Jump to content

ארגון ה"אוהדים" מכבי פנטיקס

ravid

Recommended Posts

בתאכלס האשמה היחידה היא על השוטרים. אין שום סיבה שיהיו שוטרים ביציע. גם אם הדליקו 10 אבוקות ו-20 רימוני עשן. גם אם יש 500 אנשים על הגדרות. אין שום סיבה שיהיו שוטרים ביציע. אין שום סיבה ששוטרים יעלו ליציע ויתחילו לשלוף אנשים ולדפוק מכות ולקחת ציוד עידוד. ברגע ששוטרים נכנסים ליציע זהו המצב אבוד. מבאס אותי תחת שהארגון יצא באמצע והעידוד נפסק, אבל אני די מבין אותם לא הייתה להם כל כך ברירה לאור מה שקרה שם עם השוטרים.

בתאכלס האשמה היחידה היא על השוטרים. אין שום סיבה שיהיו שוטרים ביציע. גם אם הדליקו 10 אבוקות ו-20 רימוני עשן. גם אם יש 500 אנשים על הגדרות. אין שום סיבה שיהיו שוטרים ביציע. אין שום סיבה ששוטרים יעלו ליציע ויתחילו לשלוף אנשים ולדפוק מכות ולקחת ציוד עידוד. ברגע ששוטרים נכנסים ליציע זהו המצב אבוד. מבאס אותי תחת שהארגון יצא באמצע והעידוד נפסק, אבל אני די מבין אותם לא הייתה להם כל כך ברירה לאור מה שקרה שם עם השוטרים.

איך איך איך איך אתה לא רואה שזה רק בעיקר באשמת הארגון וההתנהלות שלו?

איך איך איך איך אתה לא רואה שזה רק בעיקר באשמת הארגון וההתנהלות שלו?

פשוט מאוד. אם היס"מ לא נכנס ליציע, העידוד נמשך כרגיל עד סוף המשחק. זה הכל.

פשוט מאד. אם היו מתעסקים קצת בלעודד ופחות בלהיות גברים, היסמ לא היה נכנס.

ולא, שלא ישתמע ממני שאני איכשהו תומך בבריונים במדים האלה, אבל הפנאטיקס נמאסו ככ.

זה ידוע לכל אוהד, בכל הארגונים, בכל הארץ.

אבוקה = לא חוקי = יבוא שוטר = בלגאן

הדלקת אבוקה? פתחת רימוני עשן? אתה משחק את המשחק, ואלו החוקים.

ולפי החוקים, לך מותר לעשות כלום ולשוטר מותר לאנוס אותך בתחת עם אלה במשך 90 דקות, לעצור אותך, להלביש עליך תיק מחורטט ולזיין לאמא שלך את החיים. כי הדלקת אבוקה.

אף אחד לא שינה אתמול את חוקי המשחק באמצע, אז על מה יש לבוא ולהתבכיין בדיוק?

הם מחפשים את הבלגאן, הם חיים מהבלגאן. אין ארגון בעולם שהפסיק יותר פעמים עידוד, ורוצה לשמוע קטע מפגר? למשטרה אין משהו אישי נגד מכבי פנאטיקס! כי זה קורה בנתניה, וזה קורה בחיפה, וזה קורה בירושלים. מרחבים שונים, שוטרים שונים, קצינים שונים.

אבל רק לנו...

מטורף אה?

זה ידוע לכל אוהד, בכל הארגונים, בכל הארץ.

אבוקה = לא חוקי = יבוא שוטר = בלגאן

הדלקת אבוקה? פתחת רימוני עשן? אתה משחק את המשחק, ואלו החוקים.

ולפי החוקים, לך מותר לעשות כלום ולשוטר מותר לאנוס אותך בתחת עם אלה במשך 90 דקות, לעצור אותך, להלביש עליך תיק מחורטט ולזיין לאמא שלך את החיים. כי הדלקת אבוקה.

אף אחד לא שינה אתמול את חוקי המשחק באמצע, אז על מה יש לבוא ולהתבכיין בדיוק?

הם מחפשים את הבלגאן, הם חיים מהבלגאן. אין ארגון בעולם שהפסיק יותר פעמים עידוד, ורוצה לשמוע קטע מפגר? למשטרה אין משהו אישי נגד מכבי פנאטיקס! כי זה קורה בנתניה, וזה קורה בחיפה, וזה קורה בירושלים. מרחבים שונים, שוטרים שונים, קצינים שונים.

אבל רק לנו...

מטורף אה?

זה לא קורה רק לנו, אני חושב שאוהדי הפועל למשל סבלו מכל מרחב משטרתי אפשרי בארץ (ובליגה הלאומית הרשימה הזאת תתרחב).

כשאתה אומר שאתה משחק את המשחק ואלו החוקים, זאת בדיוק הבעיה. זה לא תקין, זה לא בסדר, אין שום סיבה ששוטרים יכנסו במצב כזה ליציע. לכן אני מאשים את השוטרים.

זה לא קורה רק לנו, אני חושב שאוהדי הפועל למשל סבלו מכל מרחב משטרתי אפשרי בארץ (ובליגה הלאומית הרשימה הזאת תתרחב).

כשאתה אומר שאתה משחק את המשחק ואלו החוקים, זאת בדיוק הבעיה. זה לא תקין, זה לא בסדר, אין שום סיבה ששוטרים יכנסו במצב כזה ליציע. לכן אני מאשים את השוטרים.

אבל זה מה שאני אומר, כולם סובלים. כמה פעמים אולטראס הפועל הפסיקו עידוד במשחק חשוב? כמה משחקי צמפיונס החרימו הקופים? חלאס.

ברור שזה "לא בסדר" אבל ככה זה. למה בכלל הגעתם למצב שאתם מזיינים את מכבי בגמר גביע?

אבל זה מה שאני אומר, כולם סובלים. כמה פעמים אולטראס הפועל הפסיקו עידוד במשחק חשוב? כמה משחקי צמפיונס החרימו הקופים? חלאס.

ברור שזה "לא בסדר" אבל ככה זה. למה בכלל הגעתם למצב שאתם מזיינים את מכבי בגמר גביע?

תראה אני לא מצדיק כל מקרה כזה (למשל בליגת האלופות זה היה מיותר לגמרי) אבל בתור אחד שהיה קרוב לאירוע וראה איזה מכות עפו שם ואיך הם שלפו אוהדים וניסו לקחת ציוד, ספציפית לגבי מה שקרה אתמול אני יכול להבין את זה.

זה כמו שבנאדם שיושב בכלא על פשע יגיד שאם לא השוטר שתפס אותו הוא היה ממשיך כרגיל והכל טוב.

זה מעוות.

הארגון הזה במשך כל שנותיו התעסק מעט מאוד במה שהוא צריך להתעסק, והלך יותר מדי בדרכים של אלימות, גזענות, גאוותנות ויהירות.

זה ארגון שמרחיק ילדים מהמגרשים, מוציא שם רע לקבוצה, והכי הכי גרוע - מרחיק את מיטש מאיתנו.

זה כמו שבנאדם שיושב בכלא על פשע יגיד שאם לא השוטר שתפס אותו הוא היה ממשיך כרגיל והכל טוב.

זה מעוות.

הארגון הזה במשך כל שנותיו התעסק מעט מאוד במה שהוא צריך להתעסק, והלך יותר מדי בדרכים של אלימות, גזענות, גאוותנות ויהירות.

זה ארגון שמרחיק ילדים מהמגרשים, מוציא שם רע לקבוצה, והכי הכי גרוע - מרחיק את מיטש מאיתנו.

לא נכון. יש דרך לטפל בזה גם בלי ליצור כאוס שלם בתוך יציע עידוד בכדורגל. מה בוער להיכנס דווקא עכשיו ליציע ולעשות בלגן? הרי הכל מצולם, יודעים מי עשה מה (ברוב הפעמים). שיחכו לסוף המשחק ואז יעצרו אותם. אין שום סיבה, אלא אם באמת יש סכנת חיים ממשית או הפרת סדר חריגה ביותר (אבוקות ורימוני עשן לא נכללים בהגדרה הזאת), ששוטרים יכנסו ליציע.

לא נכון. יש דרך לטפל בזה גם בלי ליצור כאוס שלם בתוך יציע עידוד בכדורגל. מה בוער להיכנס דווקא עכשיו ליציע ולעשות בלגן? הרי הכל מצולם, יודעים מי עשה מה (ברוב הפעמים). שיחכו לסוף המשחק ואז יעצרו אותם. אין שום סיבה, אלא אם באמת יש סכנת חיים ממשית או הפרת סדר חריגה ביותר (אבוקות ורימוני עשן לא נכללים בהגדרה הזאת), ששוטרים יכנסו ליציע.

מה בוער להיכנס דווקא עכשיו ליציע? אולי כי הדליקו שם אבוקה ועברו על החוק?

מתי אתה רוצה שיתפסו אותם? בסיכול ממוקד של השב"כ על בסיס מודיעין?

זו חבורה של ילדים לא מחונכים בגילאי 16-22 שכנראה לא עשו צבא אבל מדברים על לאומיות (או לאומנות) כאילו היא האג'נדה של החיים שלהם.

וכל עוד לא תפנימו שזה החומר האנושי של הארגון הזה (לא כולם) תמשיכו להתכחש לאמת.

ואז תגידו שאתם עושים יותר מאיתנו.

איפה הייתם בסכנין? באתם 70 איש

למה אתמול נכנסתם אחרונים?

למה לעזאזאל למה אתם לובשים שחור?

וואלה באמת שיש אנשים מדהימים בארגון הזה אבח מי מקבל שם החלטות? ארגון בגודל כזה צריך מינימום של "מבוגר אחראי" שיקבל שם החלטות.

איך מפסיקים לעודד במשחק כזה? במיוחד שלא היה איזה שבירת מחסום של המשטרה, הם פשוט התנהגו כמו.... משטרה. לא הפתיעו.

באזל, פורטו וגמר גביע

כל משחק יותר גדול ומשמעותי מהשני ובשורה התחתונה אין עידוד כשהקבוצה הכי צריכה את הקהל.

מה שקרה אתמול ביציע וחוסר העידוד שבא בעקבותיו היה מבחינתי הרבה יותר מעציב, מביש ומתסכל מההפסד עצמו.

זה פאקינג גמר גביע.משחק על תואר.

איך לעזאזאל אפשר להפסיק לעודד במשחק כזה???!!!

איך אחרי זה אפשר לבוא בטענות לשחקנים, לליטו, לגורדי ובעצם לכולם,על ההפסד הזה בגמר,אם במשחק הכי חשוב בעונה הם הופקרו על ידי הקהל שלהם??

אין לזה מחילה.

מה בוער להיכנס דווקא עכשיו ליציע? אולי כי הדליקו שם אבוקה ועברו על החוק?

מתי אתה רוצה שיתפסו אותם? בסיכול ממוקד של השב"כ על בסיס מודיעין?

זו חבורה של ילדים לא מחונכים בגילאי 16-22 שכנראה לא עשו צבא אבל מדברים על לאומיות (או לאומנות) כאילו היא האג'נדה של החיים שלהם.

וכל עוד לא תפנימו שזה החומר האנושי של הארגון הזה (לא כולם) תמשיכו להתכחש לאמת.

אני לא ממציא פה משהו חדש, זה נוהל שמבוצע באירופה למשל.

תראה באף ארגון לא תמצא ילדי צופים אבל בכל זאת כן בוצעה פה התקדמות כן הפסיקו עם השירים הלכאורה "גזעניים" והם כן דוחפים בכל רגע, מודים לשחקנים בסיום ומעודדים אותם גם אחרי הפסדים, בניגוד להרבה בקהל הרחב. העידוד אתמול עד הבלגן היה אש וחבל שהיס"מ נכנסו והרסו את הכל.

ואז תגידו שאתם עושים יותר מאיתנו.

איפה הייתם בסכנין? באתם 70 איש

למה אתמול נכנסתם אחרונים?כי היה צעדה

למה לעזאזאל למה אתם לובשים שחור?כל ארגוני אולטראס בעולם, כולל הארגונים הקיקיוניים במדינה באים בשחור

וואלה באמת שיש אנשים מדהימים בארגון הזה אבח מי מקבל שם החלטות? ארגון בגודל כזה צריך מינימום של "מבוגר אחראי" שיקבל שם החלטות.

איך מפסיקים לעודד במשחק כזה? במיוחד שלא היה איזה שבירת מחסום של המשטרה, הם פשוט התנהגו כמו.... משטרה. לא הפתיעו.

ואני לא בארגון

איכס כאילו הם לא מסוגלים שיהיה טוב ביציע. כבר חזרנו לאווירה טובה ביציע והמצב הלך והשתפר מאז אותה מחאה מביכה נגד אשדוד ושוב הם מצליחים לחרבן את זה. אגרוף אחד פחחחחחחחחח רק שנוח להם.

אחרי זה עוד יש פה כאלו שחושבים שסתם יוצאים עליהם למורות שבנושא ההלוויה הרוב המוחלט הצדיק אותם אבל ברגע האמת הם שוב חרבנו על מכבי ועל שאר הקהל שניסה לעודד. באמת שבצער רב אני מתחיל לחשוב שיהיו יותר יתרונות שלא יהיה ארגון מאשר שיש ארגון.

ואני לא בארגון

מה זה צעדה אל תשאל.

עזוב שורה תחתונה זה הארגון שיוביל את היציע שנים קדימה אם נרצה ואם לא.

מקווה שיפיקו לקחים ושמישהו יתחיל לקחת החלטות כמו בכל ארגון כזה או אחר.

אי עידוד זה קו אדום, משתמשים בו רק במקרה קיצוני, לא יכול להיות שכל תקופה יש אירועים כאלה.

חבל כי בסוף כולנו רוצים יציע שמח, אתמול האווירה לפני המשחק היה של הקהל בימיו הגדולים,

אירועים כאלה מרחיקים את הקהל, לא רק הרחב מהארגון וזה חבל.

מה זה צעדה אל תשאל.

עזוב שורה תחתונה זה הארגון שיוביל את היציע שנים קדימה אם נרצה ואם לא.

מקווה שיפיקו לקחים ושמישהו יתחיל לקחת החלטות כמו בכל ארגון כזה או אחר.

אי עידוד זה קו אדום, משתמשים בו רק במקרה קיצוני, לא יכול להיות שכל תקופה יש אירועים כאלה.

חבל כי בסוף כולנו רוצים יציע שמח, אתמול האווירה לפני המשחק היה של הקהל בימיו הגדולים,

אירועים כאלה מרחיקים את הקהל, לא רק הרחב מהארגון וזה חבל.

תגובה לפני רשמתי

זה לא אי עידוד

כולם היו מחוץ למגרש (לא יודע בדיוק למה)

היה עצוב לראות את ראייקו בהארכה מסמן לקהל לעודד ובתגובה מקבל שתיקה ומבטים מובכים

לא נמאס לכם לשקר

לפני כל פנדל עודדו את ראיקו והיה בוז מחריש בפנדלים שלהם

דווקא הקהל הרחב התעלה על עצמו וזה ממש לא היה הבעיה שלנו

יוסי פשוט החליט לדפוק אותנו ופה זה נגמר מספיק לחפש איפה שאין

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.