Jump to content

ארגון ה"אוהדים" מכבי פנטיקס

ravid

Recommended Posts

מה אחי?

זה מין פירמה כזאת של מעט אנשים עם באנר שחור כזה ויש להם גם סווצרט וחולצה שלהם... זה לא האולטראס אבל זה קבוצה של אנשים קטנה שהייתה באולטראס.. לא איזה ארגון שישפיע. הם קוראים לעצמם ultras armata אם אני לא טועה.

לא יודע איך לי אף פעם האירגון לי לא הרביץ ותמיד שישבתי איתם היה לי סבבה למרות שאני כמעט ולא יושב איתם

אז נכון אני כבר לא יושב עם 11 אבל נראה לי שהטענות שלכם קצת מוגזמות

כשהאוהד מוכר ואחד שיודעים שכן מעודד ומתאים לגוש לא נראה לי שיזיזו אותו, כשבאים אנשים שלא קשורים וסתם תופסים כיסא בגוש לגיטימי שיבקשוש תזוזו

ולגיטימי שהאירגון ינסה לתפוס כיסאות לחבריו כדי ליצר גוש סביר שיוכלו לשמוע עד לשערים הרחוקים

ופירו זה דבר שכל בחור צעיר אוהב אני אישית גם כבר התבגרתי ואין לי זין לשבת ליד, אז פשוט יושבים קצת רחוק

והשירים האלה גם תמיד היו, וכשהיית בגיל אהבת אותם

פשוט עברנו את הגיל של 11 ואתה כועס על זה ש11 נשאר 11. מלא 25+ נשארים ב11 ויש להם טענות לזה ש11 זה 11

זה אולטראס לטוב ולרע, וזה בטוח לא הסיבה שהפסדנו אתמול

אתם מגזימים

אני גם אהבתי את השחקן, אבל עדיף אירגון אחד בכל מקרה, אם וכאשר יהיה אירגון נוסף בשער 7 אני אהיה מאושר

אולי שנחזור לבלומפילד, ויהיה מתואם עם 11, או לפחות שלוחה של האירגון הקיים

אשמח לקרוא מה האירגון עשה אתמול, ישבתי בערך 20 כיסאות מצידו השמאלי ולא ראיתי או שמעתי שירים בעייתיים

דווקא אתמול ניסו לשים שירים שכל הקהל מכיר ולא ללכת דווקא

נראה שאתם מחפשים על מי להוציא תעצבים מאתמול ואת מי להאשים, לדעתי אתמול הם היו בסדר

אם אני מיץ׳ אני מעיף אותם, מבטל להם תמנויים לא רוצה אותם בתור אוהדים שלי, מביא להקת מתופפים שתעמוד בשער 11 עם כל השירים שלנו מלמד אותם ועושה קרנבל כל משחק.

איזה הודעה מביכה..

לא יודע איך לי אף פעם האירגון לי לא הרביץ ותמיד שישבתי איתם היה לי סבבה למרות שאני כמעט ולא יושב איתם

אז נכון אני כבר לא יושב עם 11 אבל נראה לי שהטענות שלכם קצת מוגזמות

כשהאוהד מוכר ואחד שיודעים שכן מעודד ומתאים לגוש לא נראה לי שיזיזו אותו, כשבאים אנשים שלא קשורים וסתם תופסים כיסא בגוש לגיטימי שיבקשוש תזוזו

ולגיטימי שהאירגון ינסה לתפוס כיסאות לחבריו כדי ליצר גוש סביר שיוכלו לשמוע עד לשערים הרחוקים

ו

הכל טוב ויפה, הבעיה שזה אנשים שישבו במקומות ריקים ואז הגוש בא בערך שעה וחצי אחרי שלגיטימי לארגון אוהדים להכנס ליציע והחליטו ששם הם מתמקמים ועל הזין שלהם כל מי שהגיע קודם, יאללה בלגאן

במקום שיכנסו כל משחק כמה נציגים ויסמנו טריטוריה בצורה ברורה. ואז אני איתך, מי שמתיישב שם שיעוף קיבינימאט.

חוכמה קטנה לחכות שהיציע יתמלא ואז להתחיל להזיז 200 איש כדי "ליצור גוש סביר".

הכל טוב ויפה, הבעיה שזה אנשים שישבו במקומות ריקים ואז הגוש בא בערך שעה וחצי אחרי שלגיטימי לארגון אוהדים להכנס ליציע והחליטו ששם הם מתמקמים ועל הזין שלהם כל מי שהגיע קודם, יאללה בלגאן

במקום שיכנסו כל משחק כמה נציגים ויסמנו טריטוריה בצורה ברורה. ואז אני איתך, מי שמתיישב שם שיעוף קיבינימאט.

חוכמה קטנה לחכות שהיציע יתמלא ואז להתחיל להזיז 200 איש כדי "ליצור גוש סביר".

ככה תמיד היה עד השנה ןחצי האחרונות, היו שמים דגלים וזה חסך את כל הבלאגן

אם באמת האירגון לא סימן לעצמו כיסאות שעה שעה וחצי לפני המשחק כמו שהשחקן היה עושה

ונכנס כמה דקות לפני והחליט להעיף את כולם אחרי שלא סימן לו טריטוריה אז אני מסכים שזה לא ראוי

הם קוראים כאן ואם הדברים נכונים אני מאמין שמשחקים הבאים הם יכניסו כמה חבר'ה מוקדם שיסמנו עם דגלים את האיזור של האירגון ויחסכו את המהומה, לדעתי הם פשוט איחרו כמו כולנו (היו פקקים לא קשורים לחיים) ומכאן נוצרה הבעיה

אם לאנשים היה טיפה הגיון הם היו זזים מעצמם

גם להם אני מאמין שאין עצבים להתחיל להזיז אנשים רבע שעה לפני משחק כמו שאתם מתארים פה, מה משעמם להם?

אבל לא נראה שזה הסיבה שנפתח הנושא, נראה שכאילו פותח הנושא מאשים את האירגון שלא לקחנו גביע

להאשים את הפירו? אני פשוט יודע שהמשתמש מבוגר כי אני קורא אותו כאן הרבה שנים, מי לא אהב פירו שהיה בן 23-15? עברת תגיל? עבור יציע

וזה רחוק מהמציאות כי כן היה גוש סביר (בקנה מידה שלנו, לצערי אין לנו גושים גדולים כמו שיש לקבוצות אחרות בגלל כל הנושא של הגילאים שאנשים בגיל הלא נכון בכוח מתעקשים לשבת איפה שהאירגון, גם אני מת לשבת שם כי זה גם זווית יותר טובה וגם אווירה יותר טובה, אבל אם אתה לא תורם לאווירה הזאת אלא רק ניזון ממנה מין הראוי שלא תישב בכיסאות האלה וכל המבוגרים שמתעקשים להישאר שם עושים לנו רק נזק)

אם באמת האירגון לא סימן לעצמו כיסאות שעה שעה וחצי לפני המשחק כמו שהשחקן היה עושה

ונכנס כמה דקות לפני והחליט להעיף את כולם אחרי שלא סימן לו טריטוריה אז אני מסכים שזה לא ראוי

הם קוראים כאן ואם הדברים נכונים אני מאמין שמשחקים הבאים הם יכניסו כמה חבר'ה מוקדם שיסמנו עם דגלים את האיזור של האירגון ויחסכו את המהומה, לדעתי הם פשוט איחרו כמו כולנו (היו פקקים לא קשורים לחיים) ומכאן נוצרה הבעיה

גם להם אני מאמין שאין עצבים להתחיל להזיז אנשים רבע שעה לפני משחק כמו שאתם מתארים פה, מה משעמם להם?

אבל לא נראה שזה הסיבה שנפתח הנושא, נראה שכאילו פותח הנושא מאשים את האירגון שלא לקחנו גביע

להאשים את הפירו? אני פשוט יודע שהמשתמש מבוגר כי אני קורא אותו כאן הרבה שנים, מי לא אהב פירו שהיה בן 23-15? עברת תגיל? עבור יציע

וזה רחוק מהמציאות כי כן היה גוש סביר (בקנה מידה שלנו, לצערי אין לנו גושים גדולים כמו שיש לקבוצות אחרות בגלל כל הנושא של הגילאים שאנשים בגיל הלא נכון בכוח מתעקשים לשבת איפה שהאירגון, גם אני מת לשבת שם כי זה גם זווית יותר טובה וגם אווירה יותר טובה, אבל אם אתה לא תורם לאווירה הזאת אלא רק ניזון ממנה מין הראוי שלא תישב בכיסאות האלה וכל המבוגרים שמתעקשים להישאר שם עושים לנו רק נזק)

איזה הגיון אחי? בנאדם יוצא בצהריים, באמצע יום העבודה, נוסע בפקקים ובעצבים, עומד בתור כמו בן זונה באיצטדיון, כל זה כדי לתפוס מקום, ואז איזה בן זונה ומעיף אותו משם שנייה לפני שמתחיל המשחק?! אם הייתי צעיר בכמה שנים, גם אני הייתי רב איתם פיצוצים על הדבר הזה.

כשאני ציינתי שזה ארגון חלש מאוד לפני חודש וחצי- חודשיים אתם חשבתם שאני סוג של מתחזה שבא ממקום אחר - אז זהו, שלא, כפי שאמרתי לפני חודשיים שעוד הקבוצה הצליחה וגם עכשיו אמשיך להגיד זאת, ארגון חלש - למעט תפאורות. שלא נדבר על העידוד בכלל שאפילו לא שווה התייחסות מרוב שהוא חלש.

די אחי. הם הפקירו כמו הרבה פעמים בשנים האחרונות. כולנו סבבה עם פירו ועם לשמור לגוש מקום איפה שרק ירצה, וגם השלמנו עם השחור והתפאורות המעטות בעונה, אבל הארגון הזה פשוט פועל בשביל עצמו. פעם אחרי פעם אחרי פעם.

שורה תחתונה, הקהל שלנו חלש רצח, והאינטרס של המנהיגים הוא לא לשפר את המצב אלא לשמר את מעמדם והאידיאולוגיה בשקל שלהם. כבר עדיף ארגון בובות של ההנהלה על החרא הזה.

ארגון האוהדים הכי חלש בארץ. נקודה.

לא יודעים לעודד וגם לא רוצים לעודד.

מי שתורם להם אגורה - אדיוט.

מי זה ראמוס4גרסיה? הוא מזכיר לי את החי בסרט הזה שהיה לו סמל של acab1312 עם עליי זית,חשב שהוא מינימום חלק מהסצנה בגרמניה וזרק פה על דרך קבע משפטים של חיים בסרט.

על מי אתה מגן לעזאזל? כל חודשיים זריקת זין נוספת ועדיין הולך אחריהם כמו עיוור, לא היית בשנים של השחקן? לא ראית מה זה ארגון שאוהב את הקהל ולהפך?

מעדיף שער 11 מפולג לשני ארגונים מאשר ת'חרא הזה.

קישור לאשכול המדובר: https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=168868

תסתכלו על התגובות ואיך כולם התנפלו עליי, ובסופו של דבר זאת המציאות.

זה כי רשמת "הקהל של מכבי". עזוב שהכללת את כולם, אתה מדבר על הקהל בגוף שלישי, משמע אתה לא חלק ממנו.

צריך לעשות להם מה שהיה לפני שנתיים בפתיחת עונה

אף אחד לא עודד איתם

כולם שרו להם פאנטיקס הביתה

ושרו פה זה לא ביתר

צריך לעיף את אנשים אלה מיציע שלנו כי חוץ מלריב מכות הם לא עושים כלום

די אחי. הם הפקירו כמו הרבה פעמים בשנים האחרונות. כולנו סבבה עם פירו ועם לשמור לגוש מקום איפה שרק ירצה, וגם השלמנו עם השחור והתפאורות המעטות בעונה, אבל הארגון הזה פשוט פועל בשביל עצמו. פעם אחרי פעם אחרי פעם.

שורה תחתונה, הקהל שלנו חלש רצח, והאינטרס של המנהיגים הוא לא לשפר את המצב אלא לשמר את מעמדם והאידיאולוגיה בשקל שלהם. כבר עדיף ארגון בובות של ההנהלה על החרא הזה.

דחילק, מי מנהיג? לך תהיה אתה מנהיג אם אתה מוכן להשקיע מהזמן שלך, ולשעבד תחיים

תאמין לי יש מספיק חלל למנהיגים גם באירגון וגם מחוצה לו, אין מנהיגים ביציע כמעט ואלה ששולטים ב11 ברובם נכנסו לשם מתוך וואקום וחוסר ברירה

קשה להנהיג את הקהל שלנו, יותר מדי דעות, ותפאורות זה כסף וכנראה שלא תורמים הפורום הזה כן מיצג לפחות את עניין התרומות

מסכים איתך שהקהל שלנו חלש רצח, ואירגון בובות שהיה מקבל כסף מההנהלה לתפאורות אולי אפילו היה מביא תוצאות אחרות

אבל אם ביום מן הימים תצטרך את האירגון לייצג אותך מול ההנהלה אתה חייב אירגון חיצוני, כדורסל לא הייתי רוצה לראות פה

אני מסכים עם רוב הדברים שלך ושצריך אירגון מעודד, אולי בנושא הזה כן אפשר ללמוד מהכדורסל בנוגע ל2 אירגונים

כי כשהם רחוקים מאד אחד מהשני כמו בכדורסל וכן יש תיאום והערכה הדדית אפשר לעבוד ביחד אבל היציע הזה מלא באגו וכמוך התיאשתי ממנו

עבור לשער אחר.......תראה משחק....... תשיר 4-5 שירים... אם אתה בגיל של להתחיל ולנסות לשנות את האופי של הקהל שלנו

ויש לך זמן וכוח.....תצליח, אם לא קשה לבוא בטענות לאלה שכן מנסים, אני גם לא מבסוט מהתוצאה

אבל זה האירגון של כולם ויש בו את הכל מהכל, גם שחקן וגם אולטראס והרוב מייצג, הרוב אוהב תרבות אולטראס, עובדה

ואני מתכוון רק לקומץ של אותם 400 500 איש שייסע לכל משחק גם באנטרטיקה, זה האופי של אוהד שרוף לטוב ולרע

לפעמים קשה איתו.. אבל אי אפשר גם בלעדיו

פעם הייתי ב500 האלה ונחש מה? הייתי בדיוק כמוהם באופי. והשירים? היום הם שמאלנים לעומת מה שבזמני היינו שרים

נכנסים ליציע באיחור ואז מעיפים אוהדי מכבי מהמקומות שלהם ומקללים אוהדים מבוגרים מהם. אבל לא נורא, יש אחלה סרטונים מהצעדה!!

שרים אם לא תלמד תיהיה שוטר.....לא מסיימים 12 שנות לימוד.

מביך מאוד. מפקירים את הקבוצה. כל כך רע

דחילק, מי מנהיג? לך תהיה אתה מנהיג אם אתה מוכן להשקיע מהזמן שלך, ולשעבד תחיים

תאמין לי יש מספיק חלל למנהיגים גם באירגון וגם מחוצה לו, אין מנהיגים ביציע כמעט ואלה ששולטים ב11 ברובם נכנסו לשם מתוך וואקום וחוסר ברירה

קשה להנהיג את הקהל שלנו, יותר מדי דעות, ותפאורות זה כסף וכנראה שלא תורמים הפורום הזה כן מיצג לפחות את עניין התרומות

מסכים איתך שהקהל שלנו חלש רצח, ואירגון בובות שהיה מקבל כסף מההנהלה לתפאורות אולי אפילו היה מביא תוצאות אחרות

אבל אם ביום מן הימים תצטרך את האירגון לייצג אותך מול ההנהלה אתה חייב אירגון חיצוני, כדורסל לא הייתי רוצה לראות פה

אני מסכים עם רוב הדברים שלך ושצריך אירגון מעודד, אולי בנושא הזה כן אפשר ללמוד מהכדורסל בנוגע ל2 אירגונים

כי כשהם רחוקים מאד אחד מהשני כמו בכדורסל וכן יש תיאום והערכה הדדית אפשר לעבוד ביחד אבל היציע הזה מלא באגו וכמוך התיאשתי ממנו

עבור לשער אחר.......תראה משחק....... תשיר 4-5 שירים... אם אתה בגיל של להתחיל ולנסות לשנות את האופי של הקהל שלנו

ויש לך זמן וכוח.....תצליח, אם לא קשה לבוא בטענות לאלה שכן מנסים, אני גם לא מבסוט מהתוצאה

אבל זה האירגון של כולם ויש בו את הכל מהכל, גם שחקן וגם אולטראס והרוב מייצג, הרוב אוהב תרבות אולטראס, עובדה

ואני מתכוון רק לקומץ של אותם 400 500 איש שייסע לכל משחק גם באנטרטיקה, זה האופי של אוהד שרוף לטוב ולרע

לפעמים קשה איתו.. אבל אי אפשר גם בלעדיו

פעם הייתי ב500 האלה ונחש מה? הייתי בדיוק כמוהם באופי. והשירים? היום הם שמאלנים לעומת מה שבזמני היינו שרים

מאיפה הקרצת 500? לא זכור לי שהיו מספר כזה בסכנין..

גם עם המשטרה ירו באוהד שלנו, באמצע משחק הרי לעזור לו כשלקחן אותו אי אפשר, מחאה במילא לא עוזרת וזה מזיז ליסמ תביצים.

אז למה לא אחרי המחצית לעלות למקום ולחזןר לעודד כרגיל וסוף משחק להתלונן ולעשות בלאגן.

מתי אי פעם בתקרית נגד המשטרה עזר לפשוטי העם כוח? מחאה? או כל דבר כזה או אחר זה מיותר.

זה שנלך ראש בראש אתם לא יעזור כי הכח ביד שלהם וצריך להכנע לזה ולהבין שאין כח בעולם שישנה את זה.

מספיק אי אפשר כל שבועים לריב עם הקהל, הנהלה , קהלים של קבוצות יריבות, בלי תפאורות לא בחצי ולא גמר(אפילו דגלונים עלובים זה תפאורה מבחינתי) וכל פעם להגיד כולם טועים כולם זבל רק הארגון בסדר?

לקהל כמונו אין מה להיות נגד הארגון ההצלחה שלו זה ההצלחה שלנו ושל הקבוצה אבל בחייאת רבאק עוד פעם שקרים על דף חדש עד הניצוץ הבא?

אלוהים ישמור למה ראשי הארגון לא מנסים לעשות ריסטרט לתת כאפה לצעירים שבארגון ולתת להם הוראה להתנהג בהתאם לאנשים מבוגרים ביציע ולא משנה מה לא להכנס לתקל עם אף אוהד מכבי ביציע גם אם הוא לא מסכים לעבור מקום אלא להסביר לו בטוב גם שעה אם צריך תסיבה שיעבור.

בלה בלה בלה..

תקראו לזה איך שאתם רוצים, בסוף זה אותם 100- 200 אוהדים שמעודדים והולכים אחרי הקבוצה בכל מקום ולא משנה כמה ארגונים ושמות התחלפו.

ביקורת עניינית ונקודתית היא לגטימית , אבל כל האמירות על להעיף ,למחוק,לשלול ,להחליף, לסגור..

הן סתם אמירות ריקות מתוכן שאין מאחוריהם כלום.

אחי אני מסכים עם כל מה שכתבת, אני פשוט אולי מנסה לשכנע את עצמי שהדברים טובים יותר כי אני לא ב11

אם הדברים גרועים אז הם גרועים ואני מציע שתנסו להכנס לזה בעצמכם אם אתם יושבים ב11 כי רק ככה יזוזו דברים

המצב לא פשוט אם נותנים מכות לאוהדי מכבי אחד כזה צריך לשבור לו את הפנים גם אם הוא מהאירגון וגם אם לא

ואם אוהד של מכבי יבוא לתת לי מכות אני כבר אצלם אותו ואדע מי הוא ואחכה לו בהזדמנות אחרת בפינה חשוכה ואני אשבור לו בקבוק בירה בפנים

שאפילו נכה לא תסכים להתחתן איתו

זה מה שאני חושב על אוהד שרמוטה שמרביץ לאוהד מכבי, גם אם הוא מהאירגון וגם אם לא

פשוט אמרתי ננסה לראות מה הבעיה מתוך אכפתיות לנסות להבין אם אכן כך הדברים

אם הם איחרו הם היו צריכים לספוג את זה אבל מצד שני אם הם לא היו מזיזים אז גם לא היה גוש ואז עוד יותר הייתם מאשימים אותם

מפה ועד לפוצץ אוהד שלרגע לא תחשוב שאני מצדיק את זה

בן אדם שמרביץ לאוהד מכבי הוא אפס מסריח שאם הייתי ראש אירגון שלו הייתי מעיף אותו על טיל

בסוף יהיה כאן עוד אירגון זה עניין של זמן, בשער אחר, אם לא ישנו גישה

וזה רק מקריאה כאן בעיקר כי אני מ11 סולד כבר לפחות 3 4 שנים

כל האלה שאומרים פנאטיקס הביתה מי יחליף אותם אתם? אז חאלס עם כל זה אני לא תומך במה שהיה אתמול אבל זה מה שיש כרגע והם לא נראלי הולכים להיעלם בקרוב, אז במקום להגדיל את הפילוג בקהל (בזה גם לפנאטיקס יש חלק) אז עדיף שחברי הארגון שכותבים כאן וגם אנחנו הקהל הרחב ננסה לתקן את הקרע שגדל בקהל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.