Jump to content

ארגון ה"אוהדים" מכבי פנטיקס

ravid

Recommended Posts

תאכלס מעניין תתחת מלחמות האולטראס... רק בושות ושם רע לאוהדי הכדורגל. אבל עוד שנייה תגיד לי שהם מגנים עלינו בזה שהם עושים את זה.

חיים בסרט

לא, אבל לא הזלתי דמעה ששמעתי על כך. נשמע מהתגובה שלך שכאילו אוהדי הקבוצות האחרות בארץ הם חסידי אומות העולם ורק הפנאטיקס הוא הרשע.

לצערי, אין יח"צ לארגון עם הקהל הרחב, מלבד עמוד הפייסבוק שהוא מנהל שהפוסטים שנכתבים שם נראים כאילו נרשמו על-ידי ילד בן 16.

הארגון משניא את עצמו על כלל האוהדים.

מצד שני, במלחמות אולטראסים שיש בליגה (עם הטמבלים מב"ש או הטינופת מחיפה) הארגון חשוב שיהיה, הפנאטיקס נתנו בראש לארגוני אוהדים אחרים (ההפתעה בשכונה ג' לבאר שבע לדוגמא).

למה לא אמרת שהם עשו הפתעה לבאר שבע בשכונה ג'? אני לוקח בחזרה את כל מה שאמרתי עליהם

הנה,, זו בדיוק הבעיה.

מצידי שיחשבו שאנחנו רכרוכיים, למי אכפת? העיקר זה התמיכה בקבוצה והאחדות ביציעים. בלי זה אין שום הצדקה לארגוני אוהדים.

אתה לא מהיום ביציע אח שלי, תגיד לי אתה בבלומפילד שזה סופר בית שכולם יודעים איפה הארגון יושב היו מניחים דגלים ומסמנים טריטוריה.

בוא נגיד הארגון עובר בידוקים יותר מהקהל הרחב כי הוא בא עם ציוד,הארגון לא מונה 10 איש לא צריך את כולם בחוץ שלח כמה צעירים בפנים שישמרו מקומות ופתרת את כל הבלאגן

אני מסכים לגמרי שהכי טוב לשלוח מישהו שישמור. פשוט אמרתי שהדרישה עצמה לא הזויה כמו שWADE תיאר אותה. כאילו מה לא יודעים שיש גוש והוא בדרך כלל יושב באמצע צמוד למעקים (אם יש הבדל בין חלק עליון לתחתון כמעט תמיד הם בוחרים בעליון, אלא אם יש ממש קצת אוהדים ואז יורדים לתחתון כמו בסמי עופר)

כמו שכתבתי (וכמובן שלא קראת) לגבי בלומפילד ונתניה אין שום בעיה. לגבי שאר האיצטדיונים ובפרט גמר הגביע (!!) בה ידוע שבאים המון אוהדים חדשים לחוות אווירה, מה אתה מצפה שיקרה?

שים את עצמך במקום האבא הזה. הוא אמור לחשוש כשהוא מגיע לטדי כי הוא לא יודע איפה הפנאטיקס יושבים? ראבק, אני לא ידעתי איפה הפנאטיקס יושבים בטדי ואני אחלה של אוהד. אתה רוצה להגיד לי איך אני אמור לדעת? להתקשר אליהם לפני? ואם טעיתי נדפקתי אה? הלך המקום פחות משעה לתחילת המשחק למרות (!!!) שהגעתי מוקדם, למרות שהוצאתי ארגז, למרות כל זה אין לי מקום. ולמה? באיזה קטע?

די עם כל ההיתממות הזאת ראבק. אתה ועוד המון מדומייך קוראים וקוראים אבל מיתממים בצורה הכי מעצבנת שיש. אתם יודעים טוב מאוד מה היה לא בסדר, אתם יודעים טוב מאוד למה מתעצבנים (9 עמודים פלוס) אבל אתם בוחרים להמשיך עם העצימת עיניים הזאת. סלאם, רק תדע שזה עובד לשני הכיוונים. גם הקהל הרחב יודע טוב מאוד לעצום עיניים ואיזה קטע אם זה יקרה בדיוק כשהפנאטיקס יצטרכו אותו יותר מהכל.

אתה כנראה לא קראת את מה שאני רשמתי. אז תקרא שוב.

לצערי, אין יח"צ לארגון עם הקהל הרחב, מלבד עמוד הפייסבוק שהוא מנהל שהפוסטים שנכתבים שם נראים כאילו נרשמו על-ידי ילד בן 16.

מצד שני, במלחמות אולטראסים שיש בליגה (עם הטמבלים מב"ש או הטינופת מחיפה) הארגון חשוב שיהיה, הפנאטיקס נתנו בראש לארגוני אוהדים אחרים (ההפתעה בשכונה ג' לבאר שבע לדוגמא).

כמה אנשים המלחמות אולטראס האלה מעניינות?

כמה אנשים המלחמות אולטראס האלה מעניינות?

זה באמת על הזין כל עוד זה בינם לבין עצמם, העיקר שאוהדים רגילים לא ייפגעו.

למה לא אמרת שהם עשו הפתעה לבאר שבע בשכונה ג'? אני לוקח בחזרה את כל מה שאמרתי עליהם

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רביד אתה ענקקקקקקק, תגובה ענקית פתחת אותי מצחוק חחחחחחחחחחחח גדול

חשוב למי?

למי מלבד האנשים שמכנים את עצמם אולטראס ברחבי הארץ ושמים כובעי גרב או בנדנות אכפת ממלחמת האולטראסים?

אתה חושב של 95% מהאנשים שהיו בגמר גביע או שמנויים בנתניה או שהיו מנויים בבלומפילד אכפת אם איזה ילד מפגר מחזיר באנר הפוך או מצטלם עם ארגון אחר באמצע הלילה?

אני אוהד את מכבי.

מגיע לכל המשחקים שאני יכול.

נותן את הגרון ומעודד גם כשקשה וגם כשלא הולך.

כל מה שלא קשור לקבוצה זה לא רלוונטי.

mzbzhzmduhhm.jpg

יצא לי לאחרונה להיכנס להודעה שנעוצה בחלק העליון של הפורום שבו הארגון מודיע על סגירת הארגון ולקרוא שם על מה זה השחקן ה-12 ולשם מה הוא נוצר. הבדל של שמיים וארץ.

שווה קריאה.

יצא לי לאחרונה להיכנס להודעה שנעוצה בחלק העליון של הפורום שבו הארגון מודיע על סגירת הארגון ולקרוא שם על מה זה השחקן ה-12 ולשם מה הוא נוצר. הבדל של שמיים וארץ.

שווה קריאה.

בפעם הקודמת שהיה פיצוץ ציטטתי חלקים משם שנראה היה שהסבירו לי מה המקור לבעיה.

בנוסף הצעתי שם משהו שדי נוגד את העולם הזה, אבל ניסיון פנייה למכבי בניסיון להקים ארגון אחר, פחות עם תמיכה כלכלית, יותר דחיפה שזה יקרה.

כמה זה ריאלי לדעתכם?

שווה קריאה.

מעניין מה יהיו התגובות שהפנאטיקס יודיעו על סגירה כי הם בדרך לשם אף ארגון לא יוכל להחזיק מעמד הרבה זמן ללא תמיכת הקהל הרחב. אפילו את התומכים שלהם בתוך יציע העידוד הם מאבדים. מה שווה ארגון אוהדים אם אפילו ביציע שלו הוא כל שנה מאבד עוד ועוד תומכים ואוהדים טובים?

בפעם הקודמת שהיה פיצוץ ציטטתי חלקים משם שנראה היה שהסבירו לי מה המקור לבעיה.

בנוסף הצעתי שם משהו שדי נוגד את העולם הזה, אבל ניסיון פנייה למכבי בניסיון להקים ארגון אחר, פחות עם תמיכה כלכלית, יותר דחיפה שזה יקרה.

כמה זה ריאלי לדעתכם?

לא יקרה, חבל סתם לנסות על פארש.

עברו יומיים מהגמר גביע, והארגון לא פרסם אפילו לא הודעה מינורית שתתייחס למה שקרה, כאילו לא היה כלום. עד כדי כך שאר הקהל לא מעניין אותו? עד כדי כך הארגון הזה תקוע בעצמו? באמת שעד חמישי תמיד תמכתי בהם, ותמיד תרמתי להם כסף, ובויכוחים תמיד הגנתי עליהם. פשוט אכזבה ענקית, אותי הם איבדו, ומאמין שכמוני גם עוד הרבה אחרים. מקווה שהפעם תסמונת הזכרון הקצר לא תכה עוד פעם בקהל.

עברו יומיים מהגמר גביע, והארגון לא פרסם אפילו לא הודעה מינורית שתתייחס למה שקרה, כאילו לא היה כלום. עד כדי כך שאר הקהל לא מעניין אותו? עד כדי כך הארגון הזה תקוע בעצמו?

תשאל ביציע.

עברו יומיים מהגמר גביע, והארגון לא פרסם אפילו לא הודעה מינורית שתתייחס למה שקרה, כאילו לא היה כלום. עד כדי כך שאר הקהל לא מעניין אותו? עד כדי כך הארגון הזה תקוע בעצמו? באמת שעד חמישי תמיד תמכתי בהם, ותמיד תרמתי להם כסף, ובויכוחים תמיד הגנתי עליהם. פשוט אכזבה ענקית, אותי הם איבדו, ומאמין שכמוני גם עוד הרבה אחרים. מקווה שהפעם תסמונת הזכרון הקצר לא תכה עוד פעם בקהל.

אני באמת לא מבין מה אתה רוצה שהם יגידו ?

חלאס אף אחד לא אוהב אותם חוץ מעצמם וזה המצב, מה יש להסביר.

אם הם ממשיכים בסגנון הזה (ולא נראה שמשהו הולך להשתנות) , הם יהפכו להיות אולטראס מכבי של השנים האחרונות שלו - גוש של 20 אנשים שמסביבם קרחת.

אין לי בעיה עם קרבות הרחוב,יש לי בעיה שזה משפיע על היציע.

אם הם ארגון אז שיתנהגו כמו ארגון ושיפרידו בין מה שקורה מחוץ למגרש למה שאמור לקרות במגרש- עידוד 90 דק.

כרגע הם נראים שכונה ולא כמו ארגון שאמור להיות במינימום מאורגן.

אל תצפו לא תתאכזבו

זה ארגון חברים סגור של אנשים שאוהבים לריב מכות על צבע חולצה והגאווה שלהם זה חתיכת בד הפוכה. מה אפשר לצפות מאנשים כאלה?

הקהל הרחב בטח שלא מעניין אותם אני בספק בכלל אם מכבי כן

כל פעם אתם אומרים שפאנטיקס תורם מחיים שלו ורק רוצה לעזור לקבוצה

אז פאנטיקס תעזרו למכבי ותפרקו את ארגון פשע הזה שנבנה ב3 שנים

חבל שהם הפסיקו לעודד בחמישי.

אם זה לא היה קורה הם היו שרים את שיר האונס בדקה ה85, היינו סופגים כבר אז גול וחוסכים לעצמנו עוד 45 דקות של סבל.

אני קורא בפורום כבר המון שנים אבל ממעיט מאוד להגיב כשראיתי את הנושא הזה הייתי חייב ,

קראתי פה הרבה תגובות ואני לא מבין איך אנשים יכולים להצדיק את הפאנטיקס , מבחינתי מה שהיה ביום חמישי זה פשוט להפקיר את הקבוצה.
ומה שעוד יותר אני לא מבין זה איך אנשים מאשימים פה את המשטרה הם פתחו להם בפנים 3 פעמים בזמנים שונים אבוקות ורימוני עשן בשילוב עם באלגן, שירים נגדם ומכות בתוך היציע

מה אנשים מצפים שהשוטרים ייעשו? שייתעלמו מזה ? ומה הקטע שלהם לעשות מחאה באמצע המשחק הם חושבים שזה באמת מזיז למשטרה אם הם מעודדים או לא ?מה הם ניסו להשיג בזה? ולמען הסר ספק אני ממש לא מחסידי המשטרה וברור שהם גם לא צדיקים גדולים אבל במקרה הזה אי אפשר שלא להבין אותם.

בכלל, אם בתחילת הדרך של הארגון הוא דאג להרבה צבע , שירים חדשים ביציע ותפאורות מדהימות עם דגלי פריסה שלא נראו אף פעם (בעיקר בעונת סוזה) בשנתיים האחרונות

לצד חלקים טובים יש להם בעיקר הרבה מאוד חלקים רעים (מחאות לא ברורות , שירים מתריסים ,זלזול באוהדים,חוסר רצון לשתף את הקהל הרחב במה שקורה אצלם וכו') שרק גורמים לאנטי וחוסר רצון לשתף איתם פעולה ועושה רושם שהם רק מחפשים ללכת נגד ההנהלה והקהל הרחב.

ושאף אחד לא יביא פה טיעון שלא היה תפאורה כי המשטרה לא אישרה , מעניין איך הגענו למצב הזה שהמשטרה לא מאשרת תפאורה ? ויש כאלה שבאים בטענות להנהלה שהיא לא עוזרת

למרות שאני בטוח שאם הייתה מתקיימת פגישה של הפאנטיקס עם ההנהלה שבא הם היו מתחייבים לצאת לדרך חדשה ומפסיקים עם כל האבוקות והחרא מסביב ההנהלה הייתה עושה הכל לעזור גם כן.

הארגון צריך לעשות עם עצמו הרבה חושבים כי הוא מאבד המון מניות אצל אוהדים ותיקים כמוני ועוד הרבה אוהדים טובים אחרים, זכור לי בעיקר משחק במושבה בשיר "אין אדומים " בשורה
על טועמה הם פשוט הסתובבו לקהל ועשו זין לאוהדים שנמצאים ביציע סביר להניח לפני שהם נולדו , וזה מצטרף לעוד הרבה דברים אחרים שפירטתי למעלה ונראה שהם פשוט מנסים בכוח לאבד את הקהל הרחב.

אני מקווה שבחודש הזה הארגון ייעשה עם עצמו חשבון נפש כי נכון לכרגע נראה שמה שמעניין אותם זה רק להתעסק בעצמם ולא במכבי אם זה לריב עם המשטרה , ההנהלה , קהלים של קבוצות אחרות ולצאת "אולטרס" מגניב שלובש שחור ופותח אבוקות וכו'.

ולפעמים זה נראה שכל זה בשביל שייראו/יידברו עליהם באיזה עמוד אולטרס פייסבוק בעולם ,במקום להתרכז בדבר הכי חשוב שזה לעודד את מכבי 90 דקות.

ושיהיה ברור לא בגלל זה הפסדנו את הגביע ,יחד עם זאת ,שיש לך את שני יציע העידוד הכי טובים בארץ ואתה מביא אפס תרומה מהיציע למגרש זה הזמן שהארגון לשבת עם עצמו להבין איפה טעה ולחשב מסלול מחדש.

נ.ב - דבר קטן לגבי האבוקות אני באמת לא מצליח להבין איך מי שחצה את גיל 20 עדיין מתלהב מזה כי לי אישית לא זכור אף משחק שזה הכניס את הקבוצה/הקהל לטירוף יוצא דופן כמו שמתארים פה , אולי לפני 10-12 שנה שהיו פותחים על כל שער 11 אבוקות ורימוני עשן זה היה עושה קצת טירוף וגם לא ברמה מטורפת אבל בעידן של היום באמת זה לא תורם כולם והדבר הראשון שאני חושב היום שאני רואה אבוקה ביציע זה רק שלא יזיינו אותנו באיזה רדיוס/קנס ענק ,עדיף שישקיעו את הכסף מהתרומות לדגלים וצבע ליציע במקום במשהו שרק גורם למכבי נזק וקנסות.

.

הבעיה היא בראש,

רוב החברה הילדים מהארגון מובלים.

לצורך העניין, אם לאותם שני חברה שרבו על מהקום ליד הגדר עם הבחור המבוגר ישהו יותר מוכר מהארגון היה זורק מילה שיטוסו משם, הם היו עושים זאת.

רוב החברה בארגון הם ילדים כאלו, יש את המבוגרים יותר והם לא היו רבים כך, אבל בגלל שהם לא מונעים זאת האשמה גם עליהם.

וזה ההבדל מהשחקן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.