ' פיטר את השחקן הכי גדול בתולדות המועדון בשיחת טלפון לאף אחד לא היתה בעיה עם ההתנהלות.

מיץ הרגיל אותך למה? לתקציב הכי גדול בליגה? הוא חייב לנו את זה? גם אם הוא סיכם עם ג'ורדי בקנדה ועכשיו הוא מתחרט או שהכל היה תלוי במשחק המגוחך אתמול והוא מחפש לו מחליף אז נדיר.

הוא רוצה להשאיר רק מאמן? גם טוב. הוא רוצה שג'ורדי ישאר? מכבד את זה.

אתה יודע איך בטוח שלא תהיה תחרותי בשנה הבאה? תשאיר את ג'ורדי, אז לפחות נתקדם הלאה לטעויות אחרות כי את שלו כבר אי אפשר לסבול, אם הוא היה בונה סגל סבבה בתקציב הגבוהה בליגה אז אולי לא היית מפחד כי יש בסיס טוב אבל מה לעשות שהוא עשה חרא עבודה שמצריכה המון כדי לתקן?

כמה זה לא רציני זה להחתים מאמן אחרי שהתחיל מחנה אימונים? כמה לא רציני זה לוותר על עטר בחינם? כמה זה לא רציני לרכוש את ורמוט ויחזקאל? כמה לא רציני שראדוניץ' היה החיזוק שלנו לצ'מפיונס? כמה זה לא רציני לא להמשיך עם מאמן שלקח את כל התארים? כמה זה לא רציני להביא בכל שנה את הרכש העיקרי שלנו באוגוסט? כמה זה לא רציני מרסלו את ראמון? מגן שמאלי?

אתה הולך פה בין הטיפות כדי לא לבקר את ג'ורדי למרות 3 שנים שהוא עושה חרא עבודה, פתאום לא ברור אם הוא ממשיך ומזה אתה נלחץ? פתאום יש לך טענות ועוד לבעל הבית? השתגעת או מה? תשאל את האוהדים של מחזיקת הגביע אם הם רוצים את ההתנהלות החובבנית של מיץ' בתור בעלים.

לפעמים קובעים לפי תוצאות בשטח, כשמיץ' פיטר את השחקן הכי גדול בתולדות המועדון בשיחת טלפון לאף אחד לא היתה בעיה עם ההתנהלות.

מיץ הרגיל אותך למה? לתקציב הכי גדול בליגה? הוא חייב לנו את זה? גם אם הוא סיכם עם ג'ורדי בקנדה ועכשיו הוא מתחרט או שהכל היה תלוי במשחק המגוחך אתמול והוא מחפש לו מחליף אז נדיר.

הוא רוצה להשאיר רק מאמן? גם טוב. הוא רוצה שג'ורדי ישאר? מכבד את זה.

אתה יודע איך בטוח שלא תהיה תחרותי בשנה הבאה? תשאיר את ג'ורדי, אז לפחות נתקדם הלאה לטעויות אחרות כי את שלו כבר אי אפשר לסבול, אם הוא היה בונה סגל סבבה בתקציב הגבוהה בליגה אז אולי לא היית מפחד כי יש בסיס טוב אבל מה לעשות שהוא עשה חרא עבודה שמצריכה המון כדי לתקן?

כמה זה לא רציני זה להחתים מאמן אחרי שהתחיל מחנה אימונים? כמה לא רציני זה לוותר על עטר בחינם? כמה זה לא רציני לרכוש את ורמוט ויחזקאל? כמה לא רציני שראדוניץ' היה החיזוק שלנו לצ'מפיונס? כמה זה לא רציני לא להמשיך עם מאמן שלקח את כל התארים? כמה זה לא רציני להביא בכל שנה את הרכש העיקרי שלנו באוגוסט? כמה זה לא רציני מרסלו את ראמון? מגן שמאלי?

אתה הולך פה בין הטיפות כדי לא לבקר את ג'ורדי למרות 3 שנים שהוא עושה חרא עבודה, פתאום לא ברור אם הוא ממשיך ומזה אתה נלחץ? פתאום יש לך טענות ועוד לבעל הבית? השתגעת או מה? תשאל את האוהדים של מחזיקת הגביע אם הם רוצים את ההתנהלות החובבנית של מיץ' בתור בעלים.

אנחנו מדברים על דברים שונים לגמרי. אבל ממש. אתה עונה על מה שאתה חושב מראש, לא על מה שאני רושם.

אני לא מגן פה על אף אחד(יורדי במקרה הזה) ובטח לא תוקף את מיטשענק(כינוי שלי). לי לא צריך לספר שמיטש הוא הנכס הכי חשוב של המועדון. באמת שלא.

אני חושב שבמועדון כדורגל רציני, צריך תיכנון. אפילו בסיסי. ויש לי ביקורת על השתלשלות העינינים כרגע. היא מדאיגה אותי.

כשמיטש פיטר את נמני נרגעתי. למה? כי זאת היתה פעולה אקטיבית של אדם שחשוב לו.

את האקטיביות הזאת אני רוצה לחזור לראות.

יורדי הוא אורח לרגע. מיטש הוא המועדון ומשם הכל מחלחל למטה. רוח המפקד. ואני חושש שאנחנו כבר מאד מפגרים בלוח הזמנים ותחושת הבטן שלי לא טובה.

יעשה טעויות? אוהב אותו לא פחות.

יפטר את יורדי? מעולה. אין לי התנגדות. רק עדיף לעשות זאת בטיימינג שנותן לך אפשרות להתכונן לעונה הבאה. אני בטוח שגם הוא חפץ בכך.

כרגע? אין לך כלום. לא מאמן ראוי, ולא אדם שיקבע מי יהיה המאמן הבא(נגיד ויורדי פוטר). מי זה אמור להיות? מאירי? אנגלידיס?