Jump to content

ארגון ה"אוהדים" מכבי פנטיקס

ravid

Recommended Posts

אם באמת האירגון לא סימן לעצמו כיסאות שעה שעה וחצי לפני המשחק כמו שהשחקן היה עושה

ונכנס כמה דקות לפני והחליט להעיף את כולם אחרי שלא סימן לו טריטוריה אז אני מסכים שזה לא ראוי

הם קוראים כאן ואם הדברים נכונים אני מאמין שמשחקים הבאים הם יכניסו כמה חבר'ה מוקדם שיסמנו עם דגלים את האיזור של האירגון ויחסכו את המהומה, לדעתי הם פשוט איחרו כמו כולנו (היו פקקים לא קשורים לחיים) ומכאן נוצרה הבעיה

אם לאנשים היה טיפה הגיון הם היו זזים מעצמם

גם להם אני מאמין שאין עצבים להתחיל להזיז אנשים רבע שעה לפני משחק כמו שאתם מתארים פה, מה משעמם להם?

אבל לא נראה שזה הסיבה שנפתח הנושא, נראה שכאילו פותח הנושא מאשים את האירגון שלא לקחנו גביע

להאשים את הפירו? אני פשוט יודע שהמשתמש מבוגר כי אני קורא אותו כאן הרבה שנים, מי לא אהב פירו שהיה בן 23-15? עברת תגיל? עבור יציע

וזה רחוק מהמציאות כי כן היה גוש סביר (בקנה מידה שלנו, לצערי אין לנו גושים גדולים כמו שיש לקבוצות אחרות בגלל כל הנושא של הגילאים שאנשים בגיל הלא נכון בכוח מתעקשים לשבת איפה שהאירגון, גם אני מת לשבת שם כי זה גם זווית יותר טובה וגם אווירה יותר טובה, אבל אם אתה לא תורם לאווירה הזאת אלא רק ניזון ממנה מין הראוי שלא תישב בכיסאות האלה וכל המבוגרים שמתעקשים להישאר שם עושים לנו רק נזק)

מה זה איחרו? ארגון אוהדים שמאחר ונכנס חצי שעה - שעה לפני ומתחיל לצעוק על כאלה שבאו לפני ולהעיף אותם בכוח? נראה לך הגיוני?

שמע, לא משנה מה הייתה הסיבה, ברגע שארגון אוהדים בא על הקהל הרחב בכוחנוית ועל הזין שלו כולם, שלא יתפלאו שכולם פה שונאים אותם.

עזוב אבוקות, כן אולטראס לא אולטראס, ברגע שארגון אוהדים מרשה לעצמו להתייחס ככה לשאר הקהל זה שורש הבעיה.

מה זה איחרו? ארגון אוהדים שמאחר ונכנס חצי שעה - שעה לפני ומתחיל לצעוק על כאלה שבאו לפני ולהעיף אותם בכוח? נראה לך הגיוני?

שמע, לא משנה מה הייתה הסיבה, ברגע שארגון אוהדים בא על הקהל הרחב בכוחנוית ועל הזין שלו כולם, שלא יתפלאו שכולם פה שונאים אותם.

עזוב אבוקות, כן אולטראס לא אולטראס, ברגע שארגון אוהדים מרשה לעצמו להתייחס ככה לשאר הקהל זה שורש הבעיה.

לצעוק סבבה. לעשות הכל גם סבבה, לגיטימי, הם גם רוצים שיהיה גוש זה חשוב להם

אם זה או מכות או שלא יהיה גוש מצידי שלא יהיה גוש, לעולם אני לא אצדיק להרביץ לאוהד מכבי

ממש לא הגיוני אחי, ממש לא. תגן על עצמך, אל תשב עם אחד שהרביץ לך, אל תתרום לו

ועם הזמן לצערי אם הדברים ימשכו כמו שאתה רושם אז גם תהיה לזה התנגדות אירגונית שתוביל אותנו להרס

אין לי פיתרון עבורך, אם אוהד בא להרביץ לך תצלם אותו ותעלה לפה תמונה שלו זה כל מה שאני יכול להגיד לך

ואם אני אדע מי הוא או יצליח לזהות אותו אני אבוא יחד איתך ונפוצץ אותו מכות

זין שלי שירביצו לאוהד מכבי, זין שלי.

צעקות כן, דחיפות קטנות עוד קצת נסבל, אבל אם זה מכות מכות כמו שרושמים פה אז שיזדיינו אחי

ואם הם רוב שהקהל לא יכול להגן על עצמו (וזה לא המצב הם כולה כמה מאות) אז תעבור יציע

עד שהם ישארו שם לבד ויקום אירגון אחר, כל זה רק אם הדברים שאתה רושם הם נכונים

וזה לא פעם אחת אלא משהו שקרה הרבה פעמים, על פעם אחת עוד אפשר לסלוח

כל מה שנשאר לי לכתוב זה שאני מקווה שהדברים האלה לא נכונים

ושתדע שהדמויות האחראיות מהאירגון כן קוראים כאן (גם אם לא מגיבים)

ושאני מבטיח לך שאם היה ממש מכות לאוהדים (במיוחד מבוגרים) רק בגלל שהם התיישבו לפניהם באיזשהו כיסא

הם תופסים תראש בעצמם ומתביישים בזה, כי הם משלנו, הם מכבי אחי, הם הפנים שלנו לטוב ולרע

כמה אתם מזיינים תשכל

המשטרה נכנסה בכלל להוריד אנשים שעמדו על הברזלים במדרגות כי הם רצו את זה שטח סטרילי , משם זה כבר התפתח .

לצעוק סבבה. לעשות הכל גם סבבה, לגיטימי, הם גם רוצים שיהיה גוש זה חשוב להם

אם זה או מכות או שלא יהיה גוש מצידי שלא יהיה גוש, לעולם אני לא אצדיק להרביץ לאוהד מכבי

ממש לא הגיוני אחי, ממש לא. תגן על עצמך, אל תשב עם אחד שהרביץ לך, אל תתרום לו

ועם הזמן לצערי אם הדברים ימשכו כמו שאתה רושם אז גם תהיה לזה התנגדות אירגונית שתוביל אותנו להרס

אין לי פיתרון עבורך, אם אוהד בא להרביץ לך תצלם אותו ותעלה לפה תמונה שלו זה כל מה שאני יכול להגיד לך

ואם אני אדע מי הוא או יצליח לזהות אותו אני אבוא יחד איתך ונפוצץ אותו מכות

זין שלי שירביצו לאוהד מכבי, זין שלי.

צעקות כן, דחיפות קטנות עוד קצת נסבל, אבל אם זה מכות מכות כמו שרושמים פה אז שיזדיינו אחי

כל מה שנשאר לי לכתוב זה שאני מקווה שהדברים האלה לא נכונים

ארגון אוהדים שלא מכבד את הקהל הרחב שלו לעולם לא יתקדם ובטח שלא יקדם את הקהל שאותו הוא מתיימר להנהיג.

הבסיס של הבסיס זה לתת כבוד לאלה שאתה מתיימר להנהיג.

אני מודה שטעיתי .

פאנטיקס הפקירו אתמול את מכבי (לא בפעם הראשונה אבל הפעם הכי חשובה) בשביל האגו האישי שלהם חד וחלק.

תגידו מה שתגידו לו היה בא שוטר ומוציא כל אחד מהפורום כאן במהלך משחק אני בטוח שלא הייתם אומרים ל"חברים שלכם" באו אין עידוד למכבי כי אותי עצרו.

להיות פאנטי זה לבוא ראשון ליציע ולצאת אחרון לא לחשוב שהיציע שלך אלה להוכיח את זה שבוע שבוע להיות אוהד מכבי זה לא לריב עם הורים אוהדי מכבי ליד הילדים שלהם.

אני אוהב לשבת בגוש עידוד ויש שם אחלה אנשים וכן אני רואה שם גם אנשים שלא הייתי נותן להם לעשות בייביסיטר לכלב שלי והגיע הזמן להעיף אותם קיבינמט.

בנימה אישית אלירן את המורשת שלך האנשים האלה מכתימים אני סיימתי עם הפאנטקיס מקווה לראות אותם נעלמים ולראות איך כמו פטריות בגשם השחקן ה12 קם לתחייה וזה רבותי חזון העצמות היבשות.

רק מכבי

כל האלה שאומרים פנאטיקס הביתה מי יחליף אותם אתם? אז חאלס עם כל זה אני לא תומך במה שהיה אתמול אבל זה מה שיש כרגע והם לא נראלי הולכים להיעלם בקרוב, אז במקום להגדיל את הפילוג בקהל (בזה גם לפנאטיקס יש חלק) אז עדיף שחברי הארגון שכותבים כאן וגם אנחנו הקהל הרחב ננסה לתקן את הקרע שגדל בקהל.

זה לא מה שניסו לעשות פה בחודשים האחרונים ואז שוב קיבלנו כאפה לפרצוף?

אגב רק שיהיה ברור לכולכם- חלק מהחברים בארגון קראו את הנושא

מעניין אם תהיה תגובה

איזה תגובה שישחררו אותנו וזהו

וכל אלה שאומרים שיש בפאנטיקס גם חבר'ה מהשחקן, לא ברור לי איך הם נשארים בארגון הזה

גם עם איך שהם חוסמים אנשים בפייסבוק שמגיבים להם עניינית בלי קללות לא תורם להם, מסלקים אנשים מהמקום שלהם ביציע בגלל שהם באו מאוחר ואחרי זה בוכים על סתימת פיות וחופש לאולטראס. שהשחקן נסגר כאב לי אבל שהם יסגרו באמת שזה לא יזיז לי.

מעניין אם תהיה תגובה

אתה מציג את זה כאיום.... לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד בעצם.

צריך לפחד להעביר ביקורת עכשיו?

חלאס כבר, מי עשה אותם רודנים והאלוהים של כלל אוהדי מכבי?

כשיש דברים טובים להגיד אומרים פה גם, והרבה. הפעם כל הביקורת מגיעה להם.

מעניין אם תהיה תגובה

תבוא ליציע לדבר איתם

איזה תגובה שישחררו אותנו וזהו

וכל אלה שאומרים שיש בפאנטיקס גם חבר'ה מהשחקן, לא ברור לי איך הם נשארים בארגון הזה

תחשוב אחי זה לא מסובך

כמה אתם מזיינים תשכל

המשטרה נכנסה בכלל להוריד אנשים שעמדו על הברזלים במדרגות כי הם רצו את זה שטח סטרילי , משם זה כבר התפתח .

הם רצו את זה שטח סטרילי כי אנשים מהארגון באו להעיף דוד וילד מהגדר אחרי שעה וחצי שהם שם וזה התפתח מהר מאד למכות. בכל שאר היציע אנשים עמדו על הגדרות כרגיל כל המשחק בלי הפרעה ואף שוטר לא התקרב, גם לאותה גדר מדוברת אנשים חזרו בלי בעיה

מי זה ראמוס4גרסיה? הוא מזכיר לי את החי בסרט הזה שהיה לו סמל של acab1312 עם עליי זית,חשב שהוא מינימום חלק מהסצנה בגרמניה וזרק פה על דרך קבע משפטים של חיים בסרט.

על מי אתה מגן לעזאזל? כל חודשיים זריקת זין נוספת ועדיין הולך אחריהם כמו עיוור, לא היית בשנים של השחקן? לא ראית מה זה ארגון שאוהב את הקהל ולהפך?

מעדיף שער 11 מפולג לשני ארגונים מאשר ת'חרא הזה.

זה היוזר רפי לשעבר, כבר שנים ידוע כזיין שכל רציני

בלה בלה בלה..

תקראו לזה איך שאתם רוצים, בסוף זה אותם 100- 200 אוהדים שמעודדים והולכים אחרי הקבוצה בכל מקום ולא משנה כמה ארגונים ושמות התחלפו.

ביקורת עניינית ונקודתית היא לגטימית , אבל כל האמירות על להעיף ,למחוק,לשלול ,להחליף, לסגור..

הן סתם אמירות ריקות מתוכן שאין מאחוריהם כלום.

סבבה אז יש להם לגיטימציה להרביץ לאוהדי מכבי שהגיעו שעתיים לפני ולא ישבו במקומות ששמרו לארגון אלא בצד אבל בגלל שבא לארגון להגיע חצי שעה לפני ולא מתאים להם שישבו שם אז יעיפו אותם ויתנו להם מכות

בזיון מה שהיה אתמול, עסוקים רק בעצמם ושמים זין על הקהל והקבוצה.

גם ככה אין לנו עידוד איתם או בלעדיהם ואנחנו חרא קהל, אז הלוואי שזה היה בלעדיהם.

אין משחק גדול אחד שהם באמת היו שם לצד הקבוצה, כל הזמן עסוקים בקקי.

בדיוק כמו שהיה במשחק נגד באזל ב3-3 גם שם הארגון הפקיר תקבוצה.

אתה מציג את זה כאיום.... לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד בעצם.

צריך לפחד להעביר ביקורת עכשיו?

חלאס כבר, מי עשה אותם רודנים והאלוהים של כלל אוהדי מכבי?

כשיש דברים טובים להגיד אומרים פה גם, והרבה. הפעם כל הביקורת מגיעה להם.

לא איום

בקטע של תגובה התכוונתי מעניין מה הם יגיבו לכל מה שאנחנו מציגים בפניהם (מה תהיה השטות התורנית שהם יטרחו לומר לנו במקרה הזה)

הבנתי אותי לא נכון.

החברי ארגון שמגיבים פה לטענות מסויימות בדר"כ מגיבים בצורה עניינית (גם אם לא הכי הגיונית הם מגיבים לדיון)

החברי ארגון שמגיבים פה לטענות מסויימות בדר"כ מגיבים בצורה עניינית (גם אם לא הכי הגיונית הם מגיבים לדיון)

חייב לשמוע את התגובה שלהם על כך שבכובע אחד הם מהללים את מדינת ישראל ומתפארים בדת היהודית ובכובע השני תוקפים בשירה\ ברימוני עשן\פיזית שוטרי יס"מ שמסכנים את חייהם יום יום שעה שעה בשביל לשמור על ירושלים.

שמח שבעיר הקודש הבנתי שהם אוהדים את עצמם בלבד.

רק מכבי.

חחחח אני באמת לא מבין מה זה הפקיר לא הפקיר

שורה תחתונה בן אדם קנה כרטיס מכספו והחליט יחד עם חבריו שבא לו לצאת מהמשחק... מי אתם שתגיד לו מה בסדר ומה לא? אם במשחק הבא אני אחליט לצאת מהאצטדיון גם תפתחו עליי נושא? מישהו עובד אצלכם? לא ברור העניין

שורה תחתונה בן אדם קנה כרטיס מכספו והחליט יחד עם חבריו שבא לו לצאת מהמשחק... מי אתם שתגיד לו מה בסדר ומה לא? אם במשחק הבא אני אחליט לצאת מהאצטדיון גם תפתחו עליי נושא? מישהו עובד אצלכם? לא ברור העניין

אתה אמיתי ?

לא נו

לא באמת צריך להסביר לך מה הבעיה בזה, נכון?

אמיתי מאוד

בנתיים אתה זה שנרשם לפני יומיים לפורום ולאף אחד אין מושג מי אתה בניגוד אליי שלא מעט אנשים בפורום הזה וקל וחומר ביציע יכולים להעיד על האמיתיות שלי

ארגון שמחליט שהוא השולט ביציע, שנותן את הטון ואת הצבע הוא ארגון שאמור לקחת אחריות לטוב ולרע. אל תשחק אותה תמים כי אתה יוצא מטומטם. ממש מטומטם

יש פה עליהום מוגזם בטירוף על הארגון כדרך קבע אבל אל תקצין את זה לצד השני, אם אתה ארגון אוהדים יש השלכות ענקיות לצעד כזה.

אף אחד לא עובד אצלכם ואם בא להם לצאת מהמגרש בגלל אלימות מחליאה של עלאק אלה ששומרים עלינו בירושלים אז שיצאו גם עוד אלף פעמים... את תמיכתי הצנועה יש להם

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.