Jump to content

טב"ח החלוץ

Recommended Posts

הרבה זמן לא ראיתי בן אדם שמזלזל ככה במקום שמפרנס אותו,מחליק כל המשחק ורק דקה 60 יוצא להחליף נעליים.

שום פעולה טובה שום רעב שום רצון, לא יאמן שהוא נשאר אצלנו

כן, השאר בכלל לא החליקו.

אתה שונא אותו וזה בסדר. כ"א שונא שחקנים אחרים ומעריך אחרים.

במחצית הראשונה הוא היחידי ששיחק.

היה ברור שהוא נפצע בתיקול ההוא והיה צריך לצאת. גם כשהוא נפצע בקרסול בנבחרת, לא נתנו לו מנוחה - ניהול סגל שערורייתי.

בנוגע לעונה הבאה הייתי רוצה לראות משהו אחר, קצת שונה, בעמדה שלו.

אסור היה להוציא אותו היום, מכל הבחינות. בטח שאנחנו רגע לפני הפנדלים והוא הבקיע העונה 6/8 מהנקודה או משהו כזה.

כן, השאר בכלל לא החליקו.

אתה שונא אותו וזה בסדר. כ"א שונא שחקנים אחרים ומעריך אחרים.

במחצית הראשונה הוא היחידי ששיחק.

כל הכבוד שאתה קובע שאני שונא אותו אבל שיהיה.

לא עשה שום פעולה טובה היום איזה שיחק מחצית ראשונה לא עשה חצי דבר

שומר על הרגליים בחודשיים האחרונים, מוכר אותנו מאז ינואר, מכר אותנו בתקופה של שוטא,

ביי ביי

שומר את הרגליים? כל משחק דורסים אותו, אשכרה כל יריב בא ומנסה לשבור לו את הרגליים/גב בתחילת משחק והמקסימום שהוא יקבל זה צהוב בעוד שזה משבית את טב"ח.

מקצועית אני חושב שהוא מיצא את עצמו ובלאו הכי הוא נעול על אירופה ויעזוב, אבל להגיד שהוא שומר על הרגליים שכל משחק שוברים אותו?

כל הכבוד שאתה קובע שאני שונא אותו אבל שיהיה.

לא עשה שום פעולה טובה היום איזה שיחק מחצית ראשונה לא עשה חצי דבר

אז אתה לא שונא אותו, סתם ראית משחק אחר או שהדעה שלך כבר מוכנה מראש ל"אמרתי לכם" בכוח.

זה שחקן מקצועי זה עולה 5 מיליון יורו ? שחקן שעולה למגרש ומתחלק כל שניה ורואה שנעל שלו לא מתאימה לסוג הדשא הזה והוא ממשיך לשחק ממשיך לא לרוץ ולא לתת מעצמו

טל בן חיים זאת אכזבה עצומה שחקן שחושב על עצמו בושה שיתבייש חתיכת אפס

אז אתה לא שונא אותו, סתם ראית משחק אחר או שהדעה שלך כבר מוכנה מראש ל"אמרתי לכם" בכוח.

נו אנריקה חלאס להיות טיפש כי אתה לא, הראש שלו לא במכבי כבר המון זמן אל תיהיה עיוור ותצפה שגם אני אהיה

נו אנריקה חלאס להיות טיפש כי אתה לא, הראש שלו לא במכבי כבר המון זמן אל תיהיה עיוור ותצפה שגם אני אהיה

למה אתה חושב שהראש שלו לא במכבי? העונה הוא נתן את המספרים הכי טובים שלו אצלנו.

אולי הוא פשוט לא שחקן טוב כמו שעושים ממנו? קבלת החלטות לא נכונה, טמפרמנט לא יציב, קל להוציא אותו מהפוקוס, לא פינישר גדול למרות מספר שערים מדהימים, הוא צריך לבעוט הרבה פעמים כדי לכבוש לעומת שחקנים אחרים. מקצועית לטעמי הוא מיצא את עצמו, אבל לא חושב שזה קשור לזה שהראש שלו לא פה, זה הבחור ולמעשה זאת העונה הטובה ביותר שלו עד כה.

אני תמיד אשמח להשתדרג בשחקן טוב יותר. בכל עמדה.

העניין הוא שטב"חלוץ הוא הבעיה הכי קטנה שלנו והישראלי הכי טוב\שזמין **לנו** כרגע בעמדה.

אני חושב שהוא נתקע מבחינת ההתקדמות עם תחלופת המאמנים, והתיק ששהפילו עליו בהתקפה כשרק 2 בקבוצה יכולים לתת גול. הוא כינור שני-שלישי, זה האיש.

ברור שהייתי מעדיף לראות אותו עולה מהספסל ומבשל כמו וינגר בכמה תקצירים שראיתי מעונות ישנות שהיה מבחר נאה בהתקפה. לא אפשרי כרגע.

הרבה זמן לא ראיתי בן אדם שמזלזל ככה במקום שמפרנס אותו,מחליק כל המשחק ורק דקה 60 יוצא להחליף נעליים.

שום פעולה טובה שום רעב שום רצון, לא יאמן שהוא נשאר אצלנו

הקטע עם הנעליים.

מרגיש כאילו הפכנו תוך קיץ מהקבוצה הכי מקצוענית פה לאחת מהכי חובבניות.

הקטע עם הנעליים.

מחרפן. זה והפציעות\מתיחות.

הקטע עם הנעליים.

עזוב את הפיקנטריה של הנעליים,

אפשר ממש לראות את גרף הירידה שהמועדון נמצא בו מרגע הזכיה בטראבל (למרות שליגת האלופות בשנה שעברה מעט טשטשה את זה),

לא רק מקצועית מחלון-לחלון, אלא גם כל המסביב. אנחנו בנסיגה משמעותית מאוד ואם עכשיו נעשה הכל מהר ונאלתר כדי לא "לפגוע באירופה" זה לא ישתנה. צריך לנשום עמוק ולהתארגן מחדש לקראת פתיחת הליגה. אירופה כרגע על הזין.

אוף טופיק: לא הייתי מביא את אצילי בסכומים הזויים (ב"ש הציעה לו 500 אלף אירו לעונה ע"פ ספורט 5, זה אומר שתצטרך להציע אפילו יותר), שיהיה להם לבריאות. צריך לחזור לבסיס ולהתנהל בשפיות, הפניקה רק תעמיק לנו את הבור כמו בכדורסל.

עזוב את הפיקנטריה של הנעליים,

אפשר ממש לראות את גרף הירידה שהמועדון נמצא בו מרגע הזכיה בטראבל (למרות שליגת האלופות בשנה שעברה מעט טשטשה את זה),

לא רק מקצועית מחלון-לחלון, אלא גם כל המסביב. אנחנו בנסיגה משמעותית מאוד ואם עכשיו נעשה הכל מהר ונאלתר כדי לא "לפגוע באירופה" זה לא ישתנה. צריך לנשום עמוק ולהתארגן מחדש לקראת פתיחת הליגה. אירופה כרגע על הזין.

אתה לא צריך לשכנע אותי. אני אומר את זה עוד מהקיץ שעבר.