Jump to content

ארגון ה"אוהדים" מכבי פנטיקס

ravid

Recommended Posts

יותר מידי תקריות.

יותר מידי התעסקויות מסביב ולא בעיקר (מכבי).

לקהל הרחב כבר נמאס מהארגון מזמן. אין דרך להפוך את זה.

נראה כאילו תמיד הם מנסים לעשות דווקא (להנהלה, למשטרה, לקהל הרחב ועוד).

אין מנוס מלפרק את הארגון הזה.

אמיתי מאוד

בנתיים אתה זה שנרשם לפני יומיים לפורום ולאף אחד אין מושג מי אתה בניגוד אליי שלא מעט אנשים בפורום הזה וקל וחומר ביציע יכולים להעיד על האמיתיות שלי

אני לא אמיתי אני פיקציה, כמו כולם פה .

אני יכול מבחנתי לדרג מי אוהד אמיתי ומי לא אני יכול לקבוע מי סטייק ומי לא אני יכול לקבוע מי הפקיר את הקבוצה שלי ומי לא.

בדיוק כמוך בדיוק כמו כולם פה.

האמנתי בMF אני זוכר יודע ומכיר את כל הדברים החשובים והטובים שהם עשו אבל אני לא מוכן למה שהיה אתמול וכל מי שחושב כמוני הוא אדם חכם כי ככה החלטתי.

כמו MF שמבחנתם לצאת במחצית גמר הגביע עושה אותם חכמים כי ככה הם החלטו.

make maccabi great again

אני באמת מקווה שחלק מהם מבין שהם נטשו את מכבי אתמול לא בשביל האידולגיה של מכבי.

אף אחד לא עובד אצלכם ואם בא להם לצאת מהמגרש בגלל אלימות מחליאה של עלאק אלה ששומרים עלינו בירושלים אז שיצאו גם עוד אלף פעמים... את תמיכתי הצנועה יש להם

עוד הוכחה.

כל עם ישראל אחים.

מי כמוך באלים

אף אחד לא עובד אצלכם ואם בא להם לצאת מהמגרש בגלל אלימות מחליאה של עלאק אלה ששומרים עלינו בירושלים אז שיצאו גם עוד אלף פעמים... את תמיכתי הצנועה יש להם

אתה יוצא ממש רע אז אולי כדאי שתפסיק. לטובתך.

כשאתה הארגון השולט היציע ומכתיב הטונים לטוב ולרע מבחינת עידוד וכל מה שכרוך מסביב, אתה לא יכול לעזוב את המגרש בגמר גביע המדינה.

תנסה להצדיק את זה עד מחר, אף אחד מעל גיל הטיפשעשרה לא יסכים איתך.

הפורום הזה ודעתו אבודים מזמן ואף אחד לא מצפה באמת שתשתנה פה הדעה של מישהו (מכל הכיוונים אגב)

אבל לי חשוב להבהיר כאדם שלא שייך לארגון שאין לי שום זכות לדרוש מהם לעשות משהו ואם בא להם לצאת מהיציע זאת זכותם המלאה

כשאנשים רוצים שיעשו את כל העבודה בשבילם ומתנהגים כאילו מישהו חייב לכם משהו זה מצחיק אותי מאוד

ובנימה אופטימית זו שבת שלום ורק בשמחות

הפורום הזה ודעתו אבודים מזמן ואף אחד לא מצפה באמת שתשתנה פה הדעה של מישהו (מכל הכיוונים אגב)

אבל לי חשוב להבהיר כאדם שלא שייך לארגון שאין לי שום זכות לדרוש מהם לעשות משהו ואם בא להם לצאת מהיציע זאת זכותם המלאה

כשאנשים רוצים שיעשו את כל העבודה בשבילם ומתנהגים כאילו מישהו חייב לכם משהו זה מצחיק אותי מאוד

ובנימה אופטימית זו שבת שלום ורק בשמחות

אתה צודק הם לא חייבים לאף אחד כלום.

גם אף אחד לא חייב להם כלום.

כשהם באים ומעיפים משפחות מהכיסאות שלהם כי ״כאן זה המקום של הפנאטיקס״, אז שילכו לעזאזל עם כל הכבוד (שכבר אין).

כשהם מקבלים כרטיסים מובטחים לכל דבר זה בטח בסדר, נכון? אז אין בעיה לטענות שלא חייבים להם שום דבר גם כן?

קיצר שיתנהגו כבר כמו אנשים נורמאליים או שיפסיקו לשחק אותה כאילו מכבי זה של סבתא שלהם.

הכרטיסים לא באים מהכיס שלך ואף אחד לא חייב לך דין וחשבון

כנראה בהנהלת מכבי מבינים את המשמעות של הארגון ולכן הם רואים לנכון לשמור להם בצד, זה לא עניינך

כנראה בהנהלת מכבי מבינים את המשמעות של הארגון ולכן הם רואים לנכון לשמור להם בצד, זה לא עניינך

אתה ממשיך לפספס את הפואנטה שזה לא ענייני לנהל איתך דיון ככה.

לאטום אוזניים ולכסות עיניים ולצעוק שום בצל שום בצל לא אומר שלא קורה שום דבר מסביבך.

שיבושם לך, את שלי אמרתי. שבת שלום.

כן הבנתי את הקטע

יש להם אחריות והכל טוב ויפה

גם אני התבאסתי עליהם אתמול

אבל זה עדיין לא משנה את זה שהם אנשים חופשיים שיכולים להחליט על דעת עצמם שבא להם לנטוש את האצטדיון כמחאה על אלימות משטרתית ולאף אחד אין זכות להגיד להם מה לעשות

מזמין אותך לחזור 10 שנים אחורה לפעולה זהה שהשחקן ה12 עשו בקופסא... מעניין מה ההבדל

אגב רק שיהיה ברור לכולכם- חלק מהחברים בארגון קראו את הנושא

מעניין אם תהיה תגובה

בטח התגובה תהיה ״תבוא תשאל ביציע״

שיקראו וילכו להזדיין

כן הבנתי את הקטע

יש להם אחריות והכל טוב ויפה

גם אני התבאסתי עליהם אתמול

אבל זה עדיין לא משנה את זה שהם אנשים חופשיים שיכולים להחליט על דעת עצמם שבא להם לנטוש את האצטדיון כמחאה על אלימות משטרתית ולאף אחד אין זכות להגיד להם מה לעשות

מזמין אותך לחזור 10 שנים אחורה לפעולה זהה שהשחקן ה12 עשו בקופסא... מעניין מה ההבדל

גמר גביע

מה ההבדל בין מה שקרה בקופסא להיום? באמת?

גמר גביע זה משחק על העונה, שום דבר לא שווה הפקרת הקבוצה, כן יש הבדל בין מחאה בקופסא(אגב הייתה בשיא מחאות האוהדים נגד שוטרים ביציע)

לבין מחאה לא מובנת על משטרה שכולם יודעים מה היא שווה כשנותנים לה לגיטימציה להכנס ליציע(פירו).

כשאתה ארגון אוהדים, מתיימר לייצג את האוהדים, מקבל כרטיסים מההנהלה לכל משחק גדול, אחראי על העידוד ביציע אז לא, אתה לא יכול להפקיר אותה במשחק כזה, נקודה.

אתה הנציג הכי מייצג שיש לארגון בפורום גם אם אתה לא חבר בארגון בכלל,

תודה שאתה ממחיש את הרמה הכללית שם בכל תגובה מחדש.

שיעשו מה בא להם, שימשיכו לעשות זין לקהל שאוהד את אותה קבוצה שהם "אוהדים", שיפקירו את הקבוצה במשחקים שהיא הכי צריכה אותם, שימשיכו להיות סניף של להב"ה, שיחגגו את הירידה של הפועל 90 דקות בזמן משחק של מכבי.

רק שלא יבואו לבקש אח"כ גיבוי ותמיכה אה? הגיעו מים עד נפש.

אני לא באה להגן על הארגון ויצאתי נגדם לא מעט פעמים וגם אתמול אבל אי אפשר לדבר על זה שהם מבקשים מאשים לקום מהאיזור של הארגון.

נכון הבנאדם בא ושמר והם הגיעו חצי שעה לפני זה אבל כל זה לא משנה יש איזור די מובן שהוא איזור עידוד ואבא עם ילד לא יכול ולא חושבת שגם רוצה להיות חלק מהסביבה הזאת.

חייב לשמוע את התגובה שלהם על כך שבכובע אחד הם מהללים את מדינת ישראל ומתפארים בדת היהודית ובכובע השני תוקפים בשירה\ ברימוני עשן\פיזית שוטרי יס"מ שמסכנים את חייהם יום יום שעה שעה בשביל לשמור על ירושלים.

שמח שבעיר הקודש הבנתי שהם אוהדים את עצמם בלבד.

רק מכבי.

+1111111111

חייב לציין שכולם שם משרתים במקסימום בצריפין

ועוד שרים לחיילי מגב / יסמ עם לא תלמד תהיה שוטר

כל הסיסמאות אלה acab 1312 שרושמים אל חלק מהחולצות של פאנטיקס הם מתגאים בזה שהם רבים כל הזמן עם השוטרים

אז אל תגידו לי המשטרה מחפשת את פאנטיקס כל בזמן

מחאה נגד המשטרה בכללי זה דבר טיפשי ,לא משנה מי זה ארגון כדורגל ארגון לעקרות בית או ארגון שחקני טאקי.

למשטרה יש כח לעשות מה שהיא רוצה, באמת אני שואל לא מעודדים בגלל המשטרה ומה מצפים שהקצין יגיד בבקשה לא מצטער קחו את כל העצורים והציוד בחזרה?

סוף משחק יכלו לחזור לריב איתן כמה שרוצים אבל בזמן משחק את מי במשטרה בדיוק זה מרשים?

זאת המשטרה בארץ זה לא יוון שהמשטרה מפחדת מאוהדים למה כל הזמן מתפלאים פה מהיחס של המשטרה כאילו זה דבר חדש? מדהים

אני לא באה להגן על הארגון ויצאתי נגדם לא מעט פעמים וגם אתמול אבל אי אפשר לדבר על זה שהם מבקשים מאשים לקום מהאיזור של הארגון.

נכון הבנאדם בא ושמר והם הגיעו חצי שעה לפני זה אבל כל זה לא משנה יש איזור די מובן שהוא איזור עידוד ואבא עם ילד לא יכול ולא חושבת שגם רוצה להיות חלק מהסביבה הזאת.

תאכלס את צודקת אז נשאר בזה שהפיירו הוא מה שהכניס את היס"מ ליציע, ואני לא נגד פירו.

כל הליגה צוחקת על הקהל שלנו ובצדק

ארגון בדיחה

מדליקים אבוקות ואז בוכים

בלי קשר לארגון, כל הליגה והקהלים על הזין.

גם אם היית דורטמונד היו מזיינים את המוח.

אין דבר גרוע יותר מאוהד מכבי שנגרר אחרי חיפוש ה״אישור״ מכל מיני יצורים אוהדי ב״ש וחיפה. בכלל כל תרבות האהדה בארץ נהייתה בדיחה עצובה, הכל מה תגיד התקשורת ומה יגידו הקהלים האחרים.

אוהדי ב״ש בכלל בדיחה עצובה, אוסף של ילדי כאפות על ה ״זה שי״ שמשחקים אותה שהם כולה גלמודים עם קול צפרדע שישתתקו ברגע שתתן להם מבט.

בלה בלה בלה..

תקראו לזה איך שאתם רוצים, בסוף זה אותם 100- 200 אוהדים שמעודדים והולכים אחרי הקבוצה בכל מקום ולא משנה כמה ארגונים ושמות התחלפו.

ביקורת עניינית ונקודתית היא לגטימית , אבל כל האמירות על להעיף ,למחוק,לשלול ,להחליף, לסגור..

הן סתם אמירות ריקות מתוכן שאין מאחוריהם כלום.

אותי מעניין אם תשאל את ה-200 אוהדים האלו מה יותר חשוב להם הארגון או מכבי מה הם יענו.

אותי מעניין אם תשאל את ה-200 אוהדים האלו מה יותר חשוב להם הארגון או מכבי מה הם יענו.

ל.ע ענה לך עכשיו בפוסט שלו בפייסבוק...

עזבו שמות של אנשים מהארגון זה לא מכובד להכניס לפורום שמות של אנשים פרטיים.

בכל מקרה אין הצדקה ותירוץ למה שהיה אתמול לא משנה איזה תגובות יהיו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.