Jump to content

ארגון ה"אוהדים" מכבי פנטיקס

ravid

Recommended Posts

מעניין אם כשהם הולכים לישון הם מרוצים על זה שאין גביע, העיקר שהם יצאו גברים.

למרות שהיו הרבה שניסו להחזיר את העידוד, זה לא באמת הצליח להחזיק.

מכבי פאנטיקס ממזמן הפך להיות ארגון טרור מה אתם משחקים לי אותה ציונים מרימים דגל ישראל שרים תתקווה

ובסוף יורקים ומרביצים וגם זורקים רימון עשן על חיילי צהל !!! זה לא שוטרים הם חיילים ששומרים לנו על ירושלים ומדינה

ה90 דקות שלא עודדתם בכוונה לפגוע בקבוצה זה אחד הסיבות למה הקהל הרחב שהוא חלק ממני גם לא רוצה לעודד איתכם ולא לשתף איתכם פעולה

מכבי פאנטיקס יותר גרועים מאולטרס הפועל בקיצוניות

כמה שמחתי ששברו להם את דגלים ותופים וגם הרביצו להם מי אתם שתזרקו רימון עשן על שוטרים

אתם כבר מחוקים אצל הקהל שלנו

כמה אני מקווה שיפתח אירגון חדש שמטרתו היא לעודד ללבוש צהוב ולא לאלימות!!!

פאנטיקס תפתחו לכם קבוצה מכבי נמני תל אביב ותעזבו אותנו בשקט

חשוב לי לציין שהדבר שממש הדליק את האווירה לא היו האבוקות אלא מכות בין שני אוהדים על מקום עמידה ליד הגדר. מתחילת המשחק עמד לידי ילד ודוד שלו, המשפחה עמדה על הגדר מתחת לארגון

כל כמה דקות בערך באו אנשים ממכבי פנאטיקס וניסו להעיף אותנו אחרי שזיינו במוח על זה שצריך להרים פה באנר/דגל, אחר כך זה הפך ל"זה מקום של הפנאטיקס". בדקה 10 בערך כשזה לא עבד פשוט באו בכוח והתחילו שם קצת דחיפות עם אותו בנאדם שכנראה אמר למישהו משהו שלא מצא חן בעיניו, מהר מאד הגיעו שוטרים והתחילו לזרוק אחד אחד למטה ומהר מאד התפוצץ העסק

הם גרמו לילד בן 10 שעודד כל החימום והניף את הדגל למרות שהיה לו כבד לבכות כל המשחק, באחד הרגעים הכי גדולים שאפשר לבקש כאוהד כדורגל ועוד עם כל המשפחה שלו ביציע. הוא צריך ללכת לישון הלילה אחרי שראה עשרות אנשים מקיפים את דוד שלו ועוד שנייה מפוצצים אותו ואת סבא שלו כמעט מתמוטט אחרי שרב עם שוטרי מגב, וכל זה בגלל אוהדים של הקבוצה שלו

אנשים עמדו על כל הגדרות שעה וחצי ורק כשזה לא התאים למגב הם באו להזיז את כולם בכוח, כמובן שאחכ אנשים חזרו בלי שום בעיה. מה שהיה למטה בכניסה היה בושה של ממש וזה ללא ספק המשחק כדורגל עם האווירה והתחושה הכי גרועה מכל הבחינות אחרי עשר שנים שאני במגרשים

כמובן שלשני הצדדים יש חלק מאד גדול באירועים האלה, זה היה כדור שלג שבאמת היה קשה לעצור ואני די מופתע שזה נגמר בצורה הזאת ולא הפך גרוע יותר

חייב לומר שמבחינתי האשמה העיקרית היא מירי רגב שתתייחס לנושא בפוסט פייסבוק מזועזע או לכל היותר באיזו ועדת שקר בכנסת, אבל לא תקח את הצילומים לבדיקה כדי לבדוק את התנהלות המשטרה ומי האוהדים שאחראים לזה. מה שבטוח זה שתבוא לג'סטת וסיבוב כפיים ליד היציע בחיוך מלוקק בגמר הגביע הבא

מדוי'ק

יש הרבה חרא עם ההתנהלות של האירגון אבל וזה אבל גדול המכןת שהיו היום זה השוטרים ואין מה לבוא בטענות לארגון.

המכות לא התחילו בגלל האבוקות הם התחילו כי המשטרה החליטה לתלוש אנשים מהמקום שלהם על הגדר ומשם זה התחיל.

אז אם אתם לא יודעים תשתקו.

ושוב הם ארגון שהולך ומדרדר וחושב לפעמים שמגיע להם הכל, הפעם אתם סתם יוצאים נגדם.

שוטרים לא צריכים להתנהג ככה לא במשחק כדורגל שאמור להיות חוויה.

מה שבנינו בשלוש שנים הקבוצה והקהל כולל כולם הורסים בקלילות מבישה.

איפה היינו רק לפני שנתיים ואיפה היום

זה שקר.

בועת הקהל התפוצצה כבר ב2013

השוטרים הם ברברים וחזירים. אבל מה שהיה היום לא מצדיק את ההפקרה שהפאנטיקס דפקו.

אכזבו בגדול

אתה אומר את זה כאילו זה "הפתעה"...

פעם ראיתי את הקהל של מכבי לא מוחה / רב מכות עם עצמו / רב מכות עם המשטרה במשחק חשוב

פשוט גועל

כשהם מתרכזים בלעודד הם עושים את זה יפה, כולל תפאורות וכו'.

הבעיה שרוב הזמן מתעסקים בחרא שהורס לקהל ולקבוצה.

לעודד טוב ולהכין תפאורות יפות אפשר גם בלעדיהם - לא צריך את הסרטן הזה בקהל.

לא יודע איך אפשר להעלים אותם מהיציע אבל אשמח שזה יקרה

איך אתם רוצים שהם יעודדו כשמוציאים אותם בכוח?

בחייאת, דיי.

פעם זה ההנהלה, פעם זה המשטרה, פעם זה הקהל הרחב, פעם זה נשיא המדינה... כולם מנאייק ורק הפנאטיקס צדיקים. דיי כבר עם החארטות. הם הוכיחו בכל כך הרבה הזדמנויות שונות שאם זה או מכבי או הארגון - הם בוחרים בארגון. זה מי שהם. וזה לא ישתנה.

דיי לעצום את העיניים. זה לא קורה פעם ראשונה.

עושים בכוונה דברים שיודעים שיגרור עליה של שוטרים ליציע, ואז במשך 15 דקות (!!!!) בגמר גביע לא פחות שרים שירים על שוטרים במקום לדחוף את הקבוצה שכמו שנראתה היום הייתה זקוקה לכל דחיפה שיכלה לקבל.

הארגון מעניין רק את עצמו. מתנהגים כמו עבריינים ביציע. ואחכ רצים לפייסבוק לשלוח הודעות על כל מיני שטויות...

לא היה אפשר להתמקד היום בקונפטי ובדגלים? היה חייב את הרימון עשן המחורבן הזה? אחכ בוכים שמכבי מצלמים אוהדים.

הרסתם את החוויה ביציע.

אז שיבואו מוקדם וישמרו מקום, אם אני יכול אז גם הם יכולים (לא חייבים כל הארגון, מספיק כמה ילדים שיפזרו דגלים או שלטים על האיזור שלהם).

העיקר מתכננים צעדות ומגיעים באיחור של שעה (חיכינו שם עד 19 וכשראינו שלא קורה כלום כבר נכנסנו).

אם הם היו מגיעים מוקדם הם לא היו צריכים להעיף אף אחד ולא היה בלאגן.

וואלה מתסכל.

אתה בא למשחק ומצפה לאווירה מטורפת וזה פשוט מתפוצץ לך בפנים נראה כאילו הם באין למשחק לא במטרה לדחוף את מכבי.

כשהם מתעסקים בעידוד ובתפאורות הם עושים את זה טוב, הבעיה שזה כמעט לא קורה. עזבו את הפירו (זה בכל העולם וזה מטריף ומכניס לאווירה, לדעתי צריך להיות חוקי בתנאים מסוימים) ועזבו את זה שהשוטרים המטומטמים האלה סתם הציתו שם, אבל למה עכשיו לפתוח עליהם רימון ? הרי ברור שזה יתפוצץ. נמאס ממשחקים ללא עידוד שלהם, ללא צבע, שלט גדר אחד כחול וגג שני באנרים, דגל-שניים וחולצות שחורות.

וואלה אמרתי זה ה-משחק לעלות מדרגה כקהל, איזה זין שזה מתפוצץ בפנים ועוד מה סופר מתפוצץ לא סתם.

איזו אכזבה. מהרגע שהאירגון נכנס והחליט שהוא יותר חשוב מאותם אלה שהגיע מוקדם ותפסו מקום הבנתי כבר לאן זה הולך.

באמת שאני כבר לא יודע מה לומר, גמר גביע, במקום לעשות תפאורה טובה, לתת 90 דקות עידוד מפחיד ולצאת עם תואר, מתעסקים בחרא ומזיינים את הקבוצה והקהל.

ערב ארור.

הרס עצמי יותר מכל קבוצה אחרת.

איבדתם את אחרוני התומכים וביניהם אני הלוואי שתתפרקו ומישהו אחר יקח את המושכות דם צעיר ולא פחות מכביסטי מכם.. נשבר מכם!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.