Jump to content

ארגון ה"אוהדים" מכבי פנטיקס

ravid

Recommended Posts

כן הבנתי את הקטע

יש להם אחריות והכל טוב ויפה

גם אני התבאסתי עליהם אתמול

אבל זה עדיין לא משנה את זה שהם אנשים חופשיים שיכולים להחליט על דעת עצמם שבא להם לנטוש את האצטדיון כמחאה על אלימות משטרתית ולאף אחד אין זכות להגיד להם מה לעשות

מזמין אותך לחזור 10 שנים אחורה לפעולה זהה שהשחקן ה12 עשו בקופסא... מעניין מה ההבדל

אז זהו שאתה לא הבנת אם ככה סיימת את התגובה שלך.

ההבדל הוא גמררררר פאקינג גביעעעעע.

ההבדל הוא שהם מחכים למשחקים גדולים כאלה לעשות שביתות ושגעונות. די חלאסס כבר.

שימשיכו ללבוש שחור ולשיר יום שישי אולה או במקום לעודד את הקבוצה שלהם במשחק אחד על התואר היחידי שעוד יכולנו להוציא העונה.

אני לא באה להגן על הארגון ויצאתי נגדם לא מעט פעמים וגם אתמול אבל אי אפשר לדבר על זה שהם מבקשים מאשים לקום מהאיזור של הארגון.

נכון הבנאדם בא ושמר והם הגיעו חצי שעה לפני זה אבל כל זה לא משנה יש איזור די מובן שהוא איזור עידוד ואבא עם ילד לא יכול ולא חושבת שגם רוצה להיות חלק מהסביבה הזאת.

צודקת. בוא נרביץ להם אז, רק ככה הם יבינו!

צודקת. בוא נרביץ להם אז, רק ככה הם יבינו!

אל תכניס לי מילים לפה, העליתי נקודה לדיון אתה מוזמן לענות יפה או לא לענות בכלל.

ולעניין בחיים אבל בחיים לא אעודד אלימות ובחיים לא אמרתי שזה צריך להיעשות בצורה אלימה או מאיימת.

לפני שבוע ראיתי מולי שמבקשים מאבא עם ילד לעבור מקום וזה הגיע לויכוח לא ראיתי שימוש באלימות לגבי מקרים אחרים לא יודעת אז לא אדבר רק דיברתי על הרעיון בכללי

ולעניין בחיים אבל בחיים לא אעודד אלימות ובחיים לא אמרתי שזה צריך להיעשות בצורה אלימה או מאיימת.

לפני שבוע ראיתי מולי שמבקשים מאבא עם ילד לעבור מקום וזה הגיע לויכוח לא ראיתי שימוש באלימות לגבי מקרים אחרים לא יודעת אז לא אדבר רק דיברתי על הרעיון בכללי

וברעיון הכללי את צודקת 100%. אבל לא היה שם שום מקום מסומן.

מאיפה למשפחה לדעת שהפנאטיקס מתכוונים לשבת למעלה ולא למטה? באמצע ולא בצד?

קנו למפוני אלפיי כרטיסים, אלה שמגיעים מוקדם ותופסים מקום שיהיה להם ולמשפחה שלהם נוח צריכים לחיות בחשש עד שריקת הפתיחה שאולי יבואו כמה ״גברים״ בשחור ויאיימו עליהם פיזית עד שיזוזו?

אל תביני אותי לא נכון הציניות כלל לא הייתה כלפייך, חבל ישר ללכת לאיזור הזה סתם וליצור עוד ועוד חיכוכים בקהל. פשוט חסר לנו עוד קצת אה? אין מספיק.

לא חושב שלאבא עם ילד יש מושג איפה יושב הארגון וכמו שכתבו פה אם הם רוצים לשמור להם מקום שיביאו כמה ילדים שיתפסו שטח שנפתח היציע.

אני לא באה להגן על הארגון ויצאתי נגדם לא מעט פעמים וגם אתמול אבל אי אפשר לדבר על זה שהם מבקשים מאשים לקום מהאיזור של הארגון.

נכון הבנאדם בא ושמר והם הגיעו חצי שעה לפני זה אבל כל זה לא משנה יש איזור די מובן שהוא איזור עידוד ואבא עם ילד לא יכול ולא חושבת שגם רוצה להיות חלק מהסביבה הזאת.

יציע לא מסומן זה יציע לא מסומן.

אם בא לי לבוא עם סבתא שלי וכל החברים שלה מהבית אבות ולשבת באמצע הצפוני ולשחק ברידג אז אין שום כוח בעולם שמצדיק איזה חבר ארגון עלוב שיבוא וינסה להזיז אותי.

כבר אמרו פה - תשלחו 2,3 ילדים שגם ככה מעריצים אתכם בתורה עיוורת כי אתם כאלה מגניבים וזה ושישמרו לכם מקום.

לא עשיתם את זה, תזדיינו כמו כל אלה שנכנסים מאוחר ליציע.

אין איזור של הארגון אם הארגון לא מסמן איזור.

אם הארגון מסמן איזור באלימות פיזית כלפי אוהדים אז שהיסמ יפרק אותם במכות.

הארגון מתייחס לאוהדים אחרים כאילו הם אוהדים של קבוצה אחרת....

יציע לא מסומן זה יציע לא מסומן.

אם בא לי לבוא עם סבתא שלי וכל החברים שלה מהבית אבות ולשבת באמצע הצפוני ולשחק ברידג אז אין שום כוח בעולם שמצדיק איזה חבר ארגון עלוב שיבוא וינסה להזיז אותי.

כבר אמרו פה - תשלחו 2,3 ילדים שגם ככה מעריצים אתכם בתורה עיוורת כי אתם כאלה מגניבים וזה ושישמרו לכם מקום.

לא עשיתם את זה, תזדיינו כמו כל אלה שנכנסים מאוחר ליציע.

אין איזור של הארגון אם הארגון לא מסמן איזור.

אם הארגון מסמן איזור באלימות פיזית כלפי אוהדים אז שהיסמ יפרק אותם במכות.

הארגון מתייחס לאוהדים אחרים כאילו הם אוהדים של קבוצה אחרת....

הבעיה שלכם תמיד הייתה שאף אחד בטח מהארגון לא יתייחס לדעה שלכם כל עוד תרשמו משפטים כאלה.

הלך גביע איבדתם תראש? כמה רפש ואיזה הודעות מבזות. ולא רק על הארגון. חצי מהקבוצה הייתה בפה המסריח שלכם.

אני מקווה שאף חבר ארגון לא בטעות יטריח את עצמו לכתוב תגובה לכל היצורים שטינפו. חבל בכלל לנסות להסביר מה הלך אתמול. כמה ניתוק.

בושה

הבעיה שלכם תמיד הייתה שאף אחד בטח מהארגון לא יתייחס לדעה שלכם כל עוד תרשמו משפטים כאלה.

אבל גם שרושמים להם תגובה עניינית בפייסבוק של הארגון אז חוסמים אנשים. לא מצפה מהם להגיב לכל תגובה אבל בטח לא לחסום כמו ילדים קטנים אנשים שרושמים דברים במקום בלי קללות.

אם מישהו אלים כלפי אוהד אחר של הקבוצה בגלל שהוא החליט שזה המקום שלו ביציע לא מסומן אז כן, זאת התגובה שלי.

אני כבר מאסתי בתגובות מאנשי הארגון. איך אפשר לפנות אליהם אם ככה הם מתנהגים במגרש?

אתם לא יורדים לסוף דעתי, לא אמרתי שצריכים לדעת מראש, לא אמרתי שצריך לאיים ולנהוג באלימות אבל אל תהיו עיוורים לא סתם הם מבקשים לפנות את איזורי הישיבה האלה, גם לא רואים טוב אז באים "לטובתם" (מן הסתם זה לא מה שמניע אותם אבל עדיין) ומסבירים להם שזה איזור ישיבה של הארגון, איזור עידוד שמי שיושב שם חייב להיות חלק מהעידוד.

אף אחד לא אמר לאיים, אף אחד לא אמר לצעוק וזה שיש לזה פתרונות מקדימים שיכולים למנוע את "התופעה" אני מסכימה אבל אי אפשר להגיד שהפעולה הזאת כשלעצמה היא לא צודקת.

אתם לא יורדים לסוף דעתי, לא אמרתי שצריכים לדעת מראש, לא אמרתי שצריך לאיים ולנהוג באלימות אבל אל תהיו עיוורים לא סתם הם מבקשים לפנות את איזורי הישיבה האלה, גם לא רואים טוב אז באים "לטובתם" (מן הסתם זה לא מה שמניע אותם אבל עדיין) ומסבירים להם שזה איזור ישיבה של הארגון, איזור עידוד שמי שיושב שם חייב להיות חלק מהעידוד.

אף אחד לא אמר לאיים, אף אחד לא אמר לצעוק וזה שיש לזה פתרונות מקדימים שיכולים למנוע את "התופעה" אני מסכימה אבל אי אפשר להגיד שהפעולה הזאת כשלעצמה היא לא צודקת.

ברור שאפשר לבקש מאנשים לזוז כל עוד זה נעשה בטעם טוב. השאלה באיזו גישה הם באים אם יבואו בגישה תוקפנית בטון הדיבור אז אוטומטית יכנסו מולם למגננה, אם יבקשו יפה כמו למשל 'אחי זה מקום של הארגון יש מצב אתה עובר מקום?' אז מאמין ש99 אחוז מהאנשים כן יסכימו לעבור מקום אבל משום מה אני לא מאמין שהם באים בגישה כזאת. אבל הכי פשוט זה כמו שכתבו פה מאה פעם שיבואו מוקדם כמה ילדים וזהו לא פעם ראשונה שהם נכנסים באיחור.

ברור שאפשר לבקש מאנשים לזוז כל עוד זה נעשה בטעם טוב. השאלה באיזו גישה הם באים אם יבואו בגישה תוקפנית בטון הדיבור אז אוטומטית יכנסו מולם למגננה, אם יבקשו יפה כמו למשל 'אחי זה מקום של הארגון יש מצב אתה עובר מקום?' אז מאמין ש99 מהאנשים כן יסכימו לעבור מקום אבל משום מה אני לא מאמין שהם באים בגישה כזאת. אבל הכי פשוט זה כמו שכתבו פה מאה פעם שיבואו מוקדם כמה ילדים וזהו לא פעם ראשונה שהם נכנסים באיחור.

מסכימה

ברור שאפשר לבקש מאנשים לזוז כל עוד זה נעשה בטעם טוב. השאלה באיזו גישה הם באים אם יבואו בגישה תוקפנית בטון הדיבור אז אוטומטית יכנסו מולם למגננה, אם יבקשו יפה כמו למשל 'אחי זה מקום של הארגון יש מצב אתה עובר מקום?' אז מאמין ש99 אחוז מהאנשים כן יסכימו לעבור מקום אבל משום מה אני לא מאמין שהם באים בגישה כזאת. אבל הכי פשוט זה כמו שכתבו פה מאה פעם שיבואו מוקדם כמה ילדים וזהו לא פעם ראשונה שהם נכנסים באיחור.

זה לא רק טון הדיבור, אלא גם העיתוי.

אם יבואו אליך רבע שעה אחרי פתיחת השערים ויבקשו ממך לזוז אז אין שום בעיה, הרי היציע ריק ואין בעיה למצוא מקום חדש, אבל הם לא עשו את זה.

הם נכנסים ליציע פחות משעה לשריקה ואז אין לאף אחד לאן לזוז (כי בן אדם שבא ליציע שעתיים לפני המשחק לא יילך לשבת בצד רק כי החבר'ה של הארגון רוצים לדפוק איחור אופנתי).

זה לא רק טון הדיבור, אלא גם העיתוי.

אם יבואו אליך רבע שעה אחרי פתיחת השערים ויבקשו ממך לזוז אז אין שום בעיה, הרי היציע ריק ואין בעיה למצוא מקום חדש, אבל הם לא עשו את זה.

הם נכנסים ליציע פחות משעה לשריקה ואז אין לאף אחד לאן לזוז (כי בן אדם שבא ליציע שעתיים לפני המשחק לא יילך לשבת בצד רק כי החבר'ה של הארגון רוצים לדפוק איחור אופנתי).

זאת לא פעם ראשונה שהם עושים את זה, וכנראה גם לא אחרונה.

כל רדיוס נתקעתי איתם והיחס שלהם לאנשים שיכולים להיות אבא וסבא שלהם פשוט בחילה.

גם אותי לא הזיזו לא פעם למרות שישבתי שורה 6 ומעלה וכמובן כשכבר היו לא מקומות אחרים ואחרי שבאתי שעות לפניהם.

מישהו שמע מהם התייחסות?

לאיזה התייחסות אתה בדיוק מצפה מהם ? שברגע שהם נכנסו למגרש הם שרו את הטועמה מחבל שהוא עוד שניה נפטר בנוסף לכך האווירה אתמול הייתה חשמל עד שאבוקות חנקו אנשים ולגבי השוטרי היסמ אני מצטער מי שזורק אבוקה על שוטרים שעומדים למטה מקומו בכלא לא בשום מקום אחר מה הם חשבו לעצמם שרים כל הזמן על אהבת המדינה וכמה שהם ציונים צר לי לזרוק אבוקה על חיילים שלנו זה בושה.

לפני שנתיים הם ידעו לשים שני ילדים בני 12 שישמרו מקום עם סרטים או דגל ומאז לא. מאמינים לבוא 40 דק לפני השריקה ואז להתחיל לצעוק על האנשים ולהפעיל כוח.

ועוד משהו, לפני כל הבלאגן היה עידוד על הפנים גוש וקהל שלא מעודד

חוץ מהפירו שהיה מרשים ומתאים לאווירה, ולא, שוטרים לא נכנסים בגלל פירו וכאילו הם יודעים מי הדליק. ברגע שהם נכנסו הם החליטו סתם לשלוף אנשים ולהוציא אותם החוצה ואז התחיל המכות, זה משהו שאסור שיקרה אין שום דבר שמצדיק התנהגות כזאת של שוטרים.

זה מין פירמה כזאת של מעט אנשים עם באנר שחור כזה ויש להם גם סווצרט וחולצה שלהם... זה לא האולטראס אבל זה קבוצה של אנשים קטנה שהייתה באולטראס.. לא איזה ארגון שישפיע. הם קוראים לעצמם ultras armata אם אני לא טועה.

כן הבנתי, העניין הוא שאני יושב קבוע שורה שתיים מעל הגוש כבר כמה שנים טובות, גם השנה ומעולם לא נתקלתי/ ראיתי קבוצת אנשים כזו או באנר כזה או חולצה כזאת. הזוי

אני לא יודע מה הדיבור כאן על תיפוף וחוסר קצב,כי דווקא בזה אני פחות מרגיש בעיות.

עכשיו מדבר על פן תפקודי נטו,להוציא את כל התקריות המפוקפקות.

הארגון הזה טוב בתפאורה אפילו מאוד ,אני חושב שדווקא בניגוד למה שמי שכתב פה מעליי התיפוף מעולה ביחס לשאר הליגה קל,המלל בשירים מאוד יצירתי להוציא את השירים שמביכים אותי כאוהד מכבי והם ממשיכים אותם להתגרות.

והבעיות,,כנראה שהפנאטיקס שוכח שחלק משמו הוא ארגון אוהדים.

המטרה שלו היא ..לפחות אמורה להיות,ארגון האוהדים לעידוד הקבוצה.

אבל מה שהוא עושה זה לא זה ולא זה,לא מחפש את תמיכת הקהל, שזה לדעתי טעות ראשונה .

המטרה שלו כארגון של הקהל הוא שהקהל ירצה לשתף איתו פעולה, ולא להגיד ,אני אעשה מה שבזין שלי ואתם תלכו לפי החליל שלי.

אם לארגון אין תמיכה אז מה הוא בכלל,שלא יהיה ארגון אוהדים שילכו לפוצץ תחנות משטרה באבוקות אם הם לא מתיימרים לארגן פה קהל.

שנייה,הגוש המעודד על הפנים,בנתניה אני נמצא במזרחי אז אני לא יכול לשפוט בצורה הוגנת.

אבל אתמול ישבתי במזרחי בטדי,ועוד לפני הבעיות עם המשטרה,הגוש המעודד נראה כמו בדיחה,חצי קופצים חצי לא ,אני בכלל לא שמעתי מה הם שרים בשביל לצעוק גם .

במקום להתעסק בחרא למצוא איך להרחיב את הגוש המעודד,אני בטוח שיש מסםיק אנשים ביציע במיוחד ביציע הזה שישמחו לבוא ולעודד כמו שצריך,אני לא יודע מה הםנאטיקס עושים למען זה ,אבל זה הדבר הראשון שאני הייתי מנסה לטפל בו.

חולצות שחורות,בחייאת רבאק.

שבטעות באולטראס טיפו לא יכתבו שלא באנו עם מאפייני האולטראס.

אוהדי אולטראס אוהדי ארגון אוהדי הכל.

אני חושב שלאוהד מכבי,לפחות אחד שעומד במקום שבו הארגון עומד צריכה להיות הנטייה קודם כל ללבוש צהוב,בכל מצב.

השיר עם הקטע של האונס,לי הפריע בו הכל,הוא די קליט אבל הוא כזה מסכן,״אנחנו מתביישים בכם״ מה זה מתביישים בכם ,מי הם בכלל .

״יבוא היום״ נשמע כאילו אנחנו בלאומית במקום הפועל ומחכים לנקמה.

וגם האירוניה לשיר להם משחקים תקיצונין כשזה מה שהארגון בדיוק מנסה לעשות ,אולטראס.

כל האלה שאומרים פנאטיקס הביתה מי יחליף אותם אתם?

מזכיר את ההודעות על ג'ורדי והאם להחליף אותו או לא.

חסר רק שיכתבו "מגיע להם קהל של מישאלופים"

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.